Autor Tema: Marvel's The Punisher  (Posjeta: 14447 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Marvel's The Punisher
« : 17.05.2016. 06:10:25 »

Opis:
Spinoff Marvelovog Daredevila prati Punishera, alter ego vojnoga veterana Franka Castlea, koji vodi osobni rat protiv kriminala nakon što su mu supruga i djeca ubijeni za vrijeme mafijaškog obračuna...

Žanr: akcija
Kanal: Netflix
Premijera: 17. 11. 2017.

IMDb
TVDb
Wikipedia


Titlovi

« Zadnja izmjena: 18.11.2017. 08:55:18 maksi »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's The Punisher
« Odgovor #1 : 19.05.2016. 00:06:35 »
Ovo mi je u top 5 serija kojima se najviše veselim. Glavni glumac je bio odličan kao Punisher u Daredevilu. Sad samo uzeti neki storyline od Ennisa i udri.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Marvel's The Punisher
« Odgovor #2 : 24.05.2017. 17:37:14 »
Teaser koji je izašao prije mjesec dana. Moglo bi ovo biti dobro.

Mrzim lopatare i limune

Offline DeRadicci

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 235
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's The Punisher
« Odgovor #3 : 25.05.2017. 11:31:41 »
Pre godinu i mesec dana.  ;D

Mora biti odlicno!

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's The Punisher
« Odgovor #4 : 18.08.2017. 11:22:25 »
Postavljen novi teaser.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Mrzim lopatare i limune

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Marvel's The Punisher
« Odgovor #6 : 12.09.2017. 21:10:56 »
Novi poster.



« Zadnja izmjena: 12.09.2017. 21:15:52 LemonzOO »
Mrzim lopatare i limune

Offline DeRadicci

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 235
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's The Punisher
« Odgovor #7 : 20.09.2017. 17:10:54 »

Offline Dark_Princess

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 347
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's The Punisher
« Odgovor #8 : 01.10.2017. 21:52:58 »
Jos malo. Bas se radujem ovome. Po trejleru mi deluje da ce biti ok. clapp

Offline DeRadicci

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 235
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's The Punisher
« Odgovor #9 : 19.10.2017. 18:15:57 »
Konacno izbacili datum - 17. novembar.


Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Marvel's The Punisher
« Odgovor #10 : 19.10.2017. 18:20:47 »
Nisam pogledao dosad ni taj prvi trailer. Vidim da im je glazba Metallicina One. Dobar odabir.
Mrzim lopatare i limune

Offline nbgd1988

  • Novi član
  • *
  • Postova: 49
Odg: Marvel's The Punisher
« Odgovor #11 : 17.11.2017. 13:53:16 »
Izašao na torrentima  fala-fala

Offline Arbok

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 613
  • Spol: Muški
  • e-mail: arbok0309@gmail.com
Odg: Marvel's The Punisher
« Odgovor #12 : 18.11.2017. 00:15:26 »
Organiziramo ekipu za prevodjenje pa se zainteresirani mogu javiti ovdje https://www.prijevodi-online.org/smf/index.php?topic=39776.msg463965#msg463965.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's The Punisher
« Odgovor #13 : 18.11.2017. 05:14:27 »
Pogledane prvije dvije  :)

PLUS
+ Jon Bernthal kao Punisher. Uloga mu sjeda. Zna odglumiti sjebanog lika. Možda će neke živcirati što je stalno ko neki emo, ali čovjek je izgubio obitelj i prošao rat.
+ odlična gradnja do Punisherovog nasilja. Pogotovo s onim tipovima koji su radili s njime. Vrlo je bitno u ovakvoj seriji tako nešto napraviti jer nema smisla imati nasilje radi nasilja tkz. šok teatar pa su zato i napravili takve likove da i mi gledatelji želimo da ih sredi. Isto tako vrlo su bitni oni PTSP snovi. Vjerojatno najrealističniji prikaz takvih snova. Čitao sam da su njihovi snovi baš takvi. Počinje sve lijepo divno krasno i odjednom pucanj u glavu. Šok za tijelo, pogotovo u takvoj mirnoj fazi. Zato i buđenje noću, flashovi. Sve odlično prikazano.
+ uvođenje sporednih likova isto dobro. Micro je dobro prikazan. Super mi je u stripovima, jedan od najbolji sporednih likova i jedan od rijetkih prijatelja Punisheru.
+ Dinah (Amber Rose Revah) kakav slatkiš od glumice. Nadam se da ju neće previše prikazati jer ću samo nju gledati. Nje nema u stripovima.
+ akcijske scene iako kratke stvarno imaju dobru koreografiju. Lijep realističan prikaz.
+ bit će ono što i treba biti. Akcija + špijunaža + triler i sve to lijepo upakirano sa psihološkim problemima Punishera.
+ samo neka je više onakvih scena ispitivanja sa lijepim malim twistovima
Spoiler for Hiden:
gdje mu je zavezao ruke i znao je da će se osloboditi i iskoristio je taj jedan metak i znao je da će ovaj reći istinu kad mu uperi pištolj na glavu. Potegne pištolj, nema metka. Lijepo potez, Punisheru.

MINUS
- Karen Page koja je inače sama posebi iritantan lik i nažalost vjerojatno hoće imati neku veću ulogu ovdje.
- druga epizoda iako dobra nekako nije pratila ritma koja je imala prva epizoda. Nekoliko nepotrebnih scena i mogli su malo ubrzati radnju.

Sve u svemu kao velikom fanu Punishera ovo je odlično. Ennisova era Punishera je jedna od najboljih stvari koje su se dogodile Marvelu. Nadam se da će cijela sezona biti na razini.

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Marvel's The Punisher
« Odgovor #14 : 18.11.2017. 14:13:04 »
Pogledane prvije dvije  :)

PLUS
+ Jon Bernthal kao Punisher. Uloga mu sjeda. Zna odglumiti sjebanog lika. Možda će neke živcirati što je stalno ko neki emo, ali čovjek je izgubio obitelj i prošao rat.
+ odlična gradnja do Punisherovog nasilja. Pogotovo s onim tipovima koji su radili s njime. Vrlo je bitno u ovakvoj seriji tako nešto napraviti jer nema smisla imati nasilje radi nasilja tkz. šok teatar pa su zato i napravili takve likove da i mi gledatelji želimo da ih sredi. Isto tako vrlo su bitni oni PTSP snovi. Vjerojatno najrealističniji prikaz takvih snova. Čitao sam da su njihovi snovi baš takvi. Počinje sve lijepo divno krasno i odjednom pucanj u glavu. Šok za tijelo, pogotovo u takvoj mirnoj fazi. Zato i buđenje noću, flashovi. Sve odlično prikazano.
+ uvođenje sporednih likova isto dobro. Micro je dobro prikazan. Super mi je u stripovima, jedan od najbolji sporednih likova i jedan od rijetkih prijatelja Punisheru.
+ Dinah (Amber Rose Revah) kakav slatkiš od glumice. Nadam se da ju neće previše prikazati jer ću samo nju gledati. Nje nema u stripovima.
+ akcijske scene iako kratke stvarno imaju dobru koreografiju. Lijep realističan prikaz.
+ bit će ono što i treba biti. Akcija + špijunaža + triler i sve to lijepo upakirano sa psihološkim problemima Punishera.
+ samo neka je više onakvih scena ispitivanja sa lijepim malim twistovima
Spoiler for Hiden:
gdje mu je zavezao ruke i znao je da će se osloboditi i iskoristio je taj jedan metak i znao je da će ovaj reći istinu kad mu uperi pištolj na glavu. Potegne pištolj, nema metka. Lijepo potez, Punisheru.

MINUS
- Karen Page koja je inače sama posebi iritantan lik i nažalost vjerojatno hoće imati neku veću ulogu ovdje.
- druga epizoda iako dobra nekako nije pratila ritma koja je imala prva epizoda. Nekoliko nepotrebnih scena i mogli su malo ubrzati radnju.

Sve u svemu kao velikom fanu Punishera ovo je odlično. Ennisova era Punishera je jedna od najboljih stvari koje su se dogodile Marvelu. Nadam se da će cijela sezona biti na razini.

Hoće.  ;)

Odgledane sve epizode njam-njam

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's The Punisher
« Odgovor #15 : 19.11.2017. 02:51:42 »
 smileyNO1

Pogledana treća, četvrta i peta  :)

Treća - kako jebeno moćna epizoda. Dosta uznemirujućih trenutaka kao ono ispitivanje i po prvi put Frank mora preći tu granicu. Sjećam se u War Zone
Spoiler for Hiden:
gdje je isto ubio tog drota
neki fanovi nisu bili zadovoljni, ali mislim da ta scena leži Punisheru iako takve ne ubija, ali to je bilo prije onoga što će mu se dogoditi. Sjajna i zadnja scena i rage Punishera nešto kao kad Wolverine otiđe u svoje rage  ;D osim toga, Micro i Frank su odličan duo kako u stripovima tako i ovdje. Odlična karakterizacija likova, psihološki problemi za oboje. Odlična epizoda.

Četvrta - nešto manje dobra epizoda, ali i dalje dobra. Sviđa mi se kako se trenutno odnose sa sporednim likovima. Billy, Dinah, Curtis, Micro. No, osim fantastičnog Micra, izdvaja se Lewis. Čini se nepovezan lik, ali zna Frankove prijatelje. Lewis je idealan za ovu seriju ako se želi dodatno istražiti PTSP i to baš rade, i to rade fantastično. Taj glumac glumi dosta slično kao Christopher Walken u Lovcu na Jelene. Totalno su sjebani i čini im se da nemaju izlaza. Popratit će se njegov lik, ali nadam se da će sve biti ok iako zasad ne izgleda tako. Osim toga, highlight epizode je i utrka po gradu, jadna Dinah. Kakav slatkiš  srcesmajli

Peta - odlična epizoda. Rawlins je zanimljiv izbor za negativca sezone pošto u Punisher stripovima ima većih negativaca od njega kao što su Barracuda, Jigsaw, The Jackal, ali Rawlins je ovdje odličan. Izbor glumca je pogođen jer baš ima tu punch facu. Završna scena u šumi izvrsno režirana, osjetio se Rambo ovdje.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's The Punisher
« Odgovor #16 : 19.11.2017. 05:45:50 »
Pogledana šesta i sedma  :)

Šesta - sad sam skužio da svaka parna epizoda (druga, četvrta) ima manjak akcije, više drame dok neparne (prva, treća, šesta) i dalje je tu veći postotak drame nego akcije, ali akcijskih scena ima više nego u parnim epizodama i događaju se neke vrlo bitne scene. Sviđa mi se taj tempo, jako uravnotežen. Dobra epizoda s odličnim preokretom na kraju. Šteta Lewisa, to je to nema izlaza.

Sedma - odlična epizoda sa nekoliko uzbudljivih akcijskih scena i odlična rečenica Franka "Shit's a lot easier when you can kill people."  ;D Micro i kako gleda preko drona Franka podsjetilo me na neke stare igrice poput Comandosa. Billy i Rawlins odlični zajedno. Stvarno me ugodno iznenadila serija. Mislio sam da će biti dobra, ali ne ovako. Scenarij nije tanak kao kod Iron Fista ili Luce Cagea iako je Cage dobra serija, ali baš zbot toga što ovdje nema supermoći, ova serija jako dobro funkcionira u tim srodnim žanrovima kojima se bavi. I opet odličan preokret na kraju. Jebeno, izraz lica od Rawlinsa i onda od Franka.

Sad neku knjigu si pročitat pa nastavljam.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's The Punisher
« Odgovor #17 : 19.11.2017. 09:09:33 »
Pogledana osma i deveta  :)

Osma - taman sam mislio da će biti kao i svaka parna i onda onakav brutalan kraj. Opet prilično realno su napravili tako da žrtava ima na obje strane. Sviđa mi se u sezoni što cijelo vrijeme neki likovi ne znaju cijelu sliku kao žena od Microa i to da on ju cijelo vrijeme promatra ili Dinah i Billy. Billy sve zna, ali ona ne zna. Cijela tematika (špijunaža, gun control, CIA) izvrsno paše uz ton serije.

Deveta - e ovo je bilo malo je reći fantastično! Najbolja epizoda dosad. Lewis je nažalost prešao granicu, ali ne kao Frank već granicu preko te granice. Jedino mi je malo glupo bilo Curtis i to što on nije zvao policiju. Shvaćam za Punishera, ali on je mogao. Odlične psihološke igrice na kraju između Franka i Lewisa. Micro na kraju uspio doći di Dinah i otkriti se, a osim toga Frank se vratio na vijesti. Punisher se i službeno vratio.

Nego, gun control i slično. Dobro je Karen rekla. Masovni ubojice bi uvijek našli načina da nabave oružje. Uvijek. To je dokazano kroz povijest, a kamoli u Americi. Meni je zanimljivo ovo. Reakcije kritike na prvu sezonu je mješana. Uglavnom mixed prema positive. Misle da je dobra, ali praktički svaka kritika se oslanja na taj gun control i kako je serija izašla u krivo vrijeme zato što se prije mjesec dana dogodilo ono u Las Vegasu iako je to bila false flag operacija, ali ok nebitno sad. A i u prilog tome govori činjenica da je Punisher trebao tada izaći pa su premjestili u 11. mjesec. Uglavnom, samo se još jednom pokazuje koliko kritika ustvari ne smije previše hvaliti ovakve serije jer bi se SJW i slične grupe odmah uvrijedili. Sve je danas na finjaka. Vidi se iz recenzija tih kritika da bi željeli reći kako je ovo odlično, ali ne smiju jer rade za velike novine koje drže razno razne grupe. Vrlo škakljivo za njih.

I onda pogledate publiku. Na rottenu audience score ogromno visok, na metacriticu universal alcaim. Publika obožava. Nadam se da će uskoro doći vrijeme kad će se opet moći izraziti mišljenje, a da ti nitko ne skače za vrat javno što si to rekao i kako si se usudio. Čast izuzetcima.

Offline markoni981

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 223
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's The Punisher
« Odgovor #18 : 19.11.2017. 09:29:12 »
Ljudi kao da su se unazadili kada si već spomenuo to oko mišljenja.Ne smeš da imas svoje mišljenje ,stav,identitet.Jer ako ga imas i javno iznosiš ,gotov si.Kamenovace te.Ne smeš da se razlikuješ,da odskačes...Moraš da budeš teletabis i preparirani majmun da bi bio prihvaćen.Mislim ‘moraš’

Offline Sizif

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 250
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's The Punisher
« Odgovor #19 : 19.11.2017. 13:02:24 »
U gomili stripova Paniša jedva da zbori nešto, ponekad se dešava da ti priču u stvari pohvataš iz radnje ili razgovora drugih likova
ne pišem to sad kao nešto negativno, više guram u prvi plan zato što u seriji on redovno
Spoiler for Hiden:
posećuje Mikrovu porodicu, ajde ono na početku, to je ok ali ovo mi uopšte ne liči na njega da on ide "tamo negde" i održava kontakt, čak se i zbližio sa njima, nije da mi sad to ne znam kolko smeta ali mi je debela razlika u odnosu na strip gde do kontakta sa drugim ljudima dolazi samo u izuzetnim/vandrednim situacijama

inače, prezadovoljan sam

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's The Punisher
« Odgovor #20 : 19.11.2017. 13:37:37 »
Ljudi kao da su se unazadili kada si već spomenuo to oko mišljenja.Ne smeš da imas svoje mišljenje ,stav,identitet.Jer ako ga imas i javno iznosiš ,gotov si.Kamenovace te.Ne smeš da se razlikuješ,da odskačes...Moraš da budeš teletabis i preparirani majmun da bi bio prihvaćen.Mislim ‘moraš’
Baš to. Kroz medije te uvjeravaju da se moraš ponašati kao svako jer inače slijedi kazna ako si neposlušan i na najmanju zapovijed. Identitet je ono što čini čovjeka i nažalost to su mnogi dana izgubili. Etiketiranje kao najjače psihološko oružje je unazadilo ovo društvo.

Pogledana 10. i 11.  :)

Dvije fantastične epizode.

Deseta - malo Rashomon stila. Samo što Karen ima verziju svoje prave priče dok ovaj drugi misli da je u pravu, a ustvari su ga prevarili. Cijela sezona je puna sadržaja što je čini toliko višedimenzionalnom. Tipa jedan mali detalj mi toliko izmami osmijeh na lice kao kad Frank kaže da je bijela žica bila prava, a Karen to odmah shvati što joj želi poručiti u tom trenutku. Lewis prošao tako kako je. Daniel Webber je ime tom glumcu, vidio sam ga još u 11.22.63 gdje je glumio sličnu ulogu, Lee Harvey Oswald. I tamo je bio odličan, očito je da mu leže takve uloge. Epizoda praktički akcija od početka do kraja, izvrsna zadnja scena u hodniku.

Jedanaesta - e to se čekalo. Masakr kakav smo zaslužili i ono što Punisher jest. Naravno, u stvarnosti je nemoguće da jedan tip pobije 20-ak dobro istreniranih vojnika. I ovdje se točno vidi koliko su nam željeli pokušati prikazati na što realističniji način da je to moguće. Moram još jednom pohvaliti izrazito visoku kvalitetu akcijskih scena, koreografiju borbi i glumu Bernthala. Njegova mimika lica, tikovi koje ima sve je pogođeno. Uvijek je na granici, a kad pređe onda ubija. No, to je bitno da je uvijek na granici i tijetko je kad ispod tog nivoa kao kad se nasmije ili nešto slično.

Kreatori su donijeli i taj humanizam u seriju bez obzira na nasilje i sva ta ubojstva. Micro i njegova obitelj, Frankova prošlost, Karen, svi ti emotivni trenuci ipak daju seriji da ti je stalo do tih likova. Garth Ennis bi bio ponosan.

Vidim da se dvije epizode zovu Home i Memento Mori, baš kao dvije jako poznate i bitne epizode X-Filesa iz četvrte sezone.

Zadnje dvije epizode si ostavljam za navečer.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's The Punisher
« Odgovor #21 : 20.11.2017. 03:44:36 »
Pogledane zadnje dvije  :)

Dvanaesta - jedno od boljih mučenja koje sam vidio. Nema tu iglica ili nešto slično već samo udaranje do besvijesti. Opet smo vidjeli kako Frankov mozak funkcionira i koliko mu je psiha jaka iako je slomljen. Frank je u stripovima otporan na telepate što ima logike jer je toliko sjeban u glavi da mu telepati ništa ne mogu. Rawlins je svoju ulogu odradio savršeno. Uglavnom miran, a ponekad over the top i zadnja scena između njih dvoje je predivno brutalna kao da je iščupana direktno iz stripa. Billy naravno, ooo Billy. O njemu u finalnoj epizodi. Osim toga, sviđaju mi se reference na vijetnamski rat pošto je Frank Castle u stripovima viet. veteran. Creedenci su svirali, a CCR su za vrijeme vijetnama bili omiljeni bend svim amerima (Fortuante Son i te spike). Živio vječno John Forgety.

Micro je na kraju od žrtve ispao najveći heroj i srce ove sezone. Vidjet ćemo kako će se uklopiti u drugu sezonu na koji način.

Trinaesta - odmah ću preći na Billija. Billy Russo je u stripovima archenemy Punisheru. On ide pod drugim nazivom, a to je Jigsaw koji je uz Baracudu najveći Punisherov neprijatelj. Sad, ovdje su ga napravili njegovim najboljim prijateljem i mislim da je to sjajno. Mislim da bi Ennis bio ponosan jer sad za drugu sezonu vidimo da imaju snažnu povezanost i povijest među sobom. I puzle se mogu slagati  ;D
Spoiler for Hiden:
Frank je izmasakrirao s onim ogledalom i baš kao Jigsaw u stripu, sad će imati ožiljke (crte) po čitavom licu. Oporavit će se on i nekako pobjeći. U stripovima je psihički i fizički dorastao Punisheru i izvrstan je taktičar.
 Mislim da mu ovaj brain damage koji je zadobio - da će mu pomoći da pređe onu granicu boli koju je Fran prešao i zato će biti još teži protivnik nego što je sad bio.

Vrhunski režiran scena u lunaparku, Dinah na kraju ispala nekako najslabiji lik, ali daleko da je loš što samo potvrđuje kako je serija ispunjena s odličnim likovima i svaki od njih (Billy, Micro, Dinah, Rawlins, Sarah i ostatak grupe) je dobio uravnoteženu minutažu. Mislim da je ovo bez pretjerivanja najbolji omjer drame i akcije koji sam vidio unazad 5 godina ako ne i duže. Ritam i ton serije, režija, koreografija akcijskih scena, gluma i to ponajviše Bernthala koji je postao idealan Punisher. Pisao sam o toj njegovoj granici. Nekad su bili na granici sama serija pređe u neke glupe vode prepuna rupa, ali su se odmah u idućoj sceni ispravili i vratili na pravu stazu što opet samo govori koliko su scenaristi pazili na sve te detalje i dali nam jednu od najboljih sezona ove godine.

Što se tiče druge sezone. Nadam se da ćemo dobiti dva story arca nešto kao druga sezona Daredevila (Punisher i Elektra). U ovoj sezoni se čini da imamo dva story arca, ali možda samo u početku jer su se na kraju spojili. Druga sezona bi trebala biti Mother Rusia, a drugi story arc Jigsaw da ne bude kroz čitavu sezonu. Dobro je netko napisao, ova prva sezona se čini kao Rambo: First Blood, a druga sezona neka onda bude Rmabo 2 masakr do samoga kraja.

Punisher je zasad najbolja Netflixova seirje što se tiče Marvela.

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: Marvel's The Punisher
« Odgovor #22 : 20.11.2017. 19:47:07 »
Ubacih u no-lifer brzinu i odgledo za dva dana.  ;D
Dosta dobro. Na nivou prve sezone Daredevila, reka' bih.
Mrlju jedino baca brz oporavak pojedinaca. Izgleda kao u crtanom filmu.

Hvala za prijevode.

Offline Dzi

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 173
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's The Punisher
« Odgovor #23 : 21.11.2017. 18:28:52 »
Fantasticna serija. Najbolja marvelova nakon Daredevila.

Offline devendra66

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 235
  • Spol: Muški
  • CUSHTY!
Odg: Marvel's The Punisher
« Odgovor #24 : 22.11.2017. 01:57:48 »
Šta će Daredevil  ;D Meni je ovo daleko, daleko bolje od Daredevila. Još nema ni jedan lik (hajd dobro Karen) da me nervira, dok u Daredevilu ih ima par, i nekako je ta prva sezona dobra al na siguran način, čak i dosadnjikava sad kad pogledam. Luke Cage i Jessica Jones su mi na neki način čak zabavniji od Daredevila, iako bih rekao da je Daredevil bolja serija... Dok je ovo... WOW. NAJBOLJA MARVEL NETFLIX SERIJA DO SAD. TOČKA.  srcesmajli  srcesmajli  srcesmajli
"It's not just about living forever, Jackie. The trick is living with yourself forever."

Offline devendra66

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 235
  • Spol: Muški
  • CUSHTY!
Odg: Marvel's The Punisher
« Odgovor #25 : 22.11.2017. 02:03:30 »
P.S. @ Mulder: Poslije svake epizode navraćao sam ovamo da vidim tvoj komentar na istu. Uživancija prava. Hvala ti! drinks
"It's not just about living forever, Jackie. The trick is living with yourself forever."

Offline bebapecic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 358
Odg: Marvel's The Punisher
« Odgovor #26 : 22.11.2017. 03:08:40 »
Ukusi su razliciti.Za mene 1.Daredevil sez.1( supermocni junak,jak negativac).2.Punisher (drama s zestokom kritikom drustva,akcija).3.JJ(mracna superjunakinja) a za ostale  :ccc:

Offline Dzi

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 173
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's The Punisher
« Odgovor #27 : 22.11.2017. 14:36:48 »
Slazem se da nema odvratnih likova. Ogroman plus je sto se ne pojavljuje dosadna doktorka koju glumi Rosario Dawson.

Offline clearcut

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 336
Odg: Marvel's The Punisher
« Odgovor #28 : 23.11.2017. 11:07:09 »
Odgledao prve tri epizode, prve dvije vrlo dobre, treća dosadnjikava. gledam dalje...

Offline belpH.77

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 102
  • Spol: Muški
  • sta te interesuje, a ti pitaj :)
Odg: Marvel's The Punisher
« Odgovor #29 : 23.11.2017. 14:53:32 »
ali kako je coveku sela uloga  :naklon: majstorski je izneo  clapp clapp
> dum spiro spero <