Razno > Prijedlozi i kritike

Rezervacija - Dopuna pravila na siteu

(1/4) > >>

Veleno:
Evo ovako:
Rezervacije na siteu još ne rade tako da ovo nije baš hitno ali...
Prije koji mjesec, ja sam uploadao titl koji sam preveo ne obazirući se na to što je taj titl već rezerviran. Moj titl je stavljen pod serije, a rezervacija člana ugašena. Samim time je članu koji je rezervirao titl napravljena nepravda. Taj član prevodi samo tako, više puta provjerava zbog grešaka i tek kad je siguran da nema grešaka, uploada titl. I ja sam se oglušio na to sve i uploadao titl. Predlažem nadopunu pravila: Rezervacija se MORA ispoštivati. Ako već uleti neki "Brzić" koji bez obzira na sve uploada titl, on se ne stavlja u serije nego ostaje u upload sekciji. Član koji je uploadao titl dobiva opomenu.
Po svemu sudeći, ja sam prvi koji je zaslužio opomenu tako da nemam ništa protiv toga ako mi je date. Ovo sam napisao zbog toga što ima jako malo stalnih prevoditelja i da upravo njima treba izaći u susret koliko se god može.

_Cox:
Ok da se retervacija mora postovati, a sad za opomene i to vidit cemo kakvog su misljenja ostali ćlanovi sabora  ;D
Uploada se sve, glupo je sad punit upload s drugim verzijama titla, stane sve u jedan rar. Dobar prijedlog.

genius:
zna li itko kad će se vratiti rezervacije i kad će PO biti opet onaj stari. Sa postotkom prevedenosti.....

Mrena:
Onda kad izađe nova verzija site!  ;)

Veleno:

--- Citat: _Cox - 20.04.2008. 16:54:51 ---Ok da se retervacija mora postovati, a sad za opomene i to vidit cemo kakvog su misljenja ostali ćlanovi sabora

--- Kraj citata ---

Izgleda da ovi članovi sabora dugo zasjedaju... odgovora nema...

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju