Autor Tema: Placeni prevod transkripcije+prevoda 8 jezika na ENG time-coded  (Posjeta: 1862 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Niko_Bitan

  • Novi član
  • *
  • Postova: 1
  • Spol: Muški
    • Voicemart Media
Drugari, imam firmu koja radi sinhronizacije i voice overe za najvecu firmu na svetu za prevodjenje i lokalizaciju. Povremeno nas pitaju da li mozemo da odradimo neke projekte za njih i mimo ovoga, pa mi treba pomoc.

U pitanju je 6-10 sati po svakom jeziku, verovatno audio materijala, koji treba sa osam jezika da se transkribuje i prevede na ENG, time-coded, dakle SRT. Hitno im je, pa zamisljaju da to poslusate recimo na FRA i odmah pisete ENG u .srt Zbog brzine kojom se to treba uraditi, ne bi bilo lose da imam par ljudi za svaki jezik, da to bude dva, tri dana, mozda cak i jedan ako je moguce... Shvatam da su neki, ili vecina, od ovih jezika prakticno nemoguci za nase podrucje, ali ko zna...

Jezici koji su mi potrebni:

Spanish LAT
French
Portuguese Brazil
Arabic (nema napomene, dakle verovatno Standard)
Malay
Thai
Hindi
Chinese Simplified

Ako ovo dobro prodje, mogu nas i kasnije koristiti za takve projekte, mada je odluka uvek njihova pa ne mogu da garantujem naravno. Trebalo bi da je korektan audio zapis, prakticno intervju prodavaca General Motorsa ljudima koji su kupili njihova kola, na osnovu ovoga ce se odlucivati kakve reklame ce snimati naknadno.

Ako ste zainteresovani, posaljite mi koji jezik bi mogli da radite, koliko vam treba da odradite jedan sat materijala, koja je cena po minuti/satu.

Trebalo bi sutra u toku jutra ili podneva da posaljem ponudu.

Moj mail je office@voicemartmedia.com

P.S. Hvala za super prevode serija i filmova, evo prilike da se usput nesto i zaradi  ;D

Andrej

Tags: