Autor Tema: Slasher  (Posjeta: 9961 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Slasher
« : 12.02.2016. 23:23:19 »

Opis:
Sara Benet vraća se, posle mnogo godina, u svoj rodni grad. Njeni roditelj su davno ubijeni, a ubica je to učinio na grozomoran način. Čim se vratila, neko je počeo da ubija na isti takav način. Kako se broj ubistava povećava, davno zakopane tajne biće otkrivene. Svi ljudi u njenoj okolini postaće osumnjičeni... ili žrtve.

Žanr: horor, drama, triler
Kanal: Chiller
Premijera: 4. 3. 2016.

IMDb
TVDb
Wikipedia

Titlovi

« Zadnja izmjena: 20.04.2016. 15:40:11 maksi »

Offline vukmar

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
Odg: Slasher
« Odgovor #1 : 12.02.2016. 23:31:24 »
Zanimljivo..  smileyNO1

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Slasher
« Odgovor #2 : 12.02.2016. 23:33:40 »
Ne vjerujem Chilleru, ali još jedna slasher serija uvijek mooože. Nadam se da će ova biti ozbiljnija.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Slasher
« Odgovor #3 : 13.02.2016. 03:38:49 »
Probat ću sa serijom, ali ako je suditi prema traileru, izgleda kao svaki drugi moderni generični slasher/horor. Imam niska očekivanja.
Mrzim lopatare i limune

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Slasher
« Odgovor #4 : 06.03.2016. 03:34:26 »
Pogledao prve dvije epizode  :)

Čitajuči strane recenzije, neki nisu oduševljeni, neki su dosta zadovoljni kao bloodydisgusting. Ja nisam oduševljen, ali to ovdje nije bitno. Bitno je da imamo pravu slasher seriju. I to što nisam oduševljen ne znači da nije loše jer je ustvari prilično dobro. I drugačije od očekivanog. Kao što je slasher podžanr horora i ima najviše pravila od svih podžanrova, tako i sami slasher ima podslashere različite vrste. Sa čime bih usporedio je vrlo škakljivo pitanje. Scream Queens nije jer je to serija više parodija na slasher filmove kao što su i Scream - Behind the Mask ili od novijih The Final Girls, znači vrlo meta.

Što još nije? Nije ni poput slavnih slashera iz 80-ih koji uključuju hrpu teenegera, odlične lokacije a tu spadaju
The Burning - Hell Night - Sleepaway Camp ili naravno serijali Petak 13. ili Nightmare on Elm Street.

Što još nije? Ne spada ni u klasični body count slasher bez ikakve posebne radne kao što je legendarni Bavin Bay of Blood koji je na kraju ispao jedan od najutjecajnijih slashera svih vremena. Da sad dalje ne nabrajam što nije jer slashera ima mali milijun (na svu sreću).

Pa što je? Ova serija je vrlo vrlo ozbiljna. Dakle, nije samoparodija kao gore navedeni i nema hrpu teenegera da bi bilo nešto slično kao gore navedeni. Po ozbiljnosti i što možete očekivati pa nešto slično kao Black Christmas i Profondo rosso koji su vrlo ozbiljni slasher filmova sa dobrom dozom misterijom. Serija nije ista kao ta dva filma, ali sam ozbiljnost i misterija tu vidim puno sličnosti.

PLUS
+ odličan početak koji se događa na Halloween
Spoiler for Hiden:
odmah vidimo kako je ubio njezine roditelje i to na brutalan način.
+ izgled ubojice. To je valjda jedna od najtežih stvari koji moderni slasher moraju napraviti. Ja sam jako zadovoljan. Sviđa mi se
Spoiler for Hiden:
cijela kapuljača i ona haljina. Kapuljača me podsjeća na onu masku iz filmova The Collector i The Collection.
+ dosta misterije i neodgovorenih pitanja. Dakle, nije jedan od onih brainless slashera.
+ Katie McGrath i Patrick Garrow su mi dosta dobri u svojim ulogama i uglavnom nose prve dvije epizode
Spoiler for Hiden:
ona kao glavni lik, a on kao prvi ubojica to jest ubojica njezinih roditelja.
+ lokacija mali gradić. Jako me podsjeća na gradić iz Halloweena. ustvari je dosta sličan ako pogledato, pogotovo po bijelom danu. Ne bi me čudilo da su to namjerno tako napravili.
+ neke scene su stvarno odlične kao taj početak,
Spoiler for Hiden:
ali meni najbolja scena u ove prve dvije epizode je ona kad bude ubijena njezina susjeda i onda polako prilazi prema njezinoj kući i pozvoni. Pita ima li koga i samo se otključavaju vrata, a iza vrata ubojica. Ona polagano ulazi i tako su lijepo izgradili napetost, a tek kad ulazi u sobu gdje je ona ubijena, a iza nje se pojavljuje ubojica.

MINUS
- ostali likovi. Rekao bih čak i očekivano iako sam ih dobro zapamtio i dobro su ih uveli. Ali su mi jednostavno nezanimljivi.
- nije R rated. Nažalost, ali ne boje se prikazati neke škakljive scene.
- ima i naivnih scena koje su jednostavno blesave, ali mora se reći takve scene su neizbježne i sastavni dio slasher podžanra.

Tko je ubojica je naravno glavno pitanje uz
Spoiler for Hiden:
njegov ili njezin motiv. primijetit ćete kako se dosta puta spomenulo on ili ona. Prvo taj prvi ubojica Tom pa onda onaj glavni policajac (onaj stariji) i onda je ona to spomenula. Pa Tom kad joj je rekao da su zagrebli tek po površini. Pitam se jel možda toćna teorija da je ustvari ona ubojica i da joj je sve u njezinoj glavi. Meni bi to bilo još blesavije tako da se nadam kako neće ići u čistu psihologiju. Onaj ministar je razgovarao sa Tomom u drugoj epizodi, a taj ministar je vidio ubojstvo njezinih roditelja i pobjegao je. Pa onda njezin muž koji mi je malo sumnjiv, ali zasad ne vidi motiv.

I da, ona smrt gaya na kraju kad se ubio, a svi onako gledaju kao da se ništa nije dogodilo hahahahah.

Uglavnom, imamo slasher seriju. Ovaj put ne meta, ne sa teenegerima, ali jednu vrlo ozbiljnu slasher seriju sa dobrim ubojstvima, dobrom misterijom.

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21857
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Slasher
« Odgovor #5 : 06.03.2016. 13:56:44 »
Postavljen prijevod za prvu epizodu

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline kanda

  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 409
  • Spol: Muški
Odg: Slasher
« Odgovor #6 : 06.03.2016. 14:03:00 »
 clapp  smileyNO1

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Slasher
« Odgovor #7 : 06.03.2016. 15:32:03 »
To, zoki  navijacica navijacica

Pričekat ću i drugu pa se gleda zajedno, jedva čekam!

Offline Gale.

  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 275
  • Spol: Muški
Odg: Slasher
« Odgovor #8 : 06.03.2016. 17:48:24 »
Zorane, hvala ti na odličnom prevodu.  smileyNO1

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Slasher
« Odgovor #9 : 06.03.2016. 22:56:03 »
Pogledao prvu, baš mi se sviđa. Idem odmah na drugu sad me vuče da dalje gledam ;D Već imam jednoga za koga mislim da bi mogao biti ubojica, ali neću ga još odavati :P

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Slasher
« Odgovor #10 : 06.03.2016. 23:59:28 »
Pogledao i drugu.

Spoiler for Hiden:
Znači ne mislim da bi ubojica mogao biti netko na bazi psihe kako mulderko kaže i da je njoj/njemu to sve u glavi. Praktički od samog početka sumnjam na njenog muža da je ubojica, jako mi je sumnjiv i nikad se on nije susreo s ubojicom tako da mi je to odmah nešto govorilo. Sad vidim da je i mulderku sumnjiv bio. Ova zadnja scena u drugoj epizodi me jedino malo zbunila u toj misli da je on ubojica jer očito neka ženska baca betonski blok i ubija još ne znamo koga u autu (možda baku od ove glave hm). Čekao sam da pogledam drugu epizodu i hoće li mi muž otpasti i nije otpao sve do te zadnje scene za koju i ne znam točno što da mislim. No dobro, tek je početak, vjerojatno će svatko imati neke svoje sumnje ;D Tko zna što će na kraju biti, možda bude i ona Vijetnamka koja vodi novine nekako upletena, vidjet ćemo :)

Još samo da spomenem. Erica iz Being Erice glumi aaaaaaaa, kako mi je antipatična ta glumica aaaaa. To je valjda jedan od najdebilnijih TV likova koje sam ikada vidio, a nije ni ovdje nešto simpatična...

Spoiler for Hiden:
Nadam se samo da nije ona ubojica i da ćemo uskoro svjedočiti njenom brutalnom ubojstvu  :bokser Iako ne vjerujem da će se to dogoditi  :-\

P. S.

Sad sam si ponovno pustio zadnju scenu kako pišem ovaj post ne bi li bolje vidio o kome se radi
Spoiler for Hiden:
i čini mi se da se ne radi o odrasloj ženskoj osobi već da je neka klinka u pitanju.

http://i.imgur.com/o4RZOHT.jpg

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Slasher
« Odgovor #11 : 07.03.2016. 00:17:54 »
Što nam govori
Spoiler for Hiden:
da klinka sigurno nije ubojica i općenito ženska osoba jer se sjeti kad ubojica pretuče onog klinca na biciklu sa palicom i onda ga sa jednom rukom tako brzo odvuče u šumu. Opet jedino ako sve to nije u njezinoj glavi to bi mi bilo blesavo, ali stvarno su dosta puta rekli on ili ona kao da nam nešto poručuju. Ili ih je možda više, kao u Screamu.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Slasher
« Odgovor #12 : 07.03.2016. 00:45:53 »
Da, moguće da
Spoiler for Hiden:
ih je više. Ali nemamo pojma još ništa o toj klinki niti tko se nalazio u autu tak da je teško suditi iz ove pozicije.

Ovo sa on ili ona sam i ja skužio i definitivno nešto poručuju time. No možda je to poručivanje samo da nas odvuku s pravog ubojice ;D

Jedva čekam treću

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Slasher
« Odgovor #13 : 07.03.2016. 00:50:44 »
Btw ja sam sad tek pogledao trailer i nešto novo mi je palo na pamet

Spoiler for Hiden:
Mislim da je ta klinka baka od glavne glumice. Znači u traileru ovo što se klinka okrenula (a u drugoj epizodi za sad nije, što mi je glupo da su u traileru prikazali nešto što će se kasnije tek dogoditi al aj) odmah sam pomislio da bi to mogla biti njena baka samo u prošlosti. I onda vidimo kasnije u traileru da ubojica baca isti betonski blok u vodu zavezan za njezinu baku (što mi je isto glupo jer se to u prve dvije epizode nije dogodilo). To mi sve govori da bi ta klinka mogla biti baka dok je bila mlada, tim više što se u toj sceni pojavljuje taj auto koji je oldtimer tako da mi je ovo vrlo uvjerljivo objašnjenje.

EDIT:

A pazi kako prikazuje trailer  u_jeeeeeeeeee

Spoiler for Hiden:


I to je ta koju vidimo na kraju druge epizode da baca betonski blok  u_jeeeeeeeeee
« Zadnja izmjena: 07.03.2016. 00:53:29 forzajuve »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Slasher
« Odgovor #14 : 07.03.2016. 00:54:28 »
Spoiler for Hiden:
A i ti baka jesi vidio kako izgleda hahahahahaha. Daj meni takvu baku  angeldemon ako Sarah ima 28 godina, baka bi onda trebala imati blizu 70 jer ako računamo da je njezina stara imala ajmo reći 20 kad je ubijena, a recimo da je njezina baka rodila isto sa 20 godina što bi značilo da ta baka sad ima 68, a izgleda kao da ima 50 hahahahah.

Moguće da. Ostaje nam za vidjeti, ali ima dosta misterije. Možda se radi o nekom kultu ili tako nečemu. Imamo i orgije, i ubijanje po Bibliji, dosta neodgovrenih pitanja.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Slasher
« Odgovor #15 : 07.03.2016. 00:56:44 »
Spoiler for Hiden:
rofl rofl rofl rofl Da, izgleda kao da joj je mama hahhhaaha.

Je, puno je misterija, al baš mi je drago zbog toga i ovako da mogu malo mozgati tko bi šta mogao biti. Ali opet na kraju može nešto sasvim pedeseto iskočiti što nitko nije pomislio da će biti, a to me podsjeća na Harper's Island kad bi malo tko u prvim epizodama pretpostavio tko je ubojica ;D

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21857
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Slasher
« Odgovor #16 : 08.03.2016. 14:55:58 »
Postavljena druga

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Slasher
« Odgovor #17 : 13.03.2016. 04:48:30 »
Pojavila se i treća epizoda prije sedam sati no nema je baš na svim mjestima, na BTN-u npr. nema i uglavnom je po javnim trackerima

Slasher S01E03 720p WEB-DL x264-FUM

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21857
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Slasher
« Odgovor #18 : 13.03.2016. 19:35:21 »
Postavljen prijevod za treću

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Slasher
« Odgovor #19 : 13.03.2016. 19:36:06 »
Odlično, a baš sam razmišljao dal da gledam bez navijacica  :rose:

Offline belushi

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 142
  • Spol: Muški
  • Ja još uvek nisam glasao!!!
Odg: Slasher
« Odgovor #20 : 13.03.2016. 19:39:05 »
Postavljen prijevod za treću

Kad pre? Svaka cast.
 :naklon:

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Slasher
« Odgovor #21 : 13.03.2016. 19:40:05 »
wooow, đast wooow  :o

Pišem knjigu, Zokin lik je unutra ooo eto samo da zna.

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21857
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Slasher
« Odgovor #22 : 13.03.2016. 20:05:36 »
kako? pa kasnim ljudi

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Slasher
« Odgovor #23 : 13.03.2016. 20:07:28 »
Oprostimo ovaj put

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Slasher
« Odgovor #24 : 13.03.2016. 20:16:01 »
kako? pa kasnim ljudi
Prve dvije sam pogledao čim su izašle. Tu si zakasnil. Sad treću još nisam pogledal. Tu ne kasniš iako ti je prijevod za treću došao nešto kasnije nego za prve dvije, ali u mojem slučaju za treću ne kasniš.

Inače, nisi vatrogasac u mojoj knjizi već čuvar jedne zgrade ooo

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Slasher
« Odgovor #25 : 13.03.2016. 20:19:36 »
Baš sam htio pitati jel vatrogasac ili kojim slučajemnešto drugo  rofl rofl

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Slasher
« Odgovor #26 : 14.03.2016. 03:38:29 »
Hahahahahaha, ponosan sam sam na sebe što sam pogodio
Spoiler for Hiden:
da je zadnja scena iz prošle epizode zapravo u prošlosti i da je baka od ove glavne bacila taj betonski blok dolje na auto.
I to s trbuhom do zuba za kojeg je kriv ako se dobro sjećam budući gradonačelnik hahahahahah

I dalje mi je najsumnjiviji njen muž makar mi je i ona Vijetnamka koja drži novine od početka malo sumnjiva. Može se i za nju naći razlog zašto bi činila ubojstva no muž mi prvi pick. Tu je nekako i taj murjak Cam koji joj je kao prijatelj iz djetinjstva, očito su nešto i imali, ali to mi je nekako baš lik koji te vuče da bi mogao biti pa da nije on. No dobro još uvijek bi bilo tko praktičk mogao biti.

Bakicu koju je unatoč tome što je imala pištolj sčepao (ili ščepala lol) i onda ona scena kad ju baca u vodu betonski blok zavezan za nju. Nevjerojatno mi je to glupo da su tako nešto ubacili u traileru što se događa tek pred kraj treće epizode. Kako se samo šulja po šumi ko vjeverica hahaha

A na kraju onaj lovac, vidim ga kao sljedeću žrtvu hehe

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Slasher
« Odgovor #27 : 14.03.2016. 04:00:31 »
Spoiler for Hiden:
Pa taj lovac na kraju kaj nisi vidio kad je originalni ubojica počeo govoriti o tom novom ubojici i onda nam je prikazana scena tog lovca i tako završava epizoda. Kao da nam poručuju da je taj lovac ubojica iako ne vjerujem jer bi to bilo glupo. Tako samo rade zamku za gledatelje, ali očito su ciljali na to.

Tko god da je ubojica, bit će gluposti. Recimo da je drot. Hahahah pa što bi sve taj drot morao učiniti. Presvući se, sat, dva lovio ih je po šumo i tamo bio pa onda kad je ova nzavala hitnu i policiju, on je došao a to znači da mu je auto u blizini i da je negdje morao predobro sakriti kostim jer će napraviti pretragu u tom okrugu. Na sve te stvari se mora paziti. I ne bi me čudilo da je drot ubojica, ali kažem tko god da je, bit će rupetina oko toga. Da su pametni, bilo bi više ubojica kao u Screamu kad se na kraju prvog nastavka saznaje da su njih dvoje ubijali. Možda će tako biti ovdje. Njezin muž koji sad odjednom radi kao novinar a gdje će bolje steći popularnost nego da sam određuje kako će biti i policajac. Da rade u paru ili bilo tko. Samo da ih je dvoje bilo bi zanimljivije.

I dobra posveta prvom Halloweenu i ovoj sceni


Spoiler for Hiden:
Sad se Sarah zatvorila u identičan ormar kao u Halloweenu i čekala dok ju je ubojica gledao, ali za razliku od Myersa on nije ušao.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Slasher
« Odgovor #28 : 14.03.2016. 05:28:26 »
Spoiler for Hiden:
Pa taj lovac na kraju kaj nisi vidio kad je originalni ubojica počeo govoriti o tom novom ubojici i onda nam je prikazana scena tog lovca i tako završava epizoda. Kao da nam poručuju da je taj lovac ubojica iako ne vjerujem jer bi to bilo glupo. Tako samo rade zamku za gledatelje, ali očito su ciljali na to.

Spoiler for Hiden:
Na to sam baš i mislio. Baš zato da ga tako prikazuju, kao ubija životinje, krv mu na rukama ovo-ono, sve kako bi on izgledao kao ubojica što je meni preočito barem tako rano u sezoni da bi toliko očito otkrivali ubojicu. Namjerno to rade kao tu zamku što si spomenuo da bi gledatelji pomislili kako je on ubojica.

Spoiler for Hiden:
Tko god da je ubojica, bit će gluposti. Recimo da je drot. Hahahah pa što bi sve taj drot morao učiniti. Presvući se, sat, dva lovio ih je po šumo i tamo bio pa onda kad je ova nzavala hitnu i policiju, on je došao a to znači da mu je auto u blizini i da je negdje morao predobro sakriti kostim jer će napraviti pretragu u tom okrugu. Na sve te stvari se mora paziti. I ne bi me čudilo da je drot ubojica, ali kažem tko god da je, bit će rupetina oko toga. Da su pametni, bilo bi više ubojica kao u Screamu kad se na kraju prvog nastavka saznaje da su njih dvoje ubijali. Možda će tako biti ovdje. Njezin muž koji sad odjednom radi kao novinar a gdje će bolje steći popularnost nego da sam određuje kako će biti i policajac. Da rade u paru ili bilo tko. Samo da ih je dvoje bilo bi zanimljivije.

Spoiler for Hiden:
Haha, upravo to i ja razmišljam, muž mi je nekako najsumnjiviji i ako je on ubojica mora se presvući i sve ostalo što ide s time. Muža joj još nijednom nismo vidjeli licem u lice s ubojicom, na to sam obraćao jako pozornost hoćemo li ga vidjeti, najbliže što je bio ubojici bilo je ono na cesti kad se onim klincima prijetio. Naravno tu je isto teško i automatski sam to razmišljao pa gdje se stigne presvući, ali tako je to valjda u hororcima haha.
Murjak mi se baš čini kao netko na koga bi oni koji su gledali puno slashera posumnjali. Ovo što si rekao da bi mogli surađivati mi se sviđa i isto bi volio. A ona Vijetnamka kaj drži novine, za nju mi je vrlo uvjerljivo da surađuje s nekime, očito mi je da ona nije ubojica sama po sebi jer jbg žensko je baš da onako davi onog murjaka ispred kuće il navlači bakicu mi nije uvjerljivo pa bi moglo biti da ona surađuje s nekime. A naravno zašto? Čim se ova glavna junakinja vratila u taj grad njoj je to super leglo, vraća se dijete ubijenih roditelja od najpoznatijeg ubojice i imala je o čemu pisati, to smo odmah na početku mogli vidjeti kako je glavna junakinja na naslovnici novina. I naravno što se više ubojstava događa to joj više odgovara. Imao sam to u mislima da bi možda mogla zato biti ona i sad kad si ovo napisao da možda surađuju više njih i još nakon što je u ovoj epizodi rekla mužu od glavne junakinje kakva je to super stvar što se ubojstva događaju sve mi je sumnjivija i ona.
Ali za sad ću ostati pri onom početnom, muž, baš ga ne prikazuju presumnjivog kao neke druge, kao ovog lovca što su prikazali, ali baš zato bi super sjeo kao iznenađenje kad se otkrije da je on, a prilog ovoj teoriji ide to da se nikad nije susreo licem u lice s ubojicom. No nisu ni murjak Cam ni ta Vijetnamka i još nekolicina likova...

P. S.

Spoiler for Hiden:
Kad si već spomenuo onu lovicu po šumi od par sati i kako bi se murjak u tom slučaju uspio presvući. Tu mi odlično paše za muža, znao je di idu, a otkazao je ići s njima tak da im je mogao naletiti na cesti. Samo pitanje pak otkud mu taj auto, ali onda tu upada teorija da s nekim surađuje.
« Zadnja izmjena: 14.03.2016. 05:30:31 forzajuve »

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Slasher
« Odgovor #29 : 20.03.2016. 04:14:58 »
IZašla je i četvrta » Slasher.S01E04.720p.WEB-DL.DD5.1.H.264-Coo7