Općenito > Tutorijali

Uređaji koji podržavaju sub/idx titlove

<< < (3/7) > >>

BobO_hr:

--- Citat: cvele5 - 22.10.2015. 18:09:34 ---PHILIPS PFL3507H podržava sub/idx, ali posle 30-tak sec. se zablokira pa ne mogu nista da gledam na TV  thumb-down

--- Kraj citata ---
Kod mene na tome radi uredno imam isto 32PFL3507H

antep179:
Philips LED TV 22PFH1409/88

Lepi Dzoni:
Pošto svi današnji proizvođači televizora redovno ažuriraju firmver svojih nekoliko poslednjih generacija modela, možda bismo trebali poslati par mejlova na kontakt za customer service na zvaničnim sajtovima sa molbom da odrade i podršku za sub/idx format. To za njih i ne bi bio neki naročiti napor, a donelo bi im i pokojeg novog korisnika.

Uzgred, ako imate TV sa wi-fi, i neki računar/tablet/mobitel sa istim, a koji podržava prikaz sub/idx titlova, probajte da film pustite na računaru/tabletu/mobitelu i onda ga samo pošaljite na TV.

stipest:

--- Citat: Aleks@ - 23.10.2015. 11:10:44 ---LG smart sam lično proverio sa umuxanim titlom u MKV. Možda imaju više varijanti operativnog za smatrove, ne znam. Zato probaj ovo http://www.prijevodi-online.org/smf/index.php/topic,29844.0.html

--- Kraj citata ---

Verzije su web-OS 1.0(nadograđen na 1.5) i web-OS 2.0. Imam oba doma i još jedan stariji smart koji nema web-OS.
Od svih testova,radi samo broj 4(s tim da radi i sa .mp4 fileom).

Aleks@:
Stvarno ne znam. Kod burazera sam probao na nekom LG 4K bolesno dobrom TV-u i radilo je.  :ne-zna

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju