Autor Tema: Switching Goals (1999)  (Posjeta: 1170 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Switching Goals (1999)
« : 02.02.2016. 19:47:21 »

Opis:
Identične blizanke Sam (M-K. Olsen) i Emma Stanton (A. Olsen) vrlo se dobro slažu, no u karakterima i interesima podosta se razlikuju. Emma voli modu, pazi na svoj izgled i rado šarmira dječake, dok Sam o ljubavi puno ne razmišlja, a najviše voli sport. Upravo je zato Sam ljubimica njihova oca Jerryja (E. Lutes), entuzijastičnog nogometnog trenera koji je upravo doznao kako od sada i djevojke moraju biti uključene u školsku nogometnu ligu. Iako je odmah naumio pozvati Sam u momčad, supruga (K. Greenwood) mu je spočitnula kako zapostavlja Emmu te naredila da njoj da prednost pri izboru nogometašica. Emma će tako biti u momčadi svog razočaranog oca, dok će Sam biti primljena u konkurentski tim. Kako se takav aranžman nikome ne sviđa, djevojke će u dogovoru s ocem jednostavno zamijeniti identitete i potruditi se da majka to ne dozna. No ona predobro poznaje svoje djevojčice pa će vrlo brzo otkriti njihovu smicalicu...

Izvor: HRT

Žanr: komedija, obiteljski, sportski
Zemlja: SAD
Jezik: engleski
Trajanje: 85 min
Režija: David Steinberg
Scenarij: David Kukoff, Matt Roshkow
Glumci: Mary-Kate Olsen, Ashley Olsen, Kathryn Greenwood, Joe Grifasi, Trevor Blumas, Eric Lutes, Keith Knight, Jake LeDoux, Robert Clark, Brian Heighton...

IMDb

« Zadnja izmjena: 02.02.2016. 20:14:56 nebojsa66 »
Mrzim lopatare i limune