Razno > Prijedlozi i kritike

Prevodi sa ekstenzijom idx i sub

(1/10) > >>

Zeljko Zex:
Ako vec kaznjavate nekoga sto muti sa prevodima,zasto kaznjavate ostale?Koja je poenta postavljanja ovih prevoda?Bolje ih ne postavljajte nego da se zamlacujemo sa njima,bar mi koji ne umemo ovo prebaciti u normalan prevod,ekstenziju ili sta vec!

zkarlov:
Prilagodi se ili čekaj titlove u srt. Ne kažnjavamo nikoga, dijelimo... To što je našim ljudima svaka promjena katastrofalna, to je nešto drugo.

petko:
Niko nije u obavezi da koristi bilo šta od ovoga što postavimo, pa teško da tu možemo govoriti o nekom kažnjavanju.

Na forumu već ima dosta saveta kako ove titlove pustiti na raznovrsnoj opremi.
Pogledajte, možda nađete nešto što vam odgovara.

Šubi:
Pozdrav. Imam jedno pitanje pa bi iskoristio ovu temu da pitam.
Ove nove titlove ne mogu učitati na svom TV. piše da prevod ide, dakle TV ga prepoznaje, ali prevoda nema. Pored mi stoji znak CP1250 i prevod uključen.

Televizor je Sony iz KDL serije..

Mica Ubica:
Pozdrav  ;D

Vec dug vremenski period skidam titlove uglavnom za serije preko ovog sajta i bilo je super, sve pregledno i lepo rasporedjeno.
Ali nakon strajka ste uveli idx i sub fajlove za titlove, da bi se prevodioci zastitili od kradje sto i podrzavam jer ne zeli niko da mu neko ukrade pukotrpan rad.
Jel mozete da uvedete neki drugi sistem protiv kradje titlova jer ovi titlovi stvarno ruzno izgledaju.
Crne trake iza titlova na velikom TV ekranu izgledaju ocajno jer je font prevelik, a jos ako gledam neki 3D film sa naocarima kvari uzitak.
Sve mi ovo izgleda kao da se vracamo unazad, titlovi lose rezolucije i crne trake umesto da napredujemo.

Mora da ima neki drugi nacin da se izbegne sve ovo i da mozemo i nove stvari da skidamo u sub ili srt formatu.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju