Filmovi > Općenito o filmovima

Misteriozni film

(1/71) > >>

-=QuadDamage=-:
Narode, treba mi pomoć filmofila. Dakle, treba mi ime jednog SF filma.
Radnja je sledeća:

Neki likovi se spuste na dno mora, mislim da je u pitanju neka istraživačka stanica. E sad, radnju sam pomalo zaboravio, znam da se tu pojavljuju neki alieni koji dolaze iz nekog dubokog procepa na dnu mora, tamo imaju neki svoj "grad". Glavnog glumca pred kraj filma spuštaju u taj procep (klanac, podvodni kanjon) u nekom odelu što može da izdrži neki veliki pritisak, i on tu ostvaruje kontakt. Takođe mislim da u tom filmu ta ekipa aliena sa dna mora hoće da zbriše ljude sa lica zemlje (jer prave mnogo pizdarija :) ) nekim velikim cunami talasima.
I na kraju izranjaju sa sve glavnim glumcem na površinu, a odustali su od uništavanja valjda jer se glavni glumac i glumica mnogo vole i tako, šta znam, romantika, hepi end, prepoznali su ljubav pa su videli da ima nade za nas (jesu se za*ebali :P )
E sad... ima li iko pojma o kom filmu se radi? Bilo je to i na TV-u više puta, ne bih se baš kladio u starost filma, al' rekao bih 10-15 godina.

Ziledin:
The Abyss?

-=QuadDamage=-:
Ziledine care!  clapp Prvo pa muško :)

Ivy:
Film je legendaran, prije negdje mjesec dana je bio na tv-u. Inače je Ed Harris odličan.

Cata:
Odmah sam znala o čemu se radi nakon prve rečenice,
meni jedan od boljih SF filmova, toliko da ga imam u svojoj filmoteci.  ;D

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju