Autor Tema: Kiss Me, Stupid (1964)  (Posjeta: 1168 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Kiss Me, Stupid (1964)
« : 21.08.2015. 06:11:25 »

Opis:
Orville (R. Walston) je nastavnik glazbe u malom američkom gradu Climaxu koji ima 2147 stanovnika. Ludo je zaljubljen u svoju lijepu ženu Zeldu (F. Farr), ali je i strašno ljubomoran. Uvjeren je da mljekar, zubar i brojni drugi muškarci doslovno opsjedaju Zeldu. Njegov je najbolji prijatelj vlasnik benzinske crpke Barney (C. Osmond). Orville sanja da će jednog dana napisati šlager koji će biti hit, a Barney sanja da će on napisati tekst za taj šlager. Velika pjevačka zvijezda i zavodnik Dino (D. Martin) nakon nastupa u Las Vegasu putuje automobilom za Los Angeles gdje će nastupiti u showu Binga Crosbyja. Zbog radova na cesti mora skrenuti i proći kroz Climax. Orville i Barney će to shvatiti kao životnu šansu. Ako barem dvadeset i četiri sata zadrže Dina i natjeraju ga da čuje njihove pjesmice, možda ih kupi i pretvori u hitove. Zbog toga će Barney malo pokvariti Dinov automobil, a onda Orvilleu predložiti i paklenu ideju. Zeldu treba poslati izvan kuće, a lokalnu prostitutku Polly (K. Novak) predstaviti kao ženu. Kako je Dino lud za ženama, nakon što i nju osvoji bit će lako prodati mu šlager...

Izvor: MojTV

Žanr: komedija, romantika
Zemlja: SAD
Jezik: engleski
Trajanje: 125 min
Režija: Billy Wilder
Scenarij: Billy Wilder, I.A.L. Diamond, Anna Bonacci
Glumci: Dean Martin, Kim Novak, Ray Walston, Felicia Farr, Cliff Osmond, Barbara Pepper, Skip Ward, Doro Merande, Bobo Lewis, Tom Nolan...

IMDb