Razno > Sport

UEFA Euro 2016. – Francuska

<< < (2/59) > >>

Arda Vanja:
Nisam toliko nalozen na ovo EP. Sta znam, mozda sto sam stariji, mozda sto nema vise tolko velikih asova ili neceg treceg, ne znam. Pokusacu da ispratim sto vise utakmica, koliko mi vreme dozvoljava.

Navijacu za Hrvatsku, nju verovatno i najvise poznajem. Mislim da imate dobru reprezentaciju. Dosta vas potcenjuju, sto je dobra stvar. Nisu toliko velika ocekivanja kao nekih prethodnih godina, i to moze da se iskoristi. Zato, srecno.

Od ostalih, najvise me zanimaju Englezi. Koliko oni mogu videcemo. Nisu me impresionirali do sada, ali umeju da pobedjuju, pa ako se neke stvari poklope, ko zna.

PO team:
Hrvati poderaše San Marino u pripremnoj. Mogli su naći nešto malo bolje od tih kanti za napucavanje.

Mulder:
Nadam se da ce mafijaska organizacija zvana hrvatska reprezentacija ispasti u grupi iako sad tri prolaze tako da vrlo tesko, ali sto vise srmocenja to bolje.

Navija se naravno za Plemenite Francuze.

forzajuve:
Tri prolaze???  rofl rofl rofl rofl rofl Majketi mile, potpuno su uništili Euro. I onda se ekipa nada prolasku skupine  rofl rofl rofl Također navijam za sramoćenje mafijaške organizacije.

wwin:
Cetri najbolje treceplasirane ekipe prolaze.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju