Autor Tema: Zanimljivosti  (Posjeta: 233330 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #60 : 30.08.2009. 13:42:41 »
Citat:
Sponzoruše na rasprodaji

Ekonomska kriza je čak i devojke igračke po svetu naterala da se zaposle. I srpske sponzoruše imaju ozbiljne finansijske probleme.


...Na prve vesti o svetskoj ekonomskoj krizi u oktobru i novembru 2008. domaći bogataši i njihove ljubimice nisu se naročito obazirali. Po principu „daleko je to od nas“, džipovi i luksuzni automobili su jednako kao i ranijih godina zujali po beogradskoj Ulici Strahinjića Bana (Silikonska dolina) i kraj splavova pored nekadašnjeg Hotela Jugoslavija na Dunavskom keju, a namontirane sponzoruše troškarile po buticima u centru grada i povremeno letele do Rima i Milana da nabave preko potrebne krpice.

Onda je svetski virus zahvatio i Srbiju, i ovde je moralo negde da se „uštine“ na troškovima. Kriza se na srpske devojke za zabavu odrazila dvostruko. Njihovi patroni su im posvećivali znatno manje pažnje i manje vremena provodili s njima, a počela je i tiha seča finansija koja je unela nelagode u odnose na ovom parčetu srpskog asfalta.

Marko J., jedan od top-menadžera banke koja se u 2008. godini ubrajala u tri najuspešnije po ostvarenom prihodu, objašnjava šta se promenilo u odnosu sponzoruša i njihovih sponzora od dolaska krize na naše prostore:

„Meni lično nije smanjena plata i ja i dalje mogu da finansiram svoju devojku, ali radim u proseku 10-12 sati dnevno, jer je sada mnogo teže i treba uložiti više napora nego pre krize. Nemam vremena da se viđam s mojom devojkom i sve više razmišljam da je batalim. Plaćam joj stan u centru Beograda 700 evra mesečno i dobija još 1.000 za svoje troškove, kupovine i druga ludila. Ja mogu da je vidim svega dva-tri dana mesečno i sve više mislim da bacam lovu uzalud.“

Marko dalje objašnjava da su i mnogi drugi sponzori u takvoj situaciji, ne zbog toga što imaju mnogo finansijskih poteškoća, već zbog toga što je besmisleno rasipati se ni za šta.

„Većina mojih poznanika iz sveta biznisa bi otkačila svoje devojke, ali to ipak ne čine zato što je u određenim krugovima u Srbiji imati sponzorušu statusni simbol. Kada neko otkači dobru ribu, pogotovu onu koja se dopada i drugima, glasine se odmah šire i svi će reći da je puk’o, a to je loše za biznis jer vam onda svi okreću leđa i smatraju da više niste moćni kao ranije.“

Ovu neobičnu situaciju u kojoj do juče imućni sponzori vagaju da li da se reše svojih ljubimica bliže opisuje i Viktorija, sponzoruša najvišeg ranga, sa 16 godina iskustva na vrućem asfaltu.

„Meni je moj tipus došao pre mesec dana i rekao da moramo ozbiljno da pričamo. On ima tri firme, a dve su trenutno u blokadi. Skroz je sjeban i kaže da mu nije ni do seksa ni do zezanja. Ipak, hoće da me ispoštuje, ali je tražio da se iz kuće u Cvijićevoj preselim na Novi Beograd ili u neki jeftiniji stan jer mora da plati sinu i ćerki stipendije za faks u Londonu i hoće da smanji troškove. Dao mi je tri dana vremena da razmislim i da donesem odluku. Popizdela sam nakon toga i htela da otfuram s nekim drugim, ali kada sam se konsultovala s koleginicama savetovale su me da pristanem jer je jedna od njih, koja važi za vrh u našem poslu, dobila nogu od jednog od direktora najveće domaće kompanije. Našli smo stan i selim se na Novi Beograd početkom jula.“

Još jedna među sponzorušama poznata na Monci, Akapulku i Amsterdamu kao kraljica splavova, Diksi, takođe je osetila ekonomsku krizu na svojim leđima, ali iz sasvim drugih razloga.

„Sponzor mi je zabranio da izlazim na ona mesta gde smo zajedno izlazili ranije. Neće da me vide drugi kako tamo izlazim sama pošto on, otkako je počelo ovo sranje s krizom, uopšte više nema vremena. Tako da sada imam restrikciju na neke restorane i moje omiljene splavove. Lovu mi još nije uskratio, mada sam čula da njegova žena, koja zna za mene, laje kao besan ker na njega zbog toga. Mislim da mi neće uzimati pare, jer zna da mi pričamo s koleginicama i tako bi se pročulo da je stipsara, a on nosi satove od hiljadu evra i najskuplja odela u gradu. Ne da on na sebe, ne zato što sam mu ja važna, nego zato što voli svoje dupe...“

Zajeban ti ovaj kolega, Dexy! Nego, šta je sa tobom, jesi li i ti otkazao svoju toygirl?  ;)

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #61 : 30.08.2009. 15:54:35 »
Au dokle to ide. ccc

Offline slowrun

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 323
  • Spol: Muški
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #62 : 30.08.2009. 18:48:13 »
Koji li je debil izmislio ovaj clanak.
A ja jos veci konj sto sam ga procitao...  u_jeeeeeeeeee

In my body, where the shame gland SHOULD be, there's a second AWESOME gland.
True story

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #63 : 30.08.2009. 20:09:02 »
Hahaha, dobar clanak rofl a ja sam citao i za rave da su u krizi, u celom svetu...da npr moraju da produze vreme za iste pare, ili smanje cenu, a da mnoge kako nemaju posla uvode i smisljaju neke nove "igrice" kako bi privukle musterije ;) ;D

Zajebano vreme doslo, ni sponzorusa vise ne mozes da budes, umesto "palice" drzace držalicu od motike ;)  rofl

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #64 : 30.08.2009. 22:36:24 »
Zajeban ti ovaj kolega, Dexy! Nego, šta je sa tobom, jesi li i ti otkazao svoju toygirl?  ;)

da, zajebano je... svi moramo extra da radimo... evo i ja imam posao posle posla  ;)





a ovo je inače jedina devojka na koju ja trošim sav svoj novac i vreme  ;)


Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #65 : 31.08.2009. 11:28:20 »
Nije fer, nije fer, stvarno nije fer, hoću barem jedan dan da sam Šumaher...  ;)

Al' malecka je definitivno zavredila sav taj novac i trud!  smileyNO1

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #66 : 31.08.2009. 13:59:22 »
nema lepše...

kad mi se uspava u zagrljaju ja po sat vremena neću da je spustim u krevet... lepo mi  :)

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline jakaka

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1535
  • Spol: Ženski
  • Lost in time and space
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #67 : 31.08.2009. 14:16:26 »
Preslatka ti je mala...buci buci  :)

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #68 : 03.09.2009. 01:30:18 »

Offline petko

  • Shpadoinkle!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5318
  • Spol: Muški
  • Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti.
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #69 : 07.09.2009. 20:16:04 »
Cameron Diaz, Britney Spears, Penelope Cruz, Julia Roberts, Halle Berry, Naomi Campbell, Drew Barrymore, Reene Zellweger, Pamela Anderson, Melanie Griffith, Christiana Ricci, Calista Flockhart...

Na ovoj listi garant će se naći neki favorit svakoga (ili svake, jelte) ko voli žene, but...

http://www.youtube.com/watch?v=BCc-0UpSwqo

:)




I refuse to prove that I exist, says God…
…for proof denies faith, and without faith I am nothing.
Douglas Adams
       

Offline Valdano

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 128
  • Spol: Muški
  • Let's shake some dust!
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #70 : 08.09.2009. 00:10:35 »

While we're living, the dreams we have as children fade away...

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #71 : 11.09.2009. 15:53:30 »
Citat:
Route 66 - pokretni kokain klub

Pokretni klub u La Pazu sve brže postaje nezaobilazna stanica za hiljade turista koji svake godine prolaze kroz ovaj grad i srećni kušaju lokalni kokain, objavio je britanski Guardian.


Photo: liako / Flickr
“Večeras imamo dve vrste kokaina – običan za 100 bolivijanosa za gram, i jaku varijantu za 150 bolivijanosa za gram.” Mesto gde se nalazimo je glavni grad Bolivije, La Paz – kelner je upravo primio našu porudžbinu od dve rum coca-cole, i sada nam, kao što i svi koji sede u ovom klubu znaju, nudi glavno jelo. Flaširana voda je na račun kuće.

Kelner se vraća i na sredinu našeg stola spušta praznu crnu kutiju za CD. Pored kutije za CD stavio je dve slamke i dva mala crna paketića. A on savršeno zna šta radi. “Prošle nedelje su došli neki Australijanci i ostali ovde četiri dana. U nekoliko navrata su odspavali po par sati, a izlazili su odavde samo da bi otišli do bankomata,” kaže Roberto koji u poslednjih šest meseci radi u Route 66 (na različitim lokacijama).


Route 66 je ilegalan klub u kojem se otvoreno služi kokain
La Paz, Bolivija, nalazi se na 3.900 metara nadmorske visine – visine na kojoj vam posle 20 stepenika srce lupa kao bubanj: istovremeno, La Paz je i dom najproslavljenijeg kluba u čitavoj Južnoj Americi: Route 66, prvog kokainskog kluba na svetu. Zavalio sam se u stolicu i počeo da posmatram ljude oko sebe – stolovi su puni mladih bekpekera od kojih mnogi pauziraju godinu između gimnazije i fakulteta pa tako putuju, drugi čekaju da im natrči neki posao, a treći jednostavno dangube pobegavši iz severne hemisfere da bi doživeli provod Južne Amerike, koji, izgleda za mnoge, uključuje kokain.

“S obzirom da je reč o klubu koji radi do jutra i služi kokain, komšije vrlo brzo počinju da se bune. I zbog toga Route 66 stalno mora da menja lokaciju. Ponekad, kad imaju sreće, ostanu na jednom mestu i dva-tri meseca, ali u proseku ne više od dve nedelje. Route 66 je pokretni praznik,” kaže urednik jednog bolivijskog medija koji nije želeo da bude imenovan. “Danas je u jednoj zoni, a sutra samo osvane u nekom drugom delu grada. Ovaj klub je naravno najpopularnij među bekpekerima, ali svakako nije jedini u kojem se služi kokain. Ali zbog činjenice da Route 66 tako često menja lokaciju, postoji totalna konfuzija oko toga koliko zaista u ovom gradu ima kokainskih klubova.”

Novi trend 'kokainskog turizma' je rezultat kombinacije notorno korumpiranih državnih službenika u Boliviji, haotičnog La Paza u kojem glavni moto glasi “sve se može”, i primera koji naciji daje predsednik Evo Morales, i sam uzgajivač koke. (Koka je list, a kokain je procesuirani i rafinisani prah koji se dobija od listova koke.) Morales se već dugo svesrdno zalaže za prava uzgajivača koke, a američku agenciju za borbu protiv narkotika DEA je izbacio iz zemlje. Iako ponavlja da će stati na put proizvodnji koke, stiče se utisak da radi upravo suprotno. Početkom jula je na istoku Bolivije otkrivena najveća do sada fabrika za proizvodnju kokaina. Fabrika je proizvodila do 100 kg kokaina dnevno, a laboratoriju su držali Kolumbijci, što je bio poslednji u seriji dokaza da je Bolivija danas zemlja sa najsofisticiranijim kokainskim laboratorijama. Ova fabrika je četvrta koja je u Boliviji otkrivena tokom 2009.

Ni u jednoj zemlji Južne Amerike proizvodnja kokaina se ne razvija tolikom brzinom kao u Boliviji. Izveštaji UN pokazuju da je proizvodnja kokaina 2008. u Kolumbiji pala za 28%, dok je u Boliviji porasla za skoro 10%. “Postoji sve veći interes da se koka rafiniše u samoj Boliviji, a ne da se kao ranije šalje u Kolumbiju na purifikaciju”, nedavno je rekao Oskar Ninja, bolivijski inspektor u jedinici za narkotike. Zaustaviti kokainski turizam u Boliviji bilo bi isto toliko teško kao sprečavanje Amerikanaca da piju za tokom prohibicije.

U glavnoj prostoriji kokainskog kluba Route 66 atmosfera je mega opuštena, dok se disko kugla lagano okreće i baca crvene i zelene zrake svetlosti. Na svakom stolu su upaljene sveće i flaša obične vode, a u uglu su nagomilane društvene igre kao što su šah i bekgemon.

Ljudi neprekidno mingluju od stola do stola, na sve strane neke priče – najnovije avanture iz Ekvadora, najbolji bus do Perua... “Svi znaju za ovo mesto,” kaže Jonas, bekpeker koji je stigao dva dana ranije. Route 66 je definitivno najbizarniji klub u Boliviji, i postaje nezaobilazna stanica za hiljade turista koji svake godine prođu kroz ovaj grad i srećno kušaju lokalni kokain – nadaleko čuven, kako zbog cene (15 €/gr), tako i zbog odličnog kvaliteta.

U klubu vlada opuštena atmosfera i čini se da niko ne strahuje da će upasti policija. (“Vlasnik je potplatio prave ljude”, kaže nam jedan kelner.) I svi su zadovoljni zbog cene. “U Londonu je gram 50 funti, a sve što dobijem su utrnula usta i trčanje do WC-a svaka dva minuta”, objašnjava nam bekpekerka iz Britanije, zadovoljno zavaljena u fotelji.

Kokain je vrlo adiktivan, destruktivan, i lako je preterivati u njemu. Pre više decenija je zabranjen u cilju zaštite javnog zdravlja, ali danas, nakon 40 godina eksperimentalne prohibicije, malo toga se čini da bi se zaštitili životi miliona onih koji ušmrču sve što im se stavi na sto. Vlade širom sveta korumpirane su milijardama lakog profita, a La Paz kao da je mutirao u prvu liniju fronta izgubljenog rata protiv droga.

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #72 : 11.09.2009. 17:41:51 »
Sta reci osim, radrad !!! ;) ;D

Jes' bio, probao? ;)

Offline igniss

  • E=hν
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2359
  • Spol: Muški
  • This is where we fight! This is where they die!
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #73 : 12.09.2009. 18:35:04 »
Bušizmi su gluposti koje je izgovorio Džordž Buš u svojim govorima. Evo nekoliko bušizama:

The same folks that are bombing innocent people in Iraq were the ones who attacked us in America on September the 11th

I'm the commander -- see, I don't need to explain -- I do not need to explain why I say things. That's the interesting thing about being president.

Do you have blacks, too?
(to Brazilian President Fernando Cardoso, Washington)

Wow! Brazil is big.

See, free nations are peaceful nations. Free nations don't attack each other. Free nations don't develop weapons of mass destruction.
(ovaj mi je omiljeni)

I know the human being and fish can coexist peacefully.

We spent a lot of time talking about Africa, as we should. Africa is a nation that suffers from incredible disease.

The most important thing is for us to find Osama bin Laden. It is our number one priority and we will not rest until we find him.
I don't know where bin Laden is. I have no idea and really don't care. It's not that important. It's not our priority.


I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace.

I trust God speaks through me. Without that, I couldn't do my job.

Our enemies are innovative and resourceful, and so are we. They never stop thinking about new ways to harm our country and our people, and neither do we.


rofl rofl
« Zadnja izmjena: 12.09.2009. 18:36:51 igniss »
Going to church makes you a Christian as much as going to the garage makes you a car.

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #74 : 12.09.2009. 19:26:36 »

The most important thing is for us to find Osama bin Laden. It is our number one priority and we will not rest until we find him.
I don't know where bin Laden is. I have no idea and really don't care. It's not that important. It's not our priority.


 rofl rofl rofl

Meni je prejako, kada je on otisao na koncert Stivi Vondera, i sada naravno kao zakasnio, i dolazi tamo u prve redove, Stivi za klavirom, a on mu mase onako kao kada izlazi iz aviona, u fazonu "E brate evo ja dosao, tu sam, samo da ti se javim" ;) ;D Niko mu nije rekao da je Stivi slep..!

rofl rofl

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #75 : 14.09.2009. 17:10:33 »
Citat:
"Underworld" stiže u Arenu
Autor: Beta    | Foto:AFP | 14.09.2009. - 16:35



Čuveni britanski elektronski bend "Underworld" nastupiće 10. novembra u Beogradskoj areni.

Ulaznice će od sutra do 30. oktobra biti u prodaji po promotivnoj ceni od 1.990 dinara, saopštila je danas Beogradska arena,
koja koncert organizuje sa kompanijom HMK i "Avalon" produkcijom.

Sastav "Underworld" je najavio da trentuno sa čuvenim producentom Brajanom Inom pripremaju novi materijal,
koji najverovatnije neće objaviti u formi albuma, kao njihovo poslednje takvo izdanje "Oblivion With Bells" iz 2007. godine.
"Trenutno ne želimo da mislimo o albumu jer bi nas to sputavalo. Nekako nam se to čini kao zastareo koncept", rekao je Karl Hajd, koji čini "Underworld" zajedno sa Rikom Smitom.

Offline -=QuadDamage=-

  • Prevodilac
  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1081
  • Spol: Muški
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #76 : 15.09.2009. 18:14:07 »
Novi sport - umetnički biciklizam :)

http://www.youtube.com/watch?v=b36Yi-Pb1wM

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #77 : 16.09.2009. 00:32:41 »
Pišem iz glave, pa ne mogu da citiram...ali otprilike je ovako... francuski parlament, odobrio zakon protiv piraterije, i ko bude kršio dobija novčanu kaznu do valjda pola miliona, takođe zatvor i do godinu dana isključenje od provajdera..sve ovo kako bi zaštitili muzičku i filmsku industriju i sada ide najbolji deo, šta kritičari zakona kažu, pošto se Sarkozi jako založio za usvajanje "Verovatno ga je supruga, Karla Bruni, ubedila jer se bavi muzikom, a prijatelji su mu televizijski moćnici"

 rofl rofl

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #78 : 16.09.2009. 22:16:09 »

Offline icemaher

  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 930
  • Spol: Muški
  • NCIS & Dexter fan
    • Divx-Titlovi
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #79 : 17.09.2009. 03:13:17 »
http://www.youtube.com/watch?v=0xsQndO46yU
Ovo je predobro, ovako nesto nisam video odavno. Svaka im cast, ja prvo pomislih da je ova jedina koja igra celo vreme u_jeeeeeeeeee  rofl

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #80 : 19.09.2009. 21:23:41 »
Završeno prikazivanje najduže serije na svetu

Američka sapunica "Guiding Light", najduža drama u istoriji televizije, prestala je da se prikazuje nakon 72 godine!

Poslednja 15.700-a epizoda emitovana je u petak, nakon čega je serija uvrštena u Ginisovu knjigu svetskih rekorda.
Serija se prvi put emitovala na radiju 1937. godine, da bi 1952. godine počela sa televizijskim prikazivanjem. Mreža CBS je zbog drastičnog pada gledanosti u aprilu ove godine najavila ukidanje serije, ali je istovremena naglasila da je drama zaradila počasno mesto u istoriji televizije kojem niko neće moći da parira.
U završnoj epizodi svi likovi se okupljaju na zabavi u parku u kojem se glavni ljubavni par Džoš i Riva zaklinju jedno drugom na večnu ljubav. Glumci Kim Cimer i Robert Njumen, koji su igrali Džoša i Rivu u seriji su glumili preko 25 godina.

Blic

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #81 : 20.09.2009. 03:50:15 »
Poslednja 15.700-a epizoda emitovana je u petak

bolesno ;D
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #82 : 20.09.2009. 03:55:22 »
Ja ovo citam vec treci put, i prosto mi neverovatno ;D Pa ta prva postava je starija od Richarda Alperta ;D rofl

Offline -=QuadDamage=-

  • Prevodilac
  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1081
  • Spol: Muški
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #83 : 20.09.2009. 09:40:32 »
Jel' ima neko engleske titlove?  ;D ;D

Offline petko

  • Shpadoinkle!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5318
  • Spol: Muški
  • Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti.
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #84 : 20.09.2009. 10:08:15 »
Pa samo za te titlove treba možda od par CD pa do celog DVD!
:)




I refuse to prove that I exist, says God…
…for proof denies faith, and without faith I am nothing.
Douglas Adams
       

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #85 : 20.09.2009. 10:13:00 »
hoće neko da prevodimo zajedno?  ;)

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline magla

  • Kompjuterski zavisnik
  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 304
  • Spol: Muški
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #86 : 20.09.2009. 10:14:43 »

Offline magla

  • Kompjuterski zavisnik
  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 304
  • Spol: Muški
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #87 : 20.09.2009. 10:19:04 »
Jel' ima neko engleske titlove?  ;D ;D

tako si me slatko nasmejao, da sam počeo da plačem od smeha  rofl

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline mijau

  • I ain't what I call bovvered.
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 6682
  • Spol: Muški
  • I dislike so many things... and people.
Odg: Zanimljivosti
« Odgovor #89 : 20.09.2009. 10:37:06 »
Jel' ima neko engleske titlove?  ;D ;D
Što će ti titlovi? Možemo ovo i "na suho", nije kao da koriste prevelik fond riječi.  ;D

BTW, u Hr je izašlo nekoliko epizoda GL-a uz časopis Moja TV, mislim da to čak i dalje izlazi.
Laugh loudly, laugh often, and most important, laugh at yourself.
                  
La gente giudica e non sa neanche lei perché

Tags: