Autor Tema: UEFA Euro 2016. – Francuska  (Posjeta: 28516 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #120 : 15.06.2016. 23:28:42 »
Koje vreme je doslo kada Albanci koji su fudbal poceli da igraju 1992 drze otpor Francuzima 90 minuta.... Strasno... Albanci su trebali da ubace 13og igraca drona mozda bi i dobili na kraju...

Online wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #121 : 16.06.2016. 09:47:57 »
Pojma nemaaa, pojmaaa. Prije deset godina je vodio Monako, pa i Benitez je prije deset bio fenomenalan a sad ga niko nece, Inter Naapoli Real Njukastl, uzas. Marsej je bolje igra kod Bijelse i Bijelsa je fakticki release the beast u Pajea.

Mozda ce vodit nekoga bolje, ali Francuze ne, isto kao Blan sto lose vodi PSZ, ne zanima me sto osvaja domace triplete.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #122 : 16.06.2016. 13:18:16 »
 :)

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #123 : 16.06.2016. 14:46:23 »
meni je također mrsko što su francuzi dobili, ali velike momčadi i tako pobjeđuju.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #124 : 16.06.2016. 15:58:27 »
hahahhahahahah... Turcin tokom meca Turska Hrvatska  rofl  rofl  rofl

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #125 : 17.06.2016. 03:52:01 »
Švabe  :vid-ga:

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #126 : 17.06.2016. 17:55:52 »

Idemo, Hrvatska!

Mrzim lopatare i limune

Online wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #127 : 17.06.2016. 19:22:12 »
Raketaaaaa <3
Modric maestro, kakav igrac!

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #128 : 17.06.2016. 20:00:43 »
Odlični Hrvati, trebali su ovo dobiti. Zeznuo ih je Modrić kad je izašao. A i oni navijači. Pljuc na ona navijačka govna koja su sudjelovala u onome.
Mrzim lopatare i limune

Online wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #129 : 17.06.2016. 20:04:07 »
Pih kako me iznervirase, kakvi kreteni, debili, idioti, majmuni. Sve najgore.

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21886
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #130 : 17.06.2016. 20:14:45 »
Narkomanski majmuni, ništa drugo...

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #131 : 17.06.2016. 20:16:42 »
Čitam da su to sve valjda iz Torcide.
Mrzim lopatare i limune

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #132 : 17.06.2016. 20:17:03 »
drago mi je što sam ostao kod kuće raditi.

slijedi govor mržnje
Spoiler for Hiden:
prokleta govna životinjska. takvi ne zaslužuju da žive. streljat na mjestu. nisam nacionalist, ali jel zbog te stoke ja sad moram mrzit što sam hrvat?

ponavlja nam se priča s ostalih prvenstava: pobjeda, neriješeno, pa poraz od španjolske 1:0.

svaka čast našim igračima, na njih danas možemo bit ponosni.
« Zadnja izmjena: 17.06.2016. 20:28:21 amiS »

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21886
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #133 : 17.06.2016. 20:17:57 »
Čitam da su to sve valjda iz Torcide.

Zato i kažem...

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #134 : 17.06.2016. 20:29:31 »
navijat ću sad za tursku pa da se sve zakomplicira u grupi

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21886
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #135 : 17.06.2016. 20:33:52 »
navijat ću sad za tursku pa da se sve zakomplicira u grupi

A baš to ti narkomani i žele postići...

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #136 : 17.06.2016. 20:54:50 »
Odlicna tekma... Steta pred kraj navijacki ispad je totalno iznervirao i zbunio igrace... Steta bice savez kaznjen opasno jos ako je onaj redar povredjen od topovskog udara...
Toliko sigurnosti na stadionima u Francuskoj a oni uneli tolike baklje petarde... Malo mi je to cudno...
Isto kao i kod nas kad je prekinuta utakmica Srbija Italija... zna se ko je platio to... ali aj da neskrecemo sa teme...

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #137 : 17.06.2016. 21:20:12 »
Moglo bi ih izbaciti za primjer, jer nisu prvi koji su kažnjavani. Nadam se da će UEFA oderat i Francuze zbog loše organizacije.

http://www.vijesti.rtl.hr/euro-2016/1950045/brza-reakcija-iz-uefa-e-pokrenut-disciplinski-postupak-zbog-prekida-u-st-etienneu/
Mrzim lopatare i limune

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #138 : 17.06.2016. 22:02:03 »
Ali ovo me je stvarno slatko nasmejalo....

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #139 : 17.06.2016. 22:09:00 »
protiv španjolske nek mu nabiju motociklističku kacigu, svi će igrači bježati od njega  ;D

Offline james

  • Ex prevoditelj
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 383
  • Spol: Muški
  • Nekad sam bio neodlučan…. A možda i nisam?
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #140 : 17.06.2016. 22:38:31 »
Ovo je sramota,usli u povijest kao prva reprezentacija koju ce s prvenstva izbaciti vlastiti "navijaci".A da se malo odmaknemo od gamadi s tribina,je li se kome ucinilo da je izbornik ocajno odradio utakmicu nakon izlaska Modrica?Ni zamjene kad su poceli padati,povuci Rakitica na Modricevo mjesto a Kovacica naprijed?I stopera uvesti kad su Cesi uveli dva visoka igraca?Znam da je sve to u sjeni ovoga,ali mislim da nam se nakon ovako dobre igre jednostavno nije smjelo dogoditi.Ipak je prekid bio u 85-oj minuti a ovo sve pocelo u 60-oj.Ali kazem,nakon sranja s tribina,vjerojatno i nije vazno...

Sent from my SM-G920I using Tapatalk

Logika je najjednostavniji način da samouvjereno dođeš do krivog zaključka.....

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #141 : 18.06.2016. 01:11:18 »
Češka!!!

Čuo sam se sa kolegom iz Splita. Bravo za Torcu!!! "Kad nepravda postane zakon, otpor postaje dužnost!". I onda se igrači čude zašto su svi protiv njih, a Modrić i ostali peru pare za mafijaše (PRIZNALI) i bili na Uskoku. Mafijaška reprezentacija koja ne predstavlja hrvatsku. Imali su mnogo prilika svi zajedno otići u bojkot ali nisu. Eh da samo neki znaju što se sve događa, ali neka, polako ima vremena. Zbog toga vam je i država takva kakva je. Zbog ljudi koji zatvaraju oči na očite stvari i naravno da takvi nikada neće shvatiti što je potrebno i kakav se tihi rat vodi, a ovi imaju medije cijelo vrijeme iza sebe tako da neće većina znati što se ustvari događa sa ljudima koji se pobune i ne pričam sad o ovoj bakljadi već o normalnoj pobuni po zakonu kad se ide sa papirima u ustav, sud, ma sve ono što se može zamisliti što je po zakonu. Godinama se to radi, godinama mali šugavi igrači šute, godinama mediji šire strah i propagandu i šute o mafijaškim prijetnjama, pokušajima ubojstava običnih ljudi koji su išli po zakonu godinama.

I onda "Kad nepravda postane zakon, otpor postaje dužnost!" aposlutno ima smisla. Tko će shvatit, shvatit će. Tko neće, neće jer nikad se nije našao u takvoj situaciji kad se dobije prijetnja da će vam pobiti čitavu obitelj, oteti sina/kćer.

I za Španjolce jedan veliki naklon  ti_si_Bog

I za Italiju  ti_si_Bog ma idu oni do kraja sa 1:0 haha.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #142 : 18.06.2016. 01:19:40 »
Ne mogu ti uopće opisati koliko me obradovao ovaj tvoj post. Samo mi takve misli zadnjih sati bruje. I sad su objavili imena nekoliko osoba kao navodnih huligana i spremaju ih za linč iako ovi tvrde da uopće nisu bili u Francuskoj.



EDIT:

A za ItalJuve, ajme meni, kakva je to ekipa. Prvo na treningu prije utakmice Barzagli spašava malu bubamaru sa travnjaka  :'( srcesmajli Pa na kraju utakmice Gigi se vješa kao klinac na prečku jer je isto pokušao protiv Belgije pa je zveknuo na pod  rofl
« Zadnja izmjena: 18.06.2016. 01:23:18 forzajuve »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #143 : 18.06.2016. 01:22:03 »
Haha, imaš zajebancijau na fejsu su ti većinom boysi namjerno počeli pisati planove i cijelo vrijeme komentarili. Tko ima navijački mentalitet, znat će da su to redovite zamke za novinare/HNS i što se događa? Događa se da 24 sata prenosi taj papir na kojem su nacrtali o bakljadi hahahahha, a ovi im postavili klasičnu zamku. Zeka peka. Neka neka.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #144 : 18.06.2016. 01:24:00 »
Haha, imaš zajebancijau na fejsu su ti većinom boysi namjerno počeli pisati planove i cijelo vrijeme komentarili. Tko ima navijački mentalitet, znat će da su to redovite zamke za novinare/HNS i što se događa? Događa se da 24 sata prenosi taj papir na kojem su nacrtali o bakljadi hahahahha, a ovi im postavili klasičnu zamku. Zeka peka. Neka neka.

A ovo:

  rofl rofl rofl rofl

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #145 : 18.06.2016. 01:25:52 »
Za Italiju kako si rekao 1:0 do kraja  rofl To bih i najviše volio, da bar odigraju sve utakmice jedan jedini udarac i pobjeda pa da se poseru svima u usta tipa ovaj Wilmots kad odigraju maestralno, a tip uleti da Italija igra anti-nogomet. Ma ajde, bježi.

Offline BTHH123

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #146 : 18.06.2016. 01:33:52 »
Najjači su mi ovi veliki rvati što sad plaču po fejsu a kurca ne kuže o ničemu...probalo se ovo riješit mirnim putem, nije išlo - dobili su ovo, kom se ne sviđa jebiga znaju kom se mogu zahvalit.
Sorry, nobody down here but the FBI's most unwanted.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #147 : 18.06.2016. 02:02:16 »
Evo jedan odličan tekst povodom ovoga, neću navoditi autora no ako nekoga zanima nije teško pronaći:

Citat:
Da su dežurni moralisti za koje nogomet ne postoji između dva natjecanja upola ovako ažurni u osudama Camorre koja sjedi u loži, gdje bi nam kraj bio.

Već sedam godina se Dinamovi navijači bore za izbore u klubu koji je registriran kao udruga građana, a svi doma češete jaja kad se pozove na prosvjed, dok ćete s gađenjem gledati kako se ubacuju baklje na teren. Trebale su proći tri i pol godine da nam se prizna status stranke u sporu, ali neka "institucije rade svoj posao".

Već četiri izbornika se izbornici postavljaju po političkoj liniji i svi jebete mater "preplaćenim zvjezdicama" kada se izgubi od Meksika i strijeljali bi čelnike saveza skupa s njima na Trgu bana Josipa Jelačića, ali ako dobiju Turke onda opet svi skupa postaju narodni junaci i treba se puhati u zajednička jedra s reklamom od Žuje i Konzuma na majici.

12 godina nogometom i klubom harači čovjek koji iza sebe ima xy pravomoćnih presuda i momentalno je pred USKOK-ovom istragom zbog zamračivanja državnog poreza i krađe kluba kojeg jako "voli". A sredinom terena ordinira čovjek koji mu je za to posudio broj svojeg računa. I uzeo za sladoled da ima, onako usput. U međuvremenu vodi sudske sporove zbog lihvarenja i prijetnji, pa se javnost samo natječe tko će mu uspješnije lizati prkno i kome će biti veći car na onim kretenskim kompilacijama koje su najgledaniji video uratci u RH.

Ljudi u vrhuški saveza optuženi za pošteno suđenje, a njihovi rodijaci i dalje dijele pravdu na domaćim livadama.

Osim toga, tko su ti ljudi koji predstavljaju HNS? Ne valjda ovi koji po sudskoj presudi nisu legalno izabrani?

http://www.ezadar.hr/clanak/upravni-sud-presudio-markovic-je-nelegalno-pobijedio-stimca

Svi veliki borci za ljudska prava i pravicu, a ni čut ni vdjet vas kad se ljudi u 21. stojeću zatvaraju u pritvore jer sjede na krivoj sjedalici i leže po zatvorima zbog povika na nogometnoj utakmici upućenih samo jednom čovjeku. Koji baj d vej ima više uletavanja na teren od uže jezgre BBB-a i Torcide skupa, pa opet sjedi u loži.

Jel mi drago? Naravno da nije, tužno je da mora do ovoga doći. Ali to vam je dragi moji prijatelji ogledalo i sramota svih nas skupa. Jebiga, pokušalo se na 101 način - i zakonski i prosvjedom i peticijama i bojkotima i uvijek iznova kajla. Došao je trenutak kad se odlučilo izaći na ulice, kao što izlaze pariški studenti jer im se ukinu subvencije, pa se nitko ne izdrkava o nacionalnoj sramoti, nego o aktivistima-građanima koji brane nešto što se drugačije ne može riješiti. Hoće li se ovim nešto postići? Iskreno, sumnjam. Ali pseto udariti možeš samo toliko puta dok ti jednom ne vrati.

Žao vam je? Ljuti ste? E pa jebiga, sad vidite kako je nama ostalih 364 dana u godini. I tada se on igra, i tada se kuju problemi od kojih se okreću glave da bi vam se serviralo ovo kao nekakav uzrok, a ne posljedica.

Ubili ste Dinamo, ubili ste reprezentaciju, ubili ste HNL i ništa niste ostavili iza sebe. Ostavili ste anarhiju, nered, prazne tribine i sudske optužnice koje nitko u djelo sprovesti neće. Ovo je projekt kojeg HNS kuha otkad pratim nogomet, sada samo kusaju svoje plodove. Dignite glas protiv Mamića, Širića, Djedovića, Štimca, Šukera i ostale bagre, pomozite da ih smijenimo, pa da i ja mogu pisati s gađenjem o neredima na utakmici. Dotad ste licemjeri prve klase.

P.S.: Samo da ne bi bilo zabune, nadam se da nije ništa redaru kraj kojeg je pao topovski udar, on sasvim sigurno nije ni za što kriv.

Pogotovo za članove iz BiH i Srbije koji vjerojatno i nisu tako dobro upoznati sa svime što se događa.

Najjači su mi ovi veliki rvati što sad plaču po fejsu a kurca ne kuže o ničemu...probalo se ovo riješit mirnim putem, nije išlo - dobili su ovo, kom se ne sviđa jebiga znaju kom se mogu zahvalit.

Da, trebaš samo vidjeti te pozive na linč i da se treba nekoga spaliti živoga i onda priželjkivanja da im cijela obitelj umre od raka. I onda još barataju s netočnim podatcima i to govore ljudima koji nisu ni bili u Francuskoj. A sve zbog toga jer je mafijaška reprezentacija izgubila dva boda. A ti koji tako govore uglavnom prate reprezentaciju svake druge godine tjedan-dva dana u šestome mjesecu.

Offline BTHH123

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #148 : 18.06.2016. 02:19:30 »
Ma budaletine. Eto sad su objavili da se ovima može sudit kao teroristima i da bi mogli dobit najmanje 20 godina i ljudi likuju i pišu komentare tipa "tako im i treba, da bar pomru" "nek im se djeca rađaju mrtva"...znači 20 godina robije zbog jedne jebene baklje, a mamić naručuje ubojstva, pere pare, vrši razne malverzacije i prolazi neokrznut, a za to ljude boli qrac. Gade mi se veliki Hrvati koji ko što si i rekao gledaju tu reprezentaciju samo kad je neko veliko natjecanje.
Sorry, nobody down here but the FBI's most unwanted.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: UEFA Euro 2016. – Francuska
« Odgovor #149 : 18.06.2016. 02:28:06 »
Potpisujem što si rekao. Meni se također to sve iznimno gadi.

Inače imam još jedan odličan citat ako netko razmišlja o pozivanju na linč ili možda priželjkuje sve najgore onima koji se bore protiv mafije:

Citat:
Uzmi situaciju da imaš sina u školi i da ga mlati neki lima iz razreda. I prvi dan on dođe tebi, ti s malim porazgovaraš i sve pet. Drugi dan ga opet namlati. On kaže učiteljici, ovaj odsjedi u kutu pola sata i treći dan ga ponovo namlati. Trideset i peti dan zovete socijalnu službu,l ispadne da je taj bully teški delikvent, i nakon tjedan dana u popravnom se vrati i ubije Boga u tvom malom. U međuvremenu se time ne želi pozabaviti ni njegovi starci, ni murija, ni učiteljice. Dođe i petedeseti dan i opet napadne tvojeg malog, i njemu pukne film i nokautira ga. Jel tvoj mali kriv ili je reagirao kada drugi nisu htjeli? Da je ovo bila prva linija otpora, riječ ne bi rekao. Ali ako ne ide peticija, ne ide sud, ne ide drugi treći četvrti ni peti sud, ni drugi ni treći ni peti prosvjed, ako svi šute i prave se glupi.. E jebiga, onda naleti malom na volej.

Genijalno opisana situacija. A da ne spominjem kako ovi tzv. neredi nisu ni blizu onome što su radili Englezi i Rusi prije par dana. 10-ak ili manje baklji u terenu i prekid utakmice od 3-4 minute. Svakako je to sve krenulo sa samim komentatorom na utakmici i prozivanjem kako se tu radi o neprijateljima svega hrvatskoga i ostale vrlo negativne riječi pa se onda samo to nastavilo.

A mnogim velikim Hrvatima kako kažeš nije ni trebalo puno da se zapale, kao ni onima koji prate reprezentaciju samo kad je veliko natjecanje i onda na sva zvona trube kako su oni veliki navijači i veliki Hrvati i stavljaju se #CRO milijun puta po internetu. Nakon što se mediji u službi mafije fino poseru po onima koji se bore protiv te mafije takvima odlično legnu linčovanje i raznolike želje kako ih ubiti jer eto tako se dodatno mogu pokazati kao veliki navijači.