Autor Tema: Atlanta  (Posjeta: 11982 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: Atlanta
« Odgovor #30 : 14.04.2018. 02:29:18 »
pa ko veli da ima 5?
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Atlanta
« Odgovor #31 : 14.04.2018. 02:35:28 »
Pa koliko vidim Milord je napisao
Citat:
Posljednja epizoda, posljednje dvije zapravo (Barbershop me oduševio), bile su takav značajan iskorak... sviđa mi se ova sezona, stvarno, samo mi je krivo što sezona tako kratko traje.
pa sam hitno potrčao kao Pingu da to provjerim i na moje iznenađenje vidio da ima 11 epizoda. Bio sam jako sretan kad sam to pročitao. Vjerujem i da je Milord sretan što će imati još 5 epizoda za pogledati. Jaooo

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: Atlanta
« Odgovor #32 : 14.04.2018. 02:44:35 »
super, ses i 5 jedanajs. tenk ju majlord.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Atlanta
« Odgovor #33 : 14.04.2018. 03:04:23 »
Pa nema ova druga sezona 6 epizoda. Vidim da piše 11 epizoda.

Pogledana druga i treća  :)

I dalje na razini. Umirao sam na onom tulumu na neke scene, ali isto tako jaka drama. Ping pong jaooo
Pardon, pogledana treća i četvrta. Kako sam spaljen. Skinem ja sad četvrtu da idem gledat kad sam već nju pogledao ono vidim ovaj zadovoljava svoju tigricu pa jebate previše dmt-a zadnjih dana. Odoh sad skinut petu pa na petu i šestu. Jaooo

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: Atlanta
« Odgovor #34 : 14.04.2018. 10:03:03 »
Pa koliko vidim Milord je napisao
Citat:
Posljednja epizoda, posljednje dvije zapravo (Barbershop me oduševio), bile su takav značajan iskorak... sviđa mi se ova sezona, stvarno, samo mi je krivo što sezona tako kratko traje.
pa sam hitno potrčao kao Pingu da to provjerim i na moje iznenađenje vidio da ima 11 epizoda. Bio sam jako sretan kad sam to pročitao. Vjerujem i da je Milord sretan što će imati još 5 epizoda za pogledati. Jaooo
"Posljednje dvije" - mislio sam kao koje su izašle. [Zadnje dvije koje su izašle.] Za zadnju zadnju uglavnom kažem finale. Sedma epizoda forica, vratili smo se korijenu Atlante.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Atlanta
« Odgovor #35 : 14.04.2018. 13:18:49 »
Oprosti mi Milorde, nisam znao što činim.

Pogledana peta i šesta  :)

Dobili smo dvije najbolje epizode ove sezone. Točnije da budem precizan peta je treća najbolja epizoda u seriji, a šesta je najblja epizoda u seriji. Druga je epizoda B.A.N. iz prve sezone.

Peta - epizoda sa Paper Boiooom. Hahahaha jebote Bibby. Što je najbolje, imao sam takvog frenda. Ne frizera, ali isto se ponašao. Hahahaha umirao sam. Ma dođi mi samo ovo malo pomoći odmah ćemo a ovaj krade hahahaha. Zakuca se odozada, ova izlazi i počne vrištati pljunuo sam si na tv obrisao da opet pogledam tu scenu pa sam i ja vrištao. Bibby  rofl rofl

Šesta - odmah od prve scene kada ulazi u tu kuću i ovaj izlazi iz sjene ja sam se počeo gromoglasno smijati od sreće jer sam odmah znao da ću vidjeti nešto posebno. Ovaj wannabe Michael Jackson sav zategnut izlazi iz sjene kao Dracula tražeći svoju žrtvu. Umro sam kad je Darius sjedio za klavirom, a ovaj se zadere ko curica. Totalni psihološki horor od epizode na tako ful ozbiljan način da je smiješno. Volim kad rade takve karikature. Podsjetilo me malo na fenomenalni The Tennant od Romana Polanskog. A za Dariusa je ovo bio bad trip.

Teddy Perkins mi je zasad top 2 epizode ove godine uz The Lost Art of Forehead Sweat. Jedino možda će još Legion imati neku takvu top epizodu, moram krenut sa drugom epizodom. Ostatak ne izgleda bajno za serije ove godine. Baš je televizijska kriza u kvaliteti.

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: Atlanta
« Odgovor #36 : 15.04.2018. 01:17:47 »
Teddy Perkins mi je zasad top 2 epizode ove godine uz The Lost Art of Forehead Sweat. Jedino možda će još Legion imati neku takvu top epizodu, moram krenut sa drugom epizodom. Ostatak ne izgleda bajno za serije ove godine. Baš je televizijska kriza u kvaliteti.
Još upravo drugu epizodu druge sezone Legiona moram pogledati, evo bingeao sam do maloprije. Ali, moram reagirati na ovo i ne složiti se. Westworld. Okej, gotov sam.

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: Atlanta
« Odgovor #37 : 15.04.2018. 01:34:47 »
ne veruem da ima bolje teme na forumu.
gloverE svrati ponekad.
ipak ima malo vise epizoda od 6.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Atlanta
« Odgovor #38 : 15.04.2018. 03:48:17 »
Teddy Perkins mi je zasad top 2 epizode ove godine uz The Lost Art of Forehead Sweat. Jedino možda će još Legion imati neku takvu top epizodu, moram krenut sa drugom epizodom. Ostatak ne izgleda bajno za serije ove godine. Baš je televizijska kriza u kvaliteti.
Još upravo drugu epizodu druge sezone Legiona moram pogledati, evo bingeao sam do maloprije. Ali, moram reagirati na ovo i ne složiti se. Westworld. Okej, gotov sam.
Vidjet ćemo sad kad druga sezona počne. Moguće da će imati tu neku posebnu epizodu. Zabunio se, Legion moram krenut sa drugom SEZONOM, ne epizodom. Sutra pogledam prvu epizodu druge sezone.

ne veruem da ima bolje teme na forumu.
gloverE svrati ponekad.
ipak ima malo vise epizoda od 6.

Nema bolje teme. Ova je najbolja. Samo nas troje gledamo koliko vidim i uživamo. I neka, ovo je serija sa povlašćene.

PS, rekao mi je Glover.

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: Atlanta
« Odgovor #39 : 16.04.2018. 09:05:36 »
drejk
Spoiler for Hiden:
je meksikanac

 :o
ali darijus... kako pomete svaku epizodu, nevjerovatno. simulacija, hahahahahaha!
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline devendra66

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 235
  • Spol: Muški
  • CUSHTY!
Odg: Atlanta
« Odgovor #40 : 16.04.2018. 21:22:16 »
Gledao prvu sezonu jesenas. Čekam da druga završi pa da se nagradim jednu večer propisno! Odlična je serija.  clapp  :najbolja:
"It's not just about living forever, Jackie. The trick is living with yourself forever."

Offline Frankie Martino

  • Novi član
  • *
  • Postova: 24
  • Spol: Muški
Odg: Atlanta
« Odgovor #41 : 17.04.2018. 01:57:59 »
Lane kad je isla prva sezona negde sam procitao da bi trebalo da se pogleda serija oba vez no ali sam iskulirao max sad bukvalno svi pricaju o gambinu i njegovoj seriji ja ga nesto nisam gotivio njegovu muziku i to kad na redditu pomama i reko ae da vidim sta je i evo oduva me koliko je trip covece jos sam u subotu bio smoren sto je zvezda pukla basket ali me pejper boi tako podigo da ja ne znam matori tripcina prava. Samo nastavite burazeri ja cu da gustiram lagano jednu po jednu epku ne zurimo nigde znaci pozic za sve

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: Atlanta
« Odgovor #42 : 17.04.2018. 08:00:04 »
Gledao prvu sezonu jesenas. Čekam da druga završi pa da se nagradim jednu večer propisno! Odlična je serija.  clapp  :najbolja:
e i ja sam iste planove imao...
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline devendra66

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 235
  • Spol: Muški
  • CUSHTY!
Odg: Atlanta
« Odgovor #43 : 17.04.2018. 19:32:00 »
a tako je to s planovima  ;D Ne nagovaraj me da mjenjam sad svoje!  ;D
« Zadnja izmjena: 17.04.2018. 19:34:06 maksi »
"It's not just about living forever, Jackie. The trick is living with yourself forever."

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Atlanta
« Odgovor #44 : 25.04.2018. 22:25:00 »
Pogledana sedma i osma :)

Sedma kakti najslabija epizoda ove sezone, ali ok je. Vrh je kad se odjednom pojavi Darisu hahahah i lijepa pljuska instagram generaciji. Osma je odlična. Još jedna Lynchovska epizoda. Paper Boi doživljava krizu srednjih godina.

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: Atlanta
« Odgovor #45 : 12.05.2018. 03:09:27 »
Solidan kraj, na koliko-toliko pozitivnu notu. Dosta važnoga character developmenta. E, sad se čeka treća......

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Atlanta
« Odgovor #46 : 14.05.2018. 15:43:27 »
Pogledano sve do kraja.

Deveta epizoda totalno nepredvidljiva i shvatio sam da je to Atlanta. Imamo Twin Peaks i Legion, serije za koje znamo da će biti nepredvidljive zato što jesu nadrealne serije, ali Atlatna ne bi to trebala biti i većinu slučajeva nije, ali ima totalno otkačenih scena koje bi trebale spadati u nadrealnost, ali ustvari je moguće da se dogode. Deveta epizoda je takva. Deseta je lijep trowback i stvarno je tako bilo. Kad si klinac, važno ti je da pripadaš negdje pa ga razumijem oko majice. Nešto kao kod nas Air Jordan.

Finale je bilo isto na razini. Drago mi je da su se Al i Earn pomirili. I brzo prođe još jedna sezona. Trenutno uz Filese najbolja sezona ove godine. Sad se čeka do kraja Legion da preuzme vrlo vjerojatno prvo mjesto i ništa nije blizu.