Općenito > Tutorijali

Kako gledati serije/filmove sa sub/idx titlovima na TV-u ili DVD playeru

<< < (12/13) > >>

profa:
Meni na žalost, uz sav trud ne radi nijedna opcija. Žao mi je što niste u mogućnosti da nađete neko rešenje koje će zadovoljiti sve, pogotovo korisnike koji su sa vama godinama i odani su i zahvalni. Nisam u mogućnosti da kupujem nov kompjuter ili tv da bih gledao filmove i serije (verujem da su mnogi korisnici u istoj priči). Dok se nešto ne promeni na moju veliku žalost, posle mnogo godina zadovoljstva sa vama okrećem se drugim izvorima...srećno... :volim

zkarlov:
Oprosti, ali tko kaže da moraš kupiti novi kompjuter da bi gledao s ovim titlovima?

profa:
pa kaže mi stari kompjuter koji nema hdmi izlaz, a pošto mi 90%  novca odlazi na dete od 4 godine kojem stalno nešto treba kupovina grafike nije opcija, a da bih povezao komp sa tv-om morao bih da preokrenem celu sobu, ili da razvlačim kablove na sve strane , što je opet previše muke da bi se gledala neka serija...meni gledanje serija služi za opuštanje, sve ovo je previše cimanja, tako relaksacija postaje obaveza, a to nikako nije dobro...
...keep it simple..to bi trebalo da bude vodilja...ne bih da me neko pogrešno shvati, jaaaako sam zahvalan što postojite i i dalje se nedam da ćete nekako naći rešenje za sve...ali za mene lično je ovo previše muke.

zkarlov:
I naši zahtjevi prema dotičnoj stranici su vrlo jednostavni... Ako se smatraju prevodilačkim sajtom onda je taj zahtjev s naše strane njima prihvatljiv i razumljiv, a ako nisu onda je njihovo odbijanje našeg zahtjeva također razumljivo. Žao nam je što zbog toga pate obični korisnici...

Ivan Grabovickic:
Pozzz koji  koverter podrzava sve fajlove da se mogu prebaciti u avi.Hvala :)

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju