Autor Tema: Threshold  (Posjeta: 4233 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Gordon Freeman

  • Always follow your dick!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 3666
  • Spol: Muški
  • WEB-DL majstor
    • Prijevodi-Online
Threshold
« : 18.08.2010. 01:17:00 »

Opis:
Rec je o napetoj dramskoj seriji koja prati tim eksperata, koji je okupljen nakon što je americka mornarica otkrila da je vanzemaljska letelica sletela usred Atlantskog okeana. Doktorka Moli En Kafri [Karla Gudino] je analiticar koji radi za vladu, a zadatak joj je da napravi taktiku reagovanja u najgorim situacijama. Život ce joj se promeniti u sekundi kada Džej Ti Bejlok [Carls S. Daton], zbog situacije u Atlantiku, aktivira 'Prag', jedan od njenih planova. Naoružana samo hipotetickom strategijom za kontakt sa vanzemaljcima na Zemlji, Kafri ce se naci usred globalne krize. Zato sastavlja tim specijalista da bi se pripremili za prvi kontakt - dr Najdžel Fenvej [Brent Spiner], surovo realni mikrobiolog, Lukas Peg [Rob Benedikt], briljantni ali neuroticni fizicar, Artur Remzi [Piter Dinklejdž], ekspert za jezike i matematiku i Kavana [Brajan van Holt], izuzetno obucen operativac sa misterioznom prošlošcu. Zajedno, oni ce uspeti da razreše misteriju vanzemaljske letelice i sudbinu posade, ali morace da pocnu sa pripremama za mogucu kriznu situaciju - invaziju vanzemaljaca.

Žanr: akcija, drama, znanstveno fantastična

IMDb
TVDb
Wikipedia
TV.com

Titlovi
« Zadnja izmjena: 24.07.2014. 13:30:03 maksi »

Offline kornjaca

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 159
Re: Treshold (2005)
« Odgovor #1 : 18.08.2010. 08:57:05 »
He he, napravio si istu gresku u nazivu serije kao i ja kad sam trazio torente i onda se cudio zasto mi nista ne nalazi  ;D
Threshold je ispravno...

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Re: Threshold (2005)
« Odgovor #2 : 18.08.2010. 10:09:05 »
Vidim komentar sa IMDb: SURFACE/THRESHOLD/INVASION - All three shows came out at the same time and were very similar. And unfortunately all three shows were cancelled after the first season...

Offline Gordon Freeman

  • Always follow your dick!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 3666
  • Spol: Muški
  • WEB-DL majstor
    • Prijevodi-Online
Re: Treshold (2005)
« Odgovor #3 : 18.08.2010. 12:23:30 »
He he, napravio si istu gresku u nazivu serije kao i ja kad sam trazio torente i onda se cudio zasto mi nista ne nalazi  ;D
Threshold je ispravno...

Hvala, izmenio sam...  :)

Vidim komentar sa IMDb: SURFACE/THRESHOLD/INVASION - All three shows came out at the same time and were very similar. And unfortunately all three shows were cancelled after the first season...

Ja sam gledao Invasion i Surface, dobre serije, jedino je malo glupo što nisu dobile bar po još jednu sezonu.

Offline klinac

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 56
Odg: Threshold (2005)
« Odgovor #4 : 04.09.2011. 19:52:26 »
molio bi pomoć, skinuo sam cijelu sezonu u 720p HDTV x264 sa torrenta jer ne mogu naći dvdrip a da je živ još a titlovi koji postoje ne mogu nikako uskladiti sa filmom. Kako vi to usklađujete i da li se mogu uopće titlovi koji su prilagođeni za dvdrip uskladiti sa ovim ili jednostavno mora postojati već podloga za to gdje samo unosite prijevod ili se baš mora ići da se svaka linija podešava. Volio bi odgledati seriju ali mi se ovako ne isplati.
Hvala


Offline King Eric

  • Old staff
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5537
  • Spol: Muški
Odg: Threshold (2005)
« Odgovor #5 : 04.09.2011. 23:31:48 »
Upute su ovdje.

Tags: