Autor Tema: House of Cards (US)  (Posjeta: 71651 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline toshiro75

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 169
Odg: House of Cards (US)
« Odgovor #210 : 05.11.2017. 11:49:08 »
3 sezone su trebale biti max ako su htjeli zadržati neku umjetničku vrijednost.

Uspon - Vlast - Pad.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: House of Cards (US)
« Odgovor #211 : 05.11.2017. 17:37:49 »
Twist u seriji. Frank je baš kao i Spacey, zlostavljač i u zadnjoj sezoni pratimo njegovu ženu te kako pokušava zataškati sva njegova zlostavljanja i pipkanja maloljetnih dečkića. E moj Spacey što ti je to trebalo. Hollywood još jednom pokazuje da je nakaradno mjesto.

Offline slaks

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1187
  • Spol: Muški
Odg: House of Cards (US)
« Odgovor #212 : 11.03.2018. 10:31:57 »
Ova serija nije ista bez Kevina Spejsija, ali pošto je ovo zadnja sezona, nadam se da će ostali uspeti da popune prazninu i daju nam pristojan završetak serije.


Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: House of Cards (US)
« Odgovor #213 : 11.03.2018. 14:54:42 »
Ova serija nije ista bez Kevina Spejsija, ali pošto je ovo zadnja sezona, nadam se da će ostali uspeti da popune prazninu i daju nam pristojan završetak serije.


Ja sam apsolutno uživao, za razliku od mnogih, vidim, u liku Claire i glumi Robin Wright, tako da će mi manje smetati odsutnost Spaceyja.

Po meni bi najbolje rješenje, a mislio sam o tome jako dugo, bilo da se s pričom nastavi kako se i mislilo i da se sve završi kako se trebalo, a da Frank Underwood bude recastan. To bi mi od svih stvari najmanje smetalo. Kako su ga se riješili, vidjet ćemo na jesen ove godine.

Offline wooshoo

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 223
  • Spol: Ženski
Odg: House of Cards (US)
« Odgovor #214 : 16.03.2018. 23:25:54 »
A ja sam mislila da su oni snimili seriju pre skandala pa čekaju da se slegne prašina pre nego što puste sezonu...

Ok, verujem da neće biti mnogo padova. Jeste ukinut Frenk ali je i Kler od početka bila skoro podjednako važan igrač tako da...  smileyNO1

Offline stipest

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 790
Odg: House of Cards (US)
« Odgovor #215 : 28.01.2019. 01:34:10 »
Zadnja sezona,užas. Žensko šovinističko #MeToo sranje. Uništili su pet sezona dobre serije.

Offline dean.winchester

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 143
  • Spol: Muški
Odg: House of Cards (US)
« Odgovor #216 : 28.01.2019. 03:44:07 »
Kler od početka bila skoro podjednako važan igrač tako da...  smileyNO1

Claire nikad nije bila ni blizu Franku Underwoodu, tj. Kevinu Spaceyu. Bez obzira koliko ljudsko smece ispao, kao glumac je nenadjebiv u ovoj ulozi.
Fear knocked on the door. Faith answered. There was no one there.

Offline stipest

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 790
Odg: House of Cards (US)
« Odgovor #217 : 28.01.2019. 10:38:29 »
Claire nikad nije bila ni blizu Franku Underwoodu, tj. Kevinu Spaceyu. Bez obzira koliko ljudsko smece ispao, kao glumac je nenadjebiv u ovoj ulozi.

Apsolutno se slažem.Dok su bili u paru bila je odlična ( zato je i dobila, potpuno zasluženo, Emmy za sporednu ulogu), međutim sad kad je ostala sam tj. glavna uloga, vidi se da nema taj kapacitet da nosi cijelu seriju. Nije ni sjena one uloge.

Tags: serija