Autor Tema: Atlanta  (Posjeta: 11977 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Atlanta
« : 16.01.2016. 21:46:50 »

Opis:
Radnja serije vrti se oko dvojice rođaka, Earnesta Earn Marksa, koji je odustao od fakulteta i Alfreda Milesa koji iznenada postane rep zvezda. Potaknut rođakovim uspehom Earn odluči da postane reper i ostvari život koji je oduvek sanjao. Međutim, njihov uspon na rep sceni u Atlanti biće popraćen raznim trzavicama jer dva rođaka izražavaju neslaganje u gotovo svemu. Biće deset epizoda.

Žanr: komedija
Kanal: FX
Premijera: 2016.
Glumci: Donald Glover, Keith Stanfield, Avis-Marie Barnes, Zazie Beetz

IMDb
TVDb
Wikipedia


Titlovi


« Zadnja izmjena: 23.11.2016. 00:11:29 maksi »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Atlanta
« Odgovor #1 : 18.01.2016. 00:12:41 »
Hm, komedija + reperska scena. Ni ne može drugačije  ;D

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Atlanta
« Odgovor #2 : 05.07.2016. 20:43:06 »
Premijera serije je 6. 9. 2016.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Atlanta
« Odgovor #3 : 11.07.2016. 14:08:58 »
Postavljen teaser.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Atlanta
« Odgovor #4 : 08.09.2016. 02:48:20 »
Izasle su prve dve epizode, i, um, fantasticne su!
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Atlanta
« Odgovor #5 : 20.09.2016. 23:06:17 »
Obnovljeno za drugu sezonu.

Offline vukmar

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
Odg: Atlanta
« Odgovor #6 : 20.09.2016. 23:48:00 »
Prva je odlična, druga slabija al' ok..
Ima neki čudan osećaj..
i sam Glover je rekao da je Twin Peaks veliki uticaj..

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Atlanta
« Odgovor #7 : 02.10.2016. 21:57:24 »
Pogledano prvih pet epizoda  :)

Iznenadio me Donald pošto on glumi glavnol lika, ali je i kreirao seriju. Sprema mu se velika budućnost jer serija ima onaj potreban šarm i prirodna je sa humorom. Svi likovi su mi dobri od tih glavnih, pogotovo Darius. Baš je tip flegma, a ona cijela scena kad ide kao zaradit pare Earnu je odlična. Peta epizoda sa crnim Bieberom  ;D

Dobro je ovo, gleda se dalje.

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: Atlanta
« Odgovor #8 : 03.10.2016. 20:48:09 »
nijesam znao da ima tema  ??? mislio sam da jedini gledam. na ovo sam slucajno naisao i reko da dam sansu pilotu. i toeto. odma sam bio upecan. ja sam 3 odgledao i vjerovatno cu sacekat da sve izadju, jer kad naidjem na nesto dobro nekako mi zao gledat nedjeljnim tempom. prejake su mi bile one scene iz zatvora plus darijus!   :naklon: kakav Bog ahahahahaahahha!
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Atlanta
« Odgovor #9 : 12.10.2016. 13:33:49 »
Brajan T.H. razbija u svojoj ulozi. Fora o Gokuu i frizuri, doslo mi je da zaplacem od smeha. Sve pohvale za kreativnost.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Atlanta
« Odgovor #10 : 20.10.2016. 23:34:53 »
Jos jedna odlicna epizoda. U iskusenju sam da kazem da je ovo najbolja nova serija ove jeseni, ali konkurencija je jako dobra. Uglavnom, gledajte, nasmejace vas.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Atlanta
« Odgovor #11 : 22.10.2016. 22:37:13 »
Pogledana šesta, sedma i osma  :)

Serija se podigla na sasvim jednu novu razinu pogotovo zbog sedme i osme epizode. Na sedmu sam umirao kad je došao onaj dečko koji misli da je bijelac i da ima 35 godina  rofl rofl vrhunski su se ismijali sa svim tim problemima u današnjem svijetu. Osma i onaj kraj sa nevidljivim autom. Ona scena kada Van pokušava nabaviti pišalinu me podsjetila na Louiea i finale treće sezone kada Louie pokušava popraviti lutku. Ne bi me čudilo da je tu Louie utjecao. Donald je vrlo talentiran pisac i ima lijepu budućnost pred sobom.

Offline Dacia

  • Član plus
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2232
  • Spol: Muški
  • Đe s'to pritisnuo?
Odg: Atlanta
« Odgovor #12 : 04.11.2016. 21:41:53 »
Оd 18.11. na FOX-u u ponoć.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Atlanta
« Odgovor #13 : 04.11.2016. 23:49:40 »
Zavrsena sezona. Veoma dobro finale sa nekoliko upecatljivih i kvalitetnih scena. Sve u svemu, Atlanta je ostavika snazan utisak.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Atlanta
« Odgovor #14 : 21.11.2016. 01:13:33 »
Pogledane zadnje dvije.

Deveta odlična kakva komedija, a nema namjernih fora već je sve suptilno napravljeno. Deseta to jest finale je možda i među slabijim epizodama u seriji, ali i dalje dobra epizoda. Sve u svemu na kraju je ovo vrlo dobra do odlična serija. Uz Quarry, najbolja nova serija. Za Westworld ću vidjeti kad završi sezona.

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: Atlanta
« Odgovor #15 : 21.11.2016. 15:13:39 »
da, finalna nista posebno ako se uporedi kakvih je ep bilo, ali opet dobra. veliko iznenadjenje je ova serija, pojma nijesam imao ni da je planirana. respekt za glovera, napravio je nesto zaisto upecatljivo i originalno.
nevidljivi auto  :naklon:  :o
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Atlanta
« Odgovor #16 : 12.01.2017. 17:18:13 »
Druga sezona biće tek 2018. godine jer je Gloverov raspored prebukiran.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Atlanta
« Odgovor #17 : 18.09.2017. 02:48:06 »
BEST COMEDY DIRECTING
Donald Glover, “B.A.N.” (“Atlanta”)

Jamie Babbit, “Intellectual Property” (“Silicon Valley”)
Mike Judge, “Server Error” (“Silicon Valley”)
Morgan Sackett, “Blurb” (“Veep”)
David Mandel, “Groundbreaking” (“Veep”)
Dale Stern, “Justice” (“Veep”)

Potpuno zasluženo. Najbolja komedija zadnjih nekoliko godina. Ajmooo!!!

BEST COMEDY ACTOR
Anthony Anderson (“Black-ish”)
Aziz Ansari (“Master of None”)
Zach Galifianakis (“Baskets”)
Donald Glover (“Atlanta”)
William H. Macy (“Shameless”)
Jeffrey Tambor (“Transparent”)

Bravo!!!  clapp
« Zadnja izmjena: 18.09.2017. 04:57:01 Mulder »

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Atlanta
« Odgovor #18 : 05.01.2018. 21:25:15 »
Druga sezona počinje 1. 3. 2018.

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: Atlanta
« Odgovor #19 : 05.01.2018. 22:13:39 »
e ovo stvarno jedva cekam. da vidimo oce li se poslije finala bar do plej-ofa doc.  ;D
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Atlanta
« Odgovor #20 : 09.01.2018. 00:26:47 »
Glover je izniman talent i jedva čekam drugu sezonu da počne.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Atlanta
« Odgovor #21 : 27.02.2018. 02:56:13 »
Još nekoliko dana i najbolja komedija 2016. nam se vraća  clapp

Jeste li spremniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii?????????????????

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Atlanta
« Odgovor #22 : 02.03.2018. 19:51:05 »
Pogledan početak nove sezone  ;D

Predugo je ovo bilo razdoblje bez Atlante. Očekivanja su bila visoka i prva epizoda me oduševila. Sve je bilo ko po niti. Darius i njegove vibre  rofl Florida Man  rofl Alligator Man  rofl zlatni pištolj. Izlazak aligatora. Uz komične scene tu je i jaka drama kao na kraju kada Earn shvati da neki novi frend od paper boya ostaje kod njega, a njemu samome treba dom. Totalno ga shvaćam. Guši ga sistem, frendovi ga ne shvaćaju. Puno je pametniji od njih, ali ne može se osloboditi kvarta. I početak jako simboličan uz onu pucnjavu oko gun control.

BLO BLO BLO BLO BLO BLO BLO BLO BLO BLO BLO BLO BLO BLO  rofl rofl
http://worldnewsdailyreport.com/florida-man-drops-down-pants-and-sodomizes-pink-flamingo-to-death/  ;D

Vidim da su skoro isti pisci i za ovu sezoni. Donald i njegov brat Stephen. Stefani Robinson se isto vraća te novi dodatak neki Taofik Kolade. Dobro je, neka se drža zajedno.

Promo za iduću

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: Atlanta
« Odgovor #23 : 03.03.2018. 00:29:24 »
mulderere, opasno sise naAtlantovao.
:nekismajli:woceverdecmin:
enter.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Atlanta
« Odgovor #24 : 16.03.2018. 06:40:07 »
Pogledana druga  :)

Hu hu hu. Jak je ovaj novi lik. Izurlo sam se na onu scenu u dućanu sa cipelama. Hahahahaha, postoji zakon da ga ne love  rofl rofl a tek Earn i kad ga svi bijelci gledaju. Paper Boi njemu je isto već pun kurac fanova. Ovaj traži njegov broj, dobije ga odmah mu pošalje neku country verziju njegove pjesme  rofl rofl

Atlanta nastavlja odlično i ne vidim da će imati grešaka ove sezone. Točno se vidi za neke sezone kada uhvate ritam. Iduću epizodu se vraća Van.

Offline maksi

  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5213
  • Spol: Ženski
Odg: Atlanta
« Odgovor #25 : 20.03.2018. 16:02:32 »
Obnovljeno za treću sezonu.

Offline Coldstein

  • Novi član
  • *
  • Postova: 27
  • Spol: Muški
    • pitbit
Odg: Atlanta
« Odgovor #26 : 25.03.2018. 14:31:54 »



my nigga that's a man!
[color=var(--ytd-video-primary-info-renderer-title-color, var(--yt-primary-text-color))][size=var(--ytd-video-primary-info-renderer-title-font-size, 1.8rem)]Nigga U Gay[/size][/color]

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: Atlanta
« Odgovor #27 : 12.04.2018. 20:46:02 »
Unutar 24 sata pogledao sve. Genijalna serija. Zabavna, smiješna, baš mi paše Gloverov humor. Uživao sam.

Posljednja epizoda, posljednje dvije zapravo (Barbershop me oduševio), bile su takav značajan iskorak... sviđa mi se ova sezona, stvarno, samo mi je krivo što sezona tako kratko traje.

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: Atlanta
« Odgovor #28 : 14.04.2018. 02:13:26 »
ali sesta epizodes... suncetikrfavo...  :o
peta epizodez podloga. za sestu epizodez.
sto ti je milice mrs tamo ahahahahha
!
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Atlanta
« Odgovor #29 : 14.04.2018. 02:15:02 »
Pa nema ova druga sezona 6 epizoda. Vidim da piše 11 epizoda.

Pogledana druga i treća  :)

I dalje na razini. Umirao sam na onom tulumu na neke scene, ali isto tako jaka drama. Ping pong jaooo