Autor Tema: NOVA BEOVIZIJA - NOVA BRUKA!  (Posjeta: 15651 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ndma11

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 292
  • Spol: Muški
  • http://www.tribe-balkan.co.nr/
    • TRIBE BALKAN!!!
Odg: NOVA BEOVIZIJA - NOVA BRUKA!
« Odgovor #30 : 13.03.2009. 16:34:16 »
Ne slažem se sa tobom, na ovoj Beoviziji su bila najbolje pesme do sada, i oduševljen sam organizacijom, scenografija, skečevi itd, za razliku od Dore, mnogo bolje organizovano... Jelena je ekstra pevačica kao i osoba, i svaka njoj čast na glasu i pevanju...
Što se tiče Regine, vidim da nisi čuo tu pesmu od koje su ukrali refren, jer da si čuo, shvatio bi zašto Dinkić tako tvrdi...
Što se tiče Crne Gore, imaju jako dobru pesmu, samo malo da se doradi, i dobro će proći...
Nisu ni Molitva ni Oro ničije kopije, pesme su sjajno urađene i svaka čast na prvom i šestom mesu...

What I'm Listening Now!!!

My last.fm page

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: NOVA BEOVIZIJA - NOVA BRUKA!
« Odgovor #31 : 13.03.2009. 16:51:17 »
Molitva je extra, zato je i pobedila, a ORO mi je pesma sa najglupljim tekstom koju sam cuo poslednjih godina!  >:(

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: NOVA BEOVIZIJA - NOVA BRUKA!
« Odgovor #32 : 13.03.2009. 17:18:56 »
ndma11, Dinkić sve što kaže to je istina. I da, dobićemo mi 1000E. Važi, ali juče, Čovek je patološki lažov, gazile ga mečke.

PFC, Marija je em Kragujevčanka, em komšinica (bila dok se nije odselila za BG). Uspeh zagarantovan.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline madness99

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 486
  • Spol: Muški
Odg: NOVA BEOVIZIJA - NOVA BRUKA!
« Odgovor #33 : 13.03.2009. 17:50:35 »
Ne slažem se sa tobom, na ovoj Beoviziji su bila najbolje pesme do sada, i oduševljen sam organizacijom, scenografija, skečevi itd, za razliku od Dore, mnogo bolje organizovano... Jelena je ekstra pevačica kao i osoba, i svaka njoj čast na glasu i pevanju...
Što se tiče Regine, vidim da nisi čuo tu pesmu od koje su ukrali refren, jer da si čuo, shvatio bi zašto Dinkić tako tvrdi...
Što se tiče Crne Gore, imaju jako dobru pesmu, samo malo da se doradi, i dobro će proći...
Nisu ni Molitva ni Oro ničije kopije, pesme su sjajno urađene i svaka čast na prvom i šestom mesu...

Pa mozda tebi,ali meni i dosta ljudi koje znam sve je ocajno pogotovo organizacija itd itd.
Ma ne,Jelena uopste nije nadmena,ne ponasa se kao da je bogom dana.Prava svetica.

Sta sad ces da me ubedis da Molitva i Oro nemaju nikakve ali nikakve veze sa Lane Moje?Isti tip pesme,pa malo je mnogo,jednom smo uspeli i dosta ali ne mi moramo stalno da jedemo...

A tek ponasanja Serifovicke,o tome tek da ne pricam... Ima dobar glas,to ne sporim ali malo kucnog ponasanja ne bi joj falilo.

Coa,

Nemoj tako,jadan covek ne moze da kupi ni jos koju soljicu za kafu.Ja sam mislio cak da mu kupim ono Grandovo pakovanje 20kesica + Solja.

Bas mi ga zao
Cata 13.11.2009. 15:31:03

Šta sve žene rade zbog tipa...

Offline deda88

  • Novi član
  • *
  • Postova: 15
  • Spol: Muški
Odg: NOVA BEOVIZIJA - NOVA BRUKA!
« Odgovor #34 : 13.04.2009. 18:21:56 »
Molitva je extra pesma ali je pobedu donela Marija jer je izuzetna pevacica sa prelepim glasom. Sto se tice ovogodisnje Beovizije reci su vise nego suvisne, od polufinalne veceri se videlo da ce biti namestaljka i to nevidjena. Sta drugo reci osim sramota!!!

Offline Goya

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 463
  • Spol: Muški
Odg: NOVA BEOVIZIJA - NOVA BRUKA!
« Odgovor #35 : 22.04.2009. 21:59:41 »
Pfffff...... Ljudi Eurosong je za penzionere  ;D A ni ova nasa nije neka  :\)

Tags: