Serije > Općenito o serijama

Najbolje njuškalo iz TV-serija

(1/7) > >>

PO team:

Najčešće likovi u proceduralnim policijskim serijama ili drugim vrstama u kojima u svakoj epizodi rješavaju zaseban slučaj, naši detektivi su najčešće pametni ljudi, ali narav im varira od čudnih osobenjaka koji se ne uklapaju u svoju okolinu do onih koji se uklapaju svugdje. Većinom imaju genijalan um, ali ga ponekad teško koriste, poput Columba. :).
Pokušao sam sastaviti što veću listu s bitnim istražiteljima, tako da sam preskočio neke za koje mislim da ne pripadaju tu. Ima ih 107. Ubacio sam ih od svih vrsta: privatni, policijski, amateri... Ima i nekoliko skupina jer nisam htio izdvajati pojedince, pošto su više poznati zajedno. Svi su nabrojani punim imenom i prezimenom kako im piše na stranici Internet Movie Data Base. Ako ne možete naći svog favorita, stisnite CTRL+F i ukucajte.
P. S. Namjestio sam u postavkama da se glasovi nakon slanja ne mogu mijenjati.

PO team:
Ovo je moj izbor.

Adrian Monk - Najluđi osobenjak na televiziji koji je veoma inteligentan, ali to ispoljava na način kao da je autističan.
Allison Dubois - Iz serije Medij. Jedna od mojih dražih serija.
Andy Dalziel - Uvijek nadrkan i namrgođen, ali uvijek riješi slučaj.
Columbo - Slično kao i Monk, osobenjak, ali u sebi skriva veliku inteligenciju.
Fox Mulder - Ludi teoretičar zavjera (koje su se uvijek ispostavile istinitima) kojemu je partnerica Scully uvijek bila suprotnost i trevezno razmišljala. Onda su se u jednom periodu promijenile uloge; on odbacuje u sve što je vjerovao o vanzemaljcima, a ona postaje kao on.
Hercule Poirot - Rješavanje slučajeva čistom dedukcijom.
Sherlock Holmes - Puno ga je glumaca utjelovilo i gotovo uvijek je bio odličan.

pklat:
Jeremy Brett (Sherlock Holmes) -poen ide njemu.
Sledge Hammer  rofl

Cakana:
Nema ga na popisu.

Jedan je FRANK PEMBELTON!

Commandoguru:

--- Citat: Cakana - 15.09.2015. 12:29:31 ---Nema ga na popisu.

Jedan je FRANK PEMBELTON!



--- Kraj citata ---

+1

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju