Autor Tema: Izaberite najgledaniju/najpopularniju seriju "PO" sezone 2008/2009. - I dio  (Posjeta: 32731 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Z101

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 123
  • Spol: Muški
  • the most screwed up person in the world
lost je strava,pogotovu otkad su roknuli miru furlan,ali,realno anniani,house je bolji,iaaako je u poslednje vreme malo smorio,a lost se zahuktao,ali jedan glas ti nece znaciti nista ako svi house-ovci budu glasali,prihvati to 8)
Zvezdo, zgazi ih sve!

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
1 LOST LOST LOST  ;D
2 House MD
3 Supernatural
4 Kyle XY
5 Grace Anatomy

razlika je samo 4 glasa izmedju lost-a i house-a,tako da sacekaj sa radovanjem,house dobija provereno  8)

to nije prognoza, to su moji glasovi, to mi je omiljeno sa liste, bash tim redosledom .

Offline hmmmmm

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 118
  • Spol: Muški
lost je strava,pogotovu otkad su roknuli miru furlan,ali,realno anniani,house je bolji,iaaako je u poslednje vreme malo smorio,a lost se zahuktao,ali jedan glas ti nece znaciti nista ako svi house-ovci budu glasali,prihvati to 8)

Neznam bas, meni se cini da ima vise "lostovaca" nego "houseovaca". ;D :(

Offline dreambett

  • Old staff
  • Član
  • *****
  • Postova: 654
  • Spol: Muški
Trebalo bi otvorit anketu serije s najboljim prevodima jbg neki (čitaj ja) neke serije gledaju baš zbog dobrih prevoda. A vjerujem da ima više takvih.
« Zadnja izmjena: 10.03.2009. 11:10:34 dreambett »

Offline vladasminjas

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 85
  • Spol: Muški
pa ljudi nemojte se sramit i glasajte za The IT Crowd clapp
dovoljno je da pogledate 1 epizodu i garantiram da ćete glasati  ;)

najzad neki istomisljenik koji sme i da istupi.

Krecem sa kampanjom za IT crowd.
Treba nam samo po deset novih clanova da ih uguramo u drugi krug.
dr. House rules

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Podsjećam vas da je ovo tek prvi krug glasanja iz kojeg će trećina serija po broju glasova, od najviše do najmanje, ući u drugi krug, a u njemu će se glasati opet od nule. Tek u trećem krugu će se odlučivati o generalnom poretku i pobjedniku. O tome ćete odlučiti samo vi dragi naši članovi foruma PO.

 LOL koja reklama. Admini, je li ovo dozvoljeno  ;)

POZDRAV
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
da li je to House MD prešao u vođstvo !!! hehehehehehe

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline hmmmmm

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 118
  • Spol: Muški
da li je to House MD prešao u vođstvo !!! hehehehehehe

 talasi

Offline Jablan

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 996
  • Spol: Muški
pa nevjerojatno da više ljudi voli housea od losta :-[
ništa protiv housea, i ja ga naravno svaki put rado gledam, ali LOST

Offline dreambett

  • Old staff
  • Član
  • *****
  • Postova: 654
  • Spol: Muški
crush 'em house  clapp

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
meni je malo nerealno da je house bolja serija od losta ali ajde nije ni house los, tacnije dobar je, ali ipak ...
lost je recimo jedna od 5 najboljih serija u poslednjih 50 godina ... kapiram da je ovde glasalo za house-a vise od 50% ljudi koji nisu ni gledali lost verovatno, pa u principu ni ne znaju sa kim se vrsi poredjenje. Mozda gresim mozda je procenat veci ;D
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline dreambett

  • Old staff
  • Član
  • *****
  • Postova: 654
  • Spol: Muški
meni je malo nerealno da je house bolja serija od losta ali ajde nije ni house los, tacnije dobar je, ali ipak ...
lost je recimo jedna od 5 najboljih serija u poslednjih 50 godina ... kapiram da je ovde glasalo za house-a vise od 50% ljudi koji nisu ni gledali lost verovatno, pa u principu ni ne znaju sa kim se vrsi poredjenje. Mozda gresim mozda je procenat veci ;D

heh sad ga i ti pretjeruješ...

Offline hmmmmm

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 118
  • Spol: Muški
Lost je super, ali ne mozes reci da je nerealno da je house bolji od losta. Pa nije house santa barbara...

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
je ne kazem to, vec da od 100% koji su ovde glasali za house-a sigurno nije svih 100% gledalo i lost
samim tim ljudi ne znaju sa cim se serija uporedjuje
nema veze i ako gresim, kako god okrenes to su dve najgledanije serije na svetu potpuno razlicitog zanra
to sto sam ja rekla da je nerealno odnosilo se na ovo glasanje na forumu ovde ;)
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline Jablan

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 996
  • Spol: Muški
meni je nerealno. nemoreš usporediti jedno onako zapletu, dramatiziranu, misterioznu, akcijsku pa sada čak i historiziranu seriju kao što je lost. samo kad vidim šta je sve ubačeno u tu seriju to je fenomenalno i takva jedna priča se neće vidjeti narednih 50 godina i bit će kopirano u bezbroj puta.

a sa druge strane house, serija koju redovno pratim koja mi je draga i uživam u frazama i sprdnjama housea, ali uvijek je to house, rješava slučajeve i nema onakvu priču.

slažem se sa anniani da većina ovdje koji su glasali nije gledalo lost pa nisu dali glas, a za svoju obranu ja sam glasao i za lost i za house ;D

Offline dreambett

  • Old staff
  • Član
  • *****
  • Postova: 654
  • Spol: Muški
je ne kazem to, vec da od 100% koji su ovde glasali za house-a sigurno nije svih 100% gledalo i lost
samim tim ljudi ne znaju sa cim se serija uporedjuje
nema veze i ako gresim, kako god okrenes to su dve najgledanije serije na svetu potpuno razlicitog zanra
to sto sam ja rekla da je nerealno odnosilo se na ovo glasanje na forumu ovde ;)


heh sad ćemo se ko mala djeca... svi lostovci su gledali house? naravno da nisu. tu je priči kraj. ja isto simpatiziram housa puno više no losta pogledo obje sve epizode, ali, jbg, house mi bolji...

p.s. i glasao za obje

Offline hmmmmm

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 118
  • Spol: Muški
Ocekivao sam ovako nest otkako sam napisao lost vs. house ;D A za 3. mjesto su malo zaostali 24 i Fringe... Ajmo stisnite jos malo za Dextera rofl

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Po kvalitetu serija u sezoni 2008/09 mislim da se sa pravom Lost i House kolju. Ono sto mi je mnogo cudno kako da je Fringe toliko dogurao. Po nekom mom misljenju Californication je daleko ispred njega, a kako drugi hvale BSG i ta serija je daleko ispred Fringe. Mnogo bre nervira glavna glumica iz te serije...

Offline hmmmmm

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 118
  • Spol: Muški
Potpuno se slazem za Californication, meni super serija, ja sam se nadao da ce imati visi plasman, ali izgleda da nece ni medu top 10.

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Potcenjujete Prison Break...

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Ja sam za sada iz sezone 4 pogledao prve tri epizode i nista posebno. Stavise...

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Slazem se, ali opet, prva sezona (pa i druga) su nezaboravne.
Znaci, prva sezona Prison Break-a mi je najbolja sezona neke serije ikada, cak mi je bolja i od omiljene serije 24.
A treci i cetvrti, cist marketing.
Jos je ona treca bila skracena zbog strajka, da nije, mozda bi i bilo nesto od nje.
Ovako... precrtana nula meni.
Cetvrta mi je malo bolja, ali nista narocito.
Glavna mana trece i cetvrte sezone mi je predvidljivost, sto nije bio slucaj sa prve dve.

Offline hmmmmm

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 118
  • Spol: Muški
Prva sezona i veci dio 2. sezone su meni takoder bili odlicni, ali jbg, vise to nije tako i uopce mi se ne svida. Vjerujem da i ovih 25 glasova sto ima je dobio na tu staru slavu. Da je glasovanje bilo prije 3. god... :-\

Offline popudopulus

  • Novi član
  • *
  • Postova: 16
    • readymades
Kako mogu da ocenjujem neke serije, kad ih nisam ni gledao. Vecina ce glasati za one standardne koje smo svi gledali! Glasanje nije kompetentno, al avaj!

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Pa ovde se i ne ocenjuju serije nego se vec glasa za tebi najbolje serije koje gledas...

Offline Cata

  • Likušo!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3356
  • Spol: Ženski
Ja gledam i Housa i Lost od prve sezone.
Volim obje serije, ali ovo je tek prvi krug, znala sam da
će obje serije dobiti dovoljno glasova i bez mene
tako da sam dala glas onima koje želim da vidim i u drugom krugu.   :)

U ime oca i sina i Sv. Googla. Enter
I love you, not for what you are,
but for what I am, when I am with you.

Offline Jablan

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 996
  • Spol: Muški
a kako drugi hvale BSG i ta serija je daleko ispred Fringe. Mnogo bre nervira glavna glumica iz te serije...

slažem se da je galactica bolja od fringea, ali problem je vjerojatno u tome što jako malo ljudi sa foruma gleda galacticu :( . isto kao i lost galactica ima jedinstvenu priču i šteta ju je ne pogledati. iako je sf serija u svemiru, više je drama nego sf i svaka je epizoda jako napeta.
ali bar će ući u drugi krug ;D

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Ja sam gledao i Lost i Prison Break, a nisam glasao ni za jednu od ove dve. Glasao sam za House M.D. I bolji je od Losta. Zašto? Zato što se u Lostu samo prave zapleti, nema rešavanja ničega (a ako ima to je smešno). Prison Break je ubio sa ovim serijalom, tj. sa poslednjim epizodama. Sve je bilo dobro dok ih Self nije zajebao za Scyllu. Posle toga se vidi da je u pitanju samo keš, koji producenti žele da izvuku sa još nekoliko epizoda. Pratiću ga do kraja samo da vidim taj "pristojan kraj" koji su najavili.

I da, House je bolji od Losta. I Dexter je bolji od Losta. ;D
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline hmmmmm

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 118
  • Spol: Muški

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
i Ugly Betty je bolja od Losta
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Tags: