Autor Tema: Košarka  (Posjeta: 215236 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline BTHH123

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
Odg: Košarka
« Odgovor #1740 : 04.07.2016. 22:55:32 »
Warriorsi će se popišat po svima iduće sezone
Sorry, nobody down here but the FBI's most unwanted.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1741 : 05.07.2016. 00:19:45 »
Vidjet ćemo dal će se uopće uspjeti uigrati. Kako će Durant funkcionirati u napadu sa Klayom i Curryjem meni stvarno nije jasno haha. On je sa Westbrookom znao preko 30 šuteva na utakmici uzimati. Jao, ovo će stvarno biti muke za njihov coaching staff haha kako to sve ukomponirati da paše. Jer nije to baš OI pa da je slična situacija jer protivnici su ipak ozbiljniji nego na Olimpijadama i Svjetskim prvenstvima...

A još jedna dobra vijest za Knickse. Brandon Jennings dolazi na jednu godinu i to samo za pet milijuna. Vjerojatno zbog ogromne ozljede što je imao prošle godine u Detroitu. Iskreno ne znam kakav je bio u Orlandu, vjerojatno nije bio nešto pa zato tako mala plaća za tog igrača koji je svakako imao potencijal da bude all star. Jeben scorer i pošto ga ja pamtim kao stvarno dobrog scorera i prije nego se ozljedio ovo mi se čini kao odlično i to baš jako pojačanje. Kao šesti igrač ma super, sa drugom petorkom će imati prilike da puno više šutira što će mu idealno pasati. A prva petorka se sada zna i moram priznati da jako dobro ovako na papiru izgleda. Da je prije pet godina bila takva bez problema bi bili contenderi, ali i ovako mislim da možemo minimum 45 pobjeda i naravno ući u playoff već jednom.

Malo sam razmišljao i Noah ima 31, Lee blizu 30 isto mislim, Melo 31 itd. da ne idem dalje. I to ne mora biti nužno loša stvar jer 2012./13. kad su bili najstarija momčad u cijeloj ligi i to mislim dosta uvjerljivo, čak stariji od tadašnjih dosta starih Spursa, imali najbolju sezonu nakon 15 godina jer eto to je ta veteranska prisutnost. Nije naravno ova ekipa kao ona i nema hall of famere (osim Mela, Rose je pod velikim upitnikom i lako moguće da bude jedini MVP u povijesti da nije u hall of fameu) opet tu je i taj Noah koji uvijek nabrijava suigrače i sve, a i Melo čak, pa i Rose i Lee svi imaju iskustva. Kako god, ovo bi mogla biti idealna šansa i za Porzingisa da jako dobro napreduje u malo starijem, veteranskom okruženju. Na kraju sam zadovoljan dosta sa poslom kojeg je Jackson obavio iako sve to lako može propasti u vodu jer su i Melo i Noah, a pogotovo Rose skloni ozljedama. I da, Jennings također koji je imao ozljedu kao Rose prošle sezone. Mislim čak identičnu, ACL.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1742 : 05.07.2016. 01:28:44 »
Bogut i Barnes u Dallas. Dallas Barnesu dao 94 za četiri godine, Warriorsi to sigurno neće izjednačiti, a Boguta i njegovih 11 milijuna će trejdati tamo samo ne znam za šta. Moguće za ništa, samo da si naprave mjesta na capu pa onda neki pick druge runde ili ono cash consideration kako kažu.

EDIT: Izgleda da će se Tim Duncan umoriviti...
« Zadnja izmjena: 05.07.2016. 01:38:23 forzajuve »

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Košarka
« Odgovor #1743 : 05.07.2016. 09:22:12 »
Bilo odlicno juce u areni gledao Srbiju sa Portorikancima. Sledeca je Angola mislim da i tu nece biti problema....

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Košarka
« Odgovor #1744 : 05.07.2016. 14:58:26 »
I forza dodaj Zaza Pachuliu u GS... :O Ratnicima malo jedna lopta...
A vidjeo sam jedan poster za tvoje knickse - Rose, Wade (kao moguce pojacanje), Melo, Porzingis i Noah i kaze jedan komentar super tim za osvajanje NBA 2011.  ;D
Gasol u Spurse, 30m / 2. A volio bi da se Spursi jos pojacaju... Pricalo se da bi Russ mogao kod druga Lenarda tamo... Ove godine sigurno nece, sledece ce vjerovatno napustit OKC pa da vidimo dje ce... Volio bih Russa ili pak CP3 u Spurse, moraju polako trazit zamjenu za Parkera, a i mora se nac neka konkurencija Grinu osim Manua koji ce mozda u naredne dvije sezone u penziju.
Oce li Cavsi "odgovarat" na Darantulu sa nekim igracem? Sledece godine svim srcem uz Lebrona protiv Ratnika u finale.
 



groznim kad pocinje taj playoff za OI? Dvije samo idu je li? A 12 timova ce se takmicit posle grupa?
 

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1745 : 05.07.2016. 15:54:04 »
Da, pet godina kasne hahhaha. Ma ne vjerujem da će Wade doći makar čak i ne bi bilo loše. Ma sviđa mi se ekipa, idemo u playoff 90% sam siguran, možda i nešto više. A odlična stvar za Porzingisa da napreduje. On će biti za koju godinu najbolji igrač ekipe ako sve bude išlo po planu.

A vidio sam za Zazu haha, on je skoro bio all star prošle godine hahaha. Bogut u Mavse, a Zaza u GSW. Praktički razmjena.

Pa ne znam baš kako ti Cavsi mogu odgovoriti na Durantov prelazak u Warriose. Oni su imali uvjerljivo najveće plaće prošle sezone, mislim i pretprošle tako da nemaju puno mjesta. LeBron je opet opt-outao iz ugovora i free agent je tako da vjerojatno dobiva još veću plaću i neće imati previše mjesta na capu. Može im Wade na veteranski minimum no to teško.

Počele su ti kvalifikacije mislim sinoć za OI. Dobile Italija i Srbija to sam vidio live u kafiću.

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Košarka
« Odgovor #1746 : 05.07.2016. 22:32:27 »
Da, pet godina kasne hahhaha. Ma ne vjerujem da će Wade doći makar čak i ne bi bilo loše. Ma sviđa mi se ekipa, idemo u playoff 90% sam siguran, možda i nešto više. A odlična stvar za Porzingisa da napreduje. On će biti za koju godinu najbolji igrač ekipe ako sve bude išlo po planu.

A vidio sam za Zazu haha, on je skoro bio all star prošle godine hahaha. Bogut u Mavse, a Zaza u GSW. Praktički razmjena.

Pa ne znam baš kako ti Cavsi mogu odgovoriti na Durantov prelazak u Warriose. Oni su imali uvjerljivo najveće plaće prošle sezone, mislim i pretprošle tako da nemaju puno mjesta. LeBron je opet opt-outao iz ugovora i free agent je tako da vjerojatno dobiva još veću plaću i neće imati previše mjesta na capu. Može im Wade na veteranski minimum no to teško.

Počele su ti kvalifikacije mislim sinoć za OI. Dobile Italija i Srbija to sam vidio live u kafiću.

Super za Porzingisa, a ovo za Wadea nisam mislio ozbiljno, samo vidjeh poster na NBA TV, sigurno ostaje u Heat. :)

Hah, evo citam za Davida Westa, oce ga i GS i Cavsi.  ;D

Ma znam da su pocele, nego kad se te grupe zavrse, onda ide plejof zar ne? Vidjeh grupe za OI, pa vidim u jednu ima 6, a u drugu 4 pa fale jos dvije reprezentacije...
Evo bas gledam Italija-Hrvatska i vidim u publiku Del Pieraa, Alegrija...  ;D

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1747 : 05.07.2016. 22:50:10 »
Opa David West, on je prošle sezone igrao na sramotno malom ugovoru za Spurse. Slično kao što je i sada Zaza potpisao za Warriorse, no West je na još manjem za ono što je zaslužio. Nisam znao da je free sada, ali super, lako bi i on mogao onda u Warriorse ukoliko poželi i drugu sezonu za redom igrati za minimalac no to mu je najveća garancija za prsten koji lovi...

Hehe fino, onda navijam za koga Alex navija  :najbolja: Nisam ni znao da igraju lol, ne interesiraju me iskreno te kvalifikacije baš...

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1748 : 05.07.2016. 23:07:38 »
Hahahahaha evo ga hahahaha kako sam znao da će u Warriorse. Ma preočito je da će učiniti sve da dođe do tog prstena haha



Znači Zaza i West na minimalcu. Maksimum izvlače iz situacije.

Nevjerojatno koliko je cap skočio i koliko su plaće skočile a West i Zaza za milijun i nešto potpisuju hahaha. Ovo ako se uspiju uigrati će opasno konkurirati za najbolju momčad svih vremena
« Zadnja izmjena: 05.07.2016. 23:09:30 forzajuve »

Offline BTHH123

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
Odg: Košarka
« Odgovor #1749 : 05.07.2016. 23:15:19 »
Ono kad te talijani nadskaču i spuste ispod 65  :facepalm
Sorry, nobody down here but the FBI's most unwanted.

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Košarka
« Odgovor #1750 : 06.07.2016. 01:29:30 »
Forzajuve mislim da je GS popunio salary cap pa onda moze samo i minimalce i da ponudi. A Vest juri prsten pa ono... mada malo sramota vidjet da svako klepa pare a Vest 1.3m za godinu... ;D a i udruzice se sa twinom Mo Spejdsom tamo. rofl

Ni mene mnogo ne intetesuje ovaj pocetak kvalifikacija no reko da ispratim malo kad nema sto da se gleda.
 Kako ima finih igraca Hrvatska al nikakvu koncepciju. Klasika.
Treba Amerima dat dvije ekipe na OI kad im niko ne moze prismrdjet... kad se vec zajebavaju na all star game, za medalju valjda nece. ;D ono fora west vs east u finale OI. rofl

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1751 : 06.07.2016. 02:41:56 »
Pa da, to sam i rekao. Popunili su salary cap i sad mogu samo minimalne ugovore potpisivati i tu izvlače maksimum maksimuma, znači dva super igrača dobiju na minimalnim ugovorima. Nije im se moglo bolje odigrati. Tu su ostali u najgoroj poziciji, na tim visokim pozicijama odlaskom Boguta i Ezelija i onda potpišu Zazu i Westa. Trenutno im sve ide na ruku i stvarno djeluju ovako na papiru nezaustavljivo.

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Košarka
« Odgovor #1752 : 07.07.2016. 10:43:14 »
Vejd u Bullse lolololol. :D
47m / 2, Miami nudio 40, Denver 52...
Rondo, Buttler, Wade the big 3 hah

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1753 : 07.07.2016. 17:10:50 »
Big 3 koja ne može šutirati trice nikako haha

Wade otišao kući

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Košarka
« Odgovor #1754 : 07.07.2016. 20:47:11 »
Bobinator dobio 21m/3 u Detroit, milo mi jee.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1755 : 07.07.2016. 20:48:54 »
Ali Spursi mogu to izjednačiti, a miljenik je tamo navijača haha

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Košarka
« Odgovor #1756 : 07.07.2016. 23:00:08 »
Tacno tacno al sumnjam..
Free agent center Dewayne Dedmon has agreed to a two-year, $6 million deal with the San Antonio Spurs, league sources tell The Vertical.
Diao trejdovan, Vest isto, Timi u penziju. Bugi u Spurse? ;D

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1757 : 07.07.2016. 23:02:50 »
Durant predstavljen danas službeno.

Idem poslušat par podcasta oko cijele te ludnice vezane za free agency pa ću biti malo pametniji i mudriji... Stvarno treba sve te potpise pohvatati, a i tradeovi se događaju. I onda često bude nešto vani kao sigurna stvar, ali opet dok nije službeno ne možeš biti sto posto siguran haha.

Bobi mi je čak i drag, jedan od dražih ovih ex-yu ovako kao pojava. Neka ga onda u Detroita kao zamjena za Drummonda haha

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Košarka
« Odgovor #1758 : 07.07.2016. 23:15:48 »
Vrijeme je da se Drummond navikne na 18 min po utakmici haha ;D

Hahaha dobro si ko je sluzbeno i nije... procitah nedje sad bi fora bila da Whiteside se predomisli kao DeAndre posto je Wade posao u Chicago ahahaha

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1759 : 08.07.2016. 00:12:19 »
Haha da i mogao bi možda. Ako će netko, onda će to Whiteside napraviti. Makar sad previše svi očekujemo da se tako nešto ponovi kao prošle godine s onim tupsonom iz Clippersa, ali nije to baš tako često.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1760 : 08.07.2016. 22:57:04 »


Noina faca hahaha Lee jako podsjeća na Shumpa, još i isti broj mislim...

Offline BTHH123

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
Odg: Košarka
« Odgovor #1761 : 09.07.2016. 23:39:00 »
Zabari ispisani usred Italije. Petrovicu mrs iz reprezentacije.
Sorry, nobody down here but the FBI's most unwanted.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1762 : 10.07.2016. 00:25:09 »
Bravo naši  clapp clapp zanimljiva je bila tekma, a ne pratim inače baš ni eurokošarku ni ovako reprezentacije previše. A na drugoj telki na streamu bila Srbija već u prvoj četvrtini 30:5 rezultat  rofl

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Košarka
« Odgovor #1763 : 10.07.2016. 00:35:05 »
Ni malo mi se ne svidja kako Hrvatska igra, al mi je milo sto prodjose... mislio sam nece jer su vec izgubili od Italije u grupu cini mi se.
S druge strane, Srbi izgledajuuuu mocnooo sa Jokicem, pun pogodak. Ocekujem da mogu uzet srebro na OI.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka
« Odgovor #1764 : 10.07.2016. 00:43:54 »
Ma naravno, sve je to za blagi kurac, ali bilo mi je malo ok gledati jednom... Šteta za Talijane. A čni mi se da zadnja utakmica Kanada-Francuska tko će ići na OI i tu bih volio Kanadu. Zanimaju me ovi neki NBA igrači baš da ih vidim malo i na HRT-u kad bude i kakvi su u drugim ulogama. Tu me najviše Thompson iz Cavsa zanima, a i Bennett koji je žešći draft bust bio hah

Offline Commandoguru

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1112
  • Spol: Muški
  • Smotani
Odg: Košarka
« Odgovor #1765 : 10.07.2016. 01:53:29 »
Zabari ispisani usred Italije. Petrovicu mrs iz reprezentacije.
A što ti je sad Aco kriv?
Pa preuzeo je posao kad ga nitko nije htio i na kraju obavio posao bolje nego što se 99% ljudi nadali.
A ovo kako igraju možda nije rapsodija u napadu ali obrana je zato bila i jučer i danas živi mrak.
A guy with a BIG fuckin gun is not more dangerous than a guy with a club... It's only a matter of range and reach... :D

Offline BTHH123

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
Odg: Košarka
« Odgovor #1766 : 10.07.2016. 01:57:57 »
Aco jednostavno nije dobar trener i on ne smije vodit reprezentaciju...on je košarkaški Čačke.

Hrvatska ima finu ekipu, ali potreban nam je dobar trener. Nadam se da ćemo ga dobit jer nam uskoro dolazi možda i najtalentiranija generacija u povijesti.
Sorry, nobody down here but the FBI's most unwanted.

Offline BTHH123

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
Odg: Košarka
« Odgovor #1767 : 10.07.2016. 02:48:39 »
Sorry, nobody down here but the FBI's most unwanted.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Košarka
« Odgovor #1768 : 10.07.2016. 14:37:08 »
 smileyNO1

https://www.instagram.com/p/v_sKcGJyYV/

Košarkaši kuže, a tko će drugi nego oni.

Offline Aleks@

  • Vitez švedskog stola
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3924
  • Spol: Muški
Odg: Košarka
« Odgovor #1769 : 10.07.2016. 18:08:47 »
Grupice.

Tags: