Autor Tema: A Very Murray Christmas (2015)  (Posjeta: 1058 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
A Very Murray Christmas (2015)
« : 19.10.2015. 02:00:20 »

Opis:
Bill Murray igra samoga sebe, flegmatičnog glumca od kojeg su naručili prigodni specijal. Njemu se to baš ne da, izgubljeno luta predvorjem njujorškog hotela Carlyle, podnosi nervozu producentica (jedna od njih je Amy Poehler), pred vratima uspije zgrabiti Chrisa Rocka, voditelja predstojećih Oscara, ali taj mu brzo izmigolji pa nema druge nego potražiti pomoć od osoblja koje srećom odlično svira i pjeva (naravno, kad ih igraju znalci tog zanata Maya Rudolph, Jenny Lewis i grupa Phoenix). Jedino je finale spektakularano (nije jasno je li to Murrayjevo supijano zamišljanje), sav u bijelom, u kojem Miley Cyrus odlično izvodi božićne standarde, a suflira joj George Clooney: vjerojatno za svoj nastup nije dobio nikakav honorar jer sve radi nekako preko volje.

Izvor: topcinemamovie

Žanr: komedija, glazbeni
Zemlja: SAD
Jezik: engleski
Trajanje: trenutno nepoznato
Režija: Sofia Coppola
Scenarij: Sofia Coppola, Mitch Glazer, Bill Murray
Glumci: George Clooney, Miley Cyrus, Bill Murray, Rashida Jones, Amy Poehler, Michael Cera, Jason Schwartzman, Maya Rudolph, Chris Rock, Jenny Lewis...

IMDb

« Zadnja izmjena: 17.12.2015. 07:56:20 forzajuve »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: A Very Murray Christmas (2015)
« Odgovor #1 : 19.10.2015. 16:50:04 »
Čim sam vidio naslov, jedva sam čekao ovo. Napokon nešto sa puno komedije od strane genijalca Murraya, ali onda pogledam cast kad ono: Clooney, Cera, Poehler, Cyrus i sve mi se sruši  :(