Autor Tema: Van Helsing  (Posjeta: 9865 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Van Helsing
« : 03.11.2015. 17:49:31 »

Opis:
Svet više nije isti otkako su vampiri zavladali svetom. Zemlja je postala pustoš jer je zraci sunca odavno ne posećuju. Šačica ljudi odvaži se da brani Zemlju ali pomoć im je preko potrebna. Okupili su se da uskrsnu Vanesu Helsing, kćerku slavnog lovca Van Helsinga.

Žanr: naučno-fantastična, horor
Kanal: Syfy
Premijera: 23. 09. 2016.

IMDb
TVDb
Wikipedia


Titlovi


« Zadnja izmjena: 02.08.2016. 16:11:55 maksi »

Offline ScreamMJ

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1441
  • Spol: Ženski
  • Groove, Let The Madness In The Music Get To You...
Odg: Van Helsing
« Odgovor #1 : 05.11.2015. 18:48:24 »
Opaa jos malo o vampirima :)
Mozda i bude zanimljivo sa Vanesom :)

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Odg: Van Helsing
« Odgovor #2 : 05.11.2015. 21:57:25 »
Zvanično je. Nove američke serije su otišle u kur*c.
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Van Helsing
« Odgovor #3 : 01.07.2016. 12:54:44 »
Premijera serije je 23. 9. 2016.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Van Helsing
« Odgovor #4 : 22.07.2016. 23:00:51 »
Special preview emitovaće se 31. 7. 2016.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Van Helsing
« Odgovor #5 : 27.07.2016. 21:53:09 »
Postavljen promo.

Offline vukmar

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
Odg: Van Helsing
« Odgovor #6 : 04.08.2016. 01:28:58 »
Odgledo... Dugo nije SyFy imao hit..

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: Van Helsing
« Odgovor #7 : 04.08.2016. 17:59:28 »
Odgledo i ja, i ništa naročito. A hit već imaju, zove se The Expanse. Mislim da više nemaju kečere koji su zaglupljivali kanal. Konačno se vraćaju korenima izgleda.

Offline bebapecic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 358
Odg: Van Helsing
« Odgovor #8 : 04.08.2016. 21:27:27 »
Ovo je :facepalm thumb-down,The Expanse  :naklon: clapp

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Van Helsing
« Odgovor #9 : 15.08.2016. 19:29:30 »
Odgledao juce pilot nista posebno, necu gledati dalje... Vec gledam previse prosecnih serija...

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Van Helsing
« Odgovor #10 : 15.08.2016. 20:34:16 »
Jel ovo procedural ili? Nesto nalik 12 Monkeys?
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline Sizif

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 250
  • Spol: Muški
Odg: Van Helsing
« Odgovor #11 : 16.08.2016. 18:11:24 »
Pogledao pilot, katastrofa

Z Nation mi je remek delo za ovo  fala-fala

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Van Helsing
« Odgovor #12 : 24.08.2016. 19:13:09 »
Ovo je..pa ne znam..šta bih rekao..
iShare, noProfit


Offline slaks

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1187
  • Spol: Muški
Odg: Van Helsing
« Odgovor #13 : 24.09.2016. 13:33:27 »
Mislim da je već odavno jasno da od Syfy ne treba očekivati ništa posebno ili neku hit seriju, ova serija se uklapa u sve ostale trash serije koje prikazuju.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Van Helsing
« Odgovor #14 : 24.09.2016. 17:57:58 »
Kako je ovo loše, ovo je strašno. Ajde da vam preporučim dvije starije vampirske serije ako netko želi pogledati. Kindred http://www.imdb.com/title/tt0115232/ i Forever Knight http://www.imdb.com/title/tt0103417/ Dvije dobre i zaboravljene serije. Atmosfera 90-ih. Dakle, neponovljivo, a ne ovo danas.

Offline pparadiso

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
  • ..:: drummer ::..
Odg: Van Helsing
« Odgovor #15 : 24.09.2016. 23:19:03 »
Ajde da vam preporučim dvije starije vampirske serije ako netko želi pogledati. Kindred http://www.imdb.com/title/tt0115232/ i Forever Knight http://www.imdb.com/title/tt0103417/ Dvije dobre i zaboravljene serije. Atmosfera 90-ih. Dakle, neponovljivo, a ne ovo danas.

Deluje zanimljivo, a nisam gledao...probacu da nadjem bar na torentima... smileyNO1
Nikad ne raspravljaj sa budalom. Prvo ce te spustiti na svoj nivo, a onda dobiti na iskustvo!

Offline BlackQ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 357
  • Spol: Ženski
  • Magistra digresije
Odg: Van Helsing
« Odgovor #16 : 25.09.2016. 21:54:33 »
Kako je ovo loše, ovo je strašno. Ajde da vam preporučim dvije starije vampirske serije ako netko želi pogledati. Kindred http://www.imdb.com/title/tt0115232/ i Forever Knight http://www.imdb.com/title/tt0103417/ Dvije dobre i zaboravljene serije. Atmosfera 90-ih. Dakle, neponovljivo, a ne ovo danas.

Kindred - The Embraced! ... to bješe ona serija prema igrici Vampire The Masquerade.
Jebačka igrica za ono vrijeme, leđa sam ostavila na njoj, jednom se 63 sata u komadu nisam odlijepila od kompa. ljubavmoja ruskirulet Dan-danas bih znala pobrojati klanove, onako iz glave.  ;D

Serija mislim da je bolja onima koji nisu igrali igricu. Ja sam se prvo žifcirala. Prije 2-3 godine sam je pogledala opet, dok sam čekala da mi se komp de...uvijekzaboravim-kockicesemičusimotamo-fragmentira!, bez uzbuđivanja, pa sam došla do zaključka da i nije tako loša, kul. Low budget, doduše... al bože moj.

Forever Knight - hvala, ne mogu. To su nešto sfuljali u 2 dijela Nick Knight/Forever Knight, mijenjali glumca, odgledala sam samo prvi dio s Rickom Springfieldom (Nick Knight), ovo drugo sam počela i ne...
Iskreno (po meni) - samo za ljubitelje trasha/campa.

Ima još tih serija gdje se vampir zaposli kao pandur/privatni detektiv (ničim izazvan), ne znam zašto je to tako popularna ideja. Moonlight, recimo (ima i titlove tu).
Jes' da nije iz '90-ih, al - k'o da je.

Recimo, Dark Shadows (seriju) sam htjela pogledati, ali je nemrem naći nigdje.

Pardon, malo sam se zanijela. :-[ Mulder je kriv. ;D
I'm sorry. Remind me, what was your question, specifically?  :ceska:
...
Please forgive me. I will go on from time to time, but generally in the service of thoroughness and always with the best of intentions.
  ;) (Jack Rackham)

Offline dexter87

  • Novi član
  • *
  • Postova: 19
  • Spol: Muški
Odg: Van Helsing
« Odgovor #17 : 25.09.2016. 23:57:16 »
Kako je ovo loše, ovo je strašno. Ajde da vam preporučim dvije starije vampirske serije ako netko želi pogledati. Kindred http://www.imdb.com/title/tt0115232/ i Forever Knight http://www.imdb.com/title/tt0103417/ Dvije dobre i zaboravljene serije. Atmosfera 90-ih. Dakle, neponovljivo, a ne ovo danas.

Kindred bi verovatno pogledao posto vidim da glumi Erik King koji je bio legenda u Deksteru (meni omiljenoj seriji), a i nema puno epizoda pa pretpostavljam da bi lakse pregurao celu seriju ako mi se ne svidi  ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Van Helsing
« Odgovor #18 : 26.09.2016. 01:20:07 »
Kako je ovo loše, ovo je strašno. Ajde da vam preporučim dvije starije vampirske serije ako netko želi pogledati. Kindred http://www.imdb.com/title/tt0115232/ i Forever Knight http://www.imdb.com/title/tt0103417/ Dvije dobre i zaboravljene serije. Atmosfera 90-ih. Dakle, neponovljivo, a ne ovo danas.

Kindred - The Embraced! ... to bješe ona serija prema igrici Vampire The Masquerade.
Jebačka igrica za ono vrijeme, leđa sam ostavila na njoj, jednom se 63 sata u komadu nisam odlijepila od kompa. ljubavmoja ruskirulet Dan-danas bih znala pobrojati klanove, onako iz glave.  ;D

Serija mislim da je bolja onima koji nisu igrali igricu. Ja sam se prvo žifcirala. Prije 2-3 godine sam je pogledala opet, dok sam čekala da mi se komp de...uvijekzaboravim-kockicesemičusimotamo-fragmentira!, bez uzbuđivanja, pa sam došla do zaključka da i nije tako loša, kul. Low budget, doduše... al bože moj.

Forever Knight - hvala, ne mogu. To su nešto sfuljali u 2 dijela Nick Knight/Forever Knight, mijenjali glumca, odgledala sam samo prvi dio s Rickom Springfieldom (Nick Knight), ovo drugo sam počela i ne...
Iskreno (po meni) - samo za ljubitelje trasha/campa.

Ima još tih serija gdje se vampir zaposli kao pandur/privatni detektiv (ničim izazvan), ne znam zašto je to tako popularna ideja. Moonlight, recimo (ima i titlove tu).
Jes' da nije iz '90-ih, al - k'o da je.
Meni se to sviđa kod tih serija. Igricu nikad nisam igrao pa ne znam koliko je promijenjeno, ali taj šarm 90-ih ajme. Atmosfera i još ne igraju po pravilima kao današnje serije. CBS je prvo snimio tv film sa Springfieldom i to nekoliko godina ranije da bi kasnije opet isto snimili, samo sa drugim glumcem i tako je krenulo.

A u Kindredu mi se sviđa taj godfather štih. Svakom novom epizodom su dodali nešto novo i originalno. Šteta zbog lošeg rejtinga i naravno Mark Frankel je nažalost poginuo u motorističkoj nesreći. Bio im je glavna zvijezda. Vrlo karizmatičan glumac. Da je ostao živ, vjerujem da bi serija potrajala neko vrijeme, a on postao jedan od glavnih televizijskih glumaca. Možda bi i postao tada - novi James Bond  ;D

Recimo, Dark Shadows (seriju) sam htjela pogledati, ali je nemrem naći nigdje.

Pardon, malo sam se zanijela. :-[ Mulder je kriv. ;D
Vjerojatno misliš na ovu verziju iz 90-ih pošto pričamo o tom razdoblju. Ben Cross je Barnabas Collins. Serija nije dugo trajala, ali opet posjeduje to nešto iz 90-ih što je meni osobno neodoljivo. Originalnu seriju pogledaj http://www.imdb.com/title/tt0059978/ nema puno epizoda ;D uglavnom jako šarmantna sapunica s odličnom atmosferom.

Offline BlackQ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 357
  • Spol: Ženski
  • Magistra digresije
Odg: Van Helsing
« Odgovor #19 : 26.09.2016. 03:42:22 »
Recimo, Dark Shadows (seriju) sam htjela pogledati, ali je nemrem naći nigdje.
Vjerojatno misliš na ovu verziju iz 90-ih pošto pričamo o tom razdoblju. Ben Cross je Barnabas Collins. Serija nije dugo trajala, ali opet posjeduje to nešto iz 90-ih što je meni osobno neodoljivo. Originalnu seriju pogledaj http://www.imdb.com/title/tt0059978/ nema puno epizoda ;D uglavnom jako šarmantna sapunica s odličnom atmosferom.

Jašta sam mislila na verziju iz 90-ih.  ;D

A original - još bolje. Broj epizoda - prava sitnica! ;D, stvarno sapunica.
Časkom da skoknem po još jedan hard, eksterni od 1TB bi bio taman da stane to... i film.  ;D
I'm sorry. Remind me, what was your question, specifically?  :ceska:
...
Please forgive me. I will go on from time to time, but generally in the service of thoroughness and always with the best of intentions.
  ;) (Jack Rackham)

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Van Helsing
« Odgovor #20 : 14.10.2016. 10:29:53 »
Obnovljeno za drugu sezonu.

Offline _Sen

  • Novi član
  • *
  • Postova: 46
Odg: Van Helsing
« Odgovor #21 : 16.12.2016. 18:18:52 »
Otkud odjedared ovoliko negativnih komentara...

Bolja je i originalnija serija od većine gluposti koje sam gledao...

U principu, samo da ne bude paralelnih svetova i putovanja kroz vreme...

Meni je ovo OK serija...

Offline _Sen

  • Novi član
  • *
  • Postova: 46
Odg: Van Helsing
« Odgovor #22 : 19.02.2017. 18:18:56 »
Ne mogu da verujem da se odustalo od ove serije...
A bejah odusevljen...
Salem je kao dobar.. a ovo ne valja... Bruka.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Van Helsing
« Odgovor #23 : 22.07.2017. 22:57:13 »
Mrzim lopatare i limune

Offline Dobrica Legenda

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 239
Odg: Van Helsing
« Odgovor #24 : 23.07.2017. 03:04:32 »
Odgledao sam prvu sezonu ovoga. Trebao bih više cijeniti svoje slobodno vrijeme, a ne da ga trošim na nešto ovako loše, nekvalitetno i uzaludno. Ko mi je kriv.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Van Helsing
« Odgovor #25 : 25.08.2017. 22:39:39 »
Druga sezona počinje 5. 10.  :)

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Van Helsing
« Odgovor #26 : 19.12.2017. 21:05:35 »
Obnovljeno za treću sezonu.

Offline maksi

  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5213
  • Spol: Ženski
Odg: Van Helsing
« Odgovor #27 : 19.12.2018. 10:39:36 »
Serija je obnovljena i za četvrtu sezonu.

Offline maksi

  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5213
  • Spol: Ženski
Odg: Van Helsing
« Odgovor #28 : 18.12.2019. 09:03:49 »
Serija je obnovljena za petu sezonu koja će ujedno biti i poslednja.

Offline Sceka222

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 108
  • Spol: Muški
    • LinkedIN
Odg: Van Helsing
« Odgovor #29 : 28.12.2019. 23:39:04 »
Sta vredi kad nema prevoda. Steta... Meni se svidja serija.


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
 audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: sceka@sbb.rs
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

Tags: horor