Autor Tema: Larger Than Life (1996)  (Posjeta: 880 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Larger Than Life (1996)
« : 21.11.2015. 02:34:05 »

Opis:
Jack Corcoran (B. Murray), po zanimanju animator, hrabar je i glasan u suočavanju s tuđim, ali potpuno nesposoban kad su u pitanju vlastiti problemi. Njegovim životom podjednako upravljaju zaručnica i majka, a dodatni problem predstavlja mu poslovni agent Walter (J. Piven) koji je nesposoban za pronalaženje bilo kakvih boljih angažmana.
Nakon vijesti o očevoj smrti i nasljedstvu koje je dobio, Jack shvaća da ga je majka prevarila pričom o tome kako je tata poginuo prije nego što se on rodio. Tata je bio neodgovorni cirkuski klaun. Sve što je imao, ostavio je Jacku: kovčeg pun šarene cirkuske odjeće, lažni nos i indijsku slonicu Veru! Vera dovodi Jacka u nemoguć položaj. Da bi je skinuo s vrata i platio štetu koju je ona prouzročila, Jack je mora prodati jednoj od dviju zainteresiranih strana. Plemenita Mo (J. Garofalo) Veru bi odvela u Sri Lanku i oslobodila, a okrutna dreserica Terry (L. Fiorentino) koja više nudi, mučila bi je u cirkuskim predstavama. U oba slučaja Jack Veru mora prebaciti s jednoga kraja Amerike na drugi. Rok za to je pet dana, jer Walter je već dogovorio nove poslove.

Izvor: MojTV

Žanr: komedija, obiteljski
Zemlja: SAD
Jezik: engleski
Trajanje: 93 min
Režija: Howard Franklin
Scenarij: Roy Blount Jr., Pen Densham, Garry Williams
Glumci: Jerry Adler, Bill Murray, Richard Alan Baker, Richie Allan, Kimberly Thornton, Anita Gillette, Maureen Mueller, Jeremy Piven, Alex Neiwerth, Alfa-Betty Olsen...

IMDb


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Larger Than Life (1996)
« Odgovor #1 : 11.12.2015. 03:58:15 »
Gledao nebrojeno puta u 90-ima kad sam obožavao Murraya. I danas mi je drag, ali više se volim vraćati nekim boljim njegovim filmovima od ovoga.