Autor Tema: The Night Of  (Posjeta: 23649 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
The Night Of
« : 19.04.2016. 20:26:21 »

Opis:
Ovo je priča o složenom slučaju ubistva u Njujorku. Pratićemo policijske istrage, pravne postupke, krivično-pravni sistem i "čistilište" smešteno na Rajkers Ajlendu.

Žanr: kriminalistička, drama
Kanal: HBO
Premijera: 10. 7. 2016.

IMDb
TVDb
Wikipedia


Titlovi

« Zadnja izmjena: 30.06.2016. 14:52:37 maksi »

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: The Night Of
« Odgovor #1 : 23.04.2016. 00:10:22 »
uh, uh, uuuuuuuh!
Svrših  :om:
Ovo se čeka, definitivno!

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Night Of
« Odgovor #2 : 23.04.2016. 00:11:26 »
Ja sam upravo svršio poslije tebe  :om:

HBO i mini serija. Što više mini serija, mooože!!!

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: The Night Of
« Odgovor #3 : 10.06.2016. 00:46:57 »
[ Invalid YouTube link ]


Ubačeno u prvi post.
« Zadnja izmjena: 10.06.2016. 00:50:36 Goran88 »
iShare, noProfit


Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Night Of
« Odgovor #4 : 27.06.2016. 23:44:04 »
Postavljen prijevod za 1x01 - The Beach. Slobodno vičite ako primijetite neku grešku.



Zasad izgleda zanimljivo, Riz Ahmed mi je dobar kao Nazir. Ovdje je sudjelovao i James Gandolfini kao producent i glumac. HBO je prvo odbio seriju pa ju je kasnije opet uzeo. Gandolfini je trebao glumiti Nazova odvjetnika, ali je umro mjesec dana nakon početka produkcije pa ga je zamijenio John Turturro. Ovo je remake ove serije: http://www.prijevodi-online.org/smf/index.php/topic,12183.0.html

« Zadnja izmjena: 27.06.2016. 23:47:08 LemonzOO »
Mrzim lopatare i limune

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: The Night Of
« Odgovor #5 : 28.06.2016. 00:01:33 »
Pogledao prvu epizodu jučer. Fantastična kinematografija i gluma. Jako mi se sviđa te ću definitivno nastaviti. Sviđa mi se i to što ovdje ima ljudi iza Žice; i glumaca i pisaca. Seriju već uspoređuju s True Detective i Law & Order... ne znam, TD mi ima posebnije mjesto u srcu tako da definitivno neću biti "Oh ovo je treća sezona True Detective-a koju nikad nismo dobili." Ali ne mogu reći da produkcija nije dobra. Npr.
Spoiler for Hiden:
Scena u policijskoj postaji kad mu policajka otkrije nož-- čovječe!
Jedva čekam preostalih 8.

P.S. Mislim da ako će serija ići na drugu sezonu bit će drugi storyline (antologijska serija) kao što je i originalna britanska serija na kojoj je ovo bazirano; jedva čekam preostalih 7 epizoda ove sezone.

Offline RoadTrippin

  • Novi član
  • *
  • Postova: 48
  • Spol: Muški
Odg: The Night Of
« Odgovor #6 : 28.06.2016. 20:22:33 »
Oduševljen sam prvom epizodom, mnogo dobra režija, gluma i fantastičan rad kamere, nisam gledao originalnu "britiš", ali ovu ću da ispratim...  kokicekola

Offline Dzi

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 173
  • Spol: Muški
Odg: The Night Of
« Odgovor #7 : 28.06.2016. 23:01:25 »
Ljudi ovo je odlicno. Stvarno dobar pocetak, obozavam ovakve serije, narocito kad su kvalitetne sa dobrim glumcima..  smileyNO1

Offline rale93lfc

  • Novi član
  • *
  • Postova: 40
Odg: The Night Of
« Odgovor #8 : 01.07.2016. 16:21:49 »
Kakav pocetak, ne mogu docekati drugu epizodu.  :o

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: The Night Of
« Odgovor #9 : 01.07.2016. 16:22:39 »
Tek 10. jula druga epizoda izgleda.

Offline rale93lfc

  • Novi član
  • *
  • Postova: 40
Odg: The Night Of
« Odgovor #10 : 01.07.2016. 16:25:21 »
Ja sam cak video da je 17. jula tek.

10. jula ide premijera ove Pilot epizode na HBO.

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: The Night Of
« Odgovor #11 : 01.07.2016. 16:41:42 »
Moguće. Uglavnom, ja jedva čekam, baš mi se dopala prva epizoda.

Offline thrgovi5

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 340
  • Spol: Muški
Odg: The Night Of
« Odgovor #12 : 01.07.2016. 18:30:53 »
jel u ovoj seriji pokojnog gandolfinija trebao zamjeniti de niro ili...???

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Night Of
« Odgovor #13 : 01.07.2016. 18:37:26 »
Na IMDb-u piše da je on trebao, ali je odustao zbog nekih obveza. Dobar je Turturro.
Mrzim lopatare i limune

Offline toshiro75

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 169
Odg: The Night Of
« Odgovor #14 : 01.07.2016. 19:22:13 »
jel u ovoj seriji pokojnog gandolfinija trebao zamjeniti de niro ili...???

Morao je snimati prljavog dedu ... de nirov izbor filmova zadnjih 30 godina je veličanstven.

Torturro odličan.

Offline thrgovi5

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 340
  • Spol: Muški
Odg: The Night Of
« Odgovor #15 : 01.07.2016. 19:58:29 »
Torturro je fantazija. do njegove pojave malo mi je bio mlitav pilot. de niro je jedno veliko razočarenje zadnjih 30 godina. ( osjećam se blasfemično  :-[ :-[ :-[ )

Offline alexis

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1207
  • -
Odg: The Night Of
« Odgovor #16 : 02.07.2016. 14:51:00 »
meni odlican pilot, jedva cekam sledecu

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: The Night Of
« Odgovor #17 : 02.07.2016. 18:42:09 »
Hvala na prevodu.  drinks Vrlo dobar pilot, jedva čekam nastavak. Samo mi nešto nije jasno:
Spoiler for Hiden:
- Zašto onaj policajac i policajka, koji su zaustavili Naza, nisu rekli svojim pretpostavljenima ništa o taksiju u kojem se nalazio naš glavni junak, iako je očevidac jasno spomenuo taksi? Zar nije postojala nikakva sumnja?

- Zašto Nazovi roditelji odmah nisu pozvali Nazov mobitel?


Njihovi ili moji propusti?  ???

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Night Of
« Odgovor #18 : 02.07.2016. 18:50:20 »
Spoiler for ^:
To je po meni dobro objašnjeno. Policajka i kolega su radili prekovremeno i išlo im se kući, i to je vjerojatno imalo malo utjecaja. Kad je susjed spomenuo da se ubojica odvezao taksijem, ona je čudno pogledala Naza, vjerojatno je posumnjala.
Ima tu nekih gluposti oko procedure. U realnoj situaciji, ja bih pustio Naza da ide kući onda kad su ga prvu put uhitili. To mi je puno bolje nego da ga držim u autu dok izvršavam očevid umorstva.

Roditelji su mu malo prezabrinuti, očito imaju strog režim da nema lutanja kasno po noći. Prvo su zvali njegovog kolegu pa su onda probali njega dok je sjedio u postaji. Ali on se nije javio jer se nadao da će se moći nekako izvući. Taj dio mi izgleda uredno.

Najveća glupost kod policajaca mi je to što on njima nije nimalo bio sumnjiv, a sve vrijeme je izgledao sjebano otkad su ga uhitili na putu.
Mrzim lopatare i limune

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: The Night Of
« Odgovor #19 : 02.07.2016. 19:19:41 »
Spoiler for :
Najveća glupost kod policajaca mi je to što on njima nije nimalo bio sumnjiv, a sve vrijeme je izgledao sjebano otkad su ga uhitili na putu.
Možda bi tome, a i svemu, mogli pripisati Njujork kao izgovor. To je kod njih sasvim normalna stvar. :)

Offline hattala

  • Novi član
  • *
  • Postova: 22
Odg: The Night Of
« Odgovor #20 : 04.07.2016. 20:57:29 »
Super show. Hvala prevodiocu za titlove !!!

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: The Night Of
« Odgovor #21 : 08.07.2016. 22:47:13 »
Ričard Prajs ne moze da razocara, zaista dobra prva epizoda. Radujem se ostalima.

Spoiler for Hiden:
Jos uvek ne znamo nista o devojci pa ne mozemo da izvlacimo nikakve zakljucke. Jedini sitan detalj mi je to sto je onaj crnac u policijskoj stanici lagao da je sam setao blokom kad je naleteo na Nazira i devojku. Verovatno je lagao da bi ortaka spasio cimanja sa policijom ili tako nesto bezazleno, ali opet slagao je.

Izbor glumaca odlican takodje. Eh da je jos Gandolfini...
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline rale93lfc

  • Novi član
  • *
  • Postova: 40
Odg: The Night Of
« Odgovor #22 : 14.07.2016. 01:54:23 »
Spoiler for Hiden:
Koliko se secam, gledao sam pre 10 tak dana, ali devojka je izlazila na terasu zbog necega pre nego sto su se napili... Uglavnom terasa je ostala otvorena, ili tzv zadnji ulaz, sumnjam da je pravi ubica tako usao.

Offline velja

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 286
Odg: The Night Of
« Odgovor #23 : 14.07.2016. 20:30:57 »
Uhhh da li čekati sve epizode ili krenuti odmah, pitanje je sad!

....shit has hit the fan...

Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...
Odg: The Night Of
« Odgovor #24 : 15.07.2016. 09:07:22 »
Spoiler for Hiden:
Koliko se secam, gledao sam pre 10 tak dana, ali devojka je izlazila na terasu zbog necega pre nego sto su se napili... Uglavnom terasa je ostala otvorena, ili tzv zadnji ulaz, sumnjam da je pravi ubica tako usao.

Spoiler for Hiden:
Da, izvela je mačku pošto je ovaj tip alergičan na mačke. I ostavila otvorena metalne rešetke ispred vrata. To je odmah upalo u oči. Kao i što je onaj drugi crnac zastao i gledao za njima dok su ulazili u kuću. To bi nas trebalo navesti da je on ubica. Iako za seriju možda neće ni biti bitno tko je pravi ubica, nego kako će ovaj dokazati da je nevin, a svi dokazi su protiv njega. A možda ju je on stvarno ubio, ali se ne sjeća. Vidjet ćemo.

Offline toshiro75

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 169
Odg: The Night Of
« Odgovor #25 : 15.07.2016. 11:46:33 »
Nekako očekuješ da je on napravio onaj bloodbath u krevetu da će barem malo krvi biti na njemu.

Mogao se naravno poslije i otuširati, ali onda bi to bilo ubojstvo sa predumišljajem, a on ne izgleda kao takav tip.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: The Night Of
« Odgovor #26 : 18.07.2016. 21:35:47 »
Pogledana druga epizoda. Nismo se mnogo pomakli u odnosu na pilot epizodu, ali svakako podjednako kvalitetna. Kao da smo se kroz ovih sat vremena prosetali sa Nazirom i shvatili da on nikome ne moze da veruje. Eto tako bih opisao drugi deo.
Spoiler for Hiden:
Toshiro75 je napisao jako zanimlji detalj. Krv na mestu zlocina.
Kada je detektiv Boks prolazio kroz mesto zlocina u ovoj epizodi, videli smo krv svuda po sobi, na krevetu, parketu, zidu, nameataju, cak i plafonu. Dok kod Nazira imamo samo krvave ruke, a mi gledaoci znamo zbog cega su krvave.

Dakle ako je detektiv Boks toliko dobar u svom poslu kako mu nije palo na pamet da postavi pitanje zasto nema krvi na Naziru, na njegovoj odeci, licu? A znamo da se nije tusirao niti menjao odecu. Cak ni Nazirov advokat jos uvek nije to potegao. Malo mi bode oci taj detalj.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Night Of
« Odgovor #27 : 19.07.2016. 01:04:51 »
Ubačen prijevod za 1x02 – Subtle Beast.
Malo kasnim, imao neke goste.



Radnja zasad prati policijsku proceduru sve po redu (ima nerealnih stvari), nadam se da će se zahuktati u sljedećim epizodama.
Spoiler for Hiden:
Očuh je krivac. navijacica
Naz je definitivno mutav lik, loše su ga napisali. To se pokazalo i u ovoj epizodi.
Najzabavniji trenutak je bio kad su mu čitali optužnicu. Svi oko njega su mislili da je neki papak pa kad su mu sve iščitali, kako su se oni crnci pogledali...
Mrzim lopatare i limune

Offline HeisenbergNS

  • Novi član
  • *
  • Postova: 37
  • Spol: Muški
Odg: The Night Of
« Odgovor #28 : 19.07.2016. 12:28:38 »
Nazova mutavost je verovatno bitna odlika tog lika. Nije do glumca, niti scenarista. Jednostavno je tako napisan lik i sasvim mi odgovara da je takav. I ja sam mišljenja
Spoiler for Hiden:
da je očuh ubica, ali je preočito.
« Zadnja izmjena: 19.07.2016. 12:30:15 maksi »

Offline rale93lfc

  • Novi član
  • *
  • Postova: 40
Odg: The Night Of
« Odgovor #29 : 19.07.2016. 20:18:44 »
Pogledana druga epizoda

Spoiler for Hiden:
Ja mislim da nema sanse da je ocuh ubica, bas bi bilo bzvz. :D Sumnjiviji su mi ona dva crnca pre nego sto su usli u stan sto su ih dirali...

@Devil of Hells Kitchen
Spoiler for Hiden:
Sto se krvavog dela tela tice... Advokat verovatno misli da se on ocistio pa mozda zakacio potom krv negde na rukama... Sta znam. :D