Razno > Sport

Copa America 2016. (SAD)

(1/42) > >>

Mulder:

Ove godine se odrzava posebno izdanje Cope u cast 100 godina. Inace se igra svake cetiri godine, ali sada po prvi puta dvije godine zaredom se odvija. Prosle gdine je bio pobjednik Chile koji je pobijedio Argentinu u finalu na penale.

Copa je puno bolja od eura, vatrenija atmosfera, luda igra i neocvekivani rezultati. Jedva cekam https://en.wikipedia.org/wiki/Copa_Am%C3%A9rica_Centenario

Vec je odigran prvi mec izmedu Kolumbije i SAD-a gdje je Kolumbija dobila domacine sa 2:0 a prije 20 minuta su poceli Kostarika i Paragvaj. Jako dobra igra zasad, trenutno 0:0

A poslije ponoci igraju jos dva para. U 1:30 igraju Haiti i Peru, u 4 igraju Brazil i Ekvador. Pogledat ce se Brazil.

BTHH123:
Slabo prvo poluvrijeme, valjda će drugo bit bolje. Inače zbog velikog Escobara navijam za Kolumbiju :D

Mulder:
Hehe, dobar razlog  ;D i meni su Kolumbijci dobri. Lijepo igraju pogotovo ako im je protivnik po mjeri onda daju sve od sebe. Jos su mi drago od legendarnog Valderrame.

Oni koji nisu bas pratili stariji nogomet, misle da je samo poseban zbog te frizure, ali Valderrama je bio genijalan nogometas sa sjajnom vizijom.

forzajuve:
Vamos Chile, vamos Colombia

forzajuve:
P. S., Mulderko, zeznuo si me u ovoj anketi, ne mogu za dvoje glasati  :'(

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju