Općenito > Tutorijali

Testiranje uređaja za idx/sub podršku

<< < (3/24) > >>

stipest:

--- Citat: Aleks@ - 23.10.2015. 15:33:17 ---A hoćeš od mp4 da enkoduješ u avi i umuxuješ titl? Sad ništa ne razumem.  :ne-zna

--- Kraj citata ---

Nismo se razumili.Ja bi samo htio gledati .mp4 sa sub/idx titlom preko media playera u LG TV-u.Probavši sve tvoje testove jedino rješenje je pod brojem 4.Malo duže traje,ali radi,a to je najbitnije.

Aleks@:
Aaa, to. Pa što ne kažeš.  ;D Ako iskrsne još neko rešenje, postaviću.

Zzoe: MKV kontejner je težak svaštojed. Možeš u njemu da iskombinuješ bilo koji format videa, audia i titla. Zato je i napravljen jer je .avi bio glup ko ćošak od stola.  ;D

diablo:

--- Citat: Aleks@ - 23.10.2015. 15:10:46 ---Sve serije i filmovi još uvek svakdnevno izlaze i u .avi formatu sa XviD kodekom. baš zbog ljudi koji imaju uređaje koji puštaju samo avi.

Na kakav konkretno tutorijal misliš?
--- Kraj citata ---

Naravno da izlaze, niko i nije rekao da ne izlaze.

Samo kažem da tutorijalom pokriješ sve opcije, pa i AVI sa hardcoded titlovima. Jer verujem da će se pojaviti i slučajevi gde je to jedino moguće rešenje.

U jednoj od tema sam i napisao na šta ljudi treba da obrate pažnju. Tj. da pročitaju upustva za svoje uređaje i da tačno vide koje kontejnere, odnosno i pre svega koje kodeke ti uređaji podržavaju.

Aleks@:
Tutorijal je izmenjen i dopunjen sa još dva testa za .avi fajlove.

Diablo, izvini što nisam iskoristio ovaj fajl koji si postavio. Hteo sam da svi snimci budu potpuno isti da bi korisnici mogli lako da upoređuju.
I Alminu takođe što sam ponovio ono što je već pisao, ali moralo je ovako da bude sve na jednom mestu, jer su testovi svi u istom raru.

diablo:
To majstore!

Baš sam hteo da predložim da sve upakuješ u jedan post (čitaš misli ;) ).

A moj fajl je nebitan, bitno je da krajnji korisnici budu zadovoljni.

Živ bio.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju