Općenito > Tutorijali

Testiranje uređaja za idx/sub podršku

<< < (2/24) > >>

diablo:
Tačno, kada je AVI fajla. U većini slučajeva, nažalost nije, te je svakako potrebno uraditi konverziju/re-enkode.
A program je dobar i što je najvažnije besplatan. Takođe ima i dobre unapred definisane profile.


--- Citat: stipest - 21.10.2015. 11:59:51 ---Ovo je rješenje samo za .avi filove.Kako su skoro sve serije u .mp4,ovo za njih ne pomaže.
--- Kraj citata ---

Zato sam i mislio da napraviš kompletan tutorijal/test, ništa više.


Isto tako, kao što @petko primećuje, noviji uređaji, uglavnom čitaju ove formate, kao i idx/sub titl.


--- Citat: petko - 21.10.2015. 12:08:17 ---Uređaji koji puštaju mp4 su savremeniji od onih ograničenih na avi i trebalo bi da sub/idx titlove puštaju bez problema.
--- Kraj citata ---

Aleks@:


--- Citat: stipest - 21.10.2015. 11:59:51 ---Ovo je rješenje samo za .avi filove.Kako su skoro sve serije u .mp4,ovo za njih ne pomaže.

Zato sam i mislio da napraviš kompletan tutorijal/test, ništa više.
--- Kraj citata ---

Sve serije i filmovi još uvek svakdnevno izlaze i u .avi formatu sa XviD kodekom. baš zbog ljudi koji imaju uređaje koji puštaju samo avi.

Npr.



Izlaze paralelno svakodnevno. Samo treba ubaciti titl sa AVIAddXSubs ili nekim sličnim programom.

Na kakav konkretno tutorijal misliš?

stipest:
Znam da sve izlazi i u .avi,ali .mp4 je manji i bolja je slika.
Za tutorijal nisam ja pisao ???

Aleks@:
A hoćeš od mp4 da enkoduješ u avi i umuxuješ titl? Sad ništa ne razumem.  :ne-zna

zzoe:
Verovatno misli da mp4 ne može da se umuxuje u MKV sa sub/idx pomoću MKVToolnixa.
Koliko ja znam, može.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju