Autor Tema: Zimski sportovi  (Posjeta: 7011 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Zimski sportovi
« : 28.01.2009. 21:35:04 »
Otvaram temu da bi mogli da pisemo o takmicenjima, ali prvenstveno me interesuje, ako se neko bavi skijanjem, pa da kaze u kojim sve centrima je bio, i kakva su iskustva...

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Zimski sportovi
« Odgovor #1 : 28.01.2009. 21:38:27 »
Kakve veze simski sportovi imaju sa tim ko je bio u kom ski centru i kakva su iskustva? Ovo je forum sport, znaci komentarisu se sportski rezultati, utakmice... a ne ko je bio u kom ski centru. Aj sad neka neko jos i otvori temu vodeni sportovi i da onda pricamo ko je bio u kom vodenom svetu...

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Zimski sportovi
« Odgovor #2 : 28.01.2009. 21:40:40 »
Aqua park u Jagodini? LOL LOL LOL LOL LOL
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: Zimski sportovi
« Odgovor #3 : 28.01.2009. 21:44:10 »
Kakve veze simski sportovi imaju sa tim ko je bio u kom ski centru i kakva su iskustva? Ovo je forum sport, znaci komentarisu se sportski rezultati, utakmice... a ne ko je bio u kom ski centru. Aj sad neka neko jos i otvori temu vodeni sportovi i da onda pricamo ko je bio u kom vodenom svetu...

Onda promeni temu u PROFESIONALNI Sport, zar nije sport da pricamo i vlastitom skijanju, kako ko skija, gde je bio i sl??

Fudbal ako igras na betonu, isto ti je igrao na Adi, ili na nekom drugom mestu, a kada je rec o skijanju, nije isti kvalitet samog sporta, bio na Goliji ili u Tri doline...

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Zimski sportovi
« Odgovor #4 : 28.01.2009. 21:47:58 »
Kakve veze pitanje i odgovor u kojem je ko ski centru bio ima veze sa zimskim sportovima???

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: Zimski sportovi
« Odgovor #5 : 28.01.2009. 21:54:48 »
Zato sto je to sastvani deo zimskog sporta, kao sto sam ti rekao, mali fudbal igras na betonu, bitan je da je ravan teren i da su isti golovi,  svaki takav teren pruza  isti kvalitet sporta zvani fudbal ! Ovde to nije slucaj, svaka staza je za sebe, svaki centar je za sebe, cak i jedna te ista staza, nije uvek ista, zavisi da li se spustas u 9:00 ili 15h, zavisi kakva je zima i mnogo toga, zato sto tako mnogo stvari utice kakav kvalitet skijanja ces dobiti, skijasi medju sobom cesto komentarisu, gde im je bilo najbolje i tako dalje...

Tako ti tamo pricas sta je Zecevic radio, sto nema nikakve direktne veze sa samim fudbalom !!! Ali to je vas sastavni deo, Navijanje, razbijanje grada, bodenje drugih, skidanje lopova sa vrha kluba i sl...ja se ne bunim da pricate protiv toga, pa zato i ti dopusti ovo !

Offline mikibg

  • VIP
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 123
  • Spol: Muški
Odg: Zimski sportovi
« Odgovor #6 : 28.01.2009. 21:57:35 »
Black smaras, mnogo si naporan, pratiti tvoje postove je kao da si dobio proliv, mnogo
mucno i dosadno, ako nemas druga posla idi malo prosetaj nemoj da spamujes i smaras
raznim glupostima, ko je koliko piskio i koliko je daleko bacio.
If I can't be my own
I'd feel better dead

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Zimski sportovi
« Odgovor #7 : 28.01.2009. 22:03:55 »
Zato sto je to sastvani deo zimskog sporta, kao sto sam ti rekao, mali fudbal igras na betonu, bitan je da je ravan teren i da su isti golovi,  svaki takav teren pruza  isti kvalitet sporta zvani fudbal ! Ovde to nije slucaj, svaka staza je za sebe, svaki centar je za sebe, cak i jedna te ista staza, nije uvek ista, zavisi da li se spustas u 9:00 ili 15h, zavisi kakva je zima i mnogo toga, zato sto tako mnogo stvari utice kakav kvalitet skijanja ces dobiti, skijasi medju sobom cesto komentarisu, gde im je bilo najbolje i tako dalje...

Kao clana forum to je moje vidjenje takve teme koja se nalazi u offtopic forumu tako da necu nita da brisem ni da zakljucavam, samo nastavi da kuckas.

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: Zimski sportovi
« Odgovor #8 : 28.01.2009. 22:11:48 »
Ja sam lepo napisao i precizno, to sto neki ne razumeju, i ne citaju dobro, to nije moj problem! Ovo se ne odnosi na tebe radrad tema je otvorena sa namerom da se pisu rezultati, o skijanju, takmicarima, onda skokovima i sl...

samo sam lepo dodao: " ali prvenstveno me interesuje " , za one koji ne znaju

me, je skracenica od zamenice MENE ! Sto znaci mene interesuje gde je ko bio, i kako mu je bilo ! To ne znaci da bilo ko mora da napise, ili da ce da se prica o tome, vec samo ko je bio negde i ako je bilo super, da to moze da doda usput! I ne vidim nikakav problem u tome!

Offline pejafor3

  • VIP
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1306
  • Spol: Muški
Odg: Zimski sportovi
« Odgovor #9 : 28.01.2009. 22:34:00 »
Blackholemix

mikibg ti je sve rekao!!!!

A ja cu samo da dodam!!!!!

GDE SU PREVODI?
Daj mi prevode!
« Zadnja izmjena: 28.01.2009. 22:37:48 pejafor3 »
Shave the Cheerleader, Shave the world!

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: Zimski sportovi
« Odgovor #10 : 28.01.2009. 22:35:39 »
Prevodi su kod Jacoba u sefu, ali ti ih nikada neces dobiti !!!

rofl rofl rofl rofl

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: Zimski sportovi
« Odgovor #11 : 28.01.2009. 22:48:07 »
Kosteliću vođstvo u Svetskom kupu


Hrvatski skijaš Ivica Kostelić preuzeo je vođstvo u generalnom plasmanu Svetskog kupa osvajanjem sedmog mesta na slalomu u Kicbilu.

Kostelić je sedmim mesto u slalomu došao do druge pozicije u superkombinaciji što je bilo dovoljno da preuzme vođstvo ispred Austrijanca Benjamina Rajha i Žan-Baptista Granža iz Francuske. Rajh nije uspeo da završi slalomsku trku dok je Francuz bio drugi.

Naredni slalom na programu je 30. januara u nemačkom Garmiš-Partenkirhenu, dok je sledeće takmičenje u superkominaciji na programu 20. februara u Tarvisiou u Italiji.

Generalni plasman Svetskog kupa:
1. Ivica Kostelić (Hrvatska) 675
2. Benjamin Rajh (Austrija) 660
3. Žan-Baptist Granž (Francuska) 656
4. Aksel Lund Svindal (Norveška) 655
5. Didije Defago (Švajcarska) 595
6. Karlo Janka (Švajcarska) 549

Pa neka mu je sa srecom  talasi drinking man drinking man

Jedva cekam ovaj slalom u Nemackoj, Garmiš-Partenkirhen zovu Hramom slaloma !

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Zimski sportovi
« Odgovor #12 : 23.12.2015. 17:01:53 »
Jučer Marcel Hirscher zamalo da nije poginuo. Dron se srušio sekundu nakon što je on tu prošao.

Mrzim lopatare i limune

Tags: