Autor Tema: This Is Us  (Posjeta: 22201 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline thrgovi5

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 340
  • Spol: Muški
Odg: This Is Us
« Odgovor #30 : 30.09.2016. 17:23:35 »
kao što bi pjesnik rekao:  "...u predvečerje, iznenada, ni od kog iz dubine gledan..."
prve dvije  clapp clapp clapp clapp

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: This Is Us
« Odgovor #31 : 30.09.2016. 23:47:22 »
Pošto je 4. 10. predsednička debata, neće biti nove epizode. Nova epizoda biće tek 11. 10.

I Kanada će napraviti pauzu  :(

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: This Is Us
« Odgovor #32 : 02.10.2016. 21:40:41 »
Pošto je 4. 10. predsednička debata, neće biti nove epizode. Nova epizoda biće tek 11. 10.

I Kanada će napraviti pauzu  :(
potpredsjednička* je 4.10.
Predsjedničke su još 9. i 19.10. tako da neće više utjecati na schedule.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: This Is Us
« Odgovor #33 : 12.10.2016. 21:25:57 »
Treca epizoda je na neki nacin staticnija od prve dve, ali podjednako emotivna. Tobi je bas veliki car.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline AryMan

  • Grumpy
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 956
  • Spol: Muški
Odg: This Is Us
« Odgovor #34 : 16.10.2016. 13:47:55 »
Postavljen prijevod za treću epizodu! Hvala na strpljenju! :)

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: This Is Us
« Odgovor #35 : 16.10.2016. 23:48:40 »
Treca epizoda je na neki nacin staticnija od prve dve, ali podjednako emotivna.
Slažem se.

Tobi je bas veliki car.
Jesam ja jedini kojemu se on baš i nije dopao? Nekako mi je bezveze i čak me ponekad iritira dok je na screenu.

Offline Homer99

  • TV FAN
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 792
  • Spol: Muški
  • ★ Bowie (1947- ∞)
    • Prevodi FiS
Odg: This Is Us
« Odgovor #36 : 17.10.2016. 19:29:29 »
Definitivno najbolja serija ove sezone.
Aljoša M.


Say Something Nice

http://www.univerzitetskiodjek.com/
http://www.prevodifis.blogspot.com

https://www.youtube.com/watch?v=TFfjiiWrxyI



Omiljene serije: Game of Thrones, Orphan Black, House of Cards, Orange is The New Black, The Originals, The Vampire Diaries, The Big Bang Theory, Doctor Who

Završene: How I Met Your Mother, LOST, Nikita, V, Breaking Bad, Glee.

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: This Is Us
« Odgovor #37 : 18.10.2016. 09:46:58 »
Definitivno najbolja serija ove sezone.
Westworld

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: This Is Us
« Odgovor #38 : 18.10.2016. 12:26:51 »

Tobi je bas veliki car.
Jesam ja jedini kojemu se on baš i nije dopao? Nekako mi je bezveze i čak me ponekad iritira dok je na screenu.

Kad gledas se te strane, mozda. Ali stvari koje radi za Kejt su divne. Nacin na koji je nasmeje, i njene slabosti iskoristi i pretvori ih u nesto sasvim drugo.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: This Is Us
« Odgovor #39 : 20.10.2016. 23:39:36 »
Cetvrta epizoda je najbolja epizoda do sada. Pregrst toga moze da se vidi u njoj. Izdvojio bih scene kraj bazena, i koliko je neobica situacija imati troje dece koja su toliko razlicita i koja se trude da pripadnu negde. Naravno, ne treba izostaviti ni trud njihovih roditelja. Dirljive scene, i nacin na koji ih prezentuju publici. Bar kod mene se oseca jaka povezanost sa likovima i to je za sada ogroman plus. Kreativno.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: This Is Us
« Odgovor #40 : 21.10.2016. 11:04:58 »
Cetvrta epizoda je najbolja epizoda do sada. Pregrst toga moze da se vidi u njoj. Izdvojio bih scene kraj bazena, i koliko je neobica situacija imati troje dece koja su toliko razlicita i koja se trude da pripadnu negde. Naravno, ne treba izostaviti ni trud njihovih roditelja. Dirljive scene, i nacin na koji ih prezentuju publici. Bar kod mene se oseca jaka povezanost sa likovima i to je za sada ogroman plus. Kreativno.
Yup.
Ne znam zašto ali jednostavno sam toliko emocija osjetio... Fantastično napravljena epizoda. Bravo, bravo  clapp

Offline AryMan

  • Grumpy
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 956
  • Spol: Muški
Odg: This Is Us
« Odgovor #41 : 24.10.2016. 13:29:24 »
Sinoć je postavljen prijevod za 4. epizodu, pa ako još netko nije pogledao, uživajte! :)

Offline thrgovi5

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 340
  • Spol: Muški
Odg: This Is Us
« Odgovor #42 : 25.10.2016. 10:10:40 »
 "...pojavio se ponad grada, oblak jedan..."

 smileyNO1 smileyNO1 prevoditelju

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: This Is Us
« Odgovor #43 : 26.10.2016. 09:13:59 »
Pogledana treća i četvrta  :)

Dobre epizode s time da je četvrta dosad najbolja epizoda. Treća mi se svidjela, ali najviše dio između Rebecce i William. Debeljuco i Kate su mi postali najgori dio serije. One fore sa crvenim tepihom pa ovo, pa ono ma daaaj. Haha.

Četvrta sa bazenom me dosta kupila. Jacka i Rebeccu bih mogao gledati bez ovih ostalih iako želim trenutno najviše vidjeti odnos Randalla i William te kako će se sve odviti. Samo se nadam da neće upasti u zamku Parenthooda gdje prođu apsolutno svaku tešku situaciju koju je itko ikad prošao i sve uvijek ispadne savršeno. Želim ipak malo realnosti.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: This Is Us
« Odgovor #44 : 26.10.2016. 17:03:29 »
Svaka epizoda mi je bolja od prrthodne. Tako i ova peta. Odlicno su povezali fudbal sa porodicom i mozda bas zbog toga mi je epizoda prijala i opustila me na neki nacin. Ovoga puta je briljirao Kevin, narocito razgovor sa devojcicama pri kraju. Crtez, simbolika, njegova prica, divno je izgledalo. I onda na kraju:
Spoiler for Hiden:
Saznajemo da je Dzek mrtav. Bilo mi je zao, a opet sa druge strane drago jer su on i Rebeka uspeli do kraja. Mislim, jos uvek ne znamo za sigurno i ne mozemo biti sigurni u to, ali deluje da se nisu razveli i da su ostali zajedno do njegove smrti. Bar za sada talo deluje, videcemo sta nam naredne epizode donose.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: This Is Us
« Odgovor #45 : 27.10.2016. 17:13:57 »
Peta epizoda fantastična!
Spoiler for Hiden:
Razočaralo me što je Jack mrtav, jer sad nema više šansi za pomirenjem između njega i Rebecce. Plus, Miguel mi se stvarno ne sviđa. Svaka scena s Kevinom fantastična. Sviđa mi se što Beth ipak nije trudna, predvidio sam to. Posebno me dirnula scena
Spoiler for Hiden:
u kojoj Randall plače; mislim da je to kad William umre (pogled u budućnost!!!), a kad će se to u sadašnjosti u seriji dogoditi ne znamo. Mislim da će još uvijek biti živ u sljedećoj jer ovakav završetak bi mi bio bezveze, osjećam kao da nismo sve od njega čuli ni vidjeli te bi bilo šteta da otiđe nakon onih scena koje su više značile karakterizaciji djevojaka i Kevina nego njega.

Sve u svemu, jako sam zadovoljan.

osim s Tobyjem. s njim nisam zadovoljan. njega još uvijek ne volim.

Offline AryMan

  • Grumpy
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 956
  • Spol: Muški
Odg: This Is Us
« Odgovor #46 : 29.10.2016. 15:20:18 »
Postavljen prijevod za 5. epizodu, inače moj 100. titl! :)

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: This Is Us
« Odgovor #47 : 29.10.2016. 20:43:15 »
Postavljen prijevod za 5. epizodu, inače moj 100. titl! :)
Čestitam na stotki!!
 :naklon:

Offline thrgovi5

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 340
  • Spol: Muški
Odg: This Is Us
« Odgovor #48 : 30.10.2016. 13:40:19 »
Postavljen prijevod za 5. epizodu, inače moj 100. titl! :)
:naklon: :naklon: :naklon:

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: This Is Us
« Odgovor #49 : 05.11.2016. 15:29:21 »
Predivna šesta epizoda.

Spoiler for Hiden:
Glavnu temu epizode - posao - su fantastično ubacili u svačiji storyline. Jako lijepo razvijanje svačije radnje, svakog lika, jako, jako dobro. Neću duljiti ni dodatno opisivati detalje jer nema se tu puno toga reći - stvarno mi se sve svidjelo, tako da bi moj duži post bio nizanje epiteta (sinonima za prekrasno).

i nije bilo Tobyja wohooo

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: This Is Us
« Odgovor #50 : 05.11.2016. 15:39:48 »
Meni se u ovoj epizodi nije dopao Rendl. On je i lik koji pocinje da mi smeta na odredjen nacin. Znam da je takav i da ima neke svoje bubice, ali me u nekim momentima izbaci iz takta.
Spoiler for Hiden:
Gotovo sve mora da bude po njegovom ili da se dozira ka njegovim licnim potrebama. Bioloski otac mu je muzicki talenat, pa sada i on mora da se upravlja ka tome. Mislim, sta on ima nesto nekome sad da dokazuje u cetrdesetoj godini? Da je covek samac, pa i da trazi tu svrhu, ali ovako ima porodicu i dvoje dece koja trebaju da mu budu prioritet a ne on i casovi klavira i slicno.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: This Is Us
« Odgovor #51 : 05.11.2016. 16:08:54 »
Meni se u ovoj epizodi nije dopao Rendl. On je i lik koji pocinje da mi smeta na odredjen nacin. Znam da je takav i da ima neke svoje bubice, ali me u nekim momentima izbaci iz takta.
Spoiler for Hiden:
Gotovo sve mora da bude po njegovom ili da se dozira ka njegovim licnim potrebama. Bioloski otac mu je muzicki talenat, pa sada i on mora da se upravlja ka tome. Mislim, sta on ima nesto nekome sad da dokazuje u cetrdesetoj godini? Da je covek samac, pa i da trazi tu svrhu, ali ovako ima porodicu i dvoje dece koja trebaju da mu budu prioritet a ne on i casovi klavira i slicno.
Hej, hej, that was a mid-life crisis, Devil of Hells Kitchen, but just a little one, so, go and don't mind that.
Spoiler for Hiden:
Imaš pravo... Možda nema smisla, ali eto, tako su htjeli da Randall napreduje. Ovom rečenicom o krizi srednjih godina su vjerojatno umetnuli kako bi to sve probali objasniti ili ublažiti. Uostalom, vidimo da mu nije baš bilo među bratom i sestrom najlakše pa zato želi da stvari budu po njegovom - smatra se uspješnom osobom u životu i očekuje od života da bude fer i lijep sad, jer mu u prošlosti možda nije bio.

Sljedeća epizoda 15.11. (zbog Predsjedničkih izbora koji su 8.11.)

Offline AryMan

  • Grumpy
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 956
  • Spol: Muški
Odg: This Is Us
« Odgovor #52 : 07.11.2016. 15:56:20 »
Postavljen prijevod za 6. epizodu! :)
Usput, hvala na čestitkama! :)

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: This Is Us
« Odgovor #53 : 17.11.2016. 00:33:05 »
Jako lijepa 7. epizoda. Meni najtužnija do sad, više nije sve u odnosima savršeno...
Solidan nastavak serije nakon dvotjedne pauze.

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: This Is Us
« Odgovor #54 : 23.11.2016. 23:56:58 »
Nemam riječi za osmu epizodu.
Toliko je dobra bila.
Od početka do kraja.
Svaka scena.
Nešto nevjerojatno...

Offline jovanmilic97

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 55
Odg: This Is Us
« Odgovor #55 : 24.11.2016. 00:03:11 »
Poslednjih 5 minuta epizode....nemam reci. Najbolja epizodna obrada porodicnog Thanksgiving praznika u nekoj seriji.

Sterlingu K. Brownu dajte Emmy! Covek ubija sa glumom.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: This Is Us
« Odgovor #56 : 24.11.2016. 01:08:38 »
Flesbekovi najbolji do sada. Kraj epizode jako dobar i intezivan, ali nisam sasvim kupljen.
Spoiler for Hiden:
Ne zbog same scene vec zbog onoga sto je dovelo do nje. Nacin na koji je Rendl saznao je malo je reci bezvezan. Vratio se u ocev stan i nasao pismo... Moglo je to mnogo mnogo bolje. I po tudjim stvarima se ne pretura.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: This Is Us
« Odgovor #57 : 24.11.2016. 18:27:46 »
Flesbekovi najbolji do sada. Kraj epizode jako dobar i intezivan, ali nisam sasvim kupljen.
Spoiler for Hiden:
Ne zbog same scene vec zbog onoga sto je dovelo do nje. Nacin na koji je Rendl saznao je malo je reci bezvezan. Vratio se u ocev stan i nasao pismo... Moglo je to mnogo mnogo bolje. I po tudjim stvarima se ne pretura.
Spoiler for Hiden:
To da je našao pismo je čisto ok i ima smisla. Objasnio je, sličan rukopis i bilo mu je čudno. Uostalom, dao je biološkom ocu svoj dom, u staromu više nije, što bi tako važno moglo biti u staromu.
Ali onda opet, sad kad su se osjećaji malo ohladili - jako se slažem s tobom in terms of nisam skroz kupljen. Znaš što je meni nedostajalo? Dužina. Da je ovo bila epizoda od 60 minuta... Ili da je bio two-parter... Ufff, gdje bi im bilo kraja! Jako mi je žao što nismo imali više vremena za stolom. Cijela epizoda je savršeni build-up za tu večeru i onda večere imamo 5 minuta. To mi jaaaako smeta. Sve do tad je bilo bez ijedne greške, da su samo stavili (puno) dužu večeru...

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: This Is Us
« Odgovor #58 : 30.11.2016. 21:17:39 »
Divna epizoda. Na lep i upecatljiv nacin su se pozabavili Rendlom i njegovim problemom.
Spoiler for Hiden:
Kabina, razgovor sa ocem, uplasena majka. Heartbreaking.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline AryMan

  • Grumpy
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 956
  • Spol: Muški
Odg: This Is Us
« Odgovor #59 : 02.12.2016. 09:51:06 »
Postavljen je prijevod za 7. epizodu. :)

Tags: nbc komedija drama pozz