Autor Tema: The Night Of  (Posjeta: 23662 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Night Of
« Odgovor #30 : 19.07.2016. 20:28:35 »
Pogledana druga epizoda

Spoiler for Hiden:
Ja mislim da nema sanse da je ocuh ubica, bas bi bilo bzvz. :D Sumnjiviji su mi ona dva crnca pre nego sto su usli u stan sto su ih dirali...

Spoiler for Hiden:
Ni ja ne mislim, ne bi se ovako rano odali. A teško da su ona dvojica crnaca, to su neke lokalne trube, ne djeluju kao sposobni kriminalci.
Mrzim lopatare i limune

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: The Night Of
« Odgovor #31 : 19.07.2016. 20:31:20 »
Dobro, postoji zapisnik sa mesta zlocina. Postoji evidencija. Timeline te veceri. Ne moze tek tako da se zanemari vazan detalj, ali ajde da ne sirimo dalje, videcemo sta su smislili.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline thrgovi5

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 341
  • Spol: Muški
Odg: The Night Of
« Odgovor #32 : 19.07.2016. 20:45:12 »
gdje ovo skinuti?
eztv ima samo prvu epizodu

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Night Of
« Odgovor #33 : 19.07.2016. 20:55:26 »
Kickass Torrents, RARBG i razni forumi s linkovima.

Mrzim lopatare i limune

Offline Dzi

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 173
  • Spol: Muški
Odg: The Night Of
« Odgovor #34 : 19.07.2016. 22:34:08 »
Spoiler for Hiden:
Crnci su klasicna navlakusa, tesko da su oni ubice...

Moze biti ocuh, mada se ne bih kladio... Najrealnije mi je da bude neko koga jos nisu prikazali.

Offline rale93lfc

  • Novi član
  • *
  • Postova: 40
Odg: The Night Of
« Odgovor #35 : 20.07.2016. 01:54:08 »
I ja se nadam da je neko koga nisu prikazali. Ocekujem da ce i ovaj Naz poceti da se priseca malo nekih detalja te veceri kako vreme bude odmicalo, mada videcemo...

Offline Illuminati

  • Novi član
  • *
  • Postova: 8
  • Spol: Muški
  • God Forgives... I Don't!
Odg: The Night Of
« Odgovor #36 : 20.07.2016. 05:23:19 »
Odličan pilot,Torturro fenomenalan.
God Forgives... I Don't!

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: The Night Of
« Odgovor #37 : 25.07.2016. 20:15:25 »
E, lepo. Taman sam završio Reja i sad ću ovo, Last Ship i Preacher će morati da sačekaju.
Hvala na ekspresnom prevodu. drinks

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: The Night Of
« Odgovor #38 : 26.07.2016. 02:57:57 »
Pogledana treca epizoda.
Spoiler for Hiden:
Sada je vec jasno u kojem pravcu ide serija. Sam slucaj ubistva i detalji oko njega nisu primarni. Primarno je istrazivanje likova, njihova dubina i kako sve to utice na njihove zivote, od Naza preko advokata i policajaca do roditelja. Na samom primeru Nazovih roditelja vidimo kolateralnu stetu koja je produkt loseg sistema.

Jako mi se dopao detalj sa mackom. Onako nevina, pokupljena sa ulice, zavrsava u sopstvenom zatvoru gde joj preti opasnost po zivot. Podvucena je identicna (ako ozmemo u obzir da nije kriv) paralela sa Nazovim slucajem.

I ono sto nikad ne bih mogao ni da pomislim
Spoiler for Hiden:
da ce me slomiti scena u kojoj klijent govori advokatu da je otpusten. Koliko emocija u tim kadrovima. A sve zasluge pripadaju genijalnom Torturu. Svaka sekunda sa njim je suvo blago.

Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...
Odg: The Night Of
« Odgovor #39 : 26.07.2016. 07:21:04 »
Spoiler for Hiden:
Tko i zašto prati i fotografira Nazovog starog!? Zašto mu onaj crnac nudi pomoć?

Offline rale93lfc

  • Novi član
  • *
  • Postova: 40
Odg: The Night Of
« Odgovor #40 : 26.07.2016. 13:40:19 »
Spoiler for Hiden:
Pojavi se i Omar (Fredi) u trecoj epizodi, pa fantasticno. :D

Offline thrgovi5

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 341
  • Spol: Muški
Odg: The Night Of
« Odgovor #41 : 26.07.2016. 16:15:35 »
sljedeći nivo zapetljavanja
Spoiler for Hiden:
turturro postaje odvjetnik taxista koji tuže maloga za krađu taxija

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Night Of
« Odgovor #42 : 02.08.2016. 12:07:09 »
Četvrta epizoda mi je dosad najzanimljivija poslije prve.
Spoiler for Hiden:
Turturo će se lagano uvaliti novoj odvjetnici. Koliko li će još eksploatirati onaj njegov ekcem?
Neka su se riješili one stare koja je tu samo zbog publiciteta.
Naz se počeo snalaziti u zatvoru. Michael Kenneth Williams je kreditiran četiri epizode pa će vjerojatno biti još dvije epizode tamo.
Mrzim lopatare i limune

Offline thrgovi5

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 341
  • Spol: Muški
Odg: The Night Of
« Odgovor #43 : 09.08.2016. 09:37:36 »
Spoiler for Hiden:
predmnijevam da će mačak pobjeći i pokazati turturru "stražnja vrata" na koja je ušao ubojica

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: The Night Of
« Odgovor #44 : 09.08.2016. 13:53:19 »
Dobra peta, dobra. Jedino je malo previse bilo kadrova sa
Spoiler for Hiden:
penisom onog coveka u mrtvacnici.

Nazir iako nije bio kriminalac i ako nije pocinio ubistvo, sada jeste postao prestupnik. Samim tim je i izgubio moje sazaljenje.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline toshiro75

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 169
Odg: The Night Of
« Odgovor #45 : 09.08.2016. 18:39:59 »
Dobra peta, dobra. Jedino je malo previse bilo kadrova sa
Spoiler for Hiden:
penisom onog coveka u mrtvacnici.

Nazir iako nije bio kriminalac i ako nije pocinio ubistvo, sada jeste postao prestupnik. Samim tim je i izgubio moje sazaljenje.

A čuj volio bi vidjeti tebe kako Frediju kažeš neću  ;)

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: The Night Of
« Odgovor #46 : 09.08.2016. 19:27:07 »
Dobra peta, dobra. Jedino je malo previse bilo kadrova sa
Spoiler for Hiden:
penisom onog coveka u mrtvacnici.

Nazir iako nije bio kriminalac i ako nije pocinio ubistvo, sada jeste postao prestupnik. Samim tim je i izgubio moje sazaljenje.

A čuj volio bi vidjeti tebe kako Frediju kažeš neću  ;)
Spoiler for Hiden:
On mu je ponudio zastitu, nije ga prislilio na to. Cak ga nije ni prisilio da ubije boga u onom crncu. Naravno da ce posle par stvari koje je uradio za njega traziti nesto za uzvrat. Ako je Nazir ocekivao da po ceo dan gleda TV i igra sah, onda stvarno...
« Zadnja izmjena: 09.08.2016. 20:41:01 maksi »
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline toshiro75

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 169
Odg: The Night Of
« Odgovor #47 : 09.08.2016. 19:36:43 »


On mu je ponudio zastitu, nije ga prislilio na to. Cak ga nije ni prisilio da ubije boga u onom crncu. Naravno da ce posle par stvari koje je uradio za njega traziti nesto za uzvrat. Ako je Nazir ocekivao da po ceo dan gleda TV i igra sah, onda stvarno...

Spoiler for Hiden:
Nazir sa svojim skill setom da tako kaže ne može preživjeti u zatvoru. Dobro, možda i može ali sa opetovanim vanjskim i unutrašnjim krvarenjima, tako da što je postao fredijeva kuja ga trenutno spašava.

Dugoročno, ćemo da vidimo što će biti.
« Zadnja izmjena: 09.08.2016. 20:41:32 maksi »

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: The Night Of
« Odgovor #48 : 10.08.2016. 00:11:43 »
Ne sviđa mi se šta su uradili sa Nazom i Džekom. Preko noći su postali ono što se od njih nije očekivalo:
Spoiler for Hiden:
Opaki momci. Jedan, ko što kaže Devil of Hells Kitchen, ubija boga u onom crncu, a drugi (advokat) trči za kriminalcem, i to još sa sjebanim stopalima.

Offline rale93lfc

  • Novi član
  • *
  • Postova: 40
Odg: The Night Of
« Odgovor #49 : 10.08.2016. 01:02:10 »
Pa ovo je sjajno. :D

Spoiler for Hiden:
Tek sad provalih da je i ovaj Trevor sto je setao pored stana u prvoj ep i sto je sad bio kod ove tuziteljice na razgovoru na pocetku 5. ep ustvari Bodi iz the Wire-a. :D

Offline Mostar

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 102
  • Povremeni komentator
Odg: The Night Of
« Odgovor #50 : 10.08.2016. 09:00:47 »
Ne sviđa mi se šta su uradili sa Nazom i Džekom. Preko noći su postali ono što se od njih nije očekivalo:
Spoiler for Hiden:
Opaki momci. Jedan, ko što kaže Devil of Hells Kitchen, ubija boga u onom crncu, a drugi (advokat) trči za kriminalcem, i to još sa sjebanim stopalima.

Pa možda je baš u tome caka
Spoiler for Hiden:
da se pokaže da njegova nasilna strana, odnosno da će možda na kraju ispasti da je ipak on ubica.

Offline Dzi

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 173
  • Spol: Muški
Odg: The Night Of
« Odgovor #51 : 10.08.2016. 13:03:59 »
Bodi, Omar, jos samo Avon fali.  ;D

Spoiler for Hiden:
Ni meni se nije dopalo kad je Dzek potrcao za kriminalcem. Mislim potpuno je nerealno, da jedan takav lik rizikuje zivot bez ikakve potrebe.

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: The Night Of
« Odgovor #52 : 10.08.2016. 13:29:47 »
Previše su ga "dopingovali" za moj ukus. Ne zaboravimo ni onu scenu sa TV-om, koja je bila skroz nepotrebna.
Spoiler for Hiden:
Dakle, bio on ubica ili ne, ovo je nepotrebno kurčenje
Ova serija bi više legla u starom formatu od ~22 epizode po sezoni.
« Zadnja izmjena: 10.08.2016. 13:31:19 den78 »

Offline belpH.77

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 102
  • Spol: Muški
  • sta te interesuje, a ti pitaj :)
Odg: The Night Of
« Odgovor #53 : 12.08.2016. 03:50:58 »
Spoiler for Hiden:
ne znam sto, ali mi sve nekako vuce na to da ce da ga oslobode za ubistvo devojke, ali da ce da zglajzne u zatvoru u toku procesa, pa da ce na kraju i ostati u njemu....inace, Torturo mi je genijalan...
> dum spiro spero <

Offline Mostar

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 102
  • Povremeni komentator
Odg: The Night Of
« Odgovor #54 : 12.08.2016. 08:02:33 »
Previše su ga "dopingovali" za moj ukus. Ne zaboravimo ni onu scenu sa TV-om, koja je bila skroz nepotrebna.
Spoiler for Hiden:
Dakle, bio on ubica ili ne, ovo je nepotrebno kurčenje
Ova serija bi više legla u starom formatu od ~22 epizode po sezoni.

Pa on samo slijedi savjete
Spoiler for Hiden:
koje mu je dao onaj crnac prije nego što se okrenuo protiv njega, da mora da pokaže da je zajeban, inače je donji u zatvoru.

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: The Night Of
« Odgovor #55 : 13.08.2016. 00:53:53 »
^Da, i to veoma dobro - hladnokrvno, iskusno i bez griže savesti. To zatvorsko adaptiranje je, po mom mišljenju, trebalo prikazati.

Offline Dzi

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 173
  • Spol: Muški
Odg: The Night Of
« Odgovor #56 : 15.08.2016. 23:21:38 »
6. epizoda

Spoiler for Hiden:
Ponovo je u igri ocuh...Mada je i onaj crnac sumnjiv.

Sa druge strane, sve vise dokaza protiv Nazira. Jedino sto ga moze izvuci da Torturo i ona njegova nadju neoborive dokaze protiv ocuha ili ko je vec kriv...

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: The Night Of
« Odgovor #57 : 15.08.2016. 23:29:14 »
Utisak seste epizode su mi:

Spoiler for Hiden:
To sto je Dzek izlecio noge, i njegova odusevljenost time. I scena na onoj grupnoj terapiji kada svi gledaju u njega kao da je Bog mi je sjajna.

I pitanje, "Zasto ne mornari?" Ostali smo uskraceni za odgovor.

P.S. Nazir ipak nije tako zlatan decko bio ni pre zatvora.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: The Night Of
« Odgovor #58 : 19.08.2016. 15:25:27 »
Cipe su ovoj poslednjoj epizode bile VRH. Neprocenjivo.
iShare, noProfit


Offline DreamOn

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 79
Odg: The Night Of
« Odgovor #59 : 23.08.2016. 00:25:53 »
Fenomenalno  smileyNO1 Posle "true detective" možda i najbolja nova serija!
Spoiler for Hiden:
  Ja mislim da će ga osloboditi optužbi, a da ubicu nećemo nikad saznati  ;D