Autor Tema: This Is Us  (Posjeta: 22247 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: This Is Us
« Odgovor #60 : 03.12.2016. 09:38:40 »
Jako lijepa deveta epizoda. Ne volim inače kad serije prikazuju maštu/halucinacije jer sad više nije postotak onoga što je tu u realnosti 100%. Ali! Ali ovo je napravljeno tako dobro.
Spoiler for Hiden:
Scena u kojoj Randall vidi zatvorenu majku u kabini... Ja sam skoro zaplako. Prerano su završili. Malo nepotrebna scena s Tobyjem, kratka je bila i nije previše značila (sorry, ljudi, ne volim Tobyja). Također mi se ne sviđa s kim je na kraju ovaj završio u krevetu. Ugh, nepotrebnoooo i bez smisla! Ali to je sve manjina epizode.
Stvarno dobra epizoda, uglavnom.

Offline AryMan

  • Grumpy
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 956
  • Spol: Muški
Odg: This Is Us
« Odgovor #61 : 05.12.2016. 00:36:07 »
Postavljen prijevod i za 8. epizodu. :)

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: This Is Us
« Odgovor #62 : 07.12.2016. 11:51:31 »
Hej, MiB=William=Andy.

Nesto losija epizoda u odnosu na prethodne, ali nista drasticno.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline AryMan

  • Grumpy
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 956
  • Spol: Muški
Odg: This Is Us
« Odgovor #63 : 11.12.2016. 18:37:40 »
Upravo je stigao i prijevod za 9. epizodu. :)

Offline Anyta Ko

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 54
  • Spol: Ženski
Odg: This Is Us
« Odgovor #64 : 16.12.2016. 15:41:38 »
..... najprije hvala za sve prijevode  :rose:

odlična sreija - ne sjecam se kad sam za neku seriju jedva čekala nastavke...... sad mi je skoro žao sto sam ju počela gledati po epizodama  u_jeeeeeeeeee - bilo bi bolje da sam cekala kraj sezone pa sve pogledala u jednom dahu.  :-[
I may disagree with what you have to say, but I shall defend, to the death, your  right to say it. - Voltaire

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: This Is Us
« Odgovor #65 : 14.01.2017. 18:53:56 »
Dođoše i 11. epizoda!

Dobra. OK. Nije na pragu najboljih, ali se nemam ni na previše toga žaliti.

Spoiler for Hiden:
Valjda su OK riješili ovo s Tobyjem. Ne znam. Nije tajna da ga baš i ne volim... Svašta se nešto tu može još dogoditi.

Najdraži dijelovi epizode DEFINITIVNO oni iz 1970-ih. Prošlost je sve bilo izvanredno izvedeno.

Offline devendra66

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 235
  • Spol: Muški
  • CUSHTY!
Odg: This Is Us
« Odgovor #66 : 14.01.2017. 22:46:10 »
Počeo sam ovo gledati i sviđa mi se.  clapp Pogledao prve 4. Četvrta najbolja do sad.

Twist u prvoj mi se sviđa. Twist u drugoj mi se ne sviđa. Inače me onaj doktor malo nervirao sa svojim propovjedničkim nagovorima, al dobro. William mi je najzanimljiviji, ma odličan!

Odoh gledat petu, baš mi trebalo ovako nešto srčano i light, sad je ta faza.  drinks

"It's not just about living forever, Jackie. The trick is living with yourself forever."

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: This Is Us
« Odgovor #67 : 18.01.2017. 18:09:39 »
Lijepa epizoda. Malo recikliranja scena, ali kompletna priča oko datuma rođenja trebala je doći prije ili kasnije. Zadovoljan sa svim. (Osim što ih malo anakronizmi muče, ali eh).

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: This Is Us
« Odgovor #68 : 18.01.2017. 21:16:16 »
Obnovljeno za drugu i treću sezonu.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: This Is Us
« Odgovor #69 : 20.01.2017. 00:49:53 »
Obnovljeno za drugu i treću sezonu.

Keep 'em coming!

Inace, rekao bih da mi je "The Big Day" najlepsa epizoda do sada. Potpuno me je oborila.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: This Is Us
« Odgovor #70 : 26.01.2017. 22:46:31 »
Jedna od boljih epizoda. Smetao me malo jedino dio s Kate, nije mi legnuo iz nekog razloga. Ovo ostalo imalo smisla, dalo se nasmijati, lijepo je, a opet onda i emocionalno...

Offline Nikola_90210

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 137
  • Spol: Muški
Odg: This Is Us
« Odgovor #71 : 30.01.2017. 22:47:06 »
Jako dobra serija,bar ove dve prve epizode koje sam pogledao.Trazio sam dugo posle Parenthooda nesto za zamenu al bezuspesno,medjutim ovo mi je bas leglo :)

AryMan hvala puno za prevode!  clapp

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: This Is Us
« Odgovor #72 : 09.02.2017. 01:43:09 »
Cetrnaesta epizoda sigurno nije najbolja do sada, ima svojih problema, ali jedna scena, covece, mozda je i najlepsi trenutak ove serije.
Spoiler for Hiden:
Kada Rebeka onom liku sa kojim svira u bendu prica o Dzeku... Pa bio sam na ivici suza.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: This Is Us
« Odgovor #73 : 18.02.2017. 01:48:26 »
Moram nesto da napisem, po neka i ispadne glupavo.

Citava Kevinova slika jednostavno ne funkcionise za mene. Kevin u sadasnjosti je jako fin covek, posten, osecajan, pazljiv, jednom recju dobar. Dok je Kevin kao adolescent tipican primer buntovnika, klinca koji prezire sve i uvek stavlja sebe ispred drugih. Na primer, prema Rendlu je konstantno bio skot i ocajan brat. Ne mogu da prihvatim cinjenicu da se toliko promenio. Realisticnije bi izgledalo kada bi na njegov sadasnji portret dodali nesto tamniju senku.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: This Is Us
« Odgovor #74 : 24.02.2017. 10:56:34 »
Lepa, divna, na momente tuzna epizoda.
Spoiler for Hiden:
RIP Vilijame. Divni covece.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: This Is Us
« Odgovor #75 : 24.02.2017. 23:23:04 »
Spoiler for Hiden:
Ja sam nekako mislio da bi fenomenalno vrijeme za odlazak Williama bilo finale 2. sezone. Ne znam zašto, tako sam si složio u glavi. Od početka epizode bilo je jasno kako će ona završiti. Cijela epizoda je mogla biti napravljena puno, puno bolje, ali eto, to je tako s tim serijama kojima produkcija traje tjedan dana za epizodu. Neću ni pričati o tehničkom neuspjehu razgovora preko iPhone-a. Što se tiče priče i glume, zaista solidna. Ipak sam očekivao da malo više kvalitete bude dano za onaj trenutak kada William umre, ali eto. Nije sve besprijekorno.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: This Is Us
« Odgovor #76 : 08.03.2017. 22:15:52 »
Definitivno izgleda da je veliki broj epizoda glavni problem serije. Mislim da bi format od 10 do 13 epizoda najbolje funkcionisao za This is Us. Oseti se prazan hod u scenariju u pojedinim trenucima. Likovi u par epizoda (citaj Dzek u ovom slucaju) prodju put od zivota ispunjenog radoscu, problematikom sa kojom se uspesno suocavaju do bezanja u ocajanje, vracanje porocima i slicno i sve to u par scena. Jeste zivot takav, ali nije bas previse takav.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: This Is Us
« Odgovor #77 : 09.03.2017. 21:13:04 »
Pogledana osma  :)

Sad je sigurno. Ovo je serija na razini Parenthood gdje ti pokušavaju namjerno izmamiti suze na oči. Drugim riječima ne znaju originalno i znalački to napraviti već na najpatetičniji mogući način. Neke scene su odlične i misliš si zašto ne mogu tako stalno, a onda neke scene su kao iz najgore telenovele. Ova epizoda to odlično prikazuje. Čovječe, svaka jebena epizoda patetika na n-tu, svaka scena neki jezivi patetični momenat u obitelji.

Jedva čekam dalje da vidim ovu sapunjaru.

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: This Is Us
« Odgovor #78 : 15.03.2017. 23:24:11 »
Englezi bi rekli, "fell flat." Jer finale zaista to i je bilo. Pomalo razočaran da ću kraj prve sezone pamtiti, tj. ne pamtiti jer je bilo "meh."

Spoiler for Hiden:
Posvajanje djeteta je bilo ex machina i čini mi se kao jeftini trik za set-up za drugu sezonu, odluka o tome da će Kate pjevati isto ne previše motivirana, štoviše pomalo besmislena, a nema ni previše smisla ono izmuckano "I love you, too." A to je samo iz one kratke jednominutne scene.

Storyline Rebecce i Jacka gotovo predvidljiv, dosta klišeja, i jedina imalo napeta scena definitivno ona svađa koja je bila snimljena jako dobro te je, ja bih rekao, pri vrhu najkompleksnije obrađenih i najrealističnijih trenutaka u seriji. Ali osim njega, sve ostalo totalni minus. Šteta.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: This Is Us
« Odgovor #79 : 16.03.2017. 00:17:43 »
I na mene finale nije ostavilo utisak kakav sam ocekivao. Sve u svemu, sezona ima dosta problema. Bilo je sjajnih, maestralnih momenata ali bilo je i onih ne toliko sjajnih.
Spoiler for Hiden:
Svadja Rebeke i Dzeka je izgledala veoma realisticno. Kao da gledas dva para koja poznajes kako se svadjaju. Prilicno prirodno.

Sve ostalo u epizodi, meh. Bas meh.

Velika trojka je mozda i najveci problem.
Najpre, Rendal. Od scene u kupatilu gde se gnusa na pomisao da bi ponovo mogao biti roditelj do trenutka u ovoj epizodi gde zeli da usvoji dete. Preveliki je to put.
Onda, Kejt. Vidi majcinu sliku i odjednom zeli da peva. Nekoliko epizoda u nazad, istresala se na decka koji je zeleo da ona peva pred publikom. A da ne pricam sto su veliki deo sezone posvetili njenom problemu sa kilogramima, i onda potpuno odustali. Isto meh.
I na kraju, Kevin. Uopste nisu uspeli da nas povezu sa njime. U ovom trenutku tesko da postoji neko kome je stalo sta ce biti sa Kevinom i njegovom karijerom.

Posustaju. Trebace im vise kreativnosti. Kao da su sve svoje adute potrosili u prvih nekoliko epizoda i onda se samo vrte u krug.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: This Is Us
« Odgovor #80 : 17.03.2017. 23:01:37 »
I meni je finale bilo slabo.

Spoiler for Hiden:
I nije me toliko iznenadilo Rendelova odluka koliko Kejtina odluka da peva. Mislio sam da je raskristila s tim za sva vremena, ali izgleda da nije. Ja sam očekivao u svakoj epizodi da će se Kevin nekako pokrenuti, da će nešto biti, ali sve se svodilo na "mogu li da budem glumac ili ne".  :-X  :-X  :-X I nisam siguran koliko je dobro ovo ponovno spajanje sa bivšom.  :(  Nadamo se da će biti bolje u drugoj sezoni.


Nilsen se nakon pet dana uspeo sabrati  :-X  :-X  :-X i finale je imalo rejting 3.4 u odnosu na premijeru serije 2,8.  Bravo clapp

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: This Is Us
« Odgovor #81 : 22.03.2017. 23:33:59 »
Pogledana deveta  :)

Poanta epizode sa kolibom? Još jedno nostaligčno prisjećanje trenutaka iz djetinjstva. Izgleda da nam glavni likovi iz serije samo to i rade. Potencijal je bio tu, ali ga nisu iskoristili. Više bih volio da su bili samo njih troje i na taj način ma prezentirali nam nešto unikatno. Ovako čorak.

Offline HeisenbergNS

  • Novi član
  • *
  • Postova: 37
  • Spol: Muški
Odg: This Is Us
« Odgovor #82 : 23.03.2017. 03:02:03 »
Ja sam na 12. stao...

Bilo mi je potrebno nešto lagano i opuštajuće, što pomislih da sam našao u prvoj epizodi, ali se onda pretvorilo u takvo jedno sranje!
Epizoda sa kolibom je krucijalna, jer u jednom trenutku govori: sada treba da saosećaš sa njima i budeš tužan. Ali slede reklame, pa sačekaj sa tom tugom.

I u principu ne želim da mi neka debilna serija govori kako treba da se osećam. Ako su emocije toliiiiiko bitne po ovu seriju, kreatori bi mogli da obrate pažnju na, recimo, Leftovers ili Friday night lights. Ovako, bezveze. Opet se zajebem i pogledam jeftinu seriju sa nacionalne mreže.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: This Is Us
« Odgovor #83 : 20.04.2017. 12:52:17 »
Pogledana deseta  :)

Yeee, svi sretni i pozitivni. Jedna velika obitelj i onda kraj  rofl rofl ovo je postalo baš komično. Nalaze najlakša moguća rješenja za sve situacije.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: This Is Us
« Odgovor #84 : 18.09.2017. 05:00:28 »
BEST DRAMA ACTOR
Sterling K. Brown (“This Is Us”)

Anthony Hopkins (“Westworld”)
Bob Odenkirk (“Better Call Saul”)
Matthew Rhys (“The Americans”)
Liev Schreiber (“Ray Donovan”)
Kevin Spacey (“House of Cards”)
Milo Ventimiglia (“This Is us”)

Jedini Emmy za njih.

Offline bebapecic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 358
Odg: This Is Us
« Odgovor #85 : 18.09.2017. 21:26:41 »
BEST DRAMA ACTOR
Sterling K. Brown (“This Is Us”)

Anthony Hopkins (“Westworld”)
Bob Odenkirk (“Better Call Saul”)
Matthew Rhys (“The Americans”)
Liev Schreiber (“Ray Donovan”)
Kevin Spacey (“House of Cards”)
Milo Ventimiglia (“This Is us”)

Jedini Emmy za njih.I to im je previse..

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
This Is Us Season 2 "Emmy-Winning Drama" Promo
« Odgovor #86 : 24.09.2017. 23:33:18 »
Mrzim lopatare i limune

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: This Is Us
« Odgovor #87 : 26.09.2017. 22:14:25 »
Danas (sutra) počinje druga sezona.

Spoiler for Hiden:
Glumci su na Today Showu u Americi danas rekli kako je ova sezona puno mračnija. Jedva čekam.

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: This Is Us
« Odgovor #88 : 27.09.2017. 18:30:35 »
Solidan početak sezone. Neke stvari ne bih izveo kako su oni, ali sve u svemu jako dobro. Zadnja minuta je jako dobra, naježio sam se.

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: This Is Us
« Odgovor #89 : 10.11.2017. 22:40:30 »
Nastavljaju jako lagano i dražesno, ali nimalo manje emocionalno. Jako su čvrsti u nekim trenutcima, samo mi fali malo napetosti i zabave. Sviđa mi se smjer u kojem vode sve likova, pogotovo mi je zanimljiv Kevin, što je neobično budući da mi zaista nije među najdražima.

Tags: nbc komedija drama pozz