Razno > Prijedlozi i kritike

Ćirilica na PO?

<< < (2/2)

Mulder:
Bruno je iz Hrvatske. Toliko...

SuperSerb:
'Ajde sve, ali koja je fora sa Tajlandom stvarno? ;D

JethroTHR:

--- Citat: SuperSerb - 20.10.2015. 13:08:23 ---'Ajde sve, ali koja je fora sa Tajlandom stvarno? ;D

--- Kraj citata ---

rofl rofl

No, kolega, molim te ispravi me ako griješim, vezano uz temu, jesu li ispravne riječi prznica i čangrizalo za ovakav nastup? ;)

alpem019:

--- Citat: dan555 - 20.10.2015. 04:36:43 ---Da li je na ovom forumu zabranjeno pisati ćirilicom?

Probaj da pišiš i ćiriličnu i latiničnu verziju pa ti niko neće zameriti. Ja sam iz ćiriličnog područja ali zbog engleskog kao najviše upotrebljavanog jezika pišem isključivo latinicom pa mi je i PC tako podešen. Kad vidim samo ćirilicu meni se kosa digne na glavi pa zato ne gnjavi.
--- Kraj citata ---

heller:

--- Citat: alpem019 - 01.11.2016. 23:09:53 ---
--- Kraj citata ---


--- Citat: SuperSerb - 20.10.2015. 04:59:16 ---Велики број људи на форуму не зна ћирилицу, због тога је пожељно да се пише латиницом. :)
Ако ти толико значи, пиши поруке и у једној и у другој верзији, сигуран сам да ти нико неће замерити. :)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Veliki broj ljudi na forumu ne zna ćirilicu, zbog toga je poželjno da se piše latinicom. :)
Ako ti toliko znači, piši poruke i u jednoj i u drugoj verziji, siguran sam da ti niko neće zameriti. :)

'Vako nešto. ;)

--- Kraj citata ---

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju