Autor Tema: Copa America 2016. (SAD)  (Posjeta: 21912 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Copa America 2016. (SAD)
« : 04.06.2016. 23:36:36 »


Ove godine se odrzava posebno izdanje Cope u cast 100 godina. Inace se igra svake cetiri godine, ali sada po prvi puta dvije godine zaredom se odvija. Prosle gdine je bio pobjednik Chile koji je pobijedio Argentinu u finalu na penale.

Copa je puno bolja od eura, vatrenija atmosfera, luda igra i neocvekivani rezultati. Jedva cekam https://en.wikipedia.org/wiki/Copa_Am%C3%A9rica_Centenario

Vec je odigran prvi mec izmedu Kolumbije i SAD-a gdje je Kolumbija dobila domacine sa 2:0 a prije 20 minuta su poceli Kostarika i Paragvaj. Jako dobra igra zasad, trenutno 0:0

A poslije ponoci igraju jos dva para. U 1:30 igraju Haiti i Peru, u 4 igraju Brazil i Ekvador. Pogledat ce se Brazil.


« Zadnja izmjena: 05.06.2016. 02:00:14 Mulder »

Offline BTHH123

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
Odg: Copa America 2016. (SAD)
« Odgovor #1 : 05.06.2016. 00:11:31 »
Slabo prvo poluvrijeme, valjda će drugo bit bolje. Inače zbog velikog Escobara navijam za Kolumbiju :D
Sorry, nobody down here but the FBI's most unwanted.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Copa America 2016. (SAD)
« Odgovor #2 : 05.06.2016. 00:23:59 »
Hehe, dobar razlog  ;D i meni su Kolumbijci dobri. Lijepo igraju pogotovo ako im je protivnik po mjeri onda daju sve od sebe. Jos su mi drago od legendarnog Valderrame.



Oni koji nisu bas pratili stariji nogomet, misle da je samo poseban zbog te frizure, ali Valderrama je bio genijalan nogometas sa sjajnom vizijom.


Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Copa America 2016. (SAD)
« Odgovor #3 : 05.06.2016. 00:49:14 »
Vamos Chile, vamos Colombia

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Copa America 2016. (SAD)
« Odgovor #4 : 05.06.2016. 00:51:12 »
P. S., Mulderko, zeznuo si me u ovoj anketi, ne mogu za dvoje glasati  :'(

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Copa America 2016. (SAD)
« Odgovor #5 : 05.06.2016. 01:23:42 »
E ne bi Muldere ceka ovaj prsli Brazil do 4 sata, pa nema tih para...

Cini mi se nikad slabija Copa, a ove vremenske razlike me ubijaju... a siguran sam da ce i igrace posto se igra po citavoj Americi.

Offline BTHH123

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
Odg: Copa America 2016. (SAD)
« Odgovor #6 : 05.06.2016. 01:24:55 »
Očekivo sam bolju utakmicu, jbg. Sad ćemo gledat Brazil da vidimo jesu postali totalni odroni
Sorry, nobody down here but the FBI's most unwanted.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Copa America 2016. (SAD)
« Odgovor #7 : 05.06.2016. 01:32:05 »
Znam samo da ovaj iz Argentine nije pozvao Dybalu tako da su kod mene odmah otpisani (makar nije da se nešto posebno žalim, vjerojatno i bolje da ne igra tamo za nas i riskira ozljedu ili nešto već, a možda ga to i potakne da bude još bolji).

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Copa America 2016. (SAD)
« Odgovor #8 : 05.06.2016. 01:34:18 »
Jel onaj Neymar uopće igra na Copi, vidim ga svaki dan na Facebooku kako se klauniše po Americi malo Jordan, malo Bieber, malo bejzbol, sve si nešto mislim tip je na praznicima, a ono Brazil mu igra u SAD-u.

Glasao na kraju za Čile, ali to samo zbog Mulderka inače bi i Kolumbija dobila glas.

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Copa America 2016. (SAD)
« Odgovor #9 : 05.06.2016. 01:35:04 »
Eh da, navija se za Argentinu, dako osvoje nesto vise...

ali Tata Martino... jedini trener koji je uspio da neutralise Mesija.

Sto se tice ostalih ekipa: Cile sa novim trenerom, vidjecemo, i dalje je slican sistem ali su mi izgledali bolje sa Sampaolijem. Brazil B tim i Dunga je kombinacija za propast, nadam se ispadanju u grupi. Urugvaju sve najgore sa njihovom seljackom igrom ala Atletiko Madrid samo deset puta gore jer nemaju ni te tehnicare sto Atletiko ima i sa njihovim nepromjenjenim sastavom evo osma godina i sa najmrznijem mesarom Arevalo Riosom kojeg ne bi doveo ni u San Marino da igra plus nema Suareza na pocetku turnira jer se povrijedio protiv Sevilje koliko mi se cini, ostaje da se vidi kad ce bit spreman. Kolumbija imam osjecaj da moze daleko jer je konacno nasla spica post-Falcao - moj miljenik Baka (koji je nazalost odlucio da ode u Milan :( ) a ne Teo Gutierez i ostali eksperimenti, njihov plasman ce zavisiti od Dzejmsa Rodrigeza koji se juce povrijedio (rame je u pitanju) i ne znam je li nesto ozbiljnije.

Ekvador dosta dobro igra kvalifikacije za SP 2018 (cini mi se pet od pet?) tako da bi mogli iskoristit taj momentum da doguraju daleko. Meksiko mi je vazda simpatican bio. USA je iznenadjujuce dobro prvenstvo u Brazilu imalo ali izgleda kao da degradiraju od toga, ne znam zasto... cak nesto i gledah da oce da smijene Klinsmanna...



@forzajuve, da Dibala je nevjerovatan nedostatak i to samo pokazuje koliki je Martino IDIOT. Zove Lavecija prije njega, sramota... znas sto je jos gore od toga? Laveci ima probleme sa povredom a on se razmislja oce li zovnut Dibalu umjesto njega... ima li jos? Da, svi su mislili da Dibala nije pozvan jer ce igrati OI, a Dibala izjavio da ga Juve ne pusta na OI i ovaj opet ne mijenja spisak... Sabelja je genije za ovoga.


A nista me srecnijeg ne bi bilo da Sampaoli preuzme Argentinu, a ima i navoda oko toga.


Ne igra Nejmar, igrace OI.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Copa America 2016. (SAD)
« Odgovor #10 : 05.06.2016. 01:41:57 »
A zašto je Sampaoli otišao? On mi je odlična ovako faca bio kao trener i još bolje pristajao uvijek borbenim Čilencima, osim naravno Vidala i to su dva razloga bila zbog kojih sam zavolio Čile.

Hahahahaha Bacca i Milan, jest možda za drugu temu, ali da ga plate 30 mil. i onda sezonu nakon što im bude najbolji igrač da ga prodaju za 25  rofl

Pa Argentinci su često imali takve situacije, nije ni Tevez koji je odlično igrao u Juveu bio pozvan ni za Svjetsko ni za Copu prošle godine, znam da je Palacio iz intera pozvan koji realno i ne navijači nije nikako zaslužio prije Teveza makar su mnogi kasnije ukazivali na Higuainime katastrofalne promašaje ipak se ne može reći da Higuain nije zaslužio, ali Tevez svakako jest. Zapravo Tevez je bio na Copi možda, ali mislim da nije naigrao baš (?) Znam samo da mi je ostalo u sjećanju kako su loš odabir imali Argentinci u napadu. A neka nama Dybale da se fino pripremi za novu sezonu i pohod na Ligu Prvaka pa neka bude ljut što ga nisu pozvali i to na pozitivan način iskoristi.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Copa America 2016. (SAD)
« Odgovor #11 : 05.06.2016. 01:47:09 »
Al opet vidim Argentinu do finala. I Urugvaj jedino ako se prije ne sretnu. Ne vjerujem da ce Chile dvaput zaredom osvojitit, a Brazilu ne igra Neymar jer se odlucio za olimpijske na ljeto tako da ostaju Urugvaj i Argentina. Sad ne znam hoce li Gricko igrati jer ne znam kakva je ozljeda u pitanju.

I ja ocekujem ne bas bajnu utakmkicu sad u 4 kad igra Brazil. Ovo je stvarno nikad slabiji Brazil, nejvjerojatni koji igraci. Al to ti je to, nema vise joga bonito jer Brazil sad bas ulaze para i para, a to je ustvari kod njih kontra efekt iz razloga zato sto najbolji brazilski igraci su dosli sa ulice ili iz favela. Pele, Romario, Rivaldo, Zico, Ronaldo, Socrates... Sve najbolje generacije su bile ulicne. I tamo najprirodnije naucis one trikove i zabavljat se.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Copa America 2016. (SAD)
« Odgovor #12 : 05.06.2016. 01:49:38 »
Eh da, i za Brazil mi ostalo u sjećanju jer sam vidio preko Juventina kako su se žalili da Alex Sandro neopravdano nije pozvan na Copu da im je stvarno prečudna i dosta loša momčad...

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Copa America 2016. (SAD)
« Odgovor #13 : 05.06.2016. 01:55:55 »
A zašto je Sampaoli otišao? On mi je odlična ovako faca bio kao trener i još bolje pristajao uvijek borbenim Čilencima, osim naravno Vidala i to su dva razloga bila zbog kojih sam zavolio Čile.

Hahahahaha Bacca i Milan, jest možda za drugu temu, ali da ga plate 30 mil. i onda sezonu nakon što im bude najbolji igrač da ga prodaju za 25  rofl

Pa Argentinci su često imali takve situacije, nije ni Tevez koji je odlično igrao u Juveu bio pozvan ni za Svjetsko ni za Copu prošle godine, znam da je Palacio iz intera pozvan koji realno i ne navijači nije nikako zaslužio prije Teveza makar su mnogi kasnije ukazivali na Higuainime katastrofalne promašaje ipak se ne može reći da Higuain nije zaslužio, ali Tevez svakako jest. Zapravo Tevez je bio na Copi možda, ali mislim da nije naigrao baš (?) Znam samo da mi je ostalo u sjećanju kako su loš odabir imali Argentinci u napadu. A neka nama Dybale da se fino pripremi za novu sezonu i pohod na Ligu Prvaka pa neka bude ljut što ga nisu pozvali i to na pozitivan način iskoristi.

Neki problemi sa savezom, nije mu se svidjelo sto "vidi" i tako to... Korupcija i slicne stvari vjerovatno, kao i u vecini saveza tamo... O Brazilskom se ne treba mnogo pricat, a vidjeste li sprdnju oko Argentinskog da su htjeli da povuku Argentince sa Kope? Mislim to je bila prica, ali naravno da ni u ludilu to ne bi uradili jer bi ipak dosta para izgubili.


Igrao je Tevez malo, mada mi je utakmica protiv Kolumbije ostala u sjecanje, doslo do penala i Argentincima peti izvodjac bio za pobjedu, ja ocekivao bice Tevez jer bi se tako iskupio za proslu Copu dje je promasio penal protiv Urugvaja za ispadanje Argentine, a u Argentinu je opste poznato da obozavaju Teveza (vise nego Mesija) i lika nema, a ovaj sto je pucao promasi (naravno je l da...  ;D) kad ono opet Kolumbija promasi i opet ocekujem Teveza - kad ono njega opet nema... skontao sam ja tu da se usrao i da mu prolaze flesbekovi iz 2011 i naravno opet Argentinac neki promasi... sedma serija (ili je pak doslo do osme) - Muriel preko gola ala Ramos... konacno Tevez (a nema vise ko drugi  ;D) prilazi bijeloj tacki i rjesava i to bijase neki njegov redemption momenat... mada cini mi se da nikad "grdji" penal nije izveo ali je usao...  ;D


Ma Argentincima je problem trener i sto ovi ostali igraci odigraju ispod svog nivoa ili se povrijede...
Di Maria i Aguero su se povrijedili 2014, Iguain promasio sansu protiv Njemaca.
Di Maria se povrijedi u finale 2015, Aguero odigrao ispod svog nivoa, Iguain promasio sansu protiv Njemaca.

Zakljucak price: Mesi kriv, ne daje "sve" Argentini, cuva se za Barsu blabla.

Iguain mi se svidjao i dokle je bio Real, ali posle ova dva promasaja sam ga zestoko zamrzio, ne moze ga ni tih 36 golova u Seriu A vise opravdat kod mene... Samo ga molim da ako se opet nadje u sansu u finale, ovaj put pogodi.  ;D
Evo malo sale oko toga: http://www.dirtytackle.net/2016/06/02/lionel-messis-open-letter-to-gonzalo-higuain-ahead-of-copa-america-centenario/  ;D

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Copa America 2016. (SAD)
« Odgovor #14 : 05.06.2016. 01:56:16 »
Mulderko, jel imaš kakav raspored kao što je to bilo za prošlogodišnju Copu pa da staviš u prvi post?


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Copa America 2016. (SAD)
« Odgovor #15 : 05.06.2016. 02:01:43 »
Stavljen je raspored u prvi post. Grupe i kad se igra.

Ma da, al nitko od ofenzivnih igraca osim Messia ne igra dobro. Di Maria je za kurac. Higuain isto. U klubu je dobar, ali sjebo je sve u finalu. Messi ima salje stalno lopte, ovi fulaju zicere isto kao na svjetskom.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Copa America 2016. (SAD)
« Odgovor #16 : 05.06.2016. 02:01:57 »
A zašto je Sampaoli otišao? On mi je odlična ovako faca bio kao trener i još bolje pristajao uvijek borbenim Čilencima, osim naravno Vidala i to su dva razloga bila zbog kojih sam zavolio Čile.

Hahahahaha Bacca i Milan, jest možda za drugu temu, ali da ga plate 30 mil. i onda sezonu nakon što im bude najbolji igrač da ga prodaju za 25  rofl

Pa Argentinci su često imali takve situacije, nije ni Tevez koji je odlično igrao u Juveu bio pozvan ni za Svjetsko ni za Copu prošle godine, znam da je Palacio iz intera pozvan koji realno i ne navijači nije nikako zaslužio prije Teveza makar su mnogi kasnije ukazivali na Higuainime katastrofalne promašaje ipak se ne može reći da Higuain nije zaslužio, ali Tevez svakako jest. Zapravo Tevez je bio na Copi možda, ali mislim da nije naigrao baš (?) Znam samo da mi je ostalo u sjećanju kako su loš odabir imali Argentinci u napadu. A neka nama Dybale da se fino pripremi za novu sezonu i pohod na Ligu Prvaka pa neka bude ljut što ga nisu pozvali i to na pozitivan način iskoristi.

Neki problemi sa savezom, nije mu se svidjelo sto "vidi" i tako to... Korupcija i slicne stvari vjerovatno, kao i u vecini saveza tamo... O Brazilskom se ne treba mnogo pricat, a vidjeste li sprdnju oko Argentinskog da su htjeli da povuku Argentince sa Kope? Mislim to je bila prica, ali naravno da ni u ludilu to ne bi uradili jer bi ipak dosta para izgubili.


Igrao je Tevez malo, mada mi je utakmica protiv Kolumbije ostala u sjecanje, doslo do penala i Argentincima peti izvodjac bio za pobjedu, ja ocekivao bice Tevez jer bi se tako iskupio za proslu Copu dje je promasio penal protiv Urugvaja za ispadanje Argentine, a u Argentinu je opste poznato da obozavaju Teveza (vise nego Mesija) i lika nema, a ovaj sto je pucao promasi (naravno je l da...  ;D) kad ono opet Kolumbija promasi i opet ocekujem Teveza - kad ono njega opet nema... skontao sam ja tu da se usrao i da mu prolaze flesbekovi iz 2011 i naravno opet Argentinac neki promasi... sedma serija (ili je pak doslo do osme) - Muriel preko gola ala Ramos... konacno Tevez (a nema vise ko drugi  ;D) prilazi bijeloj tacki i rjesava i to bijase neki njegov redemption momenat... mada cini mi se da nikad "grdji" penal nije izveo ali je usao...  ;D


Ma Argentincima je problem trener i sto ovi ostali igraci odigraju ispod svog nivoa ili se povrijede...
Di Maria i Aguero su se povrijedili 2014, Iguain promasio sansu protiv Njemaca.
Di Maria se povrijedi u finale 2015, Aguero odigrao ispod svog nivoa, Iguain promasio sansu protiv Njemaca.

Zakljucak price: Mesi kriv, ne daje "sve" Argentini, cuva se za Barsu blabla.

Iguain mi se svidjao i dokle je bio Real, ali posle ova dva promasaja sam ga zestoko zamrzio, ne moze ga ni tih 36 golova u Seriu A vise opravdat kod mene... Samo ga molim da ako se opet nadje u sansu u finale, ovaj put pogodi.  ;D
Evo malo sale oko toga: http://www.dirtytackle.net/2016/06/02/lionel-messis-open-letter-to-gonzalo-higuain-ahead-of-copa-america-centenario/  ;D

Ma Tevez je isto faca, nisam nešto puno znao o njemu prije dolaska u Juve i često su ga prozivali i djetinjastim i kretenom, ali mene je osobno osvojio i stvarno je lik kul. A to nešto da je s penalima bilo je i meni ostalo u sjećanju, prvo mi je bilo kako nije bio pozvan uopće, a onda sam se sjetio tih penala i da je tu nešto bilo, eto koliko brzo ispare stvari. Ono za Fuerte Apache ne moram ni spominjati kolika je tamo faca ;D

Za Sampaolija ću reći samo: “Jedne sam večeri otišao u bar. Cijelu sam noć razgovarao s jednom ženom, smijali smo se, flertovali, platio sam joj nekoliko pića”, započeo je svoju ‘srcedrapajuću’ priču čileanski izbornik.
“Oko 5 sati ujutro u bar je ušao neki frajer, zgrabio ženu i odveo je u WC. Vodili su ljubav i i ona je otišla s njim. No, to nije važno jer sam ja imao veći posjed tijekom večeri”, cinično je zaključio Sampaoli.


;D

Što se tiče Higuaina i dosta se pisalo prije tri godine on ili Tevez u Juveu, bio sam potpuno ravnodušan prema njemu i kao igraču i kao osobi, ali stvarno se prvo prošle sezone i onda ove pokazao kao seljačina i loš gubitnik. 36 zabijenih u Serie A, ma svaka ti dala, skidam kapu, ali prvo protiv Parme prošle godine kad je napravio raspašoj i onda ove godine niz izjava u medijima glupih i raspašoj protiv Udinesea kad je čak i manje poludio nego tada protiv Parme, mogu samo reći da mi nije žao da takva osoba bude tragičar svoje reprezentacije u ključnim trenutcima.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Copa America 2016. (SAD)
« Odgovor #17 : 05.06.2016. 02:03:49 »
Stavljen je raspored u prvi post. Grupe i kad se igra.

Ma da, al nitko od ofenzivnih igraca osim Messia ne igra dobro. Di Maria je za kurac. Higuain isto. U klubu je dobar, ali sjebo je sve u finalu. Messi ima salje stalno lopte, ovi fulaju zicere isto kao na svjetskom.

 smileyNO1 smileyNO1

Bit će sad bar meni osobno mnogo lakše pratiti. I opa, Haiti  :o Eto koliko sam neupućen ove godine u Copu, ali neka, zanimljivo da i oni nastupaju ;D

Na Svjetskom je isto Higuain nešto grdo promašio ili Palacio u finalu koliko se sjećam ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Copa America 2016. (SAD)
« Odgovor #18 : 05.06.2016. 02:07:18 »
Oboje. I sve im Messi postavio na pladanj.

Sad bas gleda raspored, ipak ce se Urugvaj i Argentina susresti prije finala ako produ. Sutra nas ocekuje brutalna utakmica izmedu ludih Meksikanaca i Urugvajaca, a odmah zatim repriza proslogodisnjeg finala izmedu Chilea i Argentine.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Copa America 2016. (SAD)
« Odgovor #19 : 05.06.2016. 02:09:06 »
Ni ja ne mislim ono što si ranije rekao da Čile može do Cope dva puta za redom, prošle godine im je bila i prva u povijesti i igrali su doma tako da su bili žešće nabrijani i svugdje je bila ludnica.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Copa America 2016. (SAD)
« Odgovor #20 : 05.06.2016. 02:09:44 »
Nisam gledao sastave pa ne znam hoce li igrati vas izdajica Vidal?

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Copa America 2016. (SAD)
« Odgovor #21 : 05.06.2016. 02:13:17 »
Hahahahaha.

Pa pretpostavljam da će igrat, on im je najbolji igrač (uz Alexisa) i da ovoga puta neće raditi pizdarije...

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Copa America 2016. (SAD)
« Odgovor #22 : 05.06.2016. 02:13:58 »
Iguain prvo, a Palasio isto posle imao neku sansu kod 1:0 dje je htio da lobuje Nojera sto je bilo potpuno nelogicno... a sjecam se da je i u 1/2 promasio neku sansu sto mu je Mesi nabacio. Za kratko vrijeme koje je igrao uspio je da promasi dvije dobre prilike u vrlo vaznim utakmicama.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Copa America 2016. (SAD)
« Odgovor #23 : 05.06.2016. 02:16:57 »
Možda da su imali Higuaina iz 2016. ili naravno Teveza se to ne bi dogodilo... Ovako će ostati na Messijevim leđima da nije odveo reprezentaciju nikad do naslova...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Copa America 2016. (SAD)
« Odgovor #24 : 05.06.2016. 02:27:53 »
Polako. Messi ima s Argentinom olimpijske i svjetsko ispod 20 godina. Tu je jos drugo mjesto na obicnom svjetskom i drugo na Copi. Nije da nema nista ili da je ispadao po grupama.

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Copa America 2016. (SAD)
« Odgovor #25 : 05.06.2016. 15:20:07 »
Polako. Messi ima s Argentinom olimpijske i svjetsko ispod 20 godina. Tu je jos drugo mjesto na obicnom svjetskom i drugo na Copi. Nije da nema nista ili da je ispadao po grupama.

Jes, al mu niko ne broji OI i WC U20... :/ A za ova druga mjesta se valjda zna, samo se pobjednici pamte...


Je li moguce da je Argentina-Cile u 04:00??? Pa moga sam se kladit da sam prije vidjeo da stoji u 23:00... To me stvarno baci u depresiju danas, ko ce budit tada... A taman sam bio srecan sto je ovaj NBA nocas u 02:00 a ne u 03:00...  rofl

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Copa America 2016. (SAD)
« Odgovor #26 : 05.06.2016. 16:43:59 »
Pa nemoj ni spavat  ;D

Ili spavaj popodne i onda pogledas, ali stvarno steta ako se propusti takva utakmica. Jedva cekam. Danas Meksiko - Urugvaj. Jucer Brazil ocekivano razocarao.

Offline BTHH123

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
Odg: Copa America 2016. (SAD)
« Odgovor #27 : 05.06.2016. 17:37:58 »
Ja popodne ne mogu spavat, postao sam imun na kavu, energetske gluposti...vidit ću kako ću izdržat to sve da uspijem pogledat  ;D
Sorry, nobody down here but the FBI's most unwanted.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Copa America 2016. (SAD)
« Odgovor #28 : 05.06.2016. 18:53:12 »
Noćas se gleda enebea, ali pratiti će se i reza na Copi.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Copa America 2016. (SAD)
« Odgovor #29 : 05.06.2016. 19:32:29 »
Hahahahahaha http://www.sportingnews.com/football/news/video-soccer-fan-takes-off-her-shirt-when-peru-scores/1mnucv879qj6x1ixm1jr6u8eqq ima i Peru jednu svoju Larissu Riquelme, ne znam je li i ove godine na Copi.

Tags: