Autor Tema: The Get Down  (Posjeta: 7091 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 12361085

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 489
  • Spol: Muški
The Get Down
« : 26.11.2015. 19:59:35 »

Opis:
The Get Down je smještena u New York 1970-ih, u trenutku kad se megalopolis tetura na rubu bankrota. Skupina tinejdžera iz siromašnog i nemirnog južnog Bronxa nemaju izgleda, niti se imaju na koga osloniti. Iz tako bijedne situacije počet će se rađati improvizirani koraci i ritmovi, koji će polako dovesti do hip-hopa, punka i disca.

Žanr: drama, glazbena, mjuzikl
Kanal: Netflix
Premijera: 2016.

IMDb
TVDb
Wikipedia


Titlovi


« Zadnja izmjena: 11.01.2017. 10:43:53 maksi »
Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Get Down
« Odgovor #1 : 26.11.2015. 21:15:24 »
Netflix + originalni hip hop? Mooože. Obožavam povijest hip hopa. Vdiim da će biti i Grandmaster Flash. Glumit će ga naravno netko mladi jer sad već ima blizu 60 godina. Jedan od pionira.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Get Down
« Odgovor #2 : 06.01.2016. 21:28:40 »
Jedva čekam  :majstore

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: The Get Down
« Odgovor #3 : 17.01.2016. 17:49:17 »
Premijera serije je 12. 8. 2016.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Get Down
« Odgovor #4 : 18.01.2016. 03:29:38 »
Aaa, šteta kaj tek dolazi tako kasno. Nadao sam se taman prije 5. mjeseca. Al dobro, nekak se bude izdržalo  ;D

Inače, gledam glumce i većina mi je potpuno nepoznata. To mi se sviđa jer me ovo jako podsjeća na Žicu u smislu da je Simon uzimao glumce sa ulice i pogodio. Nekad je tako bolje jer mogu bolje prirodnije odglumiti.

Offline Nikolin univerzum

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 167
  • Spol: Muški
  • Too many questions. Too many questions.
Odg: The Get Down
« Odgovor #5 : 19.01.2016. 11:57:12 »
Ovo najviše čekam ove godine. Mora da bude dobro.
Partizane, Partizane, ti si sve što imam ja, i u sreći, i u bolu srce puno navija.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: The Get Down
« Odgovor #6 : 25.07.2016. 18:14:25 »
Postavljen novi trejler.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Mrzim lopatare i limune

Offline alexis

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1207
  • -
Odg: The Get Down
« Odgovor #8 : 15.08.2016. 14:59:41 »
gledao neko? utisci?

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: The Get Down
« Odgovor #9 : 15.08.2016. 16:02:52 »
Zavrsio sam sinoc ovih 6 epizoda. Vizuelno jako dobro, lepo prikazano, Bronks prilicno identican. Sa te strane nema zamerki. Dopada mi se i ta portorikanska kultura koja je prikazana, i koliko je ona imala znacaja i uticaja na same pocetke hip hopa a narocito bitboksa. Cak postoje svedocenja da su crnci bili ljubomorni na portorikance i na njihov talenat i ritam. To se jako malo pominje kada se prica o pocecima hip hopa.

Ono sto je slabo u seriji je lose prikazana underground scena. Vise su se usredsredili na razvoj likova. Sa time je povezana nezanimljivost tih likova, gde imamo samo Ezekila i njegovu devojku, dok ostali imaju jako malo smisla. Shaolin je previse naporan.

Radnja ima dosta slabih tacaka. Mislim, ajde, nedostaje jos 7 epizoda da se kompletira sezona pa treba sacekati i to pre nego sto se donese konacan sud, ali ova polusezona i nacin na koji se doslo do tog finalnog obracuna dve ekipe nije uopste upecatljiv.

Jos jednom, pozitivne stvari su Ezekil koji je jako simpatican lik, vizuelan izgled serije, Bronks i muzika. Muzika je savrsena.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: The Get Down
« Odgovor #10 : 16.08.2016. 13:14:25 »
Još jedna dobra Netflixova. clapp Klinci su opet bili odlični.
Nego, interesuje me ko je ovaj Justice Smith? Da li mu je ćale Will Smith? Znam da jeste Jadenu (Dizzee)...

Offline zaboravko

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 540
  • Spol: Muški
  • Pametni uče i od budala, budale ni od pametnih.
Odg: The Get Down
« Odgovor #11 : 27.08.2016. 15:55:07 »
Odgovara za:
The.Get.Down.S01E06.WEB.X264-DEFLATE
The.Get.Down.S01E06.WEB.X264-RBB
« Zadnja izmjena: 27.08.2016. 16:09:55 Goran88 »

Offline zaboravko

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 540
  • Spol: Muški
  • Pametni uče i od budala, budale ni od pametnih.
Odg: The Get Down
« Odgovor #12 : 30.08.2016. 20:51:37 »
Postavljen prijevod za drugu epizodu.
Odgovara za:
The.Get.Down.S01E06.WEB.X264-DEFLATE
The.Get.Down.S01E06.WEB.X264-RBB
« Zadnja izmjena: 30.08.2016. 21:18:38 zaboravko »

Offline devendra66

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 235
  • Spol: Muški
  • CUSHTY!
Odg: The Get Down
« Odgovor #13 : 11.01.2017. 10:32:23 »


Fantastičan pilot! Sad mi krivo što nisam prije i što nije još razvikanija, no dobro, što rekla moja baba - dobrog konja i u štali nađu! tako će i ovu seriju s vremenom.

Dakle, sve! Izgled, muzika, karate furka, bande! Warriors, come out to play  srcesmajli Podsjeti me na film Warriors od Hilla, nešto kao coming of age verzija istog na momente, eto, toliko mi sve bilo drago!

I da, čak su mi i mane  ovdje prednost, jer ako se na momente gubi na realnosti po pitanju likova, dijaloga, istodobno baš time dobiva na bajkovitosti i magiji, tom dizni "patetikom" (u nedostatku bolje riječi) im daje neki dodatni bajka look u kojem je dopušteno i kul biti light, i veseo, i romantičan na ovakav način kad to sve funkcionira dosta dobro, a onda te ošamari realnošću pa to ima još jači efekat!

Nemam zamjerki, i nadam se još većem uživanju dalje! Gledajte, gledajte  cry1
"It's not just about living forever, Jackie. The trick is living with yourself forever."

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: The Get Down
« Odgovor #14 : 11.01.2017. 17:27:46 »
Neces se razocarati jer je sve bolje i bolje kako odmice.

Nego, zna li se kada ce izaci drugi deo sezone?
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: The Get Down
« Odgovor #15 : 11.01.2017. 17:33:07 »

Nego, zna li se kada ce izaci drugi deo sezone?



Ništa se ne zna. Odsutni su sa ovogodišnje TCA konferencije, pa nema nikakvih podataka o namerama za 2017.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: The Get Down
« Odgovor #16 : 11.01.2017. 17:40:56 »
Steta. Nadam se da nece odloziti za sledecu godinu ili tako nesto. Dobro, jos uvek je rano, trebalo bi ponovo tokom leta da izadje ako sve bude u redu.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline devendra66

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 235
  • Spol: Muški
  • CUSHTY!
Odg: The Get Down
« Odgovor #17 : 12.01.2017. 09:22:17 »
@devils of hk : super mi je, super. baš srčana serija. sad, moglo je to sve biti popraćeno drugačije, "ozbiljnije", al mi ne smeta što su se odlučili za ovaj srčani, "da je poslije slađe zaspati" put. na taj način joj i sve mane koje ima ima opraštam iz dragosti, naravno kad mi funkcionira ovako dobro tj ima srce na pravom mjestu :D

pogledana druga, treća, četvrta i peta i dalje srce na pravom mjestu!  srcesmajli

"in order to fly, a DJ must trust his wings."
 
+ bruce be water my friend lee momenat u drugoj ep  clapp

e da u petoj ona balkon scena križ u pozadini i dvoje ljubavnika mi baš ostavi baz luhrmann romeo + juliet pečat
a to budi lijepa sjećanja iz mladosti :D

večeras se gleda šesta ep
"It's not just about living forever, Jackie. The trick is living with yourself forever."

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: The Get Down
« Odgovor #18 : 23.02.2017. 19:23:43 »
Novi nastavci od 7. 4. 2017.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: The Get Down
« Odgovor #19 : 10.03.2017. 00:20:03 »
Izasao trejler za nastavak sezone.

Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline devendra66

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 235
  • Spol: Muški
  • CUSHTY!
Odg: The Get Down
« Odgovor #20 : 07.04.2017. 09:27:32 »
Danas je taj dan!   :neverovatno:
"It's not just about living forever, Jackie. The trick is living with yourself forever."

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: The Get Down
« Odgovor #21 : 12.04.2017. 00:23:41 »
Ovo mi je verovatno najdraza serija ikada.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: The Get Down
« Odgovor #22 : 25.05.2017. 09:59:05 »
Serija je otkazana.