Autor Tema: Criminal Minds  (Posjeta: 145606 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Criminal Minds
« Odgovor #780 : 15.12.2014. 15:39:15 »
Dje ih upisujete to? Moze li link na PM ili ovde da postavite link? :)


Ideš na sajt foruma, nađeš seriju i pored epizoda piše rejting.

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: Criminal Minds
« Odgovor #781 : 15.12.2014. 15:41:58 »
Sa Jeanne Tripplehorn se nekako i dalo izdržati, ali sa JLH, nema šanse.
No Paget Brewster, no Criminal Minds.

Hvala na prevodima.

Offline vukmar

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
Odg: Criminal Minds
« Odgovor #782 : 19.01.2015. 02:19:08 »
Gary Sinise ce biti glavni u spinoffu..

a u 13 epizodi se vraca gideon.. barem delom, u flesbeku i glumice ga Ben Savage..

Offline pedjakg

  • Novi član
  • *
  • Postova: 45
Odg: Criminal Minds
« Odgovor #783 : 09.04.2015. 04:17:25 »
Serija je pocela uveliko da mi dosadjuje i razmisljao sam da prestanem da je gledam. A po neaktivnosti ove teme, pretpostavljam da mnogi dele moje misljenje. Medjutim osamnaesta epizoda, desete sezone je stvarno pun pogodak, skroz je premasila ocekivanja, od pocetka do kraja napeta, totalno drugacije od epizoda do sada. Nadam se da ce i sledece epizode biti kvalitetnije nego zadnjih desetak epizoda, mozda i uspeju da izvuku seriju,u suprotnom kraj joj je veoma blizu.

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Criminal Minds
« Odgovor #784 : 09.04.2015. 20:20:30 »
Hmm, krenuh da pisem da je onako bila epizoda, ali se onda sjetih da pricas o 18. epizodi koja je top, 'naci ekstra, nesto drugacije kao sto kazes. Sad pogledah ovu 19. (spin-off epizoda), nije losa, vidjecemo oce li CBS odlucit da joj da sansu. A mislim da ce CBS produzit CM zato sto se vjerovatno zavrsava CSI, a CSI:Cyber je bezveze, a i nove drame im ne briljiraju, a tesko da ce dvije veteranske serije ugasit u istu sezonu.

btw procitah da
Spoiler for Hiden:
JLH napusta na kraju sezone.
« Zadnja izmjena: 09.04.2015. 22:56:20 wwin »

Offline pedjakg

  • Novi član
  • *
  • Postova: 45
Odg: Criminal Minds
« Odgovor #785 : 10.04.2015. 01:00:04 »
Hmm, krenuh da pisem da je onako bila epizoda, ali se onda sjetih da pricas o 18. epizodi koja je top, 'naci ekstra, nesto drugacije kao sto kazes. Sad pogledah ovu 19. (spin-off epizoda), nije losa, vidjecemo oce li CBS odlucit da joj da sansu. A mislim da ce CBS produzit CM zato sto se vjerovatno zavrsava CSI, a CSI:Cyber je bezveze, a i nove drame im ne briljiraju, a tesko da ce dvije veteranske serije ugasit u istu sezonu.

btw procitah da
Spoiler for Hiden:
JLH napusta na kraju sezone.
Sad cu taman pred spavanje da pogledam 19. epizodu. Mada, ako nastave sa epizodama kao sa pocetka sezone,sigurno prestajem da pratim bez obzira da li ce da nastave seriju, ovu sezonu cu do kraja da ispratim,kad sam je vec zapoceo.

Spoiler for Hiden:
Steta za JLH, taman sam je zgotivio. Jel sam samo ja primetio,ali da ulogu tog zenskog agenta redovno menjaju, ovo ce im biti treci ili cetvrti put?
« Zadnja izmjena: 10.04.2015. 02:25:02 pedjakg »

Offline Cakana

  • Ober Steinbrecher
  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 866
  • Spol: Ženski
  • Plakala sam kad je pala Sekuritatea :'(
Odg: Criminal Minds
« Odgovor #786 : 17.04.2015. 21:12:25 »
Meni su zadnjih par sezona očajne u svakom smislu, pisala sam već... A što se tiče
Spoiler for Hiden:
napuštanja JLH
čini mi se da već "pripremaju teren"
Spoiler for Hiden:
njena navodna trudnoća, u jednoj epizodi tek objavljuje da je trudna, u drugoj već ima stomak kao da je u 4-5 mesecu
. Rejting je tu i tamo, kao dobar je, ne verujem da će završiti seriju, mada bi bilo dobro, da se ne blamiraju dalje.

Offline pedjakg

  • Novi član
  • *
  • Postova: 45
Odg: Criminal Minds
« Odgovor #787 : 05.05.2015. 11:15:05 »
Meni su zadnjih par sezona očajne u svakom smislu, pisala sam već... A što se tiče
Spoiler for Hiden:
napuštanja JLH
čini mi se da već "pripremaju teren"
Spoiler for Hiden:
njena navodna trudnoća, u jednoj epizodi tek objavljuje da je trudna, u drugoj već ima stomak kao da je u 4-5 mesecu
. Rejting je tu i tamo, kao dobar je, ne verujem da će završiti seriju, mada bi bilo dobro, da se ne blamiraju dalje.

Meni su bas lepo legle neke poslednje epizode, mada zadnje dve su bile sablonske kao i one sa pocetka sezone i opet su se vratili na los put. I opet su me vratili na razmisljanje da prestanem seriju da pratim posle ove sezone.
Mada kako se zavrsila 22. epizoda...
Spoiler for Hiden:
Jos uvek imaju prostora da povade seriju. I ja kada sam procitao za JLH, mislio sam da je trudnoca u seriji razlog za njen odlazak. Ali posle poslednje scene u 22. ocekujem uzbudljivo finale. Epizode u kojima su direktno ugrozeni junaci neke serije, po nepisanom pravilu, uvek ispadnu najbolje epizode. A s obzirom da su ovakvu zavrsnicu najavljivali kroz scene u prethodnim epizodama, i predstavili lik one klinke,  ocekujem brutalan kraj, mozda cak i malo preteran.

Offline Cakana

  • Ober Steinbrecher
  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 866
  • Spol: Ženski
  • Plakala sam kad je pala Sekuritatea :'(
Odg: Criminal Minds
« Odgovor #788 : 06.05.2015. 14:17:11 »
I meni se čini da su se po 3-4 epizode tokom sezone "izvadili", ali ipak nije dovoljno, bar po meni... a ovo što si stavio u poslednjem spojleru meni je delovalo baš kao logičan kraj sezone, tj. mislila sam da će ići na to
Spoiler for Hiden:
još otkad je klinka počela da se dopisuje sa tim nekim pedofilom, pretpostavila sam da će to ostaviti za poslednje epizode
. Nije ovo jedina sezona koja se završava time da je ugrožen neko od glavnih junaka
Spoiler for Hiden:
prvo je bila ona El ili kako beše, rano je napustila seriju, pa njeno ranjavanje, mislim da je to bio "prelaz" iz prve u drugu ili iz druge u treću, pa onda ono sa Hočovom ženom... I ne mogu da se setim da li je sa Emili bilo nešto na kraju sezone ili pred kraj, ali se razvuklo nekoliko epizoda sa onim tipom koji je proganjao.
Ali već u to vremeje serija počela da gubi na popularnosti, posebno kad su počeli da izbacuju i ubacuju glavne glumice (JJ i Prentisovu), a onda i da menjaju "sastav ekipe" iz sezone u sezonu... Tako da je serija odavno bljak, rejting je i dalje iznad 2 i navodno je zbog toga verovatno neće otkazati, ali koliko vidim po reakcijama po netu, gledaoci se generalno slažu da je serija odavno za škart i da bi bilo bolje da prestanu sa blamažom, posebno posle onog očajnog spin off-a, a sad još najavljuju novi :facepalm
« Zadnja izmjena: 06.05.2015. 14:18:47 Cakana »

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Criminal Minds
« Odgovor #789 : 11.05.2015. 20:44:46 »
Obnovljeno za 11. sezonu.

Offline pedjakg

  • Novi član
  • *
  • Postova: 45
Odg: Criminal Minds
« Odgovor #790 : 12.05.2015. 01:08:55 »
Obnovljeno za 11. sezonu.

To je zvanicno? Sad definitivno posle finala sezone znam da necu pratiti seriju dalje. Epizoda je toliko prazna, da sam pomislio pre nego sto sam procitao ovaj tvoj post da su je sklepali samo da bi zatvorili seriju. Ovakav zal za izgubljenim vremenom sam jedino osetio kada sam pogledao onaj domaci film ustanicka ulica.  Mislim sama ideja radnje finala je dobra, ali je prazna, kao da barem deset minuta fali.  A cak i traje krace dva minuta od ostalih epizoda sve su sa podsecanjem na proslu epizodu,pocetnom spicom,zavrsnom spicom trajale oko 41.5 minuta a ova 39.5 minuta.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Criminal Minds
« Odgovor #791 : 12.05.2015. 01:11:39 »
Obnovljeno za 11. sezonu.

To je zvanicno?


Da. Međutim, kasnije su napisali da neko od glumaca treba još da potpiše. Takođe, budžet serija mora biti smanjen.
« Zadnja izmjena: 12.05.2015. 01:18:52 Goran88 »

Offline Cakana

  • Ober Steinbrecher
  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 866
  • Spol: Ženski
  • Plakala sam kad je pala Sekuritatea :'(
Odg: Criminal Minds
« Odgovor #792 : 12.05.2015. 06:25:18 »
Uploadovan i titl... serija je postala više nego isprana i dosadna, a sudeći po nekom "naklapanju" u poslednjoj epizodi koja je blago rečeno tragično glupa i patetična, izgleda da će na pola sledeće sezone izbaciti i
Spoiler for Hiden:
JJ jer je izgleda trudna
verovatno je to ubačeno da bi posle "prekrajali" budžet. Pitanje je šta će ostati od ove serije, a nekad je stvarno bila sasvim solidna :facepalm

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Criminal Minds
« Odgovor #793 : 12.05.2015. 13:58:18 »
Uploadovan i titl... serija je postala više nego isprana i dosadna, a sudeći po nekom "naklapanju" u poslednjoj epizodi koja je blago rečeno tragično glupa i patetična, izgleda da će na pola sledeće sezone izbaciti i
Spoiler for Hiden:
JJ jer je izgleda trudna
verovatno je to ubačeno da bi posle "prekrajali" budžet. Pitanje je šta će ostati od ove serije, a nekad je stvarno bila sasvim solidna :facepalm

Oko spoilera:
Spoiler for Hiden:
Nece izbaciti totalno glumicu iz serije, ako si na to mislila, no vjerovatno nisi, no cisto da pokrijem sve uglove... :D Samo se nece pojavljivati u prvih 5-6 epizoda jer je glumica trudna...

Offline Cakana

  • Ober Steinbrecher
  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 866
  • Spol: Ženski
  • Plakala sam kad je pala Sekuritatea :'(
Odg: Criminal Minds
« Odgovor #794 : 12.05.2015. 16:55:51 »
Mislim da je verovatnije negde od sredine sezone ako su rešili da "uštede" na njenom honoraru ili još ništa nisu odlučili pa su samo ostavili kao mogućnost
Spoiler for Hiden:
jer u epizodi ona samo kaže da je možda trudna, a kad je u onoj jednoj sezoni isto bila trudna, pre nego što su počeli da ih izbacuju i stalno menjaju glumice, bila je skoro do kraja sezone, ali su je ipak zamenili nekom drugom glumicom

Kako god okreneš, mislim da će sledeća sezona biti još veći crap.

Offline sabko

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1132
  • Spol: Muški
Odg: Criminal Minds
« Odgovor #795 : 10.10.2015. 13:03:20 »
A slažem se sa većinom da je serija opala s kvalitetom u 10. sezoni...
Nisam još stigao do 11...
Upravo odgledah ovu 19. iz 10. I malo pročačkah po netu. Vidim da je najavljeno 9 epizoda negdje u toku 2016. (valjda misle na tekuću sezonu)

Spoiler for Hiden:
1   "The Harmful One"
2   "Love Interrupted"
3   "De Los Inocentes"
4   "Harvested"
5   "The Ballad of Nick & Kat"
6   "Citizens of the World"
7   "Denial"
8   
9   "The Matchmaker"
Ne znam da li je prerano da se doda među serije. Ali sudeći po najavi ovo ide.

Offline sabko

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1132
  • Spol: Muški
Odg: Criminal Minds
« Odgovor #796 : 19.03.2016. 02:45:36 »
Što se tiče ove serije i ja sam nekad odustao, ali pogledam ako šta ulovim na TV (uglavnom njemačkoj)...
Uglavnom, iz kategorije "redovno" mi je prešla u "povremeno i neobavezno"...


Nego, hoće li se dodavati među serije ovaj spin off Beyond Borders? Vidim da ga nema...
Nisam još pregledao, ali skinuo da vidim je li čemu i bar ću pilot pogledati...

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Criminal Minds
« Odgovor #797 : 19.03.2016. 03:01:44 »
Nego, hoće li se dodavati među serije ovaj spin off Beyond Borders? Vidim da ga nema...
Nisam još pregledao, ali skinuo da vidim je li čemu i bar ću pilot pogledati...


Tema je tu http://www.prijevodi-online.org/smf/index.php/topic,24176.0.html

A na sajtu će se dodati ako neko bude prevodio  :)

Offline sabko

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1132
  • Spol: Muški
Odg: Criminal Minds
« Odgovor #798 : 19.03.2016. 03:27:57 »
Hvala... Temu sam i tražio, ne znam kako ne nađoh...

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Criminal Minds
« Odgovor #799 : 06.05.2016. 19:06:05 »
Obnovljeno za 12. sezonu.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Mrzim lopatare i limune

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Criminal Minds
« Odgovor #801 : 21.06.2016. 22:40:56 »
Nova sezona počinje 28. 9. 2016.

Offline vukmar

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
Odg: Criminal Minds
« Odgovor #802 : 17.08.2016. 19:46:58 »
Otpušten Tomas Gibson ili ti Hoč zbog incidenta na setu..

Offline jurbAs

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 638
  • Spol: Muški
Odg: Criminal Minds
« Odgovor #803 : 27.01.2018. 08:29:51 »
Maksi hvala ti na prijevodima za ovu seriju!!! Titlovi su ti vrhunski!!!  :naklon: :naklon:

BTW serija je sve bolja unazad 2 sezone.

Offline maksi

  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5213
  • Spol: Ženski
Odg: Criminal Minds
« Odgovor #804 : 24.03.2018. 09:33:47 »
Obnovljeno za 14. sezonu.

Offline sanjaradovanovic

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 51
  • Spol: Ženski
Odg: Criminal Minds
« Odgovor #805 : 18.11.2020. 12:46:02 »
Super serija.

Offline zixxx

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 66
  • Spol: Muški
Odg: Criminal Minds
« Odgovor #806 : 03.12.2022. 18:09:05 »
Od 24.Novembra 2022. emituje se nova, 16. sezona ("Evolution") od 10 epizoda.

Offline matjaz1

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 307
Odg: Criminal Minds
« Odgovor #807 : 24.01.2023. 17:53:08 »
Nisam znao dok nisam video kalendar na stranici clapp