Autor Tema: Get Shorty  (Posjeta: 4877 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Get Shorty
« : 16.01.2017. 00:30:57 »

Opis:
Majls (Chris O’Dowd) je plaćeni ubica koji pokušava da postane filmski producent u Holivudu. Rik (Ray Romano) je propali producent niskobudžetnih filmova koji će postati Majlsov partner i ujedno i njegov vodič kroz "lavirinte" Holivuda.

Žanr: komedija
Kanal: Epix
Premijera: 13. 08. 2017.

IMDb
TVDb
Wikipedia


Titlovi

« Zadnja izmjena: 12.05.2020. 23:24:36 maksi »

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Get Shorty
« Odgovor #1 : 16.05.2017. 20:29:49 »
Premijera serije je 13 . 08. 2017.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Get Shorty
« Odgovor #2 : 25.05.2017. 18:51:03 »
Postavljen trejler.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Get Shorty
« Odgovor #3 : 24.08.2017. 00:37:52 »
Obnovljeno za drugu sezonu.

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: Get Shorty
« Odgovor #4 : 07.09.2017. 20:11:49 »
Obnovljeno za drugu sezonu.
I više nego zasluženo, sjajna serija. Odgledo sam pre neki dan prvih pet epizoda i sad jedva čekam ponedeljak.

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: Get Shorty
« Odgovor #5 : 23.10.2017. 10:15:47 »
prezadovoljan sam. prve 4 sam pogledao.
kris o daud sjajan. glumac kojem umirem od smijeha samo kad se pojavi u ovoj seriji pokazao da moze mnogo vise od roja iz it krauda  ;D
dobro, i odje je prilicno smijesan, ali vise zajeban tip koji je odlican u poslu utjerivaca dugova/ubice za kartel. rej romano isto odlican, tacno onako zamisljam te filmadzije bez centa, cija je karijera skoro pa gotova, pa kakav mu je samo stajling  :naklon:
sama radnja mi je prilicno zanimljiva, podzapleti takodje. ostatak ekipe jako dobar, pogotovo luis, majlsov partner.
Spoiler for Hiden:
kad je posao kod one plavuse kao skrinvrajter i poceo da prica nesto o scenariju, prekinuo sam se. doktor.
bas fali ovakvih serija, dje se stalno nesto desava, sa ludim likovima, pozadinskim blesavim radnjama, dje gledas epizodu za epizodom sa merakom. nadam se da me ostatak sezone nece razocarat.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Get Shorty
« Odgovor #6 : 10.02.2018. 01:58:31 »
Kompletni titlovi za 1. sezonu.
Mrzim lopatare i limune

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: Get Shorty
« Odgovor #7 : 13.02.2018. 12:45:55 »
predobra serija. jos dvije su mi ostale. non-stop neka zajebancija, trena dosade nema.
nadam se da zaokruzit kako treba.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Get Shorty
« Odgovor #8 : 13.02.2018. 21:11:41 »
predobra serija. jos dvije su mi ostale. non-stop neka zajebancija, trena dosade nema.
nadam se da zaokruzit kako treba.
U finalu te čeka odlično gostovanje. Nije nešto posebno odglumio, ali zanimljivo ime.
Priča je relativno zaokružena, ali može se nastaviti u drugu sezonu.
Mrzim lopatare i limune

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: Get Shorty
« Odgovor #9 : 14.02.2018. 07:04:55 »
dako slomim to danas/veceras.
imam utisak da bas malo ljudi zna za seriju.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: Get Shorty
« Odgovor #10 : 16.02.2018. 08:09:53 »
finalna epizoda
Spoiler for Hiden:
najslabija u sezoni, ali ok skroz, daleko od toga da je losa. onaj razgovor majlsa i jaga je bio urnebesan, samo sto oci ne povade jedan drugom a ne mogu zbog amare.
mozda je malo naivno kako su se povadili iz vrlo zajebanih situacija, ali za ocekivat je bilo da ce nastavit snimanje filma, i da nece poubijat glavne likove.
kris o daud je razbio. ovo od njega nijesam ocekivao, komican na momente ali kad treba bit zajeban odradi posao vrhunski.
amara dobar negativac. kakav pogled jebote, smrzavanje.  :o
svaki lik je zanimljiv, i bez obzira na dinamicnu i dobru radnju, ipak mi je glumacka ekipa ostavila bolji utisak.
prezadovoljan sam serijom, ali nesto ne vjerujem da ce druga sezona bit na nivou prve. ljestvica podignuta.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Armati

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 348
  • Spol: Muški
  • Komedije 80-90-tih
Odg: Get Shorty
« Odgovor #11 : 01.02.2019. 14:20:07 »
Hvala za sve prevode, ko zna kakva je serija ali kad gledam lica onda jednostavno moras verovati da je to dobra komedija.
Ljubitelj humorističnih serija

Offline Armati

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 348
  • Spol: Muški
  • Komedije 80-90-tih
Odg: Get Shorty
« Odgovor #12 : 12.05.2020. 23:05:34 »
Pisao sam koment ali posto ne mogu napraviti edit sad hocu da kazem da ova je super serija. U polovini sam druge sezone ali svaka epizoda je bolja od druge. Hvala opet. :)
Ljubitelj humorističnih serija

Offline Armati

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 348
  • Spol: Muški
  • Komedije 80-90-tih
Odg: Get Shorty
« Odgovor #13 : 05.01.2021. 05:09:12 »
Jos jedan koment od mene. Ne znam kad ste prevodili trecu sezonu, svakog dana gledam zadnje prevode i ipak sam nisam ih video. A sada hvala puno za prevode trece sezone. Zaboravio sam vecinu radnje ali nema veze. Pozdrav. :)
Ljubitelj humorističnih serija