Autor Tema: Palabra de Ladrón  (Posjeta: 3046 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Palabra de Ladrón
« : 12.10.2015. 13:07:16 »

Opis:
Serija o kriminalcu-intelektualcu Hernánu (Manolo Cardona) koji je počinio stotine kaznenih djela a da ga nikada nisu ulovili. Ipak, sada ga čeka stotinu godina kazne zatvora za zločin koji nije počinio. Sreća će mu se ipak nasmiješiti kad upozna tužiteljicu Ángeles (Ana Claudia Talancón). Ona će s Hernánom sklopiti nagodbu koja oboma odgovara: za svaki slučaj koji joj pomogne riješiti smanjit će mu kaznu za jednu godinu.

Izvor: MAXtv

Žanr: romantika, triler
Kanal: FOX
Godina proizvodnje: 2014.
Glumci: Manolo Cardona, Ana Claudia Talancón, Javier Delgiudice, Helena Mallarino, Juan Fernando Sánchez, Germán Quintero, Paola Nuñez, Antonio Gaona, Rafael Uribe, Jairo Camargo

IMDb
TVDb (es)


Titlovi

« Zadnja izmjena: 14.01.2021. 10:15:23 maksi »
Mrzim lopatare i limune

Offline NikolaJe

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2682
  • Spol: Muški
Odg: Palabra de Ladrón
« Odgovor #1 : 16.08.2016. 17:22:04 »
Postavljen prevod za prvu epizodu. Sviđa mi se serija.  smileyNO1

Spoiler for Hiden:
Kurvetina ga izdala.  thumb-down

Mana je to što je previše predvidljivo. Pretpostavljam da će tužiteljka i naivni lopov da sarađuju pa možda čak i da se uzmu na kraju. (To mi je pomisao s početka epizode, nisam znao da će polovina da se ostvari već na kraju epizode.  ;D )

Offline sstojance

  • Novi član
  • *
  • Postova: 45
Odg: Palabra de Ladrón
« Odgovor #2 : 17.08.2016. 17:53:41 »
Pretražio sam meni pznate prodavnice u potrazi za ovom serijom ali ništa nisam našao pa bih bio zahvalan za link na PP. Hvala.

Offline NikolaJe

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2682
  • Spol: Muški
Odg: Palabra de Ladrón
« Odgovor #3 : 17.08.2016. 17:59:21 »
^Imaš pp.


I druga epizoda je odlična. Špijunaža na kvadrat.  ;D
Sviđa mi se tajno razotkrivanje kriminalaca i anonimna prijava policiji.

Offline maza.peky

  • Novi član
  • *
  • Postova: 14
  • Spol: Ženski
Odg: Palabra de Ladrón
« Odgovor #4 : 20.08.2016. 14:04:10 »
izgleda zanimljivo, može i meni link?

Offline NikolaJe

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2682
  • Spol: Muški
Odg: Palabra de Ladrón
« Odgovor #5 : 20.08.2016. 15:09:24 »
Naravno.  ;D


Ostale su mi još dve epizode do kraja, mnogo me zanima šta će da se desi i, još više, ko će sve da umre. Nadam se da serija ima kraj.

Spoiler for Hiden:
Bilo je dragoceno kad je predsednik imenovao Uribe za ministarku, a onaj muljator bio zaprepašćen.  rofl

Offline NikolaJe

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2682
  • Spol: Muški
Odg: Palabra de Ladrón
« Odgovor #6 : 21.08.2016. 02:47:29 »
Kompletirana prva sezona. Ipak serija nema kraj. Šteta...  :(

Spoiler for Hiden:
On izašao iz zatvora, ona završila u njemu i opet jovo nanovo... Mogu samo da smislim drugu sezonu: Biju neke sitne bitke dobri i zli i pred kraj sezone se krimos Armero pojavi iz senke, ubije novopečenog ministra i spase Ernana koji je u životnoj opasnosti. Armera ubije policija, a na kraj se Ernan i tužiteljka venčaju i dobiju decu. Nisam znao da ministar ima gazdu, ajde njega su uhapsili, ko god da je.  ;D

Prevod devete epizode je dostupan jer je kolega Lepi Dzoni preveo par linija koje su falile.  clapp clapp clapp