Autor Tema: NOVA BEOVIZIJA - NOVA BRUKA!  (Posjeta: 15630 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
NOVA BEOVIZIJA - NOVA BRUKA!
« : 09.03.2009. 12:15:07 »
E ne mogu da verujem koji je kompleksaš Ž. Joksimovic i da ne može da podnese da postoje ljudi koji pišu bolje pesme od njega! Pa ono sinoc je bila sramota nad sramotama u njegovoj režiji! Zahvaljujuci paktu sa Tijanicem (kome ovaj piše muziku za njegove seljacke serije i ranjene orlove) njegova ženska (koja uzgred ima tolika usta da sama sebi može da šapce na uvo) je vodila manifestaciju, a njegova muza (J. Tomaševic) je imala mini koncert pevanja njegovih balalajki!  >:(

Jbg, šta god ja mislio o Pinku, realno gledano O. Amidžic je imao (možda ne) najbolju pesmu, ali sigurno jedinu pesmu koja na prvo slušanje ulazi u uši!  8)

Svugde u svetu se krade na predsednickim i parlamentarnim izborima, a kod nas ispada da su ti izbori najpošteniji!  ;)

P.S. Ne znam samo zašto bi neko na Eurosongu glasao za ovog glavonju, M. Kona (jebo ga Žika Šarenica)! Možda zbog frizure?  ;D




Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: NOVA BEOVIZIJA - NOVA BRUKA!
« Odgovor #1 : 09.03.2009. 14:48:41 »
Vi (Srbija) sa ovom pjesmom ce te vjerovatno biti zadnji, ali mi (Crna Gora) ce mo osvojiti prvo mjesto na Eurosongu! :)
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: NOVA BEOVIZIJA - NOVA BRUKA!
« Odgovor #2 : 09.03.2009. 15:05:55 »
Vi (Srbija) sa ovom pjesmom ce te vjerovatno biti zadnji, ali mi (Crna Gora) ce mo osvojiti prvo mjesto na Eurosongu! :)

Iz ovih stopa idem u kladionicu da stavim trospratnu kucu na pobedu Crne Gore! Vi ste toliki favoriti da je kvota na vašu pobedu 1,10, tako da ako sve bude po planu krajem maja cu dobiti deciju sobu gratis;)

Offline Jablan

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 996
  • Spol: Muški
Odg: NOVA BEOVIZIJA - NOVA BRUKA!
« Odgovor #3 : 09.03.2009. 15:09:14 »
ne znam baš, hrvatska bi mogla biti veliki konkurent za zadnje mjesto. meni je pjesma katastrofa i zavijanje mačaka.

Offline ndma11

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 292
  • Spol: Muški
  • http://www.tribe-balkan.co.nr/
    • TRIBE BALKAN!!!
Odg: NOVA BEOVIZIJA - NOVA BRUKA!
« Odgovor #4 : 09.03.2009. 15:11:45 »
E ne mogu da verujem koji je kompleksaš Ž. Joksimovic i da ne može da podnese da postoje ljudi koji pišu bolje pesme od njega! Pa ono sinoc je bila sramota nad sramotama u njegovoj režiji! Zahvaljujuci paktu sa Tijanicem (kome ovaj piše muziku za njegove seljacke serije i ranjene orlove) njegova ženska (koja uzgred ima tolika usta da sama sebi može da šapce na uvo) je vodila manifestaciju, a njegova muza (J. Tomaševic) je imala mini koncert pevanja njegovih balalajki!  >:(

Jbg, šta god ja mislio o Pinku, realno gledano O. Amidžic je imao (možda ne) najbolju pesmu, ali sigurno jedinu pesmu koja na prvo slušanje ulazi u uši!  8)

Svugde u svetu se krade na predsednickim i parlamentarnim izborima, a kod nas ispada da su ti izbori najpošteniji!  ;)

P.S. Ne znam samo zašto bi neko na Eurosongu glasao za ovog glavonju, M. Kona (jebo ga Žika Šarenica)! Možda zbog frizure?  ;D


U svakoj reči se lažem sa tobo... Još da dodam da je ovo prava bruka, jer je OT bend imao 28000 glasova, a ovaj čupavi tek 3000...
Ne trebaju nama Crnogorci...
PRAVI POBEDNICI
http://www.youtube.com/watch?v=n7SZG2HGpeg&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=p6W96dVC1vU&feature=channel
ova nije prošla u finale, ali je jako dobra...
http://www.youtube.com/watch?v=YIpLRJVFthw&feature=channel

What I'm Listening Now!!!

My last.fm page

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: NOVA BEOVIZIJA - NOVA BRUKA!
« Odgovor #5 : 09.03.2009. 15:45:06 »
Koja je ta crnogorska pesma za Evroviziju?
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline L

  • Novi član
  • *
  • Postova: 37
  • Ventilator Fan :)
Odg: NOVA BEOVIZIJA - NOVA BRUKA!
« Odgovor #6 : 09.03.2009. 15:48:02 »
Montenegro:

http://www.youtube.com/v/-rOF4NAV6Mg&hl=en&fs=1

Srbija:

Nemamo dovoljan los glas u svetu, pa smo odlucili da posaljemo
pesmu o sponzorusama na Evrovizuju. Svaka nam cast. I onda
se pitaju zasto toliko mladih odlaze iz Srbije. Korumpirana i puna
lopova. Proslog meseca mi opljackali dvoriste, a prekljuce pokusali
obiti kola, skroz mi iskrivili bravu.  :'(
« Zadnja izmjena: 09.03.2009. 15:55:41 L »

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: NOVA BEOVIZIJA - NOVA BRUKA!
« Odgovor #7 : 09.03.2009. 15:50:18 »
Našao, preslušao. Ok je pesma, ništa spešl.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline L

  • Novi član
  • *
  • Postova: 37
  • Ventilator Fan :)
Odg: NOVA BEOVIZIJA - NOVA BRUKA!
« Odgovor #8 : 09.03.2009. 15:59:07 »
Jedino sto mi se svidelo na Beoviziji 2009 je pesma o miru:

http://www.youtube.com/v/IOezpjhnA1g&hl=en&fs=1

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: NOVA BEOVIZIJA - NOVA BRUKA!
« Odgovor #9 : 09.03.2009. 16:09:38 »
Kupi oruzije i kamere L za svoju bezbijednost! :)
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline ndma11

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 292
  • Spol: Muški
  • http://www.tribe-balkan.co.nr/
    • TRIBE BALKAN!!!
Odg: NOVA BEOVIZIJA - NOVA BRUKA!
« Odgovor #10 : 09.03.2009. 16:10:08 »
Što se tiče drugih pesama tiče, 90% je da će Norveška pobediti, mada se meni baš i ne sviđa...
http://www.youtube.com/watch?v=3NhfQ7wF3zo
Meni se najviše sviđaju Francuska, Španija, Nemačka, a dobra je i Velika Britanija...

What I'm Listening Now!!!

My last.fm page

Offline Loki

  • VERONICA MARS GURU
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 995
  • Spol: Ženski
Odg: NOVA BEOVIZIJA - NOVA BRUKA!
« Odgovor #11 : 09.03.2009. 16:31:23 »
E ne mogu da verujem koji je kompleksaš Ž. Joksimovic i da ne može da podnese da postoje ljudi koji pišu bolje pesme od njega! Pa ono sinoc je bila sramota nad sramotama u njegovoj režiji!
Jbg, šta god ja mislio o Pinku, realno gledano O. Amidžic je imao (možda ne) najbolju pesmu, ali sigurno jedinu pesmu koja na prvo slušanje ulazi u uši!  8)


Željko je stoka najgora, to stoji, ali reći da je Ognjen imao najboju pesmu je smešno. Kao prvo, meni uopšte nije smešan taj Oskar. Ako hoće da izigrava debila, njegova stvar, ali da to šaljemo na ES, bila bi neopevana sramota. Dovesti jadnog Đ. Marjanovića na scenu da se šeta kao mečka Božana, i igrati na kartu da je on nekad, pre Hrista bio popularan u Rusiji je žalosno. Plus, očigledno je čovek u nekom paralelnom univerzumu ( priča se da su mu svaki dan govorili "Đorđe, učestvuješ na Beoviziji, na šta je on odgovarao...Je l? Baš lepo)

A i ta pesma je po meni loša kopija Ludog letnjeg plesa.

Jedina pesma koja je nešto vredela je Blagoslov za kraj, OT Benda.

http://www.youtube.com/watch?v=cl1FW_3cM1I

Gledam rezultate žirija, polufinale i finale se razlikuju kao nebo i zemlja.

Očigledno je Željko sve to smislio, kada su videli da je OT Bend dobio 30 000 sms glasova ( hebena cipela je dobila 3500) i odlučio da će biti "posle Željka, pomrčina"!
Taman da se opet trijumfalno vrati sledeće godine.

E, serem vam se u Željka, i u ton film!!! >:( >:(

Offline Loki

  • VERONICA MARS GURU
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 995
  • Spol: Ženski
Odg: NOVA BEOVIZIJA - NOVA BRUKA!
« Odgovor #12 : 09.03.2009. 16:40:33 »
Evo rezultata žirija.


Spoiler for Hiden:

Polufinale



Finale


Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21857
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: NOVA BEOVIZIJA - NOVA BRUKA!
« Odgovor #13 : 09.03.2009. 16:59:19 »
Taman sam vas htio pitati koja je pobijedila, jer mi nije bilo jasno. Znači ta "Cipela"
Ne znam, imali ste svake godine super pjesmu, a ova...
Ali glavu gore, kao što je kolega Jablan rekao bit će bolje plasirana od naše.
Vi imate Joksimovića, a mi Huljića. Onoliko vriskanja i falširanja nisam odavno čuo, bolja mi je i ona Bugarska koju su sami povukli zbog falširanja. wc1

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline HeadBurn3r.

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1691
  • Spol: Muški
Odg: NOVA BEOVIZIJA - NOVA BRUKA!
« Odgovor #14 : 09.03.2009. 17:07:10 »
Ova pesma sto je pobedila je najbolja medju najgorim.... :\)

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: NOVA BEOVIZIJA - NOVA BRUKA!
« Odgovor #15 : 09.03.2009. 17:34:49 »
Taman sam vas htio pitati koja je pobijedila, jer mi nije bilo jasno. Znači ta "Cipela"
Ne znam, imali ste svake godine super pjesmu, a ova...
Ali glavu gore, kao što je kolega Jablan rekao bit će bolje plasirana od naše.
Vi imate Joksimovića, a mi Huljića. Onoliko vriskanja i falširanja nisam odavno čuo, bolja mi je i ona Bugarska koju su sami povukli zbog falširanja. wc1
Iskidao sam se kad sam ovo procitao.

LOL LOL LOL LOL LOL

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Odg: NOVA BEOVIZIJA - NOVA BRUKA!
« Odgovor #16 : 09.03.2009. 17:55:50 »
Pesma o miru mi se jedina dopala, mada je po mom misljenju krajnje licemerno da je plasira narod koji legitimno u 21. veku vrsi genocid nad drugim narodom, ali ajde ... umetnost nema granice kao ni zelene novcanice. Kompozicija je muzicki zaista potpuna i aranzman je savrsen.
Ostale kompozicije su djubre. Interpretatori su uglavnom bez sluha i talenta i nije mi jasno da li njih bira neko udruzenje gluvo-nemih ili anti-sluhista?..
Ona dvojica likova sto su pevali neku "himnu" u nedostatku bolje reci, zvuci kao internacionala .. mislim da je "Glorija" naziv pesme koja je, pri tom, strasno cudna i ne svidja mi se, ali recimo da su to dvoje od ukupno 5 sa sluhom sa celog takmicenja.
Komentar za Crnu Goru "vi cete poslednji, a mi prvi" je, iako produkt nepoznatih takmicarskih poriva sa Srbijom (sto je u poslednje vreme jako moderno), verovatno blizu istine. Njihova pesma je jedno dva miliona puta bolja od nase, a i interpretatorka peva na engleskom, dok nas debeli mazgov peva na nekom nerazumljivom mafijaskom dijalektu, recenice karakteristicne za '91. godinu u kojoj je tekstopisac ostao ocigledno zarobljen.. jadnik.
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Odg: NOVA BEOVIZIJA - NOVA BRUKA!
« Odgovor #17 : 09.03.2009. 19:17:24 »
Ta Beovizija je svake godine uzasna, ali ove.... Nijedna, ali stvarno nijedna pesma po meni nije zavredila da pobedi! Sve pesme su bile toliko neoriginalne, nekvalitetne u svakom pogledu, i dosadne, da to nema nigde... Stvarno ne shvatam koja je poenta da se od pesme napravi najbicnija sprdacina i posalje na "prestizno" muzicko takmicenje... Doduse nismo jedini, svake godine je tako... Jako je retko da me neka pesma na Euroviziji prijatno iznenadi. Obicno uvek salju neke ,nazovi pesme, u kojima uopste nije cilj da se pokaze pravi muzicki kvalitet, nego samo skacu tamo po bini i od celog takmicenja naprave obican cirkus....
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline Loki

  • VERONICA MARS GURU
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 995
  • Spol: Ženski
Odg: NOVA BEOVIZIJA - NOVA BRUKA!
« Odgovor #18 : 09.03.2009. 19:38:39 »
Mada, ovo od sinoć nije ni blizu Evropesmi/Europjesmi ;D ;D 2006.

Kako mi je bilo žao što Ludi letnji ples nije pobedio, pesma je bila vrh!
U slučaju da ste zaboravili razlog.... ;D

Stavljam samo treći i četvrti deo glasanja. Da ne zagušim temu.

Ko nije gledao, neka obavezno pogleda.

E, to je bilo loodilo, posle neko da ne voli Beoviziju. ;D ;D

http://www.youtube.com/watch?v=8oZwFz3-2gE

http://www.youtube.com/watch?v=pP4t5Vv1s0I

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: NOVA BEOVIZIJA - NOVA BRUKA!
« Odgovor #19 : 09.03.2009. 19:42:47 »
Meni je najbolja beovizija bila kad vodio onaj glumac sto je Vrabac na nasoj maloj klinici.
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: NOVA BEOVIZIJA - NOVA BRUKA!
« Odgovor #20 : 09.03.2009. 19:55:24 »
U CG na nihovoj "viziji" pobedio je Fadelja ili kako vec. Ziri iz Srbije je davao glasove No Name grupi kao nekome ko nece dobiti dosta glasova od publike i zirija i kao evo davali smo glasali smo za pesmu iz CG...


EDIT: I ovo takmicenje treba zabraniti! Jebote, kada pogledam ko ce da predstavlja zemlju u kojoj zivim i koje su pesme sve bile u konkurenciji da mene kao gradjanina ove zemlje predstavlja, dodje mi da povracam. To je strasno!
A najvise sam se iznervirao danas kada sam prolazeci pored Arene video bilbord na kojem Mile Kitic onako sav preplanuo i estetcki modifikovan u Fotoshopu gde izgleda kao neko kome treba guratii drsku od metle jedno dva dana u dupe, da ce da drzi koncert u istoj toj Areni sa nazivom koncerta "Mile Kitic na vrhuncu". Joj zemljo otvori se!!!
« Zadnja izmjena: 09.03.2009. 20:01:45 radrad »

Offline ndma11

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 292
  • Spol: Muški
  • http://www.tribe-balkan.co.nr/
    • TRIBE BALKAN!!!
Odg: NOVA BEOVIZIJA - NOVA BRUKA!
« Odgovor #21 : 09.03.2009. 20:50:21 »
Da citiram PatZerinja, "More lopovluk"... :) :)

What I'm Listening Now!!!

My last.fm page

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: NOVA BEOVIZIJA - NOVA BRUKA!
« Odgovor #22 : 09.03.2009. 20:52:07 »
hahahahahahahaha

Offline Cata

  • Likušo!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3356
  • Spol: Ženski
Odg: NOVA BEOVIZIJA - NOVA BRUKA!
« Odgovor #23 : 09.03.2009. 21:48:14 »
Sad sam pogledala ono što je postavila Loki sa Beovizije 2006.
Nisam imala pojma za to, ja mislila mi imamo sranja za naš izbor,
ali ipak ste nas nadmašili.  ;D
A gledanje izbora kod nas je jednako mučenju.
Ja sad ovu zadnju Doru nisam ni gledala, srećom.

U ime oca i sina i Sv. Googla. Enter
I love you, not for what you are,
but for what I am, when I am with you.

Offline Jablan

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 996
  • Spol: Muški
Odg: NOVA BEOVIZIJA - NOVA BRUKA!
« Odgovor #24 : 09.03.2009. 21:53:46 »
ja sam krenuo ali nisam ni do prve pjesme dogurao koliko su me voditelji naživcirali.
i onda kada sam vidio koja je pjesma pobjedila usro sam se od muke kako svake
godine možemo poslati nešto još gore od prijašnje.

Offline Loki

  • VERONICA MARS GURU
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 995
  • Spol: Ženski
Odg: NOVA BEOVIZIJA - NOVA BRUKA!
« Odgovor #25 : 09.03.2009. 22:00:48 »
Gleda neko Velikog brata? Ušao Čanak, ladno. Sada će i Milan Mumin, hahaha, ubiće ih Mira Škorić sa pištoljem što ga je sakrila u tom krznu oko vrata. ;D ;D ;D

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: NOVA BEOVIZIJA - NOVA BRUKA!
« Odgovor #26 : 09.03.2009. 22:03:05 »
LOL, pre dve sekunde sam otvorio temu o VB. :)

Offline ndma11

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 292
  • Spol: Muški
  • http://www.tribe-balkan.co.nr/
    • TRIBE BALKAN!!!
Odg: NOVA BEOVIZIJA - NOVA BRUKA!
« Odgovor #27 : 09.03.2009. 22:13:36 »
Zar ne bi ta tema trebala da bude u "Televizija"???

What I'm Listening Now!!!

My last.fm page

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: NOVA BEOVIZIJA - NOVA BRUKA!
« Odgovor #28 : 09.03.2009. 23:10:53 »
Ja nisam rekao da je Amidžic imao najbolju pesmu, ali jeste sigurno najpevljiviju!  8)

A šanse da OT bend nešto uradi na Eurosongu su ekvivalentne mojim šansama u trci sa Usainom Boltom!  ;)
 
Jednostavno ljudi više ne puše te Backstreet Boys fazone! Jedini koji je imao neke šanse je Oskar, jer ljudi ce uvek gotiviti likove poput Raymonda Babbitta (Rain Man).  clapp






Offline madness99

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 486
  • Spol: Muški
Odg: NOVA BEOVIZIJA - NOVA BRUKA!
« Odgovor #29 : 13.03.2009. 16:15:30 »
Gledao sam Beoviziju sa drustvom i bilo je kako sam pretpostavio,ocaj.

Prvo organizacija ocajna,pesme nikakve.Nista ali bas nista sto bi moglo da bude "in",pevljivo i veselo.Sve usporeno,fazoni od prethodnih godina.
Ziri necu da komentarisem.Kada se Jelena Tomasevic pojavila izasao sam malo da se izluftiram jer nisam mogao da je podnesem,naduvana seljanka koja misli da je neko i nesto.

Pre ovoga sam gledao i hrvatsku Doru,mogu reci bilo je bas ugodno.Lepa organizacija,zanimljivo,dobra i vesela voditeljka.Pesme mogu da kazem da su bile dobre,par lepih pesama koje ce se slusati.Prvom prilikom uzecu disk.

Mislio sam da ce od Oskara biti neka bolja pesma,bolja scenografija itd medjutim kopija i to bas losa Letnjeg Plesa.
Pa onda kao slucajno izbaceni Ana Nikolic i oni drugi,sve slucajnost upm.

Od komsija svidele su mi se pesme od Hrvata,iako je to ocigledno kopija i to dobra ali opet lepa je pesma,covek ima dobar glas.

Regina mi je isto bila dobra,sad sto se ova nasa budaletina uzdize i tvrdi da je to njegova pesma(Dinkic) moze to da okaci macku o rep,jer ako je on to iskomponovao e onda sam ja radio za Sinatru.

Makedonci mi nisu nesto,barem ono sto je bilo na TV-u bilo je ocajno ozvucenje itd.

E montenegro je prica za sebe :) lepo su me nasmejali sa onim komentarom da je engleski "njihov" jezik(bez uvrede,nista na nacionalnoj osnovi).Pesma je ok,ali to je dosta puta vidjeno i bice sigurno takvih pesmica.

Taman sam vas htio pitati koja je pobijedila, jer mi nije bilo jasno. Znači ta "Cipela"
Ne znam, imali ste svake godine super pjesmu, a ova...
Ali glavu gore, kao što je kolega Jablan rekao bit će bolje plasirana od naše.
Vi imate Joksimovića, a mi Huljića. Onoliko vriskanja i falširanja nisam odavno čuo, bolja mi je i ona Bugarska koju su sami povukli zbog falširanja. wc1

Sta smo to imali?

Lane moje i posle toga sve je bila kopija toga,Molitva,Oro.Sve providno.

Bas je bilo "cudno" da smo dobili gomilu glasova par minuta nakon sto je izglasana vlada.
Cata 13.11.2009. 15:31:03

Šta sve žene rade zbog tipa...

Tags: