Autor Tema: Love  (Posjeta: 2711 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Love
« : 04.01.2016. 22:33:07 »

Opis:
Priča prati finog momka Gasa i divljakušu Miki kako se snalaze u uzbudljivim i sramotnim trenucima intimnosti, zajedništva, ljubavi i ostalih stvari za koje su mislili da će ih izbeći.  Njihov prvi susret igra je slučaja koja ih dovede do istinske povezanosti. Ipak, ovom paru ne cvetaju ruže. Tek izašli iz razočaravajućih ljubavnih veza Gas i Miki pokušavaju zalečiti svoja srca, a pritom se trude izbeći što više odgovornosti, intimnosti i obaveza. Izvršni producent je Judd Apatow.

Žanr: komedija
Kanal: Netflix
Premijera: 19. 02. 2016.

IMDb
TVDb
Wikipedia


Titlovi

« Zadnja izmjena: 23.04.2017. 13:32:06 maksi »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Love
« Odgovor #1 : 04.01.2016. 22:34:59 »
Gleda se samo zbog Apatowa. Ipak je to čovjek koji nam je dao Freaks and Geeks. Ovo je koliko vidim čista komedija, ali opet nešto blizu coming of age serije. Čeka se.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Love
« Odgovor #2 : 17.01.2016. 18:07:47 »
 :majstore


Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Love
« Odgovor #3 : 26.01.2017. 19:26:42 »
Druga sezona počinje 10. 3. 2017.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Love
« Odgovor #4 : 08.02.2017. 17:48:16 »
Obnovljeno za treću sezonu.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Love
« Odgovor #5 : 13.03.2017. 01:19:40 »
Ova sezona mnogo vise karakterizuje likove. Na kraju dvanaeste epizode mozes reci da je svaki lik sjeban na svoj nacin. Ako bih u najkracem trebao da opisem drugu sezonu to bi bilo da se "Love" bavi stvarnim ljudima i njihovim stvarnim problemima. Pa, pedesetak puta sam se pronasao medju njima. Dakle, od jedne mekane i nadasve zabavne prve sezone dosli smo do ozbiljnije druge koja sa sobom naravno vuce svoj sarm.

Dopada mi se ovo mnogo. Gas, Miki, Berti... Sjajni su. Napravljen je lep balans izmedju njihovih pozitivnih i negativnih osobina. Njihove licnosti su totalna ludnica u pojedinim trenucima, a opet u drugim deluju kao najobicniji i najdosadniji ljudi na svetu. To je nekakav krug kroz koji svi mi prolazimo svakodnevno.

Love je ljubav.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: Love
« Odgovor #6 : 08.04.2017. 00:03:21 »
fina serija. preporuka od mene. lijega ka indica  :P
inace... gas jebac... hau jes nou... vazi...
bas stvaran lik.
pfff  :facepalm
hajdi fak mi.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Love
« Odgovor #7 : 15.12.2017. 21:21:09 »
Treća sezona, ujedno i finalna sezona, počinje 9. 03. 2018.

Tags: