Autor Tema: Heroes Reborn  (Posjeta: 21363 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Muflon25

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 138
  • Spol: Muški
Odg: Heroes Reborn
« Odgovor #90 : 30.01.2016. 20:33:58 »
I ja nisam zadovoljan finalom, zadnjih par epizoda loše. Moglo je i bolje. Možda je najslabija stvar u seriji gluma Robbieja Kaya (Tommy Clark). Danika Yarosh (Malina Bennet) je također bezlična.
Spoiler for Hiden:
Ne sjećam se kako su Heroji završili pa nemam pojma zašto bi Peter Petrelli došao po svoju djecu i zašto bi ga se trebali bojati.

Još jednom, Peter Petreli nije otac od klinaca, jer je on stric od Claire.

Offline Muflon25

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 138
  • Spol: Muški
Odg: Heroes Reborn
« Odgovor #91 : 30.01.2016. 20:36:07 »
A bicu jos vise razocaran ako je stvarno tacno da nece vise snimati.


Tim Kring je rekao da je Heroes veliki univerzum i da je kreriran tako da uvek ima neku priču. Kaže da nije završio s tim i da će se opet u budučnosti nešto snimati. To "nešto" neće biti deo Heroes Reborna, ali će biti u sklopu Heroes franšize.



Spoiler for Hiden:
Ne sjećam se kako su Heroji završili pa nemam pojma zašto bi Peter Petrelli došao po svoju djecu i zašto bi ga se trebali bojati.

Spoiler for Hiden:
Pre svega, iz čisto ljudskog razloga: želi čovek da vidi svoju decu koju su krili godinama od njega. To je bilo s razlogom, ali on to tako ne vidi.
 A tu je i onaj koristoljubivi razlog: postao bi mnogo moćniji uz njihovu moć.

Peter Petreli nije otac od klinaca. Ja ne znam što ste svi zabrijali na to da im je on otac.




Meni je bilo dobro finale. Prema tome su nas i vodili, tako da kraj i nije mogao biti drugačiji.

Offline Muflon25

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 138
  • Spol: Muški
Odg: Heroes Reborn
« Odgovor #92 : 30.01.2016. 20:39:21 »

S obzirom da sam već zaboravio ono što sam gledao, a imajući u vidu da je zadnja scena bila veoma sugestivna, pomislio sam da je to u pitanju.


Sorry  :-[

Da nije možda
Spoiler for Hiden:
Sylar/Gabriel
   ;D

Spoiler for Hiden:
Na Heroes wikipedii piše kako im je neki Hammer otac."Hammer" is an evo lover of Claire Bennet and the biological father of Tommy and Malina. 

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Heroes Reborn
« Odgovor #93 : 18.03.2016. 01:44:11 »
Da li ovo cudo ima dodirnih tacaka s starom Heroes serijom ?
Cycling 4 life

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Heroes Reborn
« Odgovor #94 : 18.03.2016. 08:47:25 »
Da li ovo cudo ima dodirnih tacaka s starom Heroes serijom ?
Pa ima prica se nastavlja na poslednju sezonu... ima nekih starih likova a ima i dosta novih...