Autor Tema: Lost  (Posjeta: 51801 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #30 : 26.02.2009. 14:19:44 »
A zasto to tako radis? Nema potrebe da postavljas u prvu poruku i tako te gluposti. Uzmi lepo pisi poruke i nikakav problem...

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #31 : 26.02.2009. 18:49:20 »
Gledanost najnovije epizode:
S05E07 - 9.82 milijuna gledatelja

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Odg: Lost
« Odgovor #32 : 27.02.2009. 00:15:49 »
A zasto to tako radis? Nema potrebe da postavljas u prvu poruku i tako te gluposti. Uzmi lepo pisi poruke i nikakav problem...

Što se mene tiče ne mora ih nikako ni stavljati jer ih nikad ne gledam niti me zanimaju najave.

POZDRAV
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #33 : 05.03.2009. 19:10:01 »
Gledanost najnovije epizode:
S05E08 - 10.61 milijuna gledatelja


Offline Z101

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 123
  • Spol: Muški
  • the most screwed up person in the world
Odg: Lost
« Odgovor #34 : 06.03.2009. 19:38:36 »
jel' ste izvalili da ove scene sa benom,sun,sayidom iz superserbovog trailera nisu bile u epizodi?
Zvezdo, zgazi ih sve!

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Odg: Lost
« Odgovor #35 : 06.03.2009. 20:17:46 »
nisu stvarno
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #36 : 08.03.2009. 21:19:41 »
Jao, tek sad sam se setio da treba da ubacim spojlere za sledecu epizodu.
Za neki minut ce da budu stavljeni u prvu poruku.

Edit:

Dodano jos malo spojlera u prvu poruku.

(ustvari nisu to spojleri, vec samo pitanja na koja cemo da dobijemo odgovor u sledecoj epizodi)
« Zadnja izmjena: 09.03.2009. 17:48:36 SuperSerb »

Offline pejafor3

  • VIP
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1306
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #37 : 17.03.2009. 12:03:52 »
Da li je glas iza kamere Danijel Faradej?


http://www.youtube.com/watch?v=AdWLYVRiin8&feature=related
Shave the Cheerleader, Shave the world!

Offline pejafor3

  • VIP
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1306
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #38 : 24.03.2009. 09:48:59 »
Nešto mi nije jasno.

Kako Šarlot može da se seća Faradeja
kad se on još nije vratio u 1974 godinu.

Jedino ako je to bio neko drugi, ko liči na Faradeja, i ko joj je rekao da se ne vraća na ostrvo!
Shave the Cheerleader, Shave the world!

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Odg: Lost
« Odgovor #39 : 24.03.2009. 11:28:53 »
A sjećaš li se Pejo u 8. epizodi kada oni sjede naveče na klupi ispred baraka, Charlotte kao mala djevojčica ide s mamom prema baraci, a Faraday je odmah ugleda i prepozna je?

POZDRAV
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline pejafor3

  • VIP
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1306
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #40 : 24.03.2009. 14:36:15 »
A sjećaš li se Pejo u 8. epizodi kada oni sjede naveče na klupi ispred baraka, Charlotte kao mala djevojčica ide s mamom prema baraci, a Faraday je odmah ugleda i prepozna je?

POZDRAV

Naravno da se sećam.
Ali.....

Oni su se vratili u 1974 godinu nakon što je Šarlot umrla na Faradejevim rukama.
Nisu pre toga bili u 1974 godini... NIKADA!!!!!

Faradej nije bio tamo pre njene smrti!!!!!

Ili postoji neka alternativna vremenska linija za koju još ne znamo!
Što je opet ne moguće!

Moja teorija....
Neko jeste njoj rekao.... da se ne vraća. I ono.... šta će biti ako se uda za Amrikanca!
Ali to nije bio Faradej!
A onda je opet pitanje... ko je njoj to rekao!?



Shave the Cheerleader, Shave the world!

Offline HeadBurn3r.

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1691
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #41 : 24.03.2009. 14:39:50 »
I ne samo to vec postoji mogucnost da su se ranije poznavali Ben i Sarlot....

http://www.youtube.com/watch?v=tO2xyMGYWvY&eurl=

Offline pejafor3

  • VIP
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1306
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #42 : 24.03.2009. 14:40:46 »
Meni je jedan od najznačajnijih momenata u LOST-u, ovaj kada je Sajid upozna
malog Bena!

Gledam to već 100 puta.

Jer sada dobijam nove verzije (bolesne) oko toga šta će se desiti!

A opet, Faradej kaže.... ŠTA SE DESILO, DESILO SE!!!
(Mada i u to sumnjam)
Shave the Cheerleader, Shave the world!

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Odg: Lost
« Odgovor #43 : 24.03.2009. 17:21:31 »
Naravno da se sećam.
Ali.....

Oni su se vratili u 1974 godinu nakon što je Šarlot umrla na Faradejevim rukama.
Nisu pre toga bili u 1974 godini... NIKADA!!!!!

Faradej nije bio tamo pre njene smrti!!!!!

Ili postoji neka alternativna vremenska linija za koju još ne znamo!
Što je opet ne moguće!

Moja teorija....
Neko jeste njoj rekao.... da se ne vraća. I ono.... šta će biti ako se uda za Amrikanca!
Ali to nije bio Faradej!
A onda je opet pitanje... ko je njoj to rekao!?

Evo kako je po meni išlo hronološki zadnjih nekoliko vremenskih pomjeranja ostrva:
- Ostrvo ih vrati u sadašnjost u 2005. godinu i oni ugledaju i Orhideju i bunar sa konopcem. Tada umire Charlotte i pošto je mrtva, ona više ne prolazi s njima kroz vrijeme;
- Locke se spušta u bunar, ostrvo ponovo prolazi kroz vrijeme i sve njih, zajedno sa Lockeom, vraća u neko praistorijsko vrijeme u kojem je onaj ogromni kip. Dolje u hodniku dolazi i Jackov i Clairin otac Christian;
- Locke vraća kolut na osovinu i ostrvo iz praistorijskog doba dolazi u 1974. godinu, a s tim i Sawyer, Juliet, Jin, Miles i Faraday. Tu je ponovo bunar, zatrpan zemljom, ali Orhideje nema jer se još nije ni počela graditi. Lockea šalje u 2005. godinu;
- Tada njih 4 nailaze na Faradaya, Juliet ga pita: "Daniele, gdje je Charlotte?", a on odgovara: "Nije ovdje. Otišla je. Umrla je. A onda još jedan bljesak i jednostavno je otišla. I njeno tijelo je jednostavno nestalo. Ona se premjestila, a mi smo ostali." E sada, znači li ovo da je i nju ostrvo uzelo sebi ili da ju je mrtvu ostavilo u 2005. godini, to stvarno ne znam.

POZDRAV
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline HeadBurn3r.

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1691
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #44 : 24.03.2009. 22:22:37 »

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Lost
« Odgovor #45 : 24.03.2009. 22:23:55 »
I ne samo to vec postoji mogucnost da su se ranije poznavali Ben i Sarlot....

http://www.youtube.com/watch?v=tO2xyMGYWvY&eurl=

Cekaj, pri kraju klipa se vidi Sawyer kako prolazi pored prozora. Sjajno  clapp
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline HeadBurn3r.

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1691
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #46 : 24.03.2009. 22:55:10 »
I ne samo to vec postoji mogucnost da su se ranije poznavali Ben i Sarlot....

http://www.youtube.com/watch?v=tO2xyMGYWvY&eurl=

Cekaj, pri kraju klipa se vidi Sawyer kako prolazi pored prozora. Sjajno  clapp

Da lici na Sawyera ali mnogi kazu da ovaj lik sto se pojavljuje ima svetliju kosu...

Offline pejafor3

  • VIP
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1306
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #47 : 25.03.2009. 13:59:01 »
Jedna luda teorija.

Pošto je mladi Ben SADA upoznao Otherse (Sajida, makar mladi Ben misli tako)
Verovatno neće upoznati Ričarda Alperta!!! (epizoda The Man Behind the Curtain   sez.3 ep 20)

E bila bi fora....
(kada nekako uspe da se nađe u vremenu gde je i Ričard)

Ben se javlja/obraća Ričardu, a Ričard odgovara:

"Da li to ime treba da mi znači nešto?"
(kao u Jughead-u kada se sreo sa Lockom 1954 godine)

Ha ha ha aha
 ;D ;D ;D
Shave the Cheerleader, Shave the world!

Offline HeadBurn3r.

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1691
  • Spol: Muški

Offline HeadBurn3r.

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1691
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #49 : 27.03.2009. 15:04:09 »
5x11 Whatever Happened, Happened

http://www.youtube.com/v/xeP3-JXauhE&hl=en&fs=1

Offline mrki

  • Novi član
  • *
  • Postova: 36
Odg: Lost
« Odgovor #50 : 27.03.2009. 16:30:41 »
Pozdrav,

Poceo sam da gledam lost i bas mi se svidja :)

Medjutim juce sam bas razocarao. Gledam  drugu sezonu (oko 10.epizode) kada Majkl ode da trazi sina koga su oteli "drugi" a prati ga standardna ekipa.
Njih zarobljavaju a onaj bradati im kaze nesto u fazonu "ovo je nase ostrvo i tu ste samo jer vam dopustamo da budete", ali ipak im nasi junaci smetaju.
"Ostali" su ispali bas fini sto nisam ocekivao. A ovi se pokupe i vrate u logor. Tu mi je pukao film jer bih ja na mestu junaka serije pitao "dobro brate, pa kako da odemo sa ostrva, ni nama nije lepo ovde, sta se to desava". Oni nista, vrate se nazad! Naivno, bas sam se iznervirao!!!

Offline HeadBurn3r.

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1691
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #51 : 27.03.2009. 16:50:47 »
Mislim da ovo nije sekcija za tebe.....postavljaj pitanja ovde....
http://www.prijevodi-online.org/smf/index.php?topic=9.1125

Offline pejafor3

  • VIP
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1306
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #52 : 27.03.2009. 19:50:31 »
E kako ovde zalutaju.... a tek su poceli da gledaju!
KATASTROFA
Shave the Cheerleader, Shave the world!

Offline HeadBurn3r.

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1691
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #53 : 27.03.2009. 20:37:00 »
E kako ovde zalutaju.... a tek su poceli da gledaju!
KATASTROFA

Ma nema veze coek video temu Lost i usao ali jbg jedan klip ovde kad bi video mogao bi da use*e celu seriju tj. da bude lose njemu znace sta ce da se desi....

Offline pejafor3

  • VIP
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1306
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #54 : 27.03.2009. 20:59:42 »
E kako ovde zalutaju.... a tek su poceli da gledaju!
KATASTROFA

Ma nema veze coek video temu Lost i usao ali jbg jedan klip ovde kad bi video mogao bi da use*e celu seriju tj. da bude lose njemu znace sta ce da se desi....

Zato ne ostavljate ovde klipove... ostavljaj u SPOILER FREE
A ako ostavljaš ovde.... onda sačekaj 5-6 dana pa ga onda okači!
Shave the Cheerleader, Shave the world!

Offline mrki

  • Novi član
  • *
  • Postova: 36
Odg: Lost
« Odgovor #55 : 27.03.2009. 22:20:13 »
Ako pricate o meni onda da znate da nisam nista citao u ovoj temi da sebi ne bi pokvario.
Postovao sam ovde upravo da neko drugi ko nije gledao dokle sam ja stigao ne bi procitao i zaebo se :)


Ako mislite da treba da ide u glavnu temu ok prebacite ili cu ja tamo copy-paste :)

Offline HeadBurn3r.

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1691
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #56 : 27.03.2009. 22:30:37 »
Ako pricate o meni onda da znate da nisam nista citao u ovoj temi da sebi ne bi pokvario.
Postovao sam ovde upravo da neko drugi ko nije gledao dokle sam ja stigao ne bi procitao i zaebo se :)


Ako mislite da treba da ide u glavnu temu ok prebacite ili cu ja tamo copy-paste :)

Super je sto nisi gledao....ne moras da pises tamo......samo da se nadodam na p3jafora ovo je Subforum Otvoreno o serijam bez Spoilera prema tome ne trebaju ovde spoileri.... ;)

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #57 : 28.03.2009. 00:35:55 »
SLIKE SA SNIMANJA ZADNJE EPIZODE 5. SEZONE!

Edit Almin: Na žalost morao sam izbrisati ove linkove jer su ih već uklonili. Samo stoji poruka "HOT LINKS NOT ALLOWED".

Ima ih jos, ali sve su slicne kao i ove sto sam vec postavio...

INFORMACIJE O ZADNJOJ EPIZODI 5. SEZONE

- There will be an assault against Dharma.
- They will attack the latest Dharma station that is under construction
- Rose, Bernard and Vincent will all be appearing in the finale
- Jack has some explosive plans which may lead to "The Incident"

LIKOVI KOJI CE SE POJAVITI U ZADNJOJ EPIZODI 5. SEZONE

Casting News
[JASON]
Any ethnicity, late 30s-60s. Former soldier. A leader of men. Smart but more than that – he is wise. Strong and straightforward. The words he says are always listened to and they carry gravitas. GUEST STAR two episodes. May lead to recurrings. Looking for someone very interesting and very special for this role...

[SAMUEL]
Any ethnicity, 40s-60s. A corporate raider looking to take over his next company. Powerful, devious and obtuse. He has a cunning intellect and a strong sense of danger. GUEST STAR two episodes. May lead to recurring. Looking for someone very interesting and very special for this role...

[MITCH]
any ethnicity, 30s. A security man with enough intelligence and physical menace to be good at his job, but he's not moving into management. RECURRING, Guest Star.

[YOUNG NATALIE]
Caucasian. 10 year-old, blonde, blue-eyed. Strong personality and defiant. Her parents tell her they are divorcing, and Natalie becomes upset and strident. She doesn't want this to happen, and runs to her room crying. CO-STAR.

[YOUNG DONNA]
Caucasian. 12-year-old brunette. Natalie's older sister. Tries to act more grown-up and stoic. Can hide her feelings while Natalie acts out. Her parents tell her they are divorcing, and Donna is upset, quietly crying. CO-STAR.

[ALICE]
Caucasian. Late 30s. Emotionally strong and tries to keep her feelings in check for her family. Unhappy in her marriage and tasked with telling her two young little girls that she and their father are divorcings. NICE CO-STAR.

[YOUNG EMILY]
Caucasian. 10 year-old, brunette. Green eyes. Cute, precocious and confident. Willing to bend the rules to get what she wants. CO-STAR.

[YOUNG BOB]
Caucasian. 10 year-old, dark strawberry blonde, or reddish-brownish, blue/green eyes. Cute, nervous about breaking the rules but has an adventurous streak. CO-STAR.

[MR. SPRINGER]
Caucasian. 50s. Kindly but can be a hard-ass when necessary. Owns his own rural business. Worked hard to get where he is and provide for his family. CO-STAR.

[CAPTAIN BIRD] Any ethnicity, 40s-50s. Professional, military background, intelligent and able. Concerned about the safety of his ship's crew. NICE CO-STAR... THIS ROLE WILL BE IN EP. 515 AND ONE EPISODE OF THE FINALE - THIS ROLE WILL FLY OUT ON THE 10TH

[DOUG] Caucasian, 40s. Charismatic, soft southern accent. Strong and authoritative but knows how to deliver bad news smoothly. Deals bad news to his buddy with empathy. NICE CO-STAR.

[YOUNG JEFF] Caucasian. 8 to 10 years-old, blonde hair, soft southern accent if possible. Hazel/Light brown eyes. Gone through much in his young life. Anger hides a deep pain. He's a tough kid with a wounded heart. NICO-STAR.
« Zadnja izmjena: 28.03.2009. 01:25:10 Almin »

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: Lost
« Odgovor #58 : 28.03.2009. 11:13:11 »
Oce li se pojavljivati Frenk vise u seriji?
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: Lost
« Odgovor #59 : 28.03.2009. 11:16:37 »
Oce li se pojavljivati Frenk vise u seriji?

Sta ti mislis? ;)

rofl rofl

Tags: