Autor Tema: 13 Reasons Why  (Posjeta: 15438 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
13 Reasons Why
« : 17.05.2016. 06:06:34 »

Opis:
Priča prati mladića Claya Jensena (Dylan Minnette) koji jednog dana nakon škole na trijemu svoje kuće pronalazi misterioznu kutiju. U njoj se nalazi trinaest priča koje prepričavaju trinaest razloga zašto se Hannah Baker (Katherine Langford) ubila prije dva tjedna. Svaka je priča posvećena jednoj osobi koja joj je dala razlog za samoubojstvo. Svaka od njih mora preslušati sve priče i zatim proslijediti kazete sljedećoj osobi u nizu, inače kopija snimki postaje javna. Ne znajući kakvog je utjecaja mogao imati u sudbonosnoj odluci djevojke koja mu se oduvijek sviđala, ali koju nikad nije uspio upoznati kako treba, Clay počne preslušavati snimke i suočavati se sa sudbinom Hanne Baker i vlastitom krivnjom. Bazirano na istoimenom bestseleru Jay Asher.

Izvor: topcinemamovie

Žanr: drama, misterija
Kanal: Netflix
Premijera: 31. 03. 2017.

IMDb
TVDb
Wikipedia


Titlovi

« Zadnja izmjena: 20.09.2019. 19:45:07 maksi »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: 13 Reasons Why
« Odgovor #1 : 19.05.2016. 00:05:04 »
Ovome se radujem. Zvuči zanimljivo i zarazno.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: 13 Reasons Why
« Odgovor #2 : 25.01.2017. 18:52:59 »
Premijera serije je 31. 3. 2017.

Offline maxi

  • Novi član
  • *
  • Postova: 41
Odg: 13 Reasons Why
« Odgovor #3 : 01.04.2017. 18:21:07 »
Je li itko gledao; vrijedi li gledanja?

Offline Homer99

  • TV FAN
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 792
  • Spol: Muški
  • ★ Bowie (1947- ∞)
    • Prevodi FiS
Odg: 13 Reasons Why
« Odgovor #4 : 01.04.2017. 21:15:04 »
Je li itko gledao; vrijedi li gledanja?

Ja jesam, ostala mi je još jedna. Dobra je serija.
Aljoša M.


Say Something Nice

http://www.univerzitetskiodjek.com/
http://www.prevodifis.blogspot.com

https://www.youtube.com/watch?v=TFfjiiWrxyI



Omiljene serije: Game of Thrones, Orphan Black, House of Cards, Orange is The New Black, The Originals, The Vampire Diaries, The Big Bang Theory, Doctor Who

Završene: How I Met Your Mother, LOST, Nikita, V, Breaking Bad, Glee.

Offline win32

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 76
Odg: 13 Reasons Why
« Odgovor #5 : 03.04.2017. 19:55:47 »
Jesu li ovo neke teen gluposti ili ok serija?  :volim

Offline bebapecic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 358
Odg: 13 Reasons Why
« Odgovor #6 : 03.04.2017. 21:59:28 »
Jesu li ovo neke teen gluposti ili ok serija?  :volim
Posle pogledane prve epizode mi ne izgleda kao tipicna teen serija
Spoiler for Hiden:
pledira na vrsnjacko nasilje,losu komunikaciju dete-roditelj,otudjenost
,dobra je a videcemo kako se razvija...

Offline devendra66

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 235
  • Spol: Muški
  • CUSHTY!
Odg: 13 Reasons Why
« Odgovor #7 : 07.04.2017. 09:57:24 »
A kako to izgleda tipična teen serija?  ;D Pa ova ima sve i još gore. Možda i najopasnija teen serija ikad, među glupljim svakako. Nemoš mi on tako ozbiljnu temu kao što je suicid servirat na tako pink način. Pa ona na tim kasetama priča kao da je riječ o kampanji izbora za miss. Fuj. I tu su glavni problemi (sudeći po prve dvije ep, odustao sam def, al kužim da su sigurno kasnije puno ozbiljnije stvari u pitanju prikazane na još blesaviji način) problemi koje prosječan tinedjdžer uspije svladati. Priznajem da me ponijele velike imdb ocjene, ali ih stvarno ne razumijem, ništa posebno ovdje nema. A kad mi kažu u komentarima da progovara o tabu temi, dođe mi da se ranim. Meni jako poznato zvuči priča u kojoj se netko ubije pa se svi okoriste njegovom/njezinom smrću da bi mogli pričat o sebi i svojim emocijama, iako osobi koje više nema do jučer nisu znali ni imena. Veće bi mi rušenje tabu-a bila situacija u kojoj svi jednostavno tjedan dana poslije nastave sa svojim životima jer nisu imali veze tko je ta osoba.
Inače prijedlog naziva serije bio bi Gossip Girl - Suicide Special, ili 13 reasons why this drama queen killed herself. Uživajte u gledanju, ja više neću.
"It's not just about living forever, Jackie. The trick is living with yourself forever."

Offline Doggy

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 77
Odg: 13 Reasons Why
« Odgovor #8 : 08.04.2017. 22:48:09 »
Daj mi samo reci kak bi ti temu tinedjerskog samoubojstva zbog silovanja i verbalnog i fizickog zlostavljanja prikazal ako ne na ovakav "pink nacin" (daj objasni koji kurac bi trebalo to znaciti, prvi put cujem)??? Poanta je ds se ne radi o prosjecnom tinedjeru, nego bas o onom ispodprosjecnom, koji nije u stanju svladati sve probleme... serija se vrti oko njene poruke na kazetama i o razlozima zast se ubila, i svi ljudi su ju znali i vise nego dobro, kaj bi znal da si gledal seriju, al jbg, lakse je odustati prije nego postane zanimljivo, i srati kak nije zanimljivo... svako ima svoj ukus u serijama, kaj ne znaci da ima pravo srati po drugim odlicnim serijama koje nije gledal...

Inace, serija je odlicna i preporuka svakome, bas ko i tebi, koji ne kuzi zast se neki ljudi, pogotovo mladi, tak lako odaberu odustati od zivota, ak su nekome to teen gluposti, ne znam kaj da mu velim...

Finale je brutalno, ali malo glup kraj ako ne bude druge sezone, makar prije zadnjih par minuta finala sam bas razmisljal da nema smisla 2. sezonu radit, al onda su ova dvojica sve zakomplicirala (da ne spoilam, ko je gledal, znal bu na koga mislim)

Offline Doggy

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 77
Odg: 13 Reasons Why
« Odgovor #9 : 08.04.2017. 22:50:44 »
Nema edit :/
Opis je malo krivi, posto niko nije prisiljen slusati kazete, niti budu postale javne ako ih neko ne preslusa, a Tony je zaduzen za ostale pakete da ih dobiju svi s kazeta...

Offline devendra66

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 235
  • Spol: Muški
  • CUSHTY!
Odg: 13 Reasons Why
« Odgovor #10 : 09.04.2017. 00:43:17 »
Daj mi samo reci kak bi ti temu tinedjerskog samoubojstva zbog silovanja i verbalnog i fizickog zlostavljanja prikazal ako ne na ovakav "pink nacin" (daj objasni koji kurac bi trebalo to znaciti, prvi put cujem)??? Poanta je ds se ne radi o prosjecnom tinedjeru, nego bas o onom ispodprosjecnom, koji nije u stanju svladati sve probleme... serija se vrti oko njene poruke na kazetama i o razlozima zast se ubila, i svi ljudi su ju znali i vise nego dobro, kaj bi znal da si gledal seriju, al jbg, lakse je odustati prije nego postane zanimljivo, i srati kak nije zanimljivo... svako ima svoj ukus u serijama, kaj ne znaci da ima pravo srati po drugim odlicnim serijama koje nije gledal...

Inace, serija je odlicna i preporuka svakome, bas ko i tebi, koji ne kuzi zast se neki ljudi, pogotovo mladi, tak lako odaberu odustati od zivota, ak su nekome to teen gluposti, ne znam kaj da mu velim...

Finale je brutalno, ali malo glup kraj ako ne bude druge sezone, makar prije zadnjih par minuta finala sam bas razmisljal da nema smisla 2. sezonu radit, al onda su ova dvojica sve zakomplicirala (da ne spoilam, ko je gledal, znal bu na koga mislim)

Pa sigurno je ne bih prikazao na tako ozbiljan način kao što je preslušavanje kaseta. (pink kao veselo, slatko... http://www.bourncreative.com/meaning-of-the-color-pink/) . (mislim da si svojom prvom rečenicom manje više opisao ono do čega bi trebalo doći slušajući te kasete, tj gledajući seriju, pa ti je to moglo i u spoiler. ) Meni je ona bila daleko iznad prosjeka, sve dok nije prestala dobivat ono što naumila, onda je nastao problem. Lakše mi je odustati zato što ima toliko stvari za pogledati (a neke od njih drže pažnju od samog početka) a tako malo vremena, i zato što mislim da imam pravo na tako što ako mi se hoće, plus naglasio sam da je moj sud na temelju prve dvije epizode, tako da nisam „srao“ o čitavoj seriji, koja moguće postane bolja kasnije.  Žao mi je ako sam pretjerao, ali ovakve stvari nemojmo shvaćati osobno.
Teen gluposti su mi prikaz ozbiljnog problema na ovakav način preko kaseta u obliku igre. I teen gluposti su mi uobičajeni klišeji koji dolaze s ovakvim serijama.  Tematika suicida je sama po sebi ozbiljna. Ako će ova serija pomoći da bude manje depresivnih mladih i samoubojstava, ja je toplo pozdravljam. S tim da mene je strah (sudeći po prve dvije ep  ) da ovo ustvari djeluje kontra na mlade osobe, stvarajuć vlastiti svijet koji „odrasli“ ne razumiju i romantizirajući stvari kao što je suicid. Ali moguće da sam u krivu. Uživaj i u drugoj sezoni ako je bude. Čirs!
"It's not just about living forever, Jackie. The trick is living with yourself forever."

Offline bebapecic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 358
Odg: 13 Reasons Why
« Odgovor #11 : 09.04.2017. 03:31:22 »
Spoiler for Hiden:
Ima "drame "svojstvene tom teen dobu,ali te kasete su pokazale na one koji su se manje ili vise odgovorni za njenu odluku.Slusajuci ih svako je saznao i za svoju i tudju krivicu,tako da ih ne bih gledala kao igru.Suicid mlade osobe je tragedija ,ona trazi pomoc pre tog cina i treba uociti znake-sto se u seriji i vidi.Komplikovana tema i nije joj ovde mesto.

Offline ppejcic

  • Novi član
  • *
  • Postova: 1
Odg: 13 Reasons Why
« Odgovor #12 : 25.04.2017. 17:29:20 »
Ima li neko link za special epizodu, nešto nemam sreće da nađem?  :mjuza

Offline bebapecic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 358
Odg: 13 Reasons Why
« Odgovor #13 : 26.04.2017. 00:42:05 »
Ima li neko link za special epizodu, nešto nemam sreće da nađem?  :mjuza
I ja,molim  fala-fala

Online wlaky

  • PO moderator
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1132
  • Spol: Muški
Odg: 13 Reasons Why
« Odgovor #14 : 26.04.2017. 18:21:16 »
Odlična je serija, sumoran jeste povod za seriju, ali lepo ispričana. Preporuka.  :volim

Nikad ne raspravljaj sa budalom: Prvo će da te spusti na svoj nivo, a onda će da te dobije na iskustvo!

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: 13 Reasons Why
« Odgovor #15 : 07.05.2017. 17:41:48 »
Obnovljeno za drugu sezonu.

Offline bebapecic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 358
Odg: 13 Reasons Why
« Odgovor #16 : 07.05.2017. 22:22:08 »
Prema ovome sam skepticna,nije mi tema(ozbiljna,prisutna i kod nas,nazalost) da se holivudski eksploatise.

Offline DzingisKAN

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 63
  • Spol: Muški
Odg: 13 Reasons Why
« Odgovor #17 : 20.06.2017. 18:38:20 »
Kakva je ovo epizoda pod oznakom 99x01..jel to neki specijal ili je neki intervju glumačke ekipe o snimanju ove serije?

Offline Homer99

  • TV FAN
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 792
  • Spol: Muški
  • ★ Bowie (1947- ∞)
    • Prevodi FiS
Odg: 13 Reasons Why
« Odgovor #18 : 20.06.2017. 21:13:11 »
Kakva je ovo epizoda pod oznakom 99x01..jel to neki specijal ili je neki intervju glumačke ekipe o snimanju ove serije?

Razgovor sa  glumcima i snimanju serije i temama kojima se serija bavi.
Aljoša M.


Say Something Nice

http://www.univerzitetskiodjek.com/
http://www.prevodifis.blogspot.com

https://www.youtube.com/watch?v=TFfjiiWrxyI



Omiljene serije: Game of Thrones, Orphan Black, House of Cards, Orange is The New Black, The Originals, The Vampire Diaries, The Big Bang Theory, Doctor Who

Završene: How I Met Your Mother, LOST, Nikita, V, Breaking Bad, Glee.

Offline DzingisKAN

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 63
  • Spol: Muški
Odg: 13 Reasons Why
« Odgovor #19 : 20.06.2017. 22:53:56 »
Aha..hvala na odgovoru Homer99 smileyNO1
Dobra mi je serija..iščekuje se 2.sezona

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: 13 Reasons Why
« Odgovor #20 : 04.08.2017. 19:23:54 »
moram se složiti s gospodinom devendra66. vrlo ozbiljna tema koja je zbog šlampavosti, nedosljednosti i općenito lošeg scenarija (ili loše napisane knjige) većinom izgledala kao Dead Like Me - crnohumorna drama u kojoj se mrtva djevojka osvećuje svima koji su je na bilo koji način 'zakinuli', iako je za većinu toga i sama kriva (što i sama priznaje - svaka čast, scenaristi), a poslije se čudi kako su je svi izdali i zabili joj nož u leđa.

očit primjer toga, a samo jedan od mnogih
Spoiler for Hiden:
kada treba spavati s Clayom pa ga vrlo grubo otjera od sebe, iako je on bio vrlo fin prema njoj i pitao ju je slaže li se da stupe u snošaj. Hana potom u naraciji kaže "da bar nisi otišao/htjela sam da ostaneš"-.-
kad ju je Bryce silovao, malo se otimala i poslije prepustila, umjesto da viče, grebe i bori se. posebno su glupe okolnosti pod kojima je došla na njegovu zabavu - dugo je šetala, privukla ju je glazba i, eto, morala je otići onamo... a prije toga je na debilan način izgubila novce roditelja.
ovo je samo jedan primjer tako glupog (da, glupog) scenarija koji se protežu od prve epizode. ima propusta na sve strane.
u prvim epizodama scenaristi vrlo bezobrazno navlače gledatelje - preuveličavaju nešto za što se na kraju ispostavi beznačajno s obzirom na ono što se na kraju dogodilo.
Spoiler for Hiden:
onaj gej što sliči na Brunu Marsa prvo kaže Clayu da nije dobro poznavao Hanu, a onda se ispostavi da je bio blizak s njom - ostavila mu je kazete - zašto se nije njemu povjerila?
to su golemi propusti u scenariju zbog čega cijela priča gubi na realnosti.

ostavimo na stranu ono što joj se dogodilo; meni ona ni u jednom trenutku nije bila osoba čije bih postupke mogao shvatiti. iskreno ću reć, Hana je bila antipatična od početka. barem pola od tih ljudi upropastila je život potpuno nepotrebno. vrhunac njezine 'podlosti i proračunatosti' (za što krivim užasan scenarij) je kada
Spoiler for Hiden:
snima razgovor sa školskim psihologom i ne želi reći tko ju je silovao, a poslije očekuje da krene za njom. zar bi stvarno netko išao usositi nevinog čovjeka, a znaš da ćeš se ubiti i planiraš to već tjedan dana? krivnja je apsolutno i na g. Porteru, samo hoću ukazati na to kako je ona prikazana kao zločesta osoba.

seriju sam gledao s društvom i svi smo imali slično mišljenje. često smo kolutali očima zbog postupaka likova i zbivanja u seriji. prve četiri epizode su jako dobre, ostalo fileri osim zadnje 2-3. Sve se moglo sažeti u puno manje epizoda jer je ovo ispalo najobičnija sapunica, a tema je preozbiljna da je se svede na ovakav šund. da nisam gledao s drugima, gledao bih je napreskokce ili odustao poslije 4. epizode.

loše je i što
Spoiler for Hiden:
nismo saznali što je bilo s Bryceom, Justinom i još nekima
nego su to jako bezobrazno izostavili i bit će valjda u drugoj (apsolutno nepotrebnoj) sezoni.

plusevi serije su odličan humor (što je, zapravo, žalosno) i gluma. ali likovi su loši.

još jedan, uvjetno rečeno, plus serije je što sam se i sam pomalo osjećao kao jedan od Haninih zlostavljača time što naizgled umanjujem krivnju 10 od 13 ljudi na njezinom popisu. To je dosta interesantno jer bi inače gledatelj trebao suosjećati sa žrtvom. Ne znam je li to bila namjera scenarista/pisca ili samo njihova lošost.

preporučio bih je za gledanje da vidite i smijete se lošem scenariju, katastrofalno prikazanom američkom društvu, njihovom obrazovanju i školskom kadru... sad sam se sjetio još jedne gluposti kojoj smo se smijali:
Spoiler for Hiden:
njihova srednja škola je hebeni vrtić! tinejdžeri koji se naveliko seksaju s raznim partnerima, drogiraju i puše travu (a u seriji govore i ponašaju se kao 30-godišnjaci) svake godine imaju nekakvu igru za Valentinovo, koju oni, debili, uzimaju za ozbiljno! mi smo s takvim sranjima prestali u 5. osnovne. pa onda one gluposti s ceduljicama u kesicama...

mogao bih još puno pisati o propustima u scenariju/radnji zbog kojih je ozbiljna tema serije bačena u drugi plan. bar meni.

Offline 12361085

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 489
  • Spol: Muški
Odg: 13 Reasons Why
« Odgovor #21 : 01.05.2018. 14:05:33 »
Druga sezona izlazi 18.05
Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink.

Offline zaboravko

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 540
  • Spol: Muški
  • Pametni uče i od budala, budale ni od pametnih.
Odg: 13 Reasons Why
« Odgovor #22 : 01.06.2018. 20:24:56 »
Postavljen prijevod za 3. epizodu.
Odgovara za: WEB.x264-STRiFE / PROPER.720p.WEBRip.x264-STRiFE / REPACK.1080p.WEB.x264-STRiFE / PROPER.720p.WEBRip.x264-WEBTiFUL / 720p.NF.WEBRip.DDP5.1.x264-NTb / 1080p.NF.WEBRip.DDP5.1.x264-NTb / WEBRip.x264-ION10 / 720p.WEB.HEVC.x265-RMTeam / 720p.NF.WEB-DL.x264-MkvCage / 720p.10bit.WEBRip.2CH.x265.HEVC-PSA

Offline zaboravko

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 540
  • Spol: Muški
  • Pametni uče i od budala, budale ni od pametnih.
Odg: 13 Reasons Why
« Odgovor #23 : 03.06.2018. 16:52:38 »
Postavljen prijevod za 4. epizodu.
Odgovara za:
480p.x264-mSD / WEB.x264-STRiFE / PROPER.720p.WEBRip.x264-STRiFE / REPACK.1080p.WEB.x264-STRiFE / 720p.WEB.HEVC.x265-RMTeam / 720p.NF.WEBRip.DDP5.1.x264-NTb / 1080p.WEBRip.DDP5.1.x264-NTb

Offline zaboravko

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 540
  • Spol: Muški
  • Pametni uče i od budala, budale ni od pametnih.
Odg: 13 Reasons Why
« Odgovor #24 : 05.06.2018. 22:24:46 »
Postavljen prijevod za 5. epizodu.
Odgovara za:
480p.x264-mSD / WEB.x264-STRiFE / PROPER.720p.WEBRip.x264-STRiFE / REPACK.1080p.WEB.x264-STRiFE / 720p.WEB.HEVC.x265-RMTeam / 720p.NF.WEBRip.DDP5.1.x264-NTb / 1080p.WEBRip.DDP5.1.x264-NTb / 720p.WEB-DL.x264-MkvCage / 720p.10bit.WEBRip.2CH.x265.HEVC-PSA / PROPER.720p.WEBRip.x264-WEBTiFUL

Offline zaboravko

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 540
  • Spol: Muški
  • Pametni uče i od budala, budale ni od pametnih.
Odg: 13 Reasons Why
« Odgovor #25 : 10.06.2018. 19:30:48 »
Postavljen prijevod za 6. epizodu.
Odgovara za:
WEB.x264-STRiFE / PROPER.720p.WEBRip.x264-STRiFE / REPACK.1080p.WEB.x264-STRiFE / 720p.WEB.HEVC.x265-RMTeam / 720p.NF.WEBRip.DDP5.1.x264-NTb / WEBRip.x264-ION10 / 720p.10bit.WEBRip.2CH.x265.HEVC-PSA / PROPER.720p.WEBRip.x264-WEBTiFUL

Offline zaboravko

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 540
  • Spol: Muški
  • Pametni uče i od budala, budale ni od pametnih.
Odg: 13 Reasons Why
« Odgovor #26 : 13.06.2018. 22:38:54 »
Postavljen prijevod za 7. epizodu.
Odgovara za:
WEB.x264-STRiFE / PROPER.720p.WEBRip.x264-STRiFE / REPACK.1080p.WEB.x264-STRiFE / 720p.WEB.HEVC.x265-RMTeam / 720p.NF.WEBRip.DDP5.1.x264-NTb / 1080p.WEBRip.DDP5.1.x264-NTb / 720p.10bit.WEBRip.2CH.x265.HEVC-PSA / 720p.WEB-DL.x264-MkvCage / PROPER.720p.WEBRip.x264-WEBTiFUL

Offline zaboravko

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 540
  • Spol: Muški
  • Pametni uče i od budala, budale ni od pametnih.
Odg: 13 Reasons Why
« Odgovor #27 : 17.06.2018. 14:10:12 »
Postavljen prijevod za 8. epizodu.
Odgovara za:
PROPER.720p.WEBRip.x264-WEBTiFUL / 720p.10bit.WEBRip.2CH.x265.HEVC-PSA / 720p.WEB-DL.x264-MkvCage / 1080p.WEBRip.DDP5.1.x264-NTb / 720p.NF.WEBRip.DDP5.1.x264-NTb / 720p.WEB.HEVC.x265-RMTeam / REPACK.1080p.WEB.x264-STRiFE / WEB.x264-STRiFE

Offline zaboravko

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 540
  • Spol: Muški
  • Pametni uče i od budala, budale ni od pametnih.
Odg: 13 Reasons Why
« Odgovor #28 : 20.06.2018. 18:32:42 »
Postavljen prijevod za 9. epizodu.
Odgovara za:
WEB.x264-STRiFE / 480p.x264-mSD / PROPER.720p.WEBRip.x264-STRiFE / REPACK.1080p.WEB.x264-STRiFE / 720p.WEB.HEVC.x265-RMTeam / 720p.NF.WEBRip.DDP5.1.x264-NTb / 1080p.WEBRip.DDP5.1.x264-NTb / 720p.WEB-DL.x264-MkvCage / 720p.10bit.WEBRip.2CH.x265.HEVC-PSA / PROPER.720p.WEBRip.x264-WEBTiFUL

Offline mmmnnn

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 731
  • Spol: Muški
  • Playlife
Odg: 13 Reasons Why
« Odgovor #29 : 22.06.2018. 18:23:51 »
Neki komentar ove druge sezone? Bolja il lošija od prve?