Autor Tema: NCIS  (Posjeta: 264327 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: NCIS
« Odgovor #1140 : 03.05.2016. 14:30:28 »
jbt, ocekivao sam da Gibbs ode i da ga Majkl nasledi...steta, preodlican glumac...sumnjam da ce im se serija odrzati...mislim da ce na mid season prekinuti...

Serija je unapred obnovljena za dve sezone, tako da neće baš do toga doći.  :)

Ako Majklov pilot prođe, pojaviće se već u drugoj seriji na jesen.

Offline sarioNS

  • Novi član
  • *
  • Postova: 11
  • Spol: Muški
Odg: NCIS
« Odgovor #1141 : 03.05.2016. 15:55:50 »
Da samo sto NCIS izgleda ima naviku da tako kazem gubi likove. Kejt, ajde, kada sam gledao kontao sam, to je to, onda direktorka Separd, pa Ziva...pojma nemamo sta je sa njom, sada Majkl...valjda ce biti ok prica za njega. Cudi me da Abby, iliti Pauley Perrette nije otisla, ipak, ona se vise bavila muzikom nego filmom, tj serijama...kao sto sam reko i za castle, odlazak Kejt Beket je...propast cele price

Offline radici

  • Novi član
  • *
  • Postova: 37
Odg: NCIS
« Odgovor #1142 : 03.05.2016. 22:34:16 »
ja  imam koje pitanjce
zašto ncis-l.a. piči i dalje/24 epzoda vani/,a ncis i ncis-n.o. kaskaju,odnosno stoje na 21 epiz.?
i ne žicam prijevode,al moram pitat-ak smeta maknite post,zašto se ne prevodi ncis-l.a.
mislim ,ekipa uvijek odrađivala i radi vrhunski posao,al takvu razliku  u odgodi titlova,mislim kad su u pitanju ncis-nisam dosada vidao,mozda razliku epizode ili dvije?
zna li se razlog? ???

Offline radici

  • Novi član
  • *
  • Postova: 37
Odg: NCIS
« Odgovor #1143 : 03.05.2016. 22:40:43 »
htio urediti post,al se ne snalazim ovdje,nisam vidio uredi ili edit
pa ću ovak-znam da je gibs/ajmo tako reć /producent ncis-n.o.,a kako i glavni ncis šteka,jel nekaj s njim u pitanju?
to mi omiljena serija,pa čak i kad su reprize išle na doma tv,s guštom opet gledao
di nozo ide van serije,negdje pročitao-šteta
kako je ovdje neko napisao,previše glavnih likova odlazi,kate,ziva,bar od meni dražih likova :nema: :facepalm

Offline sabko

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1132
  • Spol: Muški
Odg: NCIS
« Odgovor #1144 : 06.05.2016. 00:38:10 »
A što se prijevoda tiče... Znidy, koji je to radio je najavio da će kasniti i da odustaje nakon ove sezone od svih osim NOLA...
U svakom slučaju, niko nije plaćen za prevođenje bilo koje serije, pa valjda ima pravo na svoje privatne probleme, obaveze i druge stvari... Tako da, što bi reko Nele: "kad bidne, bit će"...
Ne vjerujem da iko ovdje može odgovoriti na to pitanje...
Hoće li neko drugi prevesti? Sumnjam dok se on ne izjasni ili ne prođe neko razumno vrijeme...
Kako god, tako je, kako je...

A što se mijenjanja likova tiče, šta reći? Serija koja traje već 12 sezona teško da može odoljeti zasićenju glumaca... I logično da je davno doživjela svoj vrhunac... Ljudi odlaze i prolaze...
Lauren Holly, alias Jenny Shepard nije nikad ni bila glavna uloga i u tom položaju je sigurno morala tražiti nešto bolje...
Sasha Alexander (Suzana Drobnjaković), odnosno Kate je, mislim, otišla zbog Rizzoli & Isles, gdje ima "glavniju" ulogu...
Cote de Pablo (Ziva) se valjda zasitila...

Offline sabko

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1132
  • Spol: Muški
Odg: NCIS
« Odgovor #1145 : 06.05.2016. 00:41:50 »
A što se tiče rasporeda emitiranja, to bi trebalo pitati CBS... Jednostavno, takva im programska šema, odnosno procjena da to treba tako... :)
Uglavnom, bit će i ovih 24, tako da će se sustići...

Offline radici

  • Novi član
  • *
  • Postova: 37
Odg: NCIS
« Odgovor #1146 : 07.05.2016. 00:08:42 »
tnx na odgovorima
gle,pratim ncis od prve sezone i navučen sam,i dok sam živ,a bude  gibsa,naše cure u labu,meni paha,da je sez 101,znam da je slično,al prolazi,-ncis l.a. mi okej,imaju akciju i nije dosadno,a zalosno mi reć,da mi ncis n.o. ne paha,mada je gibs producent,nekak mi izvještačeno,ono,king-kralj,ma daj,ali opet u ičajanju nedostatka pravih serija pogledam,a volim kad u goste skoči ko iz drugih ncis-a

znam za prijevode,da je to volja njihova i trud i sve,jer sam jednom u životu sprčkal prijevod jedne epizode,mix eng. poljskog ibla,bla
da napomenem da sam učio njemački jezik,itrebalo mi cca 4 sata napikavanja da složim polurazumljivo  ishvatljivo

i uvjek sam bio zahvalan za prijevode,samo sam pitao,di je zaštekalo za ncis l.a.
i,hvala prevoditeljima i ovom prilikom :naklon:
nepamtim da sam ovak puno pisao zadnju godinu......
otipkat kak tak,al još malo ,pa se neću znat potpisat,zaboravljena umjetnost

Offline sabko

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1132
  • Spol: Muški
Odg: NCIS
« Odgovor #1147 : 11.05.2016. 23:51:54 »
Što se tiče finala sezone, mogu ovako bez spoilera reći onima koji vole povezane priče pogledati u komadu:
Ove dvije i ona koja slijedi su jedna priča... Tj. epizode 22-24 ove sezone predstavljaju cjelinu. Nadam se da neće biti još neki gadan clifhanger...
Možda su malo i previše razvukli priču, ali ima zanimljivih preokreta...
Spoiler for Hiden:
U 23 se odjednom spominje Ziva, tj. pokušavaju je pronaći. U vezi najavljenog Tonijevog odlaska iz serije - Nekako imam osjećaj da će je Tony pronaći i odlučiti se ili da ode s njom, ili pak da će njih dvoje negdje otići. Nadam se da neće ubiti nekog od njih dvoje. Jer, zašto ne ostaviti mogućnost povremenog pojavljivanja?

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: NCIS
« Odgovor #1148 : 18.05.2016. 13:57:16 »
Wow, nisam znao da je oženjen Srpkinjom, niti da je bio u BG-u.  :)

http://bulevar.b92.net/pop-kultura.php?yyyy=2016&mm=05&dd=18&nav_id=1132836

Što se tiče send-offa, nije ni dobar, nije ni loš; vidi se kako su ove nove agente na silu doveli, a Dinoza su se prebrzo otarasili. Zbrzano je bilo, ali Weatherly je odlično odglumio.
Spoiler for Hiden:
RIP Ziva. :( a bogami i NCIS.

Offline radici

  • Novi član
  • *
  • Postova: 37
Odg: NCIS
« Odgovor #1149 : 19.05.2016. 22:51:48 »
gledam kaj brijete i shvatim ,da to kaj pišete,da je stvarno prošla još jedna sez,za nevjerovat,normalno za mene ne,dok ne budu prijevodi gotovi,al onda,maraton od 5 zadnjih epizoda
i tuga,jer je tak malo dobrih serija koja me navuku,da mogu gledat,i onda u tri ujutro si kažem,ajd ,još samo ovu i i dem spavat smileyNO1

Offline velja

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 286
Odg: NCIS
« Odgovor #1150 : 20.05.2016. 16:21:57 »
Još sa titlovima kad se gleda ihaaa ;)


....shit has hit the fan...

Offline radici

  • Novi član
  • *
  • Postova: 37
Odg: NCIS
« Odgovor #1151 : 31.05.2016. 00:24:53 »
Još sa titlovima kad se gleda ihaaa ;)


....shit has hit the fan...

bez prijevoda i ne gledam.....
bio odsutan od kuće 10 dana,na otoku,tek sad  vidim kak sam postao ovisan o netu,dobio neki šugavi free wifi,aljedan dan do 3 brzina-kak tak,a drugi dan 0,09-nemre ni stranicu otvorit
kad prebacim slike,stavit da se ljudi dive nadzvučnoj brzini neta.....
home sweet home
nadam se da sam dobro napisao
lijepo se vratit u civilizaciju i normalu,a i na doma tv krenula 7 sez ncis,pa se opet repriza gleda i utvrđuje gradivo-
i sad  čekam ili čekamo......... drinks

Offline radici

  • Novi član
  • *
  • Postova: 37
Odg: NCIS
« Odgovor #1152 : 31.05.2016. 00:27:03 »
Što se tiče finala sezone, mogu ovako bez spoilera reći onima koji vole povezane priče pogledati u komadu:
Ove dvije i ona koja slijedi su jedna priča... Tj. epizode 22-24 ove sezone predstavljaju cjelinu. Nadam se da neće biti još neki gadan clifhanger...
Možda su malo i previše razvukli priču, ali ima zanimljivih preokreta...
Spoiler for Hiden:
U 23 se odjednom spominje Ziva, tj. pokušavaju je pronaći. U vezi najavljenog Tonijevog odlaska iz serije - Nekako imam osjećaj da će je Tony pronaći i odlučiti se ili da ode s njom, ili pak da će njih dvoje negdje otići. Nadam se da neće ubiti nekog od njih dvoje. Jer, zašto ne ostaviti mogućnost povremenog pojavljivanja?

i,hvala na ovom infu,sad moram čekat prijevode,već htio pogledat 21,22,al sad neću
hvala na upozorenju,poz smileyNO1 drinks
a ja odoh :zzz

Offline Creed

  • Novi član
  • *
  • Postova: 1
Odg: NCIS
« Odgovor #1153 : 10.06.2016. 15:25:09 »
Kao veliki fan ove serije i covek koji prati ovu seriju od prve epizode da bacim mali komentar....fin zavrsetak ove sezone....i malo za promenu bez nekih dramaticnijih zavrsnica kao proslih sezona...
Spoiler for Hiden:
Na fin nacin su se oprostili od veoma specijalnog agenta Tonija  8)...zadovoljan sam kako je to odradjeno i nije umro za seriju kao neki prethodni likovi i otvoreno je za njega da se nekad vrati ili se makar pojavi u nekoj sezoni....i to je dobro...

A dobro je sto je i Ziva i dalje u igri....kao poginula je u ovom zadnjem napadu ali nigde nije receno da je pronadjeno telo i samim tim i za nju je i dalje otvoreno u seriji sve da se vrati nekad i ima tu dozu misterije sto nije pronadjeno telo i sto ima cerku sa Tonijem i moze da se sklopi prica za to i nadam se da ce nekad vratiti u seriju....i to je kul...

Meni se licno svidja na koji nacin su ubaceni u seriju novi likovi kroz ovu zadnju pricu u zadnjih par epizoda ove sezone...i verujem da ce biti prisutni u sledece dve sezone....licno ocekujem da ovaj crnja oficir iz MI6 bude Tonijev naslednik jer ima smeka za tu ulogu i zanimljiv je lik...a ova iz FBI ce verovatno menjati Fornela dok se ovaj ne oporavi pa cemo i nju gledati verujem cesce...a ocekujem da ce Gibs da se spandja sa njom ili onom psihijatricom...malo i tu da se vrati neka prica....dugo se nije svalerao  :majstore...

Jedva cekam sledecu sezonu i da vidimo na koju pricu ce ici sve to dalje....i mislim da sa tim cestim promenama i odrzavaju svezinu i ritam serije...i fino im to ide...nije monotono...bar za mene....
« Zadnja izmjena: 10.06.2016. 15:28:41 maksi »

Offline radici

  • Novi član
  • *
  • Postova: 37
Odg: NCIS
« Odgovor #1154 : 11.06.2016. 00:11:17 »
da.i mene kraj malo iznenadio,radi ekipe/koja nije još pogledala/ normalno neću reć kaj,al ,vidi se da scenaristi to naprave elegantno-i ko zna kam će priča ići

sada krećemo s ncis l.a.-ali tih 6 epiz ću u max 2 dana riješit,a na ncis n.o. sam stao na 4  i nekak mi nejde to :)

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: NCIS
« Odgovor #1155 : 21.06.2016. 22:32:05 »
Nova sezona kreće 20. 9. 2016.

Offline radici

  • Novi član
  • *
  • Postova: 37
Odg: NCIS
« Odgovor #1156 : 24.06.2016. 23:42:13 »
dugo toplp ljeto,a niš za gledat,sve od ncis i rest kaj ima prijevod riješio,kakav savjet za koju dobru seriju slične tematike? smileyNO1 8)

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: NCIS
« Odgovor #1157 : 24.06.2016. 23:52:25 »
dugo toplp ljeto,a niš za gledat,sve od ncis i rest kaj ima prijevod riješio,kakav savjet za koju dobru seriju slične tematike? smileyNO1 8)


Pre svega JAG, a možeš pogledati i Last Resort.

Offline radici

  • Novi član
  • *
  • Postova: 37
Odg: NCIS
« Odgovor #1158 : 26.06.2016. 19:37:02 »
dugo toplp ljeto,a niš za gledat,sve od ncis i rest kaj ima prijevod riješio,kakav savjet za koju dobru seriju slične tematike? smileyNO1 8)


Pre svega JAG, a možeš pogledati i Last Resort.

prvo pogledao od prve do zadnje,bila okaj serija,ovo drugo bum vidio,hvala na prijedlogu,a upravo završavam  sa
   Person of Interest sez 5,ima potencijal za nastavak,mada su rekli da je sez 4 zadnja,evo i 5 gotova,nadanm se i da bu 6 zaživjela :pevusi: smileyNO1

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: NCIS
« Odgovor #1159 : 26.06.2016. 19:42:04 »
Person of Interest sez 5,ima potencijal za nastavak,mada su rekli da je sez 4 zadnja,evo i 5 gotova,nadanm se i da bu 6 zaživjela :pevusi: smileyNO1


Ništa od toga.  :(

Offline MiranSnake

  • Prevoditelj extra
  • Regularni forumaš
  • *****
  • Postova: 55
Odg: NCIS
« Odgovor #1160 : 24.07.2016. 19:01:44 »
Samo da javim da sam odradio HR titl za S13E15 - React. Vjerojatno cu odraditi i za 23. i 24. epizodu, samo ne znam kada.

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: NCIS
« Odgovor #1161 : 24.07.2016. 19:32:02 »
Hvala. I hvala ti još jednom za ono čudo što si napravio sa JAG-om. drinks Mislim da je vreme da repriziram tu sjajnu seriju, ovog puta s tvojim prevodima, naravno. Na tablet, pa lagano, epizodu po epizodu.

Offline matjaz1

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 307
Odg: NCIS
« Odgovor #1162 : 21.09.2016. 08:06:09 »
Jeli neko več pogledao 14/1, kako ide bez DiNozza, sliči nečemu?

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: NCIS
« Odgovor #1163 : 21.09.2016. 09:45:22 »
Ovo će možda ispasti i bolje bez Dinoza - slično L. A.-u možda. Valderama je dosta dobar. Opušteno je odvozio svoju prvu epizodu.
Mislio sam da ne gledam, ali pošto nisam imao ništa pametnije da radim - jesam, i nisam nešto preterano zažalio. Nastaviću dok mi ne dosadi, a hoće ako ne premotavam scene za kliše Bišopicom.

Offline MiranSnake

  • Prevoditelj extra
  • Regularni forumaš
  • *****
  • Postova: 55
Odg: NCIS
« Odgovor #1164 : 25.09.2016. 21:38:32 »
Odrađen HR titl za S13E23 - Dead Letter. Mislim da cu narednih dana srediti i finalnu epizodu da imamo sve u evidenciji.

Offline kraljzv1

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 88
Odg: NCIS
« Odgovor #1165 : 04.10.2016. 01:07:49 »
Jeli neko več pogledao 14/1, kako ide bez DiNozza, sliči nečemu?
DiNozzo, nedostaje.

Offline sabko

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1132
  • Spol: Muški
Odg: NCIS
« Odgovor #1166 : 04.10.2016. 02:42:27 »
Jeli neko več pogledao 14/1, kako ide bez DiNozza, sliči nečemu?
DiNozzo, nedostaje.
Pogledao i 1 i 2...
Meni je zanimljivo... Mislim da im je dobar potez sa dva nova lika... Kao da priznaju da je on vrijedio za dvoje...
A s druge strane, mislim da se i on nekako bio potrošio, pa je možda bolje ovako... Vidjet ćemo... U svakom slučaju, može se gledati...
Likovi se tek razrađuju pa ćemo vidjeti...
Btw
Spoiler for Hiden:
Sad McGee dobija ćuške... Pošto je "senior field agent", pa mu Gibs reče da to dođe s položajem :)

Offline Chily

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 52
Odg: NCIS
« Odgovor #1167 : 06.10.2016. 11:30:16 »

NCIS Fan Site


više ne postoji??

Server not found

 :o
 cry1

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: NCIS
« Odgovor #1168 : 06.10.2016. 12:33:18 »

Offline radici

  • Novi član
  • *
  • Postova: 37
Odg: NCIS
« Odgovor #1169 : 07.01.2017. 20:41:33 »
jel mcgee bubani ili ....,čini mi se da je jako smršavio :facepalm