Autor Tema: UEFA Euro 2016. – Francuska  (Posjeta: 28636 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Aleks@

  • Vitez švedskog stola
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3924
  • Spol: Muški
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #240 : 26.06.2016. 20:55:13 »
Nemci jedini igraju sa uživanjem. Ostali svi kao babe i na kašičicu.

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #241 : 27.06.2016. 10:52:24 »
svabe su bas uzivale juce, lijepo igraju ali i dalje imaju problema sa realizacijom. sta su sve protiv iraca promasili u zadnje kolo, au. belgija na kontre. vidjelo se protiv zabara da kad treba da napadaju, kreiraju nema posla tu. onda srede odlicne irce na kontre, pa madjare sinoc koji bez obzira na debakl sinoc zasluzuju pohvale. znaju da igraju, ne plase, ali jebi ga pozadi promaja kad napadas belgiju koja ima onakve krilne igrace. azar kad krene onako sa krila u sredinu... moz se pozdravit.
zao mi je iraca. nijesam juce gledao jer mi je zbog nestala slika, upalim strim i pada go by grizman, a onda jos jedan. konkretna ekipa dje bas iskace onaj hendrik, momak ima nevjerovatan sut, dosta precizan, sjajan igrac. francuzi imaju grizmana. dovoljno. po meni najbolji igrac danasnjice. onakve reakcije glavom se ocekuju od target man-a kao sto je ziru, ali ziru je drvo. i onda mu jedan grizman objasni kako se to radi iako nema fizikalije za tako nesto. uzivanje je gledat takvog igraca. pun mi je k vise mesija i ronalda, ne moze se uc na net da ne iskoci dje su bili i sto rade.
tipujem na njemce da ce uzet ovo, spaniju ne treba otpisat nikako, ali treba proc zabare koji su dobri na ovo EP i koji su protiv belgije pokazali da ne igraju samo defence nego da umiju i da napanu.
bice ja mislim sve tvrdje i tvrdje utakmice...
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fudbal, nogomet i još ponešto
« Odgovor #242 : 27.06.2016. 19:53:24 »
Italijaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #243 : 27.06.2016. 20:11:02 »
[quote author=coadj link=topic=35548.msg439225#msg439225 date=1467017544spaniju ne treba otpisat nikako, ali treba proc zabare koji su dobri na ovo EP i koji su protiv belgije pokazali da ne igraju samo defence nego da umiju i da napanu.
[/quote]
zasluzeno. imala je spanija sansi u drugo, ali zabari pametno. nek im je sa srecom, ne pamtim da su ikad ljepsi fudbal igrali, sjajan trio naprijed djakerini-eder-pele. ovaj zadnji je onaj oko koga se sve vrti. neka ziru iz fra pogleda malo kako klasicni sidras terba da igra. spance  mozda, ali mozda zajeba selektor nepozivanjem mate i iska, ovako sad iz glave pisem, moguce da je omatorio cojek, ko ce mu ga znat. ne mogu nolito i morata iznijet utakmice sa jednom takvom ekipom kakva je italija. plus mnogo fale vilja i cavi, injesta nije ni malo kompatibilan sa seskom. ova iznudjena rjesenja tipa aduric, i ovaj mali vaskez, ma kakvi, nidje veze.
uglavnom odlican mec, iako sam ocekivao jednu grdnu uspavanku.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #244 : 27.06.2016. 20:21:12 »
Del Boske odma ostavka, ma trebao je prije dvije godine, ali ostavise staru prdnjavu, uzasan.

Offline BTHH123

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #245 : 27.06.2016. 20:21:56 »
Conte bogovski trener.

Drago mi je da su španjolski manekeni ispali, nadam se da će propast ko Nizozemska.
Sorry, nobody down here but the FBI's most unwanted.

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #246 : 27.06.2016. 20:36:35 »
@BTHH123
ma kakvi, prevelika je to baza igraca. pa samo od ovih nepozvanih i ovih sto je drza na klupu a morali su igrat, opet se moze napravit grom ekipa. jebi ga kad nijesu mijenjali sistem, no su mislili na posjed i kopiranje barse i spanije sa viljom i cavijem, da pokore evropu. vec protiv ceha se vidjelo da nije to to, a hrvati su samo potvrdili da se moze igrat sa njima i to izveli pjacu, roga, jedvaja, sve momke bez nekog iskustva koji su ih sabili. dosta im je bilo, 2x zaredom EP a izmedju SP. zasluzeno. brazil pad, a evo i francuska. sad je necije drugo vrijeme, moguce njemci a sto da ne i zabari.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline BTHH123

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #247 : 27.06.2016. 20:44:40 »
Istina je da imaju preveliku bazu igrača, izvlače maksimalno iz svojih mladih i ne trebaju se brinut za budućnost, al ipak se nadam da padaju iz tog vrha reprezentativnog nogometa jer igraju nogomet koji koliko-toliko normalno može iskoristit samo Barcelona.

Očekujem da Nijemci uzmu i ovo EP, a i 2018 SP...jebiga imaju pravi pobjednički mentalitet i uživaju u igri, nema pada koncentracije, nervoze i sl.
Sorry, nobody down here but the FBI's most unwanted.

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #248 : 27.06.2016. 22:56:06 »
Afram Island. Idemooooooooo

Offline BTHH123

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #249 : 27.06.2016. 23:02:33 »
Svaka čast! Nadam se finalu Island-Njemačka
Sorry, nobody down here but the FBI's most unwanted.

Offline BTHH123

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #250 : 27.06.2016. 23:03:08 »
Zapravo u polufinalu, pardon  rofl
Sorry, nobody down here but the FBI's most unwanted.

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #251 : 27.06.2016. 23:03:46 »
aaaaaaaaaaa pa kako mi je milo! svaka im cas'! najjace mi je sto svi otpisase island a oni vise pokazali od engleza na EP. ali selektor engleske... drzat najboljeg igraca premijer lige na klupu, dat mu ukupno 70min na cijelo prvenstvo to samo moze idiot. nikad igru imali nijesu ovi englezi, a ni neke igrace vala, i vazda ih 'strucnjaci' proglase za neke favorite, vjecita misterija zasto. sad 2 dana bez utakmica.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #252 : 27.06.2016. 23:13:08 »
Idemo bre island srce mi je stalo na kraju.... igrao sam danas kladzu... tacan rezultat i zamalo da pogodim prvu utakmicu igrao jedan nula za italiju, i igrao ovu dva jedan za island i usralo me nevidjeno...
200evrica sam dobar :D Idemo  island  :)  :)  :)

Offline Lepi Dzoni

  • Nevaljala Mačketina Matora
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2582
  • Spol: Muški
  • stručnjak za špansko selo
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #253 : 27.06.2016. 23:21:34 »
Ovi Vikinzi su stvarno carevi. Ljudi stvarno igraju srcem.
"Pre nego što zaključite da imate depresiju i nizak nivo samopouzdanja,
 obavezno proverite da niste okruženi idiotima."

                                                                     Sigmund Frojd

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #254 : 28.06.2016. 00:00:35 »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #255 : 28.06.2016. 01:41:44 »
Gigi  hiphop ti_si_Bog ajmo to kraja uzeti i onda službeno postati najbolji golman svih vremena da baš vlada konzensus oko toga.


Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #256 : 01.07.2016. 09:26:09 »
Koja tuga ovaj portugal.... u polufinalu sa sve neresenim rezultatima.... rofl  rofl  rofl

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #257 : 01.07.2016. 14:24:24 »
Imam neki osjećaj da će završiti kao Grčka 2004.
Mrzim lopatare i limune

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #258 : 01.07.2016. 14:49:30 »
Imam neki osjećaj da će završiti kao Grčka 2004.
vrlo moguc scenario. grcka je tad bar dobijala utakmice, grdan su fudbal igrali sto jes jes, ali nijesu sa nerijesenim utakmicama dosli do zavrsnice i nijesu imali ekipu sa kreativnim igracima, zvijezdama. nego komplet defanzivna ekipa sa izuzetkom spica haristeasa.
dok ovamo imas jednog od najboljih svjetskih igraca, gol masinu ronalda, pa kvarezmu (iako je vise zabavljac nego ozbiljan fudbaler), pa mutinjo, renato, zoao mario, veloso nije na EP ali je isto tehnicki odlican igrac, i naravno nani koji je najbolji igrac portugala na EP, pokriva sve pozicije u napadu, vezi, u zivotnoj je formi.
i opet sa toliko kreacije, oni nikoga ne mogu dobit no prolaze na nacin kako prolaze. moram priznat da su sinoc korektno odigrali, i to im je bila najbolja utakmica na EP, bez obzira sto ih ocima ne mogu vidjet, ali moram bit objektivan jebi ga.
poljaci, recimo sa samo jednom klasom od igraca levom i igracom u usponu milikom plus sjajni balascikovski, su uspjeli da budu ravnopravni a cesto i bolji. no, penali su lutrija, izlizana ali istinita fraza.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #259 : 01.07.2016. 15:14:22 »
Ja mislim da je vece iznenadjenje Portugal nego Island  rofl  rofl  rofl

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #260 : 01.07.2016. 16:15:45 »
Milik drvo, Krikovijak najbolji igrac Poljske na EP.

Cus penali lutrija, nek malo vjezbaju pa ce vidjet kakva je lutrija. Tri golmana ne bi odbranila penal Renata i Nanija ili Krikovijaka i Leve protiv Svajcarske. No oce igraci da se smekerisu pa nesto zastaju i izigravaju tu, pih.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #261 : 01.07.2016. 20:03:16 »
Vels dobija Belgijance 1 - 0  :)

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #262 : 01.07.2016. 22:09:18 »
E ako shvatam ove reprezentacije sto svoje 'golden generations' daju NEZNALICAMA da vode. Vilmots... a sto je ovo, pa ovo ni maloumnik ne bi uradio, nebitno oce li proc dalje, a nadam se da nece.

A jednom ce pocet i trend da savezi daju mjesec dana prije pocetka prvenstva normalnim (ili bolje reci klupskim) trenerima da ih vode jer sigurno ne mogu gore no sadasnji "strucnjaci". #SimeoneARG2018  ;D

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #263 : 01.07.2016. 22:43:19 »
Sve se otvara Portugalu da osvoji, Ramzi nece igrat protiv njih radi retardiranog pravila 2 zuta u 5 utakmica i tek se onda brisu utakmice, uzas.

Na potezu Belgijski savez, da li ce dati ovome retardu da upropasti jos jedno prvenstvo (2018) ili ce pokusat da daju sansu ovoj zlatnoj generaciji da osvoje nesto.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #264 : 01.07.2016. 22:52:34 »
Nevjerojatno kakva šansa za Portugal. Uvijek precijenjeni, ali ove godine nikad lošiji Portugal jer Ramsey koji je drugi najbolji igrač Walesa neće igrati u polufinalu.

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #265 : 01.07.2016. 22:58:15 »
Za mene najsimpaticniji Portugal u poslednjih 7-8 godina, a igraju ka i 90% ekipa na prvenstvo nazalost...

Offline BTHH123

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #266 : 01.07.2016. 22:58:57 »
Nadam se da sutra Njemačka šamara Talijane, a Islanđani prekosutra Francuze.  njam-njam
Vjerovatno Portugal u finale jer ovima nema Ramseya, šteta.
Sorry, nobody down here but the FBI's most unwanted.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #267 : 01.07.2016. 23:08:33 »
Za mene najsimpaticniji Portugal u poslednjih 7-8 godina, a igraju ka i 90% ekipa na prvenstvo nazalost...

Za mene najantipatičniji u posljednjih 10 godina i standardno precijenjeni. Nevjerojatno kako ih se uvijek svrstava u top reprezentacije, a nikad ništa ne naprave. I evo ih sad u polufinalu uz više sreće nego pameti.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #268 : 01.07.2016. 23:16:20 »
vels ide u finale... i to bale ga daje a ronaldo place.....  rofl  rofl  rofl

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #269 : 02.07.2016. 01:07:36 »
Milik drvo, Krikovijak najbolji igrac Poljske na EP.

Cus penali lutrija, nek malo vjezbaju pa ce vidjet kakva je lutrija. Tri golmana ne bi odbranila penal Renata i Nanija ili Krikovijaka i Leve protiv Svajcarske. No oce igraci da se smekerisu pa nesto zastaju i izigravaju tu, pih.
ne budali. udri po lopti pa ces ukapirat. svasta.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.