Autor Tema: 3 Ninjas: High Noon at Mega Mountain (1998)  (Posjeta: 1043 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
3 Ninjas: High Noon at Mega Mountain (1998)
« : 02.10.2015. 19:21:49 »

Opis:
Tri nezaustavljiva brata, ninje Rocky (Mathew Botuchis), Colt (Michael O'Laskey) i Tum Tum (James Paul Roeske II) stavljaju svoje godine treniranja na kušnju. Dok braća posjećuju zabavni centar Mega Mountain kako bi vidjeli svoju najdražu televizijsku akcijsku superzvijezdu, Davea Dragona (Hulk Hogan), zla kraljica Medusa (Loni Anderson) i njen podli pomoćnik, Lothar Zogg (Jim Varney), urotili su se s ciljem da zavladaju parkom i, pod prijetnjom da će ga raznijeti, iznude otkupninu u iznosu od deset milijuna dolara. Kad Tum Tum javi da je Dave Dragon otet, tri brata bacaju se u akciju koristeći se borilačkim vještinama kako bi spasili svog heroja i park od Meduse i njene bande nitkova.

Izvor: MojTV

Žanr: akcija, avantura, komedija, obiteljski
Zemlja: SAD
Jezik: engleski
Trajanje: 93 min
Režija: Sean McNamara
Scenarij: Sean McNamara, Jeff Phillips
Glumci: Hulk Hogan, Loni Anderson, Jim Varney, Mathew Botuchis, Michael O'Laskey II, James Paul Roeske II, Victor Wong, Alan McRae, Margarita Franco, Chelsey Earlywine...

IMDb


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: 3 Ninjas: High Noon at Mega Mountain (1998)
« Odgovor #1 : 03.10.2015. 01:20:38 »
Vrhunsko loš film. To je ono vrijeme kad se Hulk Hogan okušao u glumi. Filmovi koji se ne mogu gledati, a da te susramlje ne uhvati. I onaj film u kojem Hogan glumi nekakvoj tajnog agenta koji traži supermoćni pištolj. Ajme meni nije mi dobro. Kečeri u filmovima  :facepalm rofl rofl rofl rofl rofl ooo

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: 3 Ninjas: High Noon at Mega Mountain (1998)
« Odgovor #2 : 03.10.2015. 01:21:41 »
Čim sam vidio Hulka očekivao sam sranje od filma i samo čekao kad ćeš ovako nešto komentirati  rofl rofl