Autor Tema: Copa America 2016. (SAD)  (Posjeta: 21919 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Copa America 2016. (SAD)
« Odgovor #180 : 27.06.2016. 04:08:32 »


Ma Messi bi kao pravi vođa trebao preuzeti stvar u svoje ruke i zabiti gol. Inače će ga se vječno pamtiti kao gubitnika u reprezentaciji gdje nikada ništa nije osvojio.

Pravi vodja, opet idemo o vome ahhahahahahahahahahahahahhahahahah.

Mesi da je pravi vodja on bi uzeo loptu od Romera prosevao jedanaest igraca Cilea pa onda devet igraca Argentine i dosao bi do klupe i Iguainu bi prebacio kroz noge i onda dao gol... naravno, to da je pravi vodja, ali nije jebiga...

Dako se povuce iz reprezentacije, ova mu sprdnja ne treba nista sa ovim debilima. Bilja ne umije da trci, Di Maria, Aguero i Pipita no comment, a svake godine se prica ima Argentina jak napad, kako da ne.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Copa America 2016. (SAD)
« Odgovor #181 : 27.06.2016. 04:09:56 »
Ima na papiru. Jedino ih Messi konstantno vuče, a onda se stvaraju nekakvi mitovi. Ajmo četvrta izmjena.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Copa America 2016. (SAD)
« Odgovor #182 : 27.06.2016. 04:11:07 »
Ma gledaj, imao je dva igrača slobodna i odlučio je pucati i traljavo je poput amatera puknuo. Jbg, choke, no dobio je dodatnih pola sata priliku pa ćemo vidjeti što će napraviti. Sad mu je šansa da se pokaže da može nešto i sa reprezentacijom. Držim mu fige.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Copa America 2016. (SAD)
« Odgovor #183 : 27.06.2016. 04:12:01 »
Ma gledaj, trolaš.

Isss, Sanchez i ovo dizanje hlačica  :facepalm

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Copa America 2016. (SAD)
« Odgovor #184 : 27.06.2016. 04:12:37 »
Pa na papiru to upravo i pricam. Di Maria prelijepo igra u PSZ, ali danas je igrao kao jedan apsolutni DIVLJAK.

Dako makne Bilju vise, lik je liability na teren, no ne znam ima li koga ubacit kao klasicnog veznog...




Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Copa America 2016. (SAD)
« Odgovor #185 : 27.06.2016. 04:13:30 »
DVA SLOBODNA IGRACA hahahahahhaahhaahhahahahahahaha, e ne znam dje su bila slobodna... Sjecam se kad je imao dva slobodna igraca prosle godine pa im je bacio loptu i oni su upskali, ljudi su pricali da je trebao sam da zavrsi tu akciju...  rofl

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Copa America 2016. (SAD)
« Odgovor #186 : 27.06.2016. 04:14:11 »
Ima na papiru. Jedino ih Messi konstantno vuče, a onda se stvaraju nekakvi mitovi. Ajmo četvrta izmjena.

Al jbg nikad ništa da osvoji. Maradonna i Pele su osvajali i s klubovima i sa reprezentacijom, Messi nažalost još ništa.

One stvari u juniorima se ne mogu brojati. Osvajao sam i ja u limačima svašta pa di sam sada. Treba se iskazati u profesionalnom nogometu da može nešto s reprezentacijom i sada mu je vrijeme, barem da kontinentalno natjecanje osvoji kad već ne ide SP. I to protiv Čilea dvije godine za redom. Stvarno si ne smije dopustiti drugi poraz zaredom od Čilea. Pamtit će ga se inače kao gubitnika u reprezentaciji koji nikad ništa nije sa reprezentacijom osvojio dok drugi velikani jesu.

Isss, Sanchez i ovo dizanje hlačica  :facepalm

Sanchez  rofl rofl rofl rofl rofl

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Copa America 2016. (SAD)
« Odgovor #187 : 27.06.2016. 04:16:16 »
DVA SLOBODNA IGRACA hahahahahhaahhaahhahahahahahaha, e ne znam dje su bila slobodna... Sjecam se kad je imao dva slobodna igraca prosle godine pa im je bacio loptu i oni su upskali, ljudi su pricali da je trebao sam da zavrsi tu akciju...  rofl

A jbg, ljudi uvijek pričaju dok si gubitnik. Kad jednom pobjediš onda ti ne mogu ništa prigovarati.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Copa America 2016. (SAD)
« Odgovor #188 : 27.06.2016. 04:18:00 »
Ajme meni šta opet promaši Čile  :facepalm

Hahahahah sad i sudac faulirao Messija. I dobila Argentina slobodnjak haha

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Copa America 2016. (SAD)
« Odgovor #189 : 27.06.2016. 04:20:41 »
Reko li da ce Bravo bit heroj na kraj, pa sto odbrani a sto je primao tokom turnira...

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Copa America 2016. (SAD)
« Odgovor #190 : 27.06.2016. 04:22:54 »
Maradona i Pele su imali saigrace pored sebe. ;)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Copa America 2016. (SAD)
« Odgovor #191 : 27.06.2016. 04:24:38 »
DVA SLOBODNA IGRACA hahahahahhaahhaahhahahahahahaha, e ne znam dje su bila slobodna... Sjecam se kad je imao dva slobodna igraca prosle godine pa im je bacio loptu i oni su upskali, ljudi su pricali da je trebao sam da zavrsi tu akciju...  rofl
Upravo to. Messi je genijalan u repki. Namješta im sve, a ovi chokaju. Loš gubitnik, a najbolji klupski igrač u povijest nogometa hahahahha sa hrpom rekorda.

Evo zamjene. Izlazi iritantni Sanchez.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Copa America 2016. (SAD)
« Odgovor #192 : 27.06.2016. 04:24:59 »
Maradona i Pele su imali saigrace pored sebe. ;)

Hahahaha ne zezaj. Sve svjetske klase Messi ima uza sebe. Reci da Argentina na ovoj Copi nije jača od svih drugih ekipa, uključujući i Brazil koji nije zvao mnogo najjačih igrača. Budi realan.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Copa America 2016. (SAD)
« Odgovor #193 : 27.06.2016. 04:26:43 »
DVA SLOBODNA IGRACA hahahahahhaahhaahhahahahahahaha, e ne znam dje su bila slobodna... Sjecam se kad je imao dva slobodna igraca prosle godine pa im je bacio loptu i oni su upskali, ljudi su pricali da je trebao sam da zavrsi tu akciju...  rofl
Upravo to. Messi je genijalan u repki. Namješta im sve, a ovi chokaju. Loš gubitnik, a najbolji klupski igrač u povijest nogometa hahahahha sa hrpom rekorda.

Evo zamjene. Izlazi iritantni Sanchez.

Najbolji klupski no ipak mu fali ono što su drugi velikani postigli osvajanjem trofeja sa reprezentacijom. Blizu je sada toga iako se radi samo o kontinentalnom natjecanju i to ne onom pravom Južno Američkom već ovoj specijalnoj Copi za stogodišnjicu. Čile ide na Kup Konfederacija kako god ovo završilo jer se gleda prošlogodišnji osvajač Cope.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Copa America 2016. (SAD)
« Odgovor #194 : 27.06.2016. 04:38:56 »
Messi čim dobije loptu, odmah četiri igrača grizu.



Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Copa America 2016. (SAD)
« Odgovor #195 : 27.06.2016. 04:39:44 »
Svjetske klase... Kako nas lik troluje u kasne sate... Vidjeli smo kakve su svjetske klase zadnje tri godine, myth busted.

Cile dobija na penale, slag na tortu Mesi promasuje prvi penal.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Copa America 2016. (SAD)
« Odgovor #196 : 27.06.2016. 04:44:12 »
Znači Higuain, Aguero, Di Maria, Mascherano i tako dalje su prosječni igrači? Da, onda ja trolam  rofl rofl


Ne znam samo zašto je ovaj vadio Sancheza, a mogao je pretpostaviti da će doći do penala...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Copa America 2016. (SAD)
« Odgovor #197 : 27.06.2016. 04:46:40 »
Svjetske klase... Kako nas lik troluje u kasne sate... Vidjeli smo kakve su svjetske klase zadnje tri godine, myth busted.

Cile dobija na penale, slag na tortu Mesi promasuje prvi penal.
Namjerno to radi  ;)

Jedina svjetska klasa uz Messia koji i to isplaćuje je Mascerano. Ovi ostali teži promašaji. U klubovima dobri ako Di Maria, Aguero, Higuain, ali za repku katastrofa. Romero je dobar golman, Rojo dobar branič. Banega tako tako i to je to.

EDIT:

Romero sjajna obrana onom šušku Vidalu.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Copa America 2016. (SAD)
« Odgovor #198 : 27.06.2016. 04:47:40 »
Hahahahaha Higuain koji oborio rekord u Serie A po broju zabijenih golova je prosječan igrač i nije svjetska klasa hahhahahaha. Ili jedan Aguero nije klasa. Ne brukajte se.

Počelo dobro za Messija. Vidal netipično loš penal.

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Copa America 2016. (SAD)
« Odgovor #199 : 27.06.2016. 04:48:55 »
Jesam li vam reka da ce da promasi? DO sad sam sve pogodio, samo jos pobjedu Cilea. Uzas, jos kad mu vidjeh kratki zalet, ne ide to tako...

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Copa America 2016. (SAD)
« Odgovor #200 : 27.06.2016. 04:49:04 »
Onda forzajuve trola kad kaže da Messi chokea za Argentinu. E pa dragi moji, Vidal je promašio, Romero mu je obranio, ali Messi je chokeao udarcem u sedmi red tribina! I sad će si sam biti kriv ako izgube no nije gotovo ima još šanse.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Copa America 2016. (SAD)
« Odgovor #201 : 27.06.2016. 04:49:53 »
Mascherano pokazao Messiju kako se izvode penali.

EDIT: Hahahahah šta je ovo bilo s Romerom pri udarcu Aranguiza. A Oblaku se u finalu Lige Prvaka rugali ahahahahaha

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Copa America 2016. (SAD)
« Odgovor #202 : 27.06.2016. 04:54:07 »
To bi bilo to, sve pogodih, nazalost.

Ne mogu sad piskarat, pa kad se probudim.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Copa America 2016. (SAD)
« Odgovor #203 : 27.06.2016. 04:55:45 »
Gotovo je. Choke je presudio nažalost. Nije mi drago vidjeti takvu veličinu da chokea u finalima za reprezentaciju no takvo je činjenično stanje. Francisco Silva koji je prošle godine bio zamjena za ozljeđenog onog Pucha kako već sad zabio odlučujući penal  clapp clapp

Čile apsolutni vladar Amerika, prvo cijelu Južnu pokorili, a sada se priključili Karibi i Sjeverna Amerika da budu pokoreni. Svaka čast najstrastvenijoj od mnoštva strastvenih momčadi  ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog

I to im najbolji izvođač penala u ekipi promašio prvi i ostali su pribrani i završili ovo. Ma samo riječi pohvale  clapp clapp clapp

« Zadnja izmjena: 27.06.2016. 04:58:15 forzajuve »

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Copa America 2016. (SAD)
« Odgovor #204 : 27.06.2016. 05:05:07 »
Tužno je vidjeti ove suze Messija na kraju no tako je kako je. I sam je vjerojatno svjestan da je imao sve u svojim rukama i eto nažalost chokeao velikim promašajem sa 11 metara.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Copa America 2016. (SAD)
« Odgovor #205 : 27.06.2016. 08:57:57 »
Nisam pratio ovaj turnir ali vidim Cile dobio.... Na penale moracu da odgledam samo penale to volim :D

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Copa America 2016. (SAD)
« Odgovor #206 : 27.06.2016. 11:03:34 »
Mesi se penzionisao od prokletog dresa. I jos nekolicina igraca ce izgleda - Maske, Kun itd.

Offline BTHH123

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
Odg: Copa America 2016. (SAD)
« Odgovor #207 : 27.06.2016. 13:43:41 »
Čile prekuco sve.

Messi realno igra s debilima, da mu je Dybala umjesto Higuaina osvojili bi ovo...ali drago mi je što nije, ne znam jel mi više na kurac ide on il Ronaldo.  ;D
Sorry, nobody down here but the FBI's most unwanted.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Copa America 2016. (SAD)
« Odgovor #208 : 27.06.2016. 14:45:58 »
Hah umirovio se u 29. godini, a predstoji mu za dvije godine Svjetsko u Rusiji. Pa barem je mogao toliko još izgurati...

Dobro da Dybala nije igrao da bude spremniji za iduću sezonu. Nismo ga pustili ni na Olimpijske kako bi prošao kompletne pripreme sa ekipom.

Tags: