Autor Tema: Tell Me No Lies (2007)  (Posjeta: 993 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Tell Me No Lies (2007)
« : 09.02.2016. 19:15:18 »

Opis:
Kriminalistički film u kojemu petnaestogodišnjakinja slučajno svjedoči ubojstvu svog vršnjaka i postane meta progona počinitelja. Samantha Cooper (K. Prout) buntovna je petnaestogodišnjakinja kojoj majka ide na živce i želi otići živjeti k ocu, koji ima novu obitelj. Njezina majka Laura (K. Rutherford), brižna je, predana, no prezaposlena, vodi mali restoran i istodobno studira, pa joj Sam i to zamjera. Jedne večeri ona uzme auto i ode na zabavu na kojoj su gotovo svi njezini vršnjaci iz škole, no kako nije baš društvena, odluta sama podalje od zabave i svjedoči događaju koji ju je prestravio: trojica mladića iz škole, Jordan (J. Moss), Derek (J. Haddock) i Glenn (A. Francis) zlostavljaju četvrtoga, Alexa, i gurnu niz liticu. Jedan od njih sve to snima videokamerom. Kasnije, kad pregledaju snimku, vide Samanthu i počinju je proganjati kako nikome ne bi odala što je vidjela. Djevojka je prestravljena, a majka, koja primjećuje da se s njom nešto događa, ne uspijeva pridobiti njezino povjerenje. Ipak, Laura je odlučna, hrabra i inteligentna, te sama počinje istraživati...

Izvor: HRT

Drugi naziv: Witness to Murder
Žanr: kriminalistički, drama, triler
Zemlja: Kanada
Jezik: engleski
Trajanje: 92 min
Režija: Michael Scott
Scenarij: Rick Drew
Glumci: Kelly Rutherford, Kirsten Prout, Jesse Moss, Jesse Haddock, Andrew Francis, Andrea Whitburn, Eileen Barrett, David Allan Pearson, Samantha Ferris, Eric Keenleyside...

IMDb
« Zadnja izmjena: 09.02.2016. 19:17:37 nebojsa66 »
Mrzim lopatare i limune