Općenito > Tutorijali

Kako gledati serije/filmove sa sub/idx titlovima na TV-u ili DVD playeru

<< < (3/13) > >>

ek:
Ubacio sam preko MKVToolNix-a titl u video, ali nažalost moj tv LG 42PJ550 opet ne može da čita.
Međutim ne može ni GOM player, a normalno ide sa MPC-HC i Windows media player. Pošto vidim da kod većine GOM funkcioniše od početka molio bih ako može ko da mi pomogne da kako riješim i ja taj problem.

petko:
Kod mene nije trebala nikakva intervencija - pustio sam nešto u GOM-u, prevukao sub ili idx fajl na prozor plejera i krenulo je najnormalnije.

ek:
Nisam fino objasnio može i u mene kad prevućem titl na ekran, međutim ovdje su neki rekli da GOM može normalno da mu se preimenuje samo ime isto kao i videu da samo krene.
Ovo zato što sam spojio TV sa kompjuterom i na mobilnom imam aplikaciju GOM tray koji koristim kao daljinski. To zato što TV ne može preko USB-a da čita titlove. Pretpostavljam zato što je stariji TV, 2009 godište.

petko:
Sigurno postoji i neki način na koji ćete moći da gledate na vašim uređajima.
Potražite koje rešenje vam najviše odgovara: Testiranje uređaja za idx/sub podršku

jasnaa:
Evo uspjela sam s XviD4PSP  ali je opet problem jedan TV radi na test 4 a drugi na test 6 pa je to sve jako komplicirano pa mislim da ne vrijedi tolikog truda. Inače hvala na titlovima.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju