Autor Tema: Stranger Things  (Posjeta: 57505 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: Stranger Things
« Odgovor #150 : 27.10.2017. 22:49:52 »
izasli za prve dvije na addicted, naaaaajss.  ;D

na kojem jeziku i koja je to stranica?
na grcki, adikted.emen.ju
@Dzi
ne stigoh. kasno dodjoh sa posla i vidim evroliga, a svako malo f5 na addicted. i vidim komplet izasli, pa sjutra. puno ocekujem a procitah ti komentar, toeto.  smileyNO1
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline bebapecic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 358
Odg: Stranger Things
« Odgovor #151 : 28.10.2017. 02:24:01 »
izasli za prve dvije na addicted, naaaaajss.  ;D

na kojem jeziku i koja je to stranica?
na grcki, adikted.emen.ju
@Dzi
ne stigoh. kasno dodjoh sa posla i vidim evroliga, a svako malo f5 na addicted. i vidim komplet izasli, pa sjutra. puno ocekujem a procitah ti komentar, toeto.  smileyNO1
;D surovo.Odlicna serija.

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: Stranger Things
« Odgovor #152 : 28.10.2017. 02:28:56 »
ti znas brate sestro moja sa cetiri ruke osam piva pola indike i dvije palacinke... nekanamzivizivi.. . . gnjili...
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Stranger Things
« Odgovor #153 : 28.10.2017. 06:39:52 »
Upravo pogledao prve dvije. Nema ničeg boljeg nego gledati nostalgično-atmosferičnu fantasy horor seriju poslije ponoći.

Chapter One: MADMAX - nova klinka dolazi u gradić pod nazivom Mad Max. Izgleda da će njezin buraz Billy biti nešto kao Steve za prvu sezonu. Epizoda počinje normalno sa daškom nostalgije (80-e su i dalje izvrsno dočarane), highlight epizode mi je Will i saznanje
Spoiler for Hiden:
da ima neku vrstu dječjeg PTSD-a i kako je rekao šerif to nisu halucinacije već flashbackovi. Mislim da je ovo najdirektniji PTSD prikazan jer uglavnom po filmovima vidimo samo iz naše perspektive, a ovdje vidimo iz Willove perspektive i što sve doživljava.
obrnuti svijet mi je već bolji u ovoj sezoni jer mi je puno više mističniji i uvijek je dobrodošao kozmički horor u vidu Lovecrafta. Nadam se da taj dio neće upropastiti.

Ben je ok iako vidim da je namjerno tu stavljen da sve živcira, ali nije zao lik. Dustin je i dalje najzabavniji i vidim da će on i Lucas biti važan duo ove sezone. Iako su i dalje četvorica prijatelja, jasno su nam dali do znanja da su Dustin i Lucas duo, Will je samac zbog toga što ima, a Mike će mu uvijek prvi pokušati pomoći. Kad smo kod Mikea, pa kakve je zadnje dvije godine imao Finn Wolfhard. Prvo prva sezona ST-a pa film It koji je i najviše utjecao na braću Duffer i onda sad druga sezona ST-a.

Kraj je mamac samo takav  ;D
Spoiler for Hiden:
pitao sam već gdje je Eleven. Zanimliv zaokret u radnji, sviđa mi se.

Ostalo obilje referenci na igrice, prvi Terminator i jedna odlična scena koja je podsjećala na Spielbergove 'bliske susrete treće vrste' kad se otvore vrata, ono jako narančasto svijetlo baš kao mali Barry otet.

Chapter Two: Trick or Treat, Freak - e druga epizoda omiljeni dan u godini Noć Vještica. To je bila čista nostalgija jer mi je jedno od omiljenijih stvari u hororu pogotovo onom iz 80-ih kad barem ima jedan dio tog dana. Who you gonna call? Ghostbusters!  ;D nisam se dotakao Nancy i Jonathana, ali drago mi je što Nancy prikazuju kao jednu od onih likova koji se i dalje brinu i koji nisu zaboravili svoju prijateljicu. Obično to biva da se sve brzo zaboravi, nema nikakvih posljedica. Jedan od dražih djelova epizode mi je razgovor između dva brata, Jonathana i Willa. Winona Ryder kao Joyce je i dalje odlična. Stvarno kvalitetno glumi emocionalno zabrinutu majku, a još nije ni počela prava ludnica tako da samo čekam kad će eksplodirat. Zanimljive stvari se događaju sa bundevama. Možda je to nešto slično kao s osama u Filesima. A kraj epizode sa košom za smeće. Haha, ne znam jesam li jedini ali kako se kanta micala pa oni zvukovi odmah sam se sjetio Gremlina  ;D makar ne vjerujem da su oni loool.

Mad Max obučena kao Michael Myers  srcesmajli a Will nam je opet prikazan
Spoiler for Hiden:
kako PTSD utječe na njega kad je Jason naletio na njega i bio okidač da doživi obrnuti svijet. I tu me lijepa jeza uhvatila kad se Lovecraftovo čudovište formiralo na nebu.

Vidjeli smo i što se događalo sa Eleven nakon prve sezone. Osjeti se vibra Firestartera. I gledala je originalnog Frankensteina i taman kamera otiđe gore kad ide najjača scena u kojoj Frankensteinovo čudovište baci djevojčicu u vodu. I dalje se vidi najviše utjecaj Spielberga i Kinga.

Druga sezona je smještena u 1984. godinu i to će već sad biti 11. mjesec što znači da je velik dio filmova izašao.

Gremlini
A Nightmare on Elm Street
Toxic Avenger
Firestarter
Petak 13., četvrti dio i najbolji za mene
Razorback haha divlja svinja legendaran australski hororac.

Od ostalih filmova a da nisu horori:

drugi dio Indiana Jones
Amadeus (najbolji film te godine)
Once Upon a Time in America
This is Spinal Tap (šalim se, ovo je najbolji film te godine)
Paris, Texas
Blood Simple i slavni debi braće Coen
The Karate Kid
The NeverEnding Story aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa  srcesmajli srcesmajli srcesmajli srcesmajli srcesmajli
Nevini Sixteen Candles  :najbolja:
Repo Man
Starman iliti ga Carpenter ode u romantične vode
The Last Starfighter  ;D
Stranger Than Paradise iliti ga Jarmusch i nezavisni film nastupaju na scenu
Nausicaa i Miyazaki  :najbolja:
Beverlly Hils Cops
Ghostbusters
Terminator

Stvarno moćna godina puna nostalgičnih filmova (The NeverEnding Story, The Karate Kid, Ghostbusters, Gremlini) i legendarnih horora (A Nightmare on Elm Street, Toxic Avenger, Gremlini) i vrhunski filmova (Paris, Texas, This is Spinal Tap, Amadeus se najviše izdvajaju).

Pogledamo li 2015., 2016., 2017. godinu i filmove . I tak...  rofl rofl rofl rofl rofl

Op op http://deadline.com/2017/10/stranger-things-star-charlie-heaton-banned-from-us-entry-because-of-drugs-1202196575/

Offline LaoCe

  • Novi član
  • *
  • Postova: 25
Odg: Stranger Things
« Odgovor #154 : 28.10.2017. 19:56:25 »
http://www.addic7ed.com/show/7

Najveća stranica za titlove.

Hvala na odgovoru

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: Stranger Things
« Odgovor #155 : 28.10.2017. 19:56:53 »
Nije mi se skroz svidjela nova sezona. Nije mi to bilo to. Puno, puno previše klišeja. U svakoj epizodi bilo je više stvari koje sam predvidio i to mi je ubijalo užitak. Neki dijelovi priče, neka rješenja nisu mi skroz sjeli, ali dobro. Svejedno sam uživao i bilo je jako zabavno. Dosta drukčije od prošle godine, a i to je valjda plus.

Velika šteta za Charlieja Heatona, pogotovo ako mu skroz zabrane ulazak u US, bio mi je najdraži lik ove sezone.

Offline thrgovi5

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 341
  • Spol: Muški
Odg: Stranger Things
« Odgovor #156 : 29.10.2017. 14:22:24 »
e ovo se zove: UJEDINJENI PREVODITELJSKI POTHVAT

Offline toshiro75

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 169
Odg: Stranger Things
« Odgovor #157 : 29.10.2017. 14:36:30 »
Iako uglavnom gledam na engleskom, svaka čast na prijevodima.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Stranger Things
« Odgovor #158 : 29.10.2017. 17:13:44 »
Pogledana treća i četvrta  :)

Chapter Three: The Pollywog - ovo je bila totalna posveta Gremlinima. Čak se tako glasao na početku. Mogao ga je nazvati Gizmo  ;D Billy postaje naporan baš me zanima koja je priča s njim. Ne vjerujem da je tipičan bully već da prolazi kroz nešto.
Spoiler for Hiden:
Znači opet novi flashback od Willa. Ovaj put je to nešto ušlo u njega što znači da opsjeda um. Nešto demonsko ili kozmičko biće. Eleven se pojavila, amli mi je bio glup taj klišej točno se pojavila kad se Max vrtila oko Mikea i normalno ljubomorna Carrie morala napraviti to što je napravila.
Hooper čita 'Anne of Green Gables' Eleven  ;D
 
Chapter Four: Will the Wise - Dustin je najjači lik ove sezone. Eleven je postala razmaženo derište, ali Hooper isto malo pretjeruje. Pa nije ovo normalno ljudsko dijete. Mala ima gene Saturnovaca tako da se mora naučiti ponašati prema njoj na jedan normalan način sa normalnim tonom glasa. Inače, kako sezona odmiče, sve se nekako može promatrati u metaforama upside down world, Willovi flashbackovi ustvari PTSD, a Eleven ustvari zlostavljana što i je pa si zamišlja da ima moći. Naravno, nije tako, ali definitivno se vidi dvosmislen pečat u tome. Lijepa referenca na Evil Dead u onoj šupi kad Eleven otvori vrata.
Spoiler for Hiden:
Mali Gizmo je dijete Demogorgona se ispostavi, a prije toga bilo u Willovom tijelu. Alieeeeeeeeeeeeeeeeen. Neloše.

I nisu dali odgovor što je točno upside down world. Paralelni svijet? Možda. Vidjeli smo Joyce kako na televizoru ono crta što znači ako se to pojavilo na televiziji (frekvencija) neka druga dimenzija. Volio bih da se ispostavi kako je to ustvari naš svijet, ali iz budućnosti ili nešto slično.

Offline stipest

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 790
Odg: Stranger Things
« Odgovor #159 : 29.10.2017. 21:16:44 »
Hvala cijelom Strager Things timu za prevođenje  clapp clapp clapp !!!

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Odg: Stranger Things
« Odgovor #160 : 29.10.2017. 21:55:07 »
Velika hvala svima iz Stranger Things tima na titlovima!  :naklon: :volim fala-fala smileyNO1 clapp
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline sstojance

  • Novi član
  • *
  • Postova: 45
Odg: Stranger Things
« Odgovor #161 : 29.10.2017. 22:54:00 »
Hvala za ekspresne i kvalitetne prevode ekipi :majstore

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: Stranger Things
« Odgovor #162 : 30.10.2017. 16:28:25 »
Spoiler for Hiden:
#justiceforbob :(
Iako neplanirano, opet sam skucao cijelu sezonu za dan. Kvalitativno je tu negdje sa prvom sezonom, ali prva sezona mi je atmosferski bila draža, iako je ovdje i priča i akcija daleko bolja.
Spoiler for Hiden:
Sviđa mi se kako su riješili situaciju sa El i kako se vratila, a da ne bude previse čizi. Iako do kraja i nije imala veliki impakt na priču, pojavi se u bitnoj sceni na kraju i ukrade ostalima predstavu. Millie je stvarno odlična glumica.
I Noah aka Will me je iznenadio. Drago mi je da je veliki fokus bio na njega ove sezone i da je mali uspio pokazat sta zna. Imao je bas nezaboravne scene u Upside downu i kako je demon ili sta je vec ono bilo izasao iz njega.
Iznenadjenje mi je bio Steve, koji mi je ove sezone bas drago ispao. Nezaboravno je kada je Dustinu objašnjavao kako se "bare" cure.  rofl rofl rofl
I ostali glumci: Joyce, Mike, Jonathan, šerif Hopper, Nancy su mi odlicni bili. Mada mi je Mikeova uloga u ovoj sezoni nekako mršava djelovala. Klinac je dobro odglumio, ali nije imao nekog Bog zna posla ove sezone. Ali svakako velika godina za klinca ( Richija u It-u je razvalio! ).

Sve u svemu, zadovoljan sam i radujem se i trećoj sezoni. Samo, nadam se na neće pretjerati sa razvlačenjem u beskrajnost... ja ovdje vidim još možda max 2 sezone da serija ostane vrhunska.
I want to belive

Offline DeRadicci

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 235
  • Spol: Muški
Odg: Stranger Things
« Odgovor #163 : 30.10.2017. 20:28:59 »
Nema ni smisla da prave vise od jos 2-3 sezone, pre svega jer deca vise nece biti "deca".  :)

Hvala svima na prevodima!

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Stranger Things
« Odgovor #164 : 30.10.2017. 20:30:16 »
Već se zna koliko će biti sezona.
Autori potvrdili da će biti treće sezone, a kažu i četvrte. I tu će stati jer ne mogu opravdati to da se ekipi preko četiri puta svake godine događa nešto bizarno.

http://metro.co.uk/2017/08/22/stranger-things-season-3-has-already-been-confirmed-by-the-shows-creators-6869839/
Mrzim lopatare i limune

Offline pparadiso

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
  • ..:: drummer ::..
Odg: Stranger Things
« Odgovor #165 : 30.10.2017. 21:44:03 »
Definitivno dobra sezona. Komacno da se nesto izbindzuje. Hvala za prevode!!!
Nikad ne raspravljaj sa budalom. Prvo ce te spustiti na svoj nivo, a onda dobiti na iskustvo!

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: Stranger Things
« Odgovor #166 : 31.10.2017. 06:35:35 »
Već se zna koliko će biti sezona.
Autori potvrdili da će biti treće sezone, a kažu i četvrte. I tu će stati jer ne mogu opravdati to da se ekipi preko četiri puta svake godine događa nešto bizarno.

http://metro.co.uk/2017/08/22/stranger-things-season-3-has-already-been-confirmed-by-the-shows-creators-6869839/
Odlično onda. Omakla mi se ta informacija.
I want to belive

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Odg: Stranger Things
« Odgovor #167 : 01.11.2017. 01:47:36 »
I nisu dali odgovor što je točno upside down world. Paralelni svijet? Možda. Vidjeli smo Joyce kako na televizoru ono crta što znači ako se to pojavilo na televiziji (frekvencija) neka druga dimenzija. Volio bih da se ispostavi kako je to ustvari naš svijet, ali iz budućnosti ili nešto slično.

Koliko se sjećam to je objašnjeno u četvrtoj i petoj epizodi prve sezone.
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Stranger Things
« Odgovor #168 : 01.11.2017. 02:28:58 »
Da, alternativna dimenzija.
Citat:
The history of the Upside Down prior to November 1983 remains a mystery to this day. Exactly how long it had existed for, and how and why it came into existence, is unclear.
e to me zanima koliko postoji, možda postoji koliko i sami svemir samo su znanstvenici na Zemlji otvorili. Nešto slično kao Cern u Švicarskoj (jedva čekam kad bude službene objave kroz 10-ak godina).

Sretna Noć Vještica svima sa malim zakašnjenjem https://pbs.twimg.com/media/DNTpgliWkAAL_CI.jpg

Pogledana peta, šesta i sedma. Ovo su bile tri potpuno različite epizode od kojih me prva razočarala, druga oduševila, a treća je bila zadovoljavajuć eksperiment pa krenimo.

Chapter Five: Dig Dug - razočaranje od epizode. Nije loša, ali nikud ne vodi. Po prvi puta sam imao dojam da ne znaju kuda idu. Epizoda je upropastila svakog lika osim Dustina koji i dalje ostaje najbolji lik ove sezone. Ne bih rekao da je filler epizoda već mislim da su braća mislili da znaju što rade i da će ispasti dobro, ali na kraju ništa se nije otkrilo. Da je ovo bila prva ili druga epizoda bio bih jako zadovoljan jer na taj način gledam serije. Ali kada ovakva epizoda bude peta po redu, a nisu se makli s mrtve točke (imaju samo 9 epizoda) onda bez obzira što i je možda kvalitetna kao prve dvije svejedno ne mogu tako rangirati baš iz razloga što je već polovica sezone. Najbolji dio epizode je He-Man hahahah  ;D

Chapter Six: The Spy - ovo je pak epizoda koja me oduševila i sami time zasad najbolja epizoda sezone. Razlog je vrlo jednostavan. Pogodili su 80-e i sve one filmove (komedije, horor, coming of age, romantične komedije, sf) koji su predstavljali to desetljeće. Na stranu što je serija smještena u 80-e i što ima brdo referenci, ali vrlo je bitno uhvatiti bit tog razdoblja u čemu su uspijeli. Jebeš seriju ako je smještena u 80-e, ako ima reference a nije uhvatila bit. Da objasnim: recimo kad Steve i Dustin hodaju prugom pa razgovaraju o curama na način samo koji si mogao vidjeti u filmovima u 80-ima. Osjeti se tu poruka o odrastanju od strane dva različita lika kako generacijski tako po razmišljanju.

Joyce i Jonathan jedan od highlighta epizoda. Dolete do Murraya, tipičnog predstavnika paranoje 80-ih. Sve scene s njima su mi bile odlične. A ona zadnja kad shvate da se vole je nešto izuzetno jer takav osjećaj sam samo imao kad sam gledao upravo romantične komedije iz 80-ih kao što su Sixteen Candles, Say Anything, Better of Dead, The Sure Thing i slične. Ostatak epizode isto uzima sve iz 80-ih pa su tako svi likovi imali neki međusobni emotivni trenutak kao Max, Lucas i Dustin. Steve je na kraju ispao heroj i tipičan je predstavnik onih likova iz 80-ih koji počinju kao zlikovci, a završavaju kao heroji. Ali opet daleko je on od nekmog cool momka. Nažalost, to je jedini minus. Jonathan je to mogao biti, ali je ipak prevelik čudak da bi to bio. Seriji baš fali neki lik kao što je Bob Falfa iz American Graffiti, Dallas Winston iz The Outsiders, Wooderson iz Dazed and Confused ili The Motorcycle Boy i Rusty James iz Rumble Fish.

Hoopera su napokon vratili na staro jer me nije impresionirao prvih 5 epizoda, ali u ovoj se vraća.

Chapter Seven: The Lost Sister - eksperimentalna epizoda koja mi se jako svidjela. I ovo je dokaz samo koliko ustvari neki ne shvaćaju 80-e jer ova epizoda je tipičan predstavnih jedne teme 80-ih koja se vukla kroz čitavo to desetljeće. Bježanje od kuće, traženje sebe i vlastitog identiteta. Eleven kao i Hooper nije me impresionirala prvih 5, 6 epizoda, ali ovdje napokon sjaji. Odlična je mala, na razini iz prve sezone. Otpadnici, isto jedna tema koja se provlačila kroz 80-e, ali isto tako kako to tipično biva zna da ne pripada tamo već pripada tamo gdje joj se može pružiti pravo prijateljstvo, a to je Will i njegova grupa. Zato na kraju ona odluka. Jedini minus mi je što su se malo prekasno sjetili da se vrati Willu i ostalima.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Stranger Things
« Odgovor #169 : 01.11.2017. 14:56:13 »
Pogledane zadnje dvije  :)

Baš mi je drago da su zadnje dvije i najbolje u sezoni.

Chapter Eight: The Mind Flayer - epizoda nabijena s emocijama i čistim preživljavanjem. Sad je očit utjecaj Aliensa (više demogorgona) dok je prva sezona bila posveta prvom Alienu. Žao mi je
Spoiler for Hiden:
Boba. Nisam očekivao da će umrijeti, ali umro je kao pravi heroj.
upoznali smo oca od Billija i to ga glumi Will Chase (Luke iz Nashvillea), a Billy se pokazao kao pravi bully. Sad je jasan utjecaj Kingovih teenegrskih bullija kao što su Ace Merrill iz novele The Body (film Stand By Me) i Henry Bowers iz knjige/filma It.

Chapter Nine: The Gate - kad smo kod Aliena, ona zadnja borba Eleven kad zatvara i vidimo sjenu od glave tog bića. Izgleda upravo kao Xenomorph. Očekivan dovobj između Billija i Stevea. Umro sam kad se Steve budio u autu i pogleda oko sebe koji kurac se događa hahaha. Kakva pustolovina, u stilu Gooniesa i kad ulaze ispod zemlje oni tunelčići kao u It-u. Dobro je da su ih odlučili razdvojiti u tri grupe. Jedna želi spasiti Willa, druga želi uništiti sve u tunelima, a treća zatvoriti cijelu tu priču. Na kraju čisti trowback u školske dane čagica i to. Ta zadnja scena je toliko dobro, a Dustin je fantastičan. Frizurica, pita za ples i dobije odbijenicu, ali nastavlja dalje do određenog trenutka i onda Nancy dolazi k njemu te mu daje zadnji savjet o curama što je odlično jer je to bio prvo Steve i sad Nancy. Dustin se ove sezone najviše promijenio.

Ta zadnja scena me podsjetila na The Wonder Years, divna serija o odrastanju (najbolja na tom polju) gdje su krajevi epizoda uvijek bili na razini, a pogotovo jedan kraj koji me jako podsjetio na ovak krja Stranger Things.


Offline 12361085

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 489
  • Spol: Muški
Odg: Stranger Things
« Odgovor #170 : 01.11.2017. 15:08:57 »
Nisam znao da ce Hopper glumit novog Hellboya.

Spoiler for Hiden:
Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Stranger Things
« Odgovor #171 : 01.11.2017. 15:15:07 »
Del Torov je bio prilično vjerna stripovska ekranizacija tako da se nadam da će i ova biti. Treba što više Hellboya, ima pregršt priča za ispričati.

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: Stranger Things
« Odgovor #172 : 03.11.2017. 23:51:58 »
mislim da bolje nije moglo, ali sto se mene tice prezadovoljan sam. nemoguce je ponovit neocekivano iz prve sezone, ali su bar bili tu nedje, blizu. falio je jak negativac - brenner - neka moja zamjerka, plus ova - mrceni bili sa mrcenim brkovima  :facepalm pa odma izvalis da je fejk. malo mu viknes - kakne.
serija koju sam bas zavolio. hvala braci  :naklon:
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: Stranger Things
« Odgovor #173 : 03.11.2017. 23:52:46 »
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Frankie Martino

  • Novi član
  • *
  • Postova: 24
  • Spol: Muški
Odg: Stranger Things
« Odgovor #174 : 04.11.2017. 14:04:13 »
Dobar je ovaj ST2 ona makljaza u 8 epki je bila do jaja. Gomila tih posveta filmovima i pop kulturi razbili su sa time. Likovi dobri niko me nije nervirao sve laganica. Ali dastin brate dastin je razbio. Au kakav burazer znaci niko mu nije ni do kolena
Spoiler for Hiden:
Bratic kupio novu sulju namestio frizuru sve kako treba i one kokoske kao nece da plesu sa njim, bas sam se smorio zbog njega tu ali onda upada Nansi i sredjuje stvar. I nansi je veliki burazer, onaj decko joj je smokljan jebote nece da uzme pusku ali zato Nansi odmah daj meni ovamo ne jebe zivu silu. Nansi bog

Offline Sizif

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 250
  • Spol: Muški
Odg: Stranger Things
« Odgovor #175 : 04.11.2017. 14:14:00 »
Meni je Majkova mama Bog  :P

Offline Frankie Martino

  • Novi član
  • *
  • Postova: 24
  • Spol: Muški
Odg: Stranger Things
« Odgovor #176 : 04.11.2017. 14:25:17 »
A buraz i ona je bog. Gospodja

Offline pklat

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 227
  • Spol: Muški
  • Boljeg nemamo, goreg nećemo naći.
Odg: Stranger Things
« Odgovor #177 : 04.11.2017. 15:18:36 »
Malisani pokidali.Provozali me kroz sezonu kao na ringispilu.


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Stranger Things
« Odgovor #179 : 06.11.2017. 13:42:21 »
pogledao sam s društvom prve 4 epizode nove sezone. razvučeno, ne osjetim više onu kingovsku nostalgiju iz prve sezone, likovi se ponavljaju - onaj 'brat' od one crvene je sad novi Stevo, a Paul Reiser (onaj doktor) je Papa (Jedanaestičin 'tata' iz prve sezone).

i dalje je to jako kvalitetno i sve, ali nisu me oborili s nogu. valjda će se nešto dogoditi u zadnjih 5 epizoda.

hvala ekipi na prijevodima!